Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2008., 11:06   #1
Chat za prevarene

Ako imamo topic za ljubavnice, zašto ne imati i za - prevarene.
Same ste to tražile, pa da pokušamo
Sretno!
tessaa is offline  
Old 02.04.2008., 11:27   #2
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Ako imamo topic za ljubavnice, zašto ne imati i za - prevarene.
Same ste to tražile, pa da pokušamo
Sretno!


uaaaaaaaaaa ja nisam trazila....

kako je prevarenim znam i sama...
mnogo mi je interesantije "izucavati psihologiju i fenomen LJUBAVNICE"

Uostalom, budem mi uvijek lakse kad vidim kako je njima
(i to mi je najbolja utjeha - nije ni meni najgore...)

eto vam, ovaj topic,
ja cu se i dalje tamo tjesiti

ako mene pitas zatvaraj odmah - nema potrebe
__________________
Boze, daj mi snage da promijenim ono što mogu promijeniti.Boze, daj mi strpljenja da prihvatim ono što ne mogu promijeniti.
I, daj mi mudrosti da razlikujem to dvoje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=9...&postcount=404
StellaNova is offline  
Old 02.04.2008., 11:39   #3
ma stella znam ja da ti nas voliš..
al ovo je puno praktičnije..sad ne brkamo kruške i jabuke..

i uvijek se možemo posjećivati i održavati dobrosusjedske odnose..
_mia_ is offline  
Old 02.04.2008., 11:50   #4
Jel tu sad trebam kukati ili postavljati konkretna pitanja...ha,ha
__________________
Nekad bolje.Nekad ne..
maslincica is offline  
Old 02.04.2008., 12:48   #5
Nemojte da ispadne da su ljubavnice odlučnije i determiniranije da zadrže vaše supruge nego vi
_Prudence_ is offline  
Old 02.04.2008., 13:05   #6
jel se smi pljuvat po kurbetinama?
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 02.04.2008., 13:08   #7
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
jel se smi pljuvat po kurbetinama?















pitaj modove ....

ja Bogami radim, sto mi odgovara i gdje mi odgovara!
__________________
Boze, daj mi snage da promijenim ono što mogu promijeniti.Boze, daj mi strpljenja da prihvatim ono što ne mogu promijeniti.
I, daj mi mudrosti da razlikujem to dvoje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=9...&postcount=404
StellaNova is offline  
Old 02.04.2008., 13:15   #8
Što to ima u ljudima dušo, da ulaze u tuđe živote.
Tko to živi u prošlosti mojoj, a još nije umro od sramote
tetida is offline  
Old 02.04.2008., 13:16   #9
Hehe, tu spadam ko koka u minjaku u Teheran.

Pozdrav, zakonite! Ako vas ima...
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Old 02.04.2008., 19:25   #10
eto i ja se javljam

a stvarno kaj bi mi trebale?

ak ima neka friško prevarena nek se javi da joj mužu polomimo noge



ne, stvarno
kruškica is offline  
Old 02.04.2008., 19:35   #11
Zaintrigirana sam razgovorom od sinoc. Dakle, bila sam sa prijateljicama i mi u pricu ko koga vara. Eh, sad po prici par njih, to je skoro pa normalno. Pa interesuje sta vi mislite?
Pricala sam i sa jednim prijateljem, on zna makar pet parova iz familije gdje je muz varao zenu dugo godina. Zena to sve znala i sutila. Da li je to moguce?
Cak je znao i par njih gdje je zena varala muza!
Stvarno sam ostala u cudu jer je to meni ravno katastrofi. Vjerovatno bi pokupila kofere i preko vrata!
Sta vi mislite, da li je to toliko ucestalo i normalno?
Da li je normalno da zena zna za ljubavnicu i suti jer ne zeli ostati sama?
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Old 02.04.2008., 19:50   #12


Neka ovog topica!
Mjesto za tutlenje i savjete

Ja jos ne znam sta bi pisala, al ako me prevari ili ti ja njega, odmah se pridruzujem!!

Jerbo sam ja bivsa ljubavnica a sad zenamalo uskocim i kad se atmosfera uzavrije.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Old 02.04.2008., 20:03   #13
nordea - mislim da toga što ti opisuješ ima jako puno!

masa žena je u ekonomskoj ovisnosti o mužu.
s djetetom ili djecom i prepuštena sama sebi nakon razvoda ne zvuči kao neka bajka pa mi se čini da je ženama lakše šutit i trpit ali imati sigurnost, nego spakirat ga i sterat...
kruškica is offline  
Old 02.04.2008., 21:14   #14
mislim da toga ima puno, hallo ljubavnice topic je samo jedan dokaz

ali ne mislim da žene ostaju u takvom braku prvenstveno zbog ekonomskih razloga i jer ovise o mužu

nisam imala takvo iskustvo, srećom, bar to, ali sam doživjela svakojakih sranja

ja mislim da puno žena ostaje u takvom braku zbog elementa okoline, jer se u mnogim sredinama još uvijek razvod tretira kao grijeh i sramota, bez obzira tko bio kriv za njega, dapače, muž prevarant često se uspije "oprat" i ispast frajer, a razvedena žena manje više dođe na glas kao raspuštenica, ovakva ili onakva, pa čak je sredina okrivi da nije ona kao takva, ne bi on varao, ma da!

ja imam prijateljicu koja se razvela jer ju je muž među ostalim i tukao, ucjenjivao da ostane u braku i naočigled varao okolo, sa više različitih žena, ali sa jednom stalnom ljubavnicom također da bi u našoj maloj sredini većina za nju danas rekla da je lezbača, jer eto prošlo je 4 godine od rastave i nitko ne zna ni jedan smrad o njoj pa je to očito dokaz da je lezbača, a on se nedavno kao oženi sa tom ljubavnicom i voda okolo nju i njeno vanbračno dijete (koje nije njegovo, da ne bude zabune) i sve mu kupuje, a svoje koje ima 9 godina neće ni da pogleda već se odnosi maćehinski prema njemu, ali selo priča, eno ga smirio se, vidiš da je bilo do nje...

ali poanta priče je da nije važno šta ko priča, već je važno da budemo sretni i zaštićeni psihički i fizički, ali nekada možda za ženu (ako se ona tako osjeća) zaštićen psihički znači biti u takvom braku, što koliko god bilo neispravno, moram se složiti da nekad može biti i točno!

znam da ja ne bih mogla tako, ali u jednu ruku razumijem žene koje mogu i osjećaju da im je to najbolja varijanta
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Old 02.04.2008., 21:19   #15
Quote:
nordea kaže: Pogledaj post
Cak je znao i par njih gdje je zena varala muza!
Čak?

Pa što ti misliš da je to tako rijetko?

Pa muški i varaju s drugim ženama (ne s ne znam... žabama ), a te sve nisu slobodne
Ava Adore is offline  
Old 02.04.2008., 22:09   #16
Quote:
kruškica kaže: Pogledaj post
nordea - mislim da toga što ti opisuješ ima jako puno!

masa žena je u ekonomskoj ovisnosti o mužu.
s djetetom ili djecom i prepuštena sama sebi nakon razvoda ne zvuči kao neka bajka pa mi se čini da je ženama lakše šutit i trpit ali imati sigurnost, nego spakirat ga i sterat...
ovaj par za koji sam cula juce, su jako bogati. Sigurno bi dobila pola milionceka ako ne i vise.


Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Čak?

Pa što ti misliš da je to tako rijetko?

Pa muški i varaju s drugim ženama (ne s ne znam... žabama ), a te sve nisu slobodne
STatistika ne vara. Vecina onih koji varaju su muskarci. O ovim muskarcima o kojima je bilo rijeci varali su sa razvedenim zenama ili onim koje nisu bile udate. Zato sam to rekla.

Naravno, najbolje varaju zene. One su sampioni u tome. JEr, za muskarca se prije ili poslije cuje. Zena rodi dijete i ko biva muzevo...
Prije par godina bas je bila emisija o covjeku cije se dijete potrefilo da boluje od cisticne fibroze. Odveo on dijete na DNA analizu radi bolesti da se utvrdi sa koje strane familije je jer nije znao da kod njega iko boluje od te bolesti. Kad ono...DNA analiza pokazala da nije uopste otac tome dijetetu. A imao je jos dva sina. Te on i druga dva sina testirao i gle vidi cuda, niti jedno nije njegovo a cak koliko se sjecam, niti jedan sin nije imao istog oca....
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Old 03.04.2008., 07:47   #17
jako je tesko sama sebi priznati da te muz vara, a di ces onda to jos priznati i pred javnosti. eto, mene je moj varao. godinama sa istom ljubavnicom, kasnije ju je promijenio i zamijenio drugom. ja sam odlazila, vracala se. djece nemamo. materijalno sam sredjena i ne ovisim o njemu. imam i svoj stan. dakle, materijalna situacija me sigurno ne drzi tu. analizirala sam bezbroj puta zasto nasjedam pricama "kako je sve super i kako smo mi stvoreni jedno za drugo". nisam dosla do pametnog rezultata. ne vjerujem mu. ne po tom pitanju. isprika "svi varaju" mi je debilna kao sto sam i sama sebi debilna u nekim situacijama.
dove_zena is offline  
Old 03.04.2008., 08:24   #18
Quote:
dove_zena kaže: Pogledaj post
isprika "svi varaju" mi je debilna kao sto sam i sama sebi debilna u nekim situacijama.
kao prvo žao mi je što si morala proći to iskustvo,ali ovo da "svi varaju" uopće nije daleko od istine.samo što se nečija "prevara" zaustavi na nježnim smsovima ili mailovima, a muškarci obično odu korak dalje pa se upuštaju u seksualne odnose i to sa ženama koje nisu ni ljepše ni bolje ni pametnije od njihovih supruga.ha, takav je život! nitko s nikim nije vezan pupčanom vrpcom i zato treba uživati u ovome što imamo, budući ni same ne znamo koliko će potrajati.daj Bože da potraje što dulje....
scarletlemur is offline  
Old 03.04.2008., 08:51   #19
drage moje supruge,kad pogledate koliko je ljubavnica,postova i priča prošlo kroz taj njihov topic;ne preostaje nam ništa drugo nego da priznamo da su ljubavnice preplavile svijet.
iako ne razumijem žene koje pristaju na to da budu No 2.,spoznaja da žive za to- ne ostavlja mi drugog izbora nego da čuvam svog supruga od takvih pohotnica koje bi se poubijale i međusobno za mrvice sa tuđeg stola.
kuda ide ovaj svijet?
odgovore na ovo i ostala egzistencijalna pitanja potražite na "trokutastom topicu"!
katastrofa
scarletlemur is offline  
Old 03.04.2008., 09:43   #20
nemres cuvati svog muza nikak, vjeruj mi...a uostalom, to nije niti svrha zajednickog zivota, zar ne?
dove_zena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.