Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Ovogodišnji Gay i Antigay pride u Zg će završiti:
izravnim sukobom dvaju strana 5 13.16%
psovkama i vrijeđanjem 7 18.42%
policija će spriječiti sukobe 8 21.05%
zagrljajem i pacifizmom dvaju strana 0 0%
boli me baš lučin za te pride- ove 18 47.37%
Glasovatelji: 38. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2009., 20:49   #1
(anti)Gay pride u Vašem gradu 13.6.- akcija i reakcija!- Post festum..

U subotu 13.6. održat će se u Zagrebu Gay pride, ali usporedo s njim (a po svoj prilici i okomito na njega) i Antigay pride, koji organiziraju hrv. nacionalisti, koji pozivaju domoljube, ustaše, fašiste i skinheadse da se okupe u vrijeme gay pridea i pokažu svoje stajalište.


Šime Lučin (SDP) je čak jučer imao i konferenciju za novinstvo, u kojoj je apelirao na zabranu antipride-a, zbog posljedica i nemira koji bi mogli izbiti (kojih je bilo i prošlih godina i bez antipride-a).
Snimka pressice


Što mislite, što će se dogoditi u subotu? Predviđaju sunčano... Hoće li ipak biti nevremena?
Gay pride kreće od 15 sati u subotu s Trga maršala Tita, a u isto vrijeme počinje Anti pride s Trga bana Jelačića...

O antipride- u

Pitanja:
Imaju li pravo LGTBQ osobe na paradu po gradu? Imaju li prava na prava koja traže?
Imaju li antigaypride- ovci da ih odmaltretiraju, te (prognozirajte) hoće li se to dogoditi, ili će svršiti sa rijekom i pljuštanjem psovki i prijetnji?


Opaska: Ovdje molim bez prijetnji i omalovažavanja, koje god strane, jer ću biti primoran to sankcionirati (ko polijajac).

Pozivam i pripadnike jednog od ta dva pride- a da daju svoj glas u anketi iznad, te se uključe u raspravu.
Deedy is offline  
Old 11.06.2009., 21:04   #2
Gay pride će prolazit, skinsi će stajat sa strane i vikat nađite si curu, prebit ih 5-6. Mediji će se raspisat kakva smo mi zatucana država , tak dan dva i prošla baba s kolačima do sljedećeg pridea
__________________
The song remains the same
$#$#$
Wizzzard is offline  
Old 11.06.2009., 21:17   #3
Kaže stara kineska: Dobro je što ima puno pedera, ostat će nam više žena.
Dakle, nek samo regrutiraju nove članove, što ih je više, bolje za nas.

Lezbejke su već problem, to treba tuć... osim ako nisu zainteresirane za neki trisom, ili ostale somove..
halo_bing is offline  
Old 11.06.2009., 21:17   #4
Ono što mene kao hrvatskog lijevičara smeta, je upravo generaliziranje pojma lijevog i desnog.


Protiv gej pridea, ali i antigej pridea.

Antigay pride bi imao smisla kada bi se pozvali svi ljudi koji imaju granicu morala, bez obzira kojoj struji pripadali.

Ovako kad pozivaju "Ustaše", skinheadse i ostale otpadke društva...piši kući propalo.

Malo galame, eventualno malo naguravanja i to je to.


U svakom slučaju protiv Gej pridea, ali i ovakvog antigej pridea.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 11.06.2009., 21:19   #5
I da. Nemam ništa protiv pedera, ali mislim da nisu zdravi, tako da mislim da pederi budu u svoja 4 zida, a ne na ulici.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 12.06.2009., 01:11   #6
šta nismo imali temu o pederima nedavno?
opet nisi mogao izdržati da neotvoriš još jedan flame topic, kad ti se Brena sad već potrošila...

uglavnom;nisam za gej prajd, kao što sam se već nekoliko stotina puta izjasnio do sada. nisam ni za pedere na ulicama; sukladno tome, nisam ni za antigej prajd (koji će u pravilu također okupiti druge ekstremne likove poremećenog stanja svijesti).

taj antigejprajd je u biti reakcija otpora građana ali poprilično loša rekacija;samo će dodatno povećati težinu samog prajda. a i ono što ga dodatno obezvrjeđuje su baš ti usmjereni pozivi određenim skupinama;

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
...koji organiziraju hrv. nacionalisti, koji pozivaju domoljube, ustaše, fašiste i skinheadse da se okupe u vrijeme gay pridea i pokažu svoje stajalište.

ne zna se tko je više na cijeni od navedenih;ustaše, fašisti ili skinheadsi. dodatni dokaz nižeg kvocijenta nekakve inteligencije (ili opće kulture) organizatora je i to što organiziraju nacionalisti, koji pozivaju domoljube. samo bih volio da mi pojasne kakve vze pederi imaju sa domoljubljem i nacionalizmom, a da ne citiraju čuvene Antine rasne zakone.

samo je puka slučajnost (nije, ali igrajmo zasada u rukavicama ) što su kod nas "domoljubi" većinom ujedno i fašisti, ustaše i skinheadsi. inače ti pojmovi nisu baš u nužnoj korelaciji.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Old 12.06.2009., 01:15   #7
Ja bum lokao sa austrijskom bratijom na njiovoj 25 godišnjici kluba tako da me libo...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 12.06.2009., 08:04   #8
Quote:
halo_bing kaže: Pogledaj post
Kaže stara kineska: Dobro je što ima puno pedera, ostat će nam više žena.
Dakle, nek samo regrutiraju nove članove, što ih je više, bolje za nas.
Nek se pederišu ali šta imaju paradirati po gradu Onda bi i svi drugi čudaci trebali paradirati, Bulimija pride, Liposukcija pride, Lutka pride(tu bi ja išao ), Sado mazo pride...
Quote:
Lezbejke su već problem, to treba tuć... osim ako nisu zainteresirane za neki trisom, ili ostale somove..
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 12.06.2009., 09:15   #9
yebe mi se živo
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 12.06.2009., 09:30   #10
Ok, po dosadašnjim glasovima u anketi gore- rekao bih kako smatrate da do sukoba većih razmjera neće doći.


papa štrumf- svaka organizacija, zajednica ili pokret ima pravo na javno okupljanje, ukoliko njeno djelovanje nije u sukobu sa zakonom.
E sad, pitanje je načina izvedbe takvog okupljanja. Je li to pravi način za izboriti im se za prava?
Deedy is offline  
Old 12.06.2009., 09:35   #11
Jel ima kakva zajednica munjenih? i ja bi se htio javno okupljat.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Old 12.06.2009., 09:41   #12
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva zajednica munjenih? i ja bi se htio javno okupljat.
Pa mislim... ima- od Vrapča nadalje. Ponekad idu na izlete. No nisu baš sposobni mentalno previše organizirati neke prosvjede ili mitinge, sorry.

No vratimo se ipak na ovo o čemu pričamo u temi.
Deedy is offline  
Old 12.06.2009., 11:49   #13
Anti-gay pride ne bi trebalo zabraniti. Samo bi trebalo svakoga tko na njemu počne s bilo kakvim govorom mržnje uhititi i procesuirati.
Pravo na okupljanje ljudi imaju. Pravo na govor mržnje, prema važećim zakonima RH, nemaju.

Sukoba će biti; svake ih je godine bilo, pa će ih biti i ove.
Možemo se samo nadati da će policija spriječiti veće sukobe.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 12.06.2009., 11:57   #14
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pa mislim... ima- od Vrapča nadalje. Ponekad idu na izlete. No nisu baš sposobni mentalno previše organizirati neke prosvjede ili mitinge, sorry.

No vratimo se ipak na ovo o čemu pričamo u temi.
Istina, puste ih na neku livadu i onda naganjaju leptire, zecove i svašta (igraju se)

Što se teme tiče, hm, ne smeta mi što netko radi od svog života ni s kim spava ni kakve su mu seksualne navike, dok god se to meni ne nabija na nos iz nekog inata i tko zna čega...

Uvijek imam sliku u glavi da sam negdje na ćevapima i pivi i da za susjedni stol sjednu dva homića i počnu se ljubit... Ajde, kome od vas nebi prisjelo?! Vjerojatno sam zatucan, al šta mogu kad je tako...

Što se parade tiče, ništa neće biti drugačije nego do sada, šarenilo boja i našminkanih "muškića", s druge strane nabrijani ćelavci koji neće moći ništa od policije i to je to...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 12.06.2009., 12:05   #15
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Istina, puste ih na neku livadu i onda naganjaju leptire, zecove i svašta (igraju se)

Što se teme tiče, hm, ne smeta mi što netko radi od svog života ni s kim spava ni kakve su mu seksualne navike, dok god se to meni ne nabija na nos iz nekog inata i tko zna čega...

Uvijek imam sliku u glavi da sam negdje na ćevapima i pivi i da za susjedni stol sjednu dva homića i počnu se ljubit... Ajde, kome od vas nebi prisjelo?! Vjerojatno sam zatucan, al šta mogu kad je tako...

Što se parade tiče, ništa neće biti drugačije nego do sada, šarenilo boja i našminkanih "muškića", s druge strane nabrijani ćelavci koji neće moći ništa od policije i to je to...
Da sam negdje na ćevapima i pivi, zgadila bi mi se piva neovisno o svemu.
Ali da sjednu dva tipa za stol do mojeg i počnu se ljubiti... pa, ne bi mi ih bilo lijepo vidjeti, ali nije mi pretjerano lijepo vidjeti ni heteroseksualni par koji se počne previše žnjarati. Samo kaj heteroseksualni par u takvoj situaciji nitko neće prebiti.

Na Gay Prideu se homoseksualnost ne nabija ljudima na nos tek toliko, nego da podsjeti ljude da neki u našem društvu još nemaju određena prava samo zbog svoje seksualne orijentacije. Zato podržavam paradu iako mi se takve parade općenito ne sviđaju.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 12.06.2009., 12:25   #16
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Da sam negdje na ćevapima i pivi, zgadila bi mi se piva neovisno o svemu.
Ali da sjednu dva tipa za stol do mojeg i počnu se ljubiti... pa, ne bi mi ih bilo lijepo vidjeti, ali nije mi pretjerano lijepo vidjeti ni heteroseksualni par koji se počne previše žnjarati. Samo kaj heteroseksualni par u takvoj situaciji nitko neće prebiti.

Na Gay Prideu se homoseksualnost ne nabija ljudima na nos tek toliko, nego da podsjeti ljude da neki u našem društvu još nemaju određena prava samo zbog svoje seksualne orijentacije. Zato podržavam paradu iako mi se takve parade općenito ne sviđaju.
Ma, sve štima...

Samo hoću reći da dok ja kao hetero dobijem SVOJA PRAVA i normalan život (poštena plaća, kvalitetno zdravstvo, kad šefovi prestanu jebat u mozak itd.) ja ću ići marširat skupa s njima... Ovako, imam puno važnijih stvari kojima se zamaram i o kojima razmišljam....
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 12.06.2009., 12:28   #17
Ja sam se danas okupila i prosvjedovala ali mi prosvjed nije zamijećen...
..a ne znam što bi rekla u vezi prajd parade....što se tu ima reći? Oni se šetaju , oni drugi se za njima nabrijavaju i svake godine isto...Kome će prvo dosadit?
__________________
Pjevaj kad ti ide loše.
Neka bude svjetlo! I bi....
Patria is offline  
Old 12.06.2009., 12:32   #18
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Anti-gay pride ne bi trebalo zabraniti. Samo bi trebalo svakoga tko na njemu počne s bilo kakvim govorom mržnje uhititi i procesuirati.
Pravo na okupljanje ljudi imaju. Pravo na govor mržnje, prema važećim zakonima RH, nemaju.

Sukoba će biti; svake ih je godine bilo, pa će ih biti i ove.
Možemo se samo nadati da će policija spriječiti veće sukobe.
ja se baš nadam da neće
Timbor is offline  
Old 12.06.2009., 12:32   #19
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post

zajednica ili pokret ima pravo na javno okupljanje, ukoliko njeno djelovanje nije u sukobu sa zakonom.

Je li to pravi način za izboriti im se za prava?
problem je u tome što takva okupljanja treba zabraniti zakonom , ako se na Markovom trgu mogu zabraniti okupljanja radnika i seljaka koji su nositelji društva , znači da zakon trpi i dozvoljava zabranu i okupljanja koji izazivaju revolt drugih građanja i uznemiruje iste

drugo , što to oni imaju ,izboriti ?? imaju sva prava kao i svi ostali građani ni veća ni manja od mene ili bilo koga drugoga , ako imaju ista prava , a žele se za još neka izboriti , znači da žele veća prava od ostalih građana, zakon ne brani i ne zadire gdje i kako će se neko jebati , ali bi trebao zabraniti da neko to drugom nabija svako malo na nos i tako liječi svoje frustracije

osobno me zaboli za i protiv parade , ali ako vako nastave zajebavat malo fali da se kroz koju godinu priključim anti paradi, što hoću reći da im to nije pravi način izražavanja i davanja do znanja da postoje , to mi već dobro znamo i bolje nego što oni misle
mazgov is offline  
Old 12.06.2009., 15:54   #20
jebemti pedere
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger