Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji Star Wars film ?
Star Wars (1977) 37 14.34%
SW:The Empire Strikes Back(1980) 102 39.53%
SW: Return of the Jedi (1983) 28 10.85%
SW: The Phantom Menace (1999) 10 3.88%
SW: Attack of the Clones (2002) 12 4.65%
SW: Revenge of the Sith (2005) 52 20.16%
SW: The Clone Wars (2008) 17 6.59%
Glasovatelji: 258. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 20:21   #41
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Revenge of the Sith.
.
novi dječak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 17:31   #42
Revenge of The Sith, a uz njega i Attack of the Clones.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 07:30   #43
The Empire Strikes Back, naravno!
Konstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 17:25   #44
Quote:
Konstruktor kaže: Pogledaj post
The Empire Strikes Back, naravno!
I vecina forumasa rece The Empire Strikes Back naravno i on i pobedi

Prema glasovima forumasa najbolji film iz serijala Star Wars je...
...The Empire Strikes Back !

Hvala svima koji su ucestvovali u glasanju i tako pomogli u izboru najboljeg Sta Wars filma.
__________________
Mali Smrdljivi Patuljak
Moja IMDB lista filmova
Jake Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 15:30   #45
Ja sam 'stara' obožavateljica serijala Star Wars
Jučer, vraćajući se kući, prošlo mi je kroz glavu kako zapravo nisam stigla pogledati Osvetu Sitha pa reko, ajmo vidjeti kako je Lucas realizirao Anakinovu transformaciju u Vadera. Nažalost, teško sam se razočarala Što je netko već reko, prve tri epizode, a napose 2. i 3., nisu niti do koljena 4., 5. i 6. epizodi. Natalie je odglumila totalno neuvjerljivo, razočarao me i McGregor koji mi je inače standardno dobar a podbacio je i mali Christensen kao Anakin, osim svijetlih trenutaka bijesa, gnjeva i ljunje koji mu izviru ispod podmuklog pogleda. Ostalo je čistokrvni trash, ništa vrijedno spomena. Ne znam koji mi je gori, Klonovi napadaju ili Osveta Sitha. Lucasu bi bolje bilo da smo ga se sjećali po zadnja tri nastavka negoli ovakvoj blamaži, da ne spominjem famozni prelazak na dark side od kojeg sam očekivala mnogo, mnogo više Ovako je sve ostavilo samo mlaki trag...
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 15:32   #46
Return of the Jedi,zatim Imperij uzvraća udarac.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 15:36   #47
nijedan, filmovi su mi katastrofalni
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 01:43   #48
meni su Klonovi napadaju i Osveta Sitha najbolji,sa naglaskom na potonji
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 22:14   #49
Mislili ste da je gotovo sa SW, e pa nije.

Đorđe ohrabren Cameronov uspjehom sa 3D Avatarom planira novu trilogiju:

IESB Exclusive: The Line Starts Here...Again! New Star Wars Movies Planned
http://iesb.net/index.php?option=com...news&Itemid=71

Quote:
Now on to our newest big Lucasfilm scoop, ready? George Lucas is plotting to create new Star Wars movies at the ultra top-secret Skywalker Ranch.

What do we know? First of all, these new film will have nothing to do with the live action television series currently in development

IESB has been told fans can expect the new trilogy after the entire saga is released in 3D which is expected to be complete around 2015 or 2016.

Too early for story details but one thing that our source is certain about, they will not be prequels but instead sequels. It's not for certain if they will be the long awaited Episodes 7, 8 and 9 but could instead be Episodes 10, 11 and 12 or possibly even further out in the Star Wars timeline. And by giving space in the timeline, possibly even as far as 100 years or 1,000 years in the Star Wars universe future, Lucas avoids having to make these stories "fit in" with what the previous stories have told.

According to our sources, the most likely scenario for the films is that they will exist in the same universe but will not have anything to do with the Skywalker Clan. That story has been told, that starship has sailed.

What has caused this sudden change of heart for Uncle George? Well, besides the obvious possible billions that a new Star Wars trilogy will take in, our source tells us that George has gotten motivated with the success the Clone Wars animated series, the video games and also with the success of Avatar.

Can we expect Lucasfilm to confirm our story? Have they ever? Nope, I am sure that they will spin this or completly deny the story, but we will stand 100% behind our source.
Imam samo jednu želju, da Gorge Lucas NE REŽIRA te filmove nego to prepusti nekom profesionalcu.

Đorđe je dovoljno stvar zaj*bo sa:
- Jar-Jarom
- Midiklorijanima tj. demistifikacijom sile
- Jake Loydom

Ako ima boga nova trilogija će imat mračniji ton kao ESB.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 01:14   #50
Kakve veze režija ima s tim ?
FujiLim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:04   #51
Return of the Jedi pa Revenge of the Sith (valjda se palim na finala trilogije)
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 23:49   #52
još 3 SW...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 07:48   #53
Evo da malo dignem temu...
Najbolji film iz serije je Povratak Jedija pa onda Osveta Sitha.

http://www.youtube.com/watch?v=TGMvadAFqLQ
mizuzul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 20:14   #54
Empire Strikes Back najbolja...prequel triologija je samo za dizanje para i kurčenje sa CGI-om...a evo nešto što bi svaki istinski hejter prequela trebao pogledat:

http://www.youtube.com/watch?v=FxKtZ...el_video_title

to je prvi dio reviewa za phantom menace, ima sat i pol materijala i još tako puta dva za svaki prequel...
indijanac22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 09:19   #55
Empire Strikes Back mi je među top 3 sf-a,New Hope je klasik i revolucija po pitanju sf-a i blockbustera,a ne bih rekao da je Revange of the Sith loš film, po meni je dostojan stare trilogije, kao i attack of the clones. Phantom Menace je odvratan,jedina dobra stvar iz tog filma je Liam Neeson.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:36   #56
Eh da mi je još koji put u životu doživjeti magiju gledanja prvog Star Warsa kao dijete

To je zaista bio film izvan svoga prostora i vremena davne 77-e, teško da će se tako nešto više ponoviti. Druga dva su isto tako ok, ali doživljaj New Hopea je nenadjebiv.
Stoga naravski glasah za prvi film.

A ovi novi ... bolje da ne komentiram
Čak sve do sada nisam niti znao da ih je ukupno sedam
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:47   #57
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Empire Strikes Back mi je među top 3 sf-a,New Hope je klasik i revolucija po pitanju sf-a i blockbustera,a ne bih rekao da je Revange of the Sith loš film, po meni je dostojan stare trilogije, kao i attack of the clones. Phantom Menace je odvratan,jedina dobra stvar iz tog filma je Liam Neeson.
to je česta greška da su Clones i Sith manje smeće od Phantom Menace

Srećom,imamo čovjeka koji je artikulirao bijes miliona fanova starijih od 12
http://www.youtube.com/watch?v=CfBhi6qqFLA
Evil robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 12:01   #58
Empire Strikes Back je najbolji...ima najbolji kraj, plot twist, a i prvi put se Yoda pojavljuje
malkice iza njega New Hope, pa onda Povratak Jedija i jebeni Ewoksi

Phantom Menace i Attack of the Clones su najveća sranja u povijesti filma! Revenge of the Sith je oke ali nije ni do koljena originalnoj trilogiji
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 12:10   #59
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Eh da mi je još koji put u životu doživjeti magiju gledanja prvog Star Warsa kao dijete
Joooj da, sjećam se ko klinac kad smo došli u kino, sjeli, ugase se svjetla i krene dobro poznata nam muzika, a trnci uz kičmu...

Već dugo vremena tražim te filmove za kolekciju, ali nikako nabaviti.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:22   #60
http://www.comicbookmovie.com/fansit.../news/?a=45503

Ako je ikad postojala sumnja više je nema Đorđe Lukas je ili ozbiljno bolestan ili jednostavno MRZI sve Star Wars fanove.

Em je moro prčkat po orginalnoj trilogiji em je napravio prequele koji nisu dostojni imena Star Wars da bi sad OPET išo prčkat po orginalima.

Ovo nije šala, ali ja ovdje umirem od smjeha ovako će izgledat "upgrejdane" scene na Blu-Raj-u, naime neki ljudi su uzeli leakani audio i namontirali ih uz scene tako da ispada kako će bit službeno pušteno:


http://www.youtube.com/watch?feature...&v=J0EUjobdavw




http://www.youtube.com/watch?v=eGaSx...layer_embedded
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.