Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2011., 20:37   #1
Exclamation "Muškarci" koji doma kuhaju i čuvaju djecu, dok im je žena na "fitnessu"

Šta mislite, što se desi u muškoj glavi da postane takav papučar, podanik koji je doma sa djecom, kuha ručak i gleda neku sapunjaru usput s pregačom normalno, dok pokušava stišati dijete (normalno samo jedno, to je tužna hrvatska realnost), a žena se negdje rekreira na nečijoj spravi.

Ekipa ga je napustila, trudili su ga odmaknuti od zmije još dok su bili u vezi i bez djeteta, no on je bio ludo zaljubljen, i posvađao se sa ekipom, tako da jedini sad s kime se čuje je punica s kojom razmjenjuje recepte i sheme za izradu goblena, a kojoj ne smije odgovarati prije no ova kimne glavom.

Jesu li to muškarci kojima je pišo narastao u zadnji čas prije pizdoizlaznice, pa su pokupili večinu ženskih hormona...


__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:46   #2
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Šta mislite, što se desi u muškoj glavi da postane takav papučar, podanik koji je doma sa djecom, kuha ručak i gleda neku sapunjaru usput s pregačom normalno, dok pokušava stišati dijete (normalno samo jedno, to je tužna hrvatska realnost), a žena se negdje rekreira na nečijoj spravi.

Ekipa ga je napustila, trudili su ga odmaknuti od zmije još dok su bili u vezi i bez djeteta, no on je bio ludo zaljubljen, i posvađao se sa ekipom, tako da jedini sad s kime se čuje je punica s kojom razmjenjuje recepte i sheme za izradu goblena, a kojoj ne smije odgovarati prije no ova kimne glavom.

Jesu li to muškarci kojima je pišo narastao u zadnji čas prije pizdoizlaznice, pa su pokupili večinu ženskih hormona...


zeznuo si se. ona je prije fitnessa sve pospremila i skuhala . on najvjerojatnjie NE gleda nikakvu sapunicu i osim toga, zasto bi se dijete trebalo "stišavat" bas si pun danevelimčega
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:47   #3
Quote:
nesada kaže: Pogledaj post
zeznuo si se. ona je prije fitnessa sve pospremila i skuhala . on najvjerojatnjie NE gleda nikakvu sapunicu i osim toga, zasto bi se dijete trebalo "stišavat" bas si pun danevelimčega
aždajo, ne znam ja za tebe i tvog nesretnika, ja govorim o napisanoj situaciji.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:57   #4
Jel ti , Mrače, o sebi?
a što je tu je...možda mu pusti nekad da joj lakira nokte, pa je sretan..ko će ga znat..
a možda mu nakiti bor
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:57   #5
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
aždajo, ne znam ja za tebe i tvog nesretnika, ja govorim o napisanoj situaciji.
Ta situacija ti je puna propsuta da bi ozbiljno raspravljali o njoj.
Prvo, žena bi vjerovatno išla navečer na to čudo, tako da slika njega u kuhinji dok sprema ručak nije baš realna.
A i taj mali trening traje samo sat vremena, brijem da ne možemo baš pričati o nekoj žrtvi, ne
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:58   #6
...ti bi, ti bi...
pa ne govori on o tebi, nego o njoj...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 20:59   #7
Čili, nisi kvotala, pa ne znam kome govoriš. Ja govorim o tamo nekoj ženi, ne sebi
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:00   #8
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
aždajo, ne znam ja za tebe i tvog nesretnika, ja govorim o napisanoj situaciji.

Aždaja ti mama
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 11.01.2011., 21:01   #9
ma tebi sam rekla , a sad vidim i ja da ti ne bi išla oko ručka na fitnes nego navečer a ona njegova bi ...
ma pusti, nemam pojma, nešto dans nisam dobro
a priznaj, fora ,a ?



edit: opet nisam kvotala ovo je za Ruralnu
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:02   #10
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Jesu li to muškarci kojima je pišo narastao u zadnji čas prije pizdoizlaznice, pa su pokupili večinu ženskih hormona...
U odnosu s ljudima ti je točno tako kako si sam napraviš.

S druge strane, uopće me ne čudi toliki broj loših brakova i nezadovoljnih ljudi kad su glavni motivi ulaska u brak: trudna cura, "jer je red" odnosno da ne ostanu sami i materijalna korist. Od one manjine koja se vjenča "iz ljubavi", većina parova niej prije živjela s partnerom, pa se ljubav brzo istopi. I onda ostane onaj mali mali dio brakova u koji su stupili psihični odrasli ljudi. Znam nekoliko takvih i dobro im je.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:02   #11
a kaže ona: "znaš taman sam izašla iz teretane, i naiđem na Mariju, pa smo popile kavu i ispričale se malo (koja 3 sata)" -koju Mariju?, pita muž uz onaj glupi pogled kad ne kuzi o cemu je tema uopće..."pa onu znas, a znas je 100 posto" ..
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:06   #12
Pa to ti je isto kao kad ideš igrat malo nogomet.
Nikad nije samo nogomet.
Ide se na pivo poslije, je li tako
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:08   #13
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa to ti je isto kao kad ideš igrat malo nogomet.
Nikad nije samo nogomet.
Ide se na pivo poslije, je li tako
jedino je kelnerica pička, a u teretani imas potencijalnih jebaca koliko ti sise zele.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:09   #14
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Šta mislite, što se desi u muškoj glavi da postane takav papučar, podanik koji je doma sa djecom, kuha ručak i gleda neku sapunjaru usput s pregačom normalno, dok pokušava stišati dijete (normalno samo jedno, to je tužna hrvatska realnost), a žena se negdje rekreira na nečijoj spravi.

Ekipa ga je napustila, trudili su ga odmaknuti od zmije još dok su bili u vezi i bez djeteta, no on je bio ludo zaljubljen, i posvađao se sa ekipom, tako da jedini sad s kime se čuje je punica s kojom razmjenjuje recepte i sheme za izradu goblena, a kojoj ne smije odgovarati prije no ova kimne glavom.

Jesu li to muškarci kojima je pišo narastao u zadnji čas prije pizdoizlaznice, pa su pokupili večinu ženskih hormona...


Ma bas.
Vjerojatno je prije odlaska sve morala da mu napise da sto ne zahebe, ostavila nesto i skuhano sto on ne zna.
I sto bi se on smatrao manje vrijednim sto pomaze zeni?
Kada njegova draga dodje s fitnesa, vecerat ce skupa, uspavati dijete, pa ce onda ona vjezbati s njim u krevetu fitnes.
Sto ima lose u tome da suprug kuha ponekad ili stalno? Nema nista lose.
Doprinosi u svome domu i svojoj zeni i svome djetetu.
I, u konacnici ima zadovoljnu zenu.
A sto muskarcima sve smeta, to je druga stvar.
Vi biste samo hodali, pili alkohol i gledali utakmice na TV.
Moj ne gleda nogomet. Gleda druge stvari. I nije manje muskarac. Manje je muskarac kada se ne seksa dovoljno a ne zato sto je kuhao i usisavao kucu i sredjivao okucnicu.

A malo se djece radja jer malo ko ima posao u Hrvatskoj. Kada bude vise posla i novca bice i vise djece.
Nismo mi jedini narod koji je pritisla kriza. Pa nece uz jednu bijedu da ima dvije jer razmislja svojom glavom o prihodu i rashodu.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:15   #15
Nema srece od muškarca koji dane provodi u kuhinji, takvog ce zena varati.

A sto se djece tice, nekad kad su ti se baka i djed rodili je bilo puno manje materijalnog, a svi su imali petero - šestero braće i sestara i izrasli su u normalne osobe, marljive. Problem je u ljudima, a ne državi.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:20   #16
Quote:
Mrak kaže: Pogledaj post
Nema srece od muškarca koji dane provodi u kuhinji, takvog ce zena varati.

A sto se djece tice, nekad kad su ti se baka i djed rodili je bilo puno manje materijalnog, a svi su imali petero - šestero braće i sestara i izrasli su u normalne osobe, marljive. Problem je u ljudima, a ne državi.
Pa za to ti treba druga tema

I kad već spominjemo fitnes, da muževi znaju kako to na žene dobro djeluje, psihički i fizički, ne bi se bunili nego bi ih tjerali još. Sve bi vam se to višestruko vratilo, zadovoljnu ženu doma imali.
Ali znam da me nitko ne sluša, zalud mi trud
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:22   #17
"Muškarci" koji doma kuhaju i čuvaju djecu, dok im je žena na "fitnessu"

A mora kuhati kod kuće, pa neće valjda otići kuhati u nečju drugu kuću
Ne vidim problem u tome. Ako netko voli kuhati, zašto ne bi skuhao, dok je žena u teretani, aerobicu... Po meni potpuno normalno. Skladan brak se ne može postići ako ženi nabijaš na nos da postoje ženski, i muški poslovi, i da je muškarcu mjesto pred TV-om sa flašom piva u ruci.
Ako će mo pošteno, po meni to nisu muškarci, nego primitivci kojima je razvoj stao negdje oko paleozoika, sudeći po nakupinama na njima, i prije će takvoga žena prevariti, nego onoga koji ju ponekad iznenadi s nečim, a nije utakmica niti liga prvaka.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:25   #18
Normalno da je podjela poslova normalna. To je tako oduvijek bilo i bit će, to je najbolja organizacija gdje će poslovi biti odrađeni u najbrže vrijeme.

A neka onda idu zajedno vježbati, a dijete neka ostave roditeljima na čuvanje.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:26   #19
žena ima teretanu u okućnici , a kad joj dosadi može predlagivat drva u podrumu do mile volje
teretanu su izmislili pederi
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:28   #20
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
žena ima teretanu u okućnici , a kad joj dosadi može predlagivat drva u podrumu do mile volje
teretanu su izmislili pederi
i to oni koji se depiliraju od brade na niže.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger