Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2010., 10:41   #261
Quote:
Avalokiteshvara kaže: Pogledaj post
Ja osobno, posto nemam nikakvog daljnjeg utjecaja, proglasavam ga ovim putem (svojim privatnim) Marquisom d'Netiquette za ostatak sedmice..vi kako hocete.
I ja tebe volim, ti presvjetlo utjelovljenje suosjecanja svih buda. Kad bude prilike za to posvetit cu ti posebnu paznju, jer kao sto jedan od mnogih omrazen covjek rece svatko od nas je zvijezda pa stoga zasluzuje individualni pristup i retoriku koja je u harmoniji sa razumijevanjem sugovornika.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Old 11.02.2010., 10:46   #262
to baphomet:

Oprosti. Valjda mi je bilo potrebno ogledalo u vidu Draganove refleksije na napisano da shvatim da sam te bezveze nagazio.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Old 11.02.2010., 11:41   #263
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
to baphomet:

Oprosti. Valjda mi je bilo potrebno ogledalo u vidu Draganove refleksije na napisano da shvatim da sam te bezveze nagazio.
Nagazio?

Ne moraš si laskati

Nisam ti odgovorio na postove jer je besmisleno nastavljati komunikaciju pošto nam se razmišljanja o filmu previše razlikuju. Meni je taj film obična zabava bez ikakvog važnijeg duhovnog sadržaja dok je tebi to duhovni opis maga koji korača ka prosvjetljenju.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 11.02.2010., 11:46   #264
moja nagađanja su se ostvarila, tema je krenula u smjeru prepucavanja između dvaju pro/contra strana.

mislim da smo iscrpili sve što se na temu duhovnosti imalo reći.

ključamo.

vidimo se na nekoj drugoj temi
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.