Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2004., 22:03   #1
... ne mogu prekinuti ...

već sam u vezi godinu i nešto krupno i cura je stvarno bila debelo prosječna ...
nikada je nisam prevario, puno smo radili na vezi ali ja smatram da više nema smisla i potpuno sam izgubio volju ...

mogu ja i prekinuti ali jednostavno ona mi ne dozvoljava, evo situacije od zadnji put
... bili smo kod nje,i bili smo se posvađali i odlučno ja krenem da raskinem vezu i ona kaže dobro odi...
pokupim ja stvari i krenem prema vratima kao prema novom životu i sa mišlju napokon sam je se riješio...
dođem do vratiju a vrata zatvorena !!!!!!
pita ona mene tražiš ovo ... i pokaže ključ od stana ja njoj na to odgovaram da daj mi ga ... ona ga uzme i baci kroz prozor ...
nije da ne bi išao po njega ali 7 kat mi se ipak činio previše ....

tražim neki originalni način koji još nitko nije pokušao, da ju uvjerim da je kraj !
i da je napokon napustim ...
__________________
markiz
markiz_de_sade is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 22:08   #2
Re: ... ne mogu prekinuti ...

Quote:
markiz_de_sade kaže:
pita ona mene tražiš ovo ... i pokaže ključ od stana ja njoj na to odgovaram da daj mi ga ... ona ga uzme i baci kroz prozor ...
nije da ne bi išao po njega ali 7 kat mi se ipak činio previše ....
i sad pises zatocen iz njezinog stana?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 22:36   #3
Re: ... ne mogu prekinuti ...

Quote:
markiz_de_sade kaže:
...
ti si pickica_de_placljivko

pravi bi de sade to vech odavno rijesio uz pomoch para lisica i jednog bicha

pih... amater
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 00:16   #4
Koji si ti papucar, pa toga nema nigdje...
Drugi put razvali nogom vrata i izadji. Ili zovi policiju i reci da te bivsa otela. Ili... bilo sto. Papucaru.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 00:27   #5
I potpisujes se kao De Sad???? sramota!
neiskusna domina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 00:57   #6
a da joj prosetas s drugom ispred nosa

ps:to kad te pusti van iz sobe
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 11:48   #7
ne shvaćam pa kak si onda izašo?
ak je imala rezervni ključ onda je i njega trebala baciti, ovak nije fora...
ne kužim...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 14:19   #8
Question

Do dana danasnjega nam se markiz nije javio...

izgleda da je i tastatura letila kroz prozor... za kljucem...
mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 14:28   #9
Re: Re: ... ne mogu prekinuti ...

Quote:
xxGaladrielxx kaže:
i sad pises zatocen iz njezinog stana?
jebote, šta sve ljudi neće izfantazirat... Bacila ključ? I zato je ostao s njom u vezi? Đizs!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 14:39   #10
Nema mu druge nego izrast dugacke pletenice pa se po njima spustit sa sedmog kata
mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 12:25   #11
jadničak

Bookva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 17:51   #12
Re: ... ne mogu prekinuti ...

Quote:
markiz_de_sade kaže:
već sam u vezi godinu i nešto krupno i cura je stvarno bila debelo prosječna ...
nikada je nisam prevario, puno smo radili na vezi ali ja smatram da više nema smisla i potpuno sam izgubio volju ...

mogu ja i prekinuti ali jednostavno ona mi ne dozvoljava, evo situacije od zadnji put
... bili smo kod nje,i bili smo se posvađali i odlučno ja krenem da raskinem vezu i ona kaže dobro odi...
pokupim ja stvari i krenem prema vratima kao prema novom životu i sa mišlju napokon sam je se riješio...
dođem do vratiju a vrata zatvorena !!!!!!
pita ona mene tražiš ovo ... i pokaže ključ od stana ja njoj na to odgovaram da daj mi ga ... ona ga uzme i baci kroz prozor ...
nije da ne bi išao po njega ali 7 kat mi se ipak činio previše ....

tražim neki originalni način koji još nitko nije pokušao, da ju uvjerim da je kraj !
i da je napokon napustim ...
Palo je dosta ciničnih komentara na tvoj račun, ali mislim da ih nisi zaslužio. Prekinuti vezu, pa ma kakva ona bila, nije uvijek jednostavno. Čovjek na neki način ipak ne želi povrijediti osobu sa kojom je ipak bio kako ti kažeš više od godine dana. To je čak pitanje nekog našeg egoizma, da odemo bez grižnje savjesti. Jedini način je da joj smirenop objasniš da ju ne voliš i da nikako ne vidiš svoju budućnost sa njom. Ako joj to nije dosta, znači da nema nimalo dostojanstva, a onda mogu i "grublje" metode prekida
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 00:08   #13
Quote:
tražim neki originalni način koji još nitko nije pokušao, da ju uvjerim da je kraj !
i da je napokon napustim ...


po ovom izgleda da ni ti sam nisi siguran u to da želiš kraj prvo uvjeri sebe, a onda ćeš lako s njom..
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 00:51   #14
... dopuna na ...

možda niste nikada bili u vezi koja je trajala godinu i toliko a možda niste nikada izašli iz pelena ...
... pa vam je sve to strano kada netko spomene veza ...

- istina je da nije lako izaći iz jedne takve veze jer kada imaš neku stvar na zidu godinu dana ti bude žao ako se razbije ili nestane ...
a da ne govorimo o curi ili dečku ...

- da zadovoljim znatiželjnima, iz stana sam izašao navečer nakon što me probudila cimerica od cure ... (ima duplikat )

- sa curom sam još uvijek jer je veza kvalitetna, mislim da mi je najteže i zbog toga bilo preknuti...
samo postoji još jedna stvar, nova u mom životu a to je ta što sada kada mi cura dopizdi mogu otići onoj drugoj koja će mi hladiti jaja ....

p.s. što god mislili da je izmišljotina ili ne vi slobodno mislite ali ja vas uvjeravati neću... u suprotno !
jer ne mislim tako glupo provoditi vrijeme "serući" gluposti !
__________________
markiz
markiz_de_sade is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:06   #15
Re: ... dopuna na ...

I kaže naš Werther:

Quote:
markiz_de_sade kaže:
- sa curom sam još uvijek jer je veza kvalitetna,
jer:

Quote:
markiz_de_sade kaže:
iz stana sam izašao navečer nakon što me probudila cimerica od cure ... (ima duplikat )

Ma meni si ti super! Oš' furat z menom?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:14   #16
Re: ... ne mogu prekinuti ...

Quote:
markiz_de_sade kaže:
... bili smo kod nje,i bili smo se posvađali i odlučno ja krenem da raskinem vezu i ona kaže dobro odi...
pokupim ja stvari i krenem prema vratima kao prema novom životu i sa mišlju napokon sam je se riješio...
dođem do vratiju a vrata zatvorena !!!!!!

eeee, tebe ovo pali, al valjda jadan ni sam ne kuzis.
samo naprijed
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:29   #17
Quote:
mars kaže:
Nema mu druge nego izrast dugacke pletenice pa se po njima spustit sa sedmog kata


I onda ga spasi vitez od rezervnog kljuca i zive sretno i veselo u kvalitetnoj vezi...
Rekli bi braca Srbi: Idi bre, pa se leci
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 10:19   #18
Quote:
doc_1 kaže:


I onda ga spasi vitez od rezervnog kljuca i zive sretno i veselo u kvalitetnoj vezi...
Rekli bi braca Srbi: Idi bre, pa se leci
Hehe, mnogo si pametan bre Ochemo se upoznat
rahela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:02   #19
Re: ... dopuna na ...

Quote:
markiz_de_sade kaže:

- sa curom sam još uvijek jer je veza kvalitetna, mislim da mi je najteže i zbog toga bilo preknuti...
samo postoji još jedna stvar, nova u mom životu a to je ta što sada kada mi cura dopizdi mogu otići onoj drugoj koja će mi hladiti jaja ....
Kak možeš reći da ti je veza kvalitetna ako:
a)ti želiš prekinuti
b)imaš novu?
Hmmm…
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:13   #20
Re: Re: ... dopuna na ...

Quote:
chrissy kaže:
Kak možeš reći da ti je veza kvalitetna ako:
a)ti želiš prekinuti
b)imaš novu?
Hmmm…
Ah, to je izgleda jedna potpuno nova dimenzija kvalitete koju mi nezaključani nikada nećemo moći shvatiti
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.