Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2008., 13:20   #1
Exclamation "Pravi vozači"!!!

Ne mogu vjerovati!
Ne znam jeste li vidjeli već ovo, ali evo; valjda jedni od najglupljih i najdebilnijih vozača koje je HR vidjela:

http://www.24sata.hr/video/ludaci-os...volane-/73175/

Ne znam jeste li ikada doživjeli nešto slično, ali zbog ovakvih idiota ljudi stradavaju!
Osobno nemam još auto, ali mislim da vidim ovako nešto na cesti da bi mu glavu s ramena skinuo!
Zanima me što muški dio, koji normalno vozi po cesti, i koji pazi na ostale sudionike u prometu, misli o ovako nečemu!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:27   #2
Joj, nagledao sam se ovakvih sranja da mi je postalo normalno. Kretena će uvijek biti.
 
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:27   #3
a kakav komentar na ove debile možeš uopće dati. Normalnima je to neshatljivo.
Johnny Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:46   #4
Jedno je što sam kao klinac čuo da je frajeru na autoputu otpao brisač, vani nevrijeme, frajer stane da bi izašao iz auta i pokupio brisač i, normalno, naleti drugi auto i pokupi frajera. To je nesretan slučaj, ali ovo su fakat idioti. Još kužim kad je frajer, ne baš tako davno u ZG skrenuo u krivi smjer, i da nije bilo lika u Golfu 2 koji mu je prepriječio put da bi objasnio "izgubljenom" što je napravio, ali ovakve piz****je koje ovi likovi izvode...

I onda se dešavaju ovakve stvari:

http://www.liveleak.com/view?i=761b0_4607

http://www.liveleak.com/view?i=081_1173345076
http://www.liveleak.com/view?i=6d4_1178016519
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 18:08   #5
mislim ovo je stvarno da se covjek zapita ko sve vozi auto strasno nije ni cudo sto ima tolko nesreća
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 12:40   #6
Zasto su let-lampa, podrum, lanci, selotejp, malo kreativnosti i vozaci iz prvog video snimka na ovoj temi, moja jedina misao bez obzira koliko puta pregledao spomenuti snimak?
absurd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 21:15   #7
Ne znam, možda zato što razmišljaš slično kao ja...???
Ne mogu razumjeti da netko može napraviti ovakve idiotarije i onda još, na kraju svega, biti potpuno ponosan na sebe i svoju "dosjetku"...
Da se murija bavi snimkama ovih kamera s autoputa, mislim da bi svaki treći profesionalni vozač ostao bez vozačke, bez obzira na to kako on prehranjuje svoju obitelj tim poslom.
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 19:41   #8
Za takve stvari treba oduzeti dozivotno vozacku....amen
kajbuvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 19:57   #9
Sad jedno pitanje; stvarno nisam pratio, ali me zanima što je bilo opravdanje onom vozaču kamiona koji je doslovce "uletio" u tunel i samljeo one aute?
Što je on ono bio rekao, da je zaspao...?
Ako se ne varam, on je nekidan bio na suđenju, pa nisu došli njegovi odvjetnici, a nastupio je tako bahato da bi ga najrađe, kako je absurd rekao, odveo u podrum sa gadgetima...
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:43   #10
Quote:
kajbuvac kaže: Pogledaj post
Za takve stvari treba oduzeti dozivotno vozacku....amen
Točno to! Pa gdje je tim ljudima autoškola? Nikad nitko nije autocestu vidio?! Oduzeo bi idiotima vozačku, auto i naplatio globu. I nema veze kako zarađuju, ne moraju svojom izvanrednom vožnjom pobiti još ljudi! Začudo nitko na ovima snimkama nije stradao... Osim genijalaca na kraju prvog videa.
dr. Killpatient is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 10:13   #11
lol

zapravo nam je statistika mrtvih još i dobra kolka se sranja događaju, u prosjeku tek negdje 1 od 100 idiotarija izazove neko sranje
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 16:36   #12
Quote:
guderian kaže: Pogledaj post
lol

zapravo nam je statistika mrtvih još i dobra kolka se sranja događaju, u prosjeku tek negdje 1 od 100 idiotarija izazove neko sranje
Sva sreća da često puta pali ona uzrečica da "Bog čuva budale i pijanice".
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 17:12   #13
obratite pozornost na debilne američke komentare
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 07:03   #14
Ne možeš vjerovati kakvih idiota ima na cesti, a svaki put mislim da sam sve vidio...
Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 10:43   #15
Uvijek postoji netko tko će nas iznenaditi svojom glupošću.
Suprugu i mene je frajer skoro pobrao na sred zebre, jer nije stao u lijevoj traci kad je vozač dostavnog kombija stao na zebri u desnoj traci. Od kombija nismo vidjeli sve dok nismo već došli na pola ceste, a frajer gas i 100-ka! Prošao je nekih 10 cm od mene i supruge, i kad sam mu je*** mamicu za vožnju, stao je na kočnicu, i dok se zaustavljao, već sam vidio što se dešava. A pored nas frajer i ženska s pesekom; frajer je samo maknuo ženu od sebe i krenuo isti tren kad i ja prema autu. Debilu u autu, kad je skužio da će popiti batina, predomislio se u vezi kurčenja pred svojom fuficom u autu, i brzo se vratio u auto i zbrisao. Joooooooooj!!!!!!!!!!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 13:05   #16
gleda sam nedavno neki video ovakav na kojem lik izlazi iz auta u tunelu i posere se sa strane

naravno, došla policija vratila ga u tunel i natirala da pokupi
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 14:02   #17
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
gleda sam nedavno neki video ovakav na kojem lik izlazi iz auta u tunelu i posere se sa strane

naravno, došla policija vratila ga u tunel i natirala da pokupi
i ja san to gleda
i to je bila naša policija
dioclet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger