Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2011., 15:35   #21
Evo zanimljiv link o tome št nude RIJEČKI VRTIĆI
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 16:18   #22
Molim vas da mi ponovite, koji vtići u Rijeci i u okolici imaju jaslice?

Moj mali ima 17mj, pa bi ga sad ubacila i u poludnevno ako bi bilo mjesta negdje a onda bi na jesen ionako imao 2 god pa bi dalje nastavio.

Tražim vrtić delfin na googlu i samo mi pokazuje Pulu, imate li broj od njih
( Rijeka, ne za Pulu)
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 12:23   #23
Delfin ti nema jaslice, Vidrice ti imaju, one su relativno blizu Delfina...a oba spadaju pod CPO Maestral kojem je centrala u vrtiću "Kvarner", na Kalvariji, a evo linka na cijeli CPO Maestral, sa popisom vrtića, kad klikneš na pojedini ti piše kako su organizirani, dali imaju jaslice ili samo vrtić :

http://www.rivrtici.hr/cpo-maestral/index.asp
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:08   #24
Jaslice

I tako sam ja krenula u potragu za jaslicama, za sada telefonski. Možda moji primjeri nekome pomognu.
Meni konkretno treba za djete od 17-18mj. On će tek na jesen imati 2 god, ali ja bi voljela i prije da upadne u jaslice, pa mi je plan da ga ostavljam po 2-3h da vidim kako će to ići.

Vrtić Vidrice
: nema poludnevnog vrtića, upisi tek na jesen, jaslice od 1 god do 3 god. Cijena za cijelodnevni vrtić je oko 1750kn. Ionako za prijave morate zvati Maestral jer su oni glavni.

Mala vila
- waldrofski vrtić- nema jaslica

Maza Krnjevo
i njihove produžnice jaslice tek od 2 god.

Snjeguljica
- nema jaslica

Grobnički tići - oni su na Jelenju, iako na njihovoj stranici piše da primaju od 18mj, osoba sa kojom sam pričala se čudom čudi i tvrdi da tek od navršene 2 god. Kod njih je cijena 1600kn

Mala sirena
- ima jaslice, dob od 18mj do 3 god. Možemo upasti i preko godine ako se mjesto oslobodi.
Za sada je ovo jedini na kojeg smo naletili i pozvani smo da pogledamo.
Tako da nam je to u planu pa vam se javim sa dojmovima.

- ako imate kakvu noviju dopunu ili ispravak, svakako me ispravite. I
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:45   #25
imaš jaslice i na Potoku, čak mislim da oni imaju najviše jaslica od svih riječkih vrtića.......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 17:02   #26
kakvi su vrtići (jaslice me zanimaju) mirta, gardelin i zvonimir cviić??
oni imaju od 3 godine talijansku grupu, pa bi malu tamo dala, da je ne moram selit poslije iz jaslica u topolino!!
imate iskustva s njima?
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 18:44   #27
pozz. evo moja ide u Delfin pa ako koga šta zanima
__________________
💜🐾
Letticija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 22:30   #28
iskreno svi drzavni vrtici su
od kada mi dijete ide u jaslice, naslusala sam se takvih grozota sta se dogadja po vrticima da je to prestrasno. i moje dijete je na svojoj kozi osjetilo jednu veliku nepaznju, a ja sam posijedila od toga dogadjaja. nazalost, izbora nemam i mora ici u jaslice. ali koliko cujem ni privatne nisu puno bolje.....tako da smo bas u banani jer nemamo izbora nego dati djecu u njima neprilagodjeni okoliš. eto!
moja malena ide u jaslice Turnić. ako koga sta zanima.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 22:39   #29
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
iskreno svi drzavni vrtici su
od kada mi dijete ide u jaslice, naslusala sam se takvih grozota sta se dogadja po vrticima da je to prestrasno. i moje dijete je na svojoj kozi osjetilo jednu veliku nepaznju, a ja sam posijedila od toga dogadjaja. nazalost, izbora nemam i mora ici u jaslice. ali koliko cujem ni privatne nisu puno bolje.....tako da smo bas u banani jer nemamo izbora nego dati djecu u njima neprilagodjeni okoliš. eto!
moja malena ide u jaslice Turnić. ako koga sta zanima.
jel može nešto detaljnije i konkretnije o ovim jaslicama? tamo će mi frendica dati malu, pa ju isto svašta zanima.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 22:42   #30
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
moja malena ide u jaslice Turnić. ako koga sta zanima.
Mene. Sve

Mali sad ima 3,5 mjeseca i za Bozic cu se morat vratit na posao, te jaslice i Krnjevo su nam najblize. I muka mi je jer ne znam di s njim, nemamo nikoga iz obitelji tko ga moze cuvati i uopce ne znam sto napravit
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 22:43   #31
evo natipkat cu vam na pm.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 23:08   #32
Quote:
sagem kaže: Pogledaj post

Vrtić Vidrice
: nema poludnevnog vrtića, upisi tek na jesen, jaslice od 1 god do 3 god. Cijena za cijelodnevni vrtić je oko 1750kn. Ionako za prijave morate zvati Maestral jer su oni glavni.

[

- ako imate kakvu noviju dopunu ili ispravak, svakako me ispravite. I
Što znači da nema poludnevnog?
Ja sam neki dan razgovarala s nekim ( ) i rekli su mi neku drugu cijenu, između 700 i 800 kuna.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 23:48   #33
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mene. Sve

Mali sad ima 3,5 mjeseca i za Bozic cu se morat vratit na posao, te jaslice i Krnjevo su nam najblize. I muka mi je jer ne znam di s njim, nemamo nikoga iz obitelji tko ga moze cuvati i uopce ne znam sto napravit
kod mene isto sve, samo moja ima 4 mjeseca.
isto sam na turniću pa mi te najbliže i krnjevo!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 23:50   #34
A jel ima tko iskustva sa Snjeguljicom, od kolege mali ide tamo, on je zadovoljan, al od muškog više informacija nikako izvući
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 09:48   #35
Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
Što znači da nema poludnevnog?
ja sam neki dan zvala upravu riječkih vrtića, pa su mi rekli da riječki vrtići uopće nemaju poludnevnog, i to me malo zbunilo.......

inače, ja moju malu mislim dat na 4 sata u vrtić......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 17:11   #36
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
A jel ima tko iskustva sa Snjeguljicom, od kolege mali ide tamo, on je zadovoljan, al od muškog više informacija nikako izvući
Od moje kume mali ide tamo. U onu podružnicu na Grbcima, 7 patuljaka se zove ja mislim. Ona je ful zadovoljna Prije toga je bio na Potoku, i kaže da joj je ovdje puno bolje. Mali rado ide u vrtić i ona stvarno nema nikakvih pritužbi.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 18:13   #37
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan zvala upravu riječkih vrtića, pa su mi rekli da riječki vrtići uopće nemaju poludnevnog, i to me malo zbunilo.......

inače, ja moju malu mislim dat na 4 sata u vrtić......

e tako bi i ja svog, 4 sata u jaslicama i onda kod none ( nona je imala 3 operacije kičme, hoda ali ne može ona biti jako dugo sa njim).
Meni su rekli da se sa vrtićiem treba dogovoriti. Ne moraš ga ti ostaviti tamo 9,5 sati kako piše, možeš i par sati. Samo plaćaš punu cijenu.
Za početak ćemo mi tako, ako ne nađemo neko drugo rješenje.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.

Zadnje uređivanje sagem : 02.04.2011. at 18:14. Reason: greška
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:06   #38
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan zvala upravu riječkih vrtića, pa su mi rekli da riječki vrtići uopće nemaju poludnevnog, i to me malo zbunilo.......

inače, ja moju malu mislim dat na 4 sata u vrtić......
A, ma ok, mi bi ga dali cijeli dan, jer radimo oboje do 16 sati, tako da nam to paše. Samo me zbunila cijena, jer mi je žena rekao 700-800 kuna (ovisno o primanjima roditelja). A ovo što se tu spominje je 1000 kuna više
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:12   #39
Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
A, ma ok, mi bi ga dali cijeli dan, jer radimo oboje do 16 sati, tako da nam to paše. Samo me zbunila cijena, jer mi je žena rekao 700-800 kuna (ovisno o primanjima roditelja). A ovo što se tu spominje je 1000 kuna više
To ti je puna cijena vrtića, ali ti grad ili općina pod koji spadaš subvencionira dio cijene, pa ti plaćaš 700-800kn kako su ti rekli u vrtiću.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:15   #40
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
To ti je puna cijena vrtića, ali ti grad ili općina pod koji spadaš subvencionira dio cijene, pa ti plaćaš 700-800kn kako su ti rekli u vrtiću.
Znam da to tako funkcionira. Samo ne znam zašto onda netko govori da je to cijena vrtića
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.