Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 11:40   #2021
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
tnx za posteljinu.ali mi nemamo u RI muller
još malo pa ćemo ga nadam se imati...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:43   #2022
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
još malo pa ćemo ga nadam se imati...
di ce biti,u novom onom zapadnom TC ili?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:49   #2023
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
di ce biti,u novom onom zapadnom TC ili?
navodno u novom...mada ja niš ne vjerujem dok ga ne vidim...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:51   #2024
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
navodno u novom...mada ja niš ne vjerujem dok ga ne vidim...
ajoj,a to ce tek bit 2012,2013,kad ono?nacekat cemo se jos,do onda ce nam bebaci vec naveliko trcat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:56   #2025
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ajoj,a to ce tek bit 2012,2013,kad ono?nacekat cemo se jos,do onda ce nam bebaci vec naveliko trcat
zato idem stalno u kopar... da bar ima u ilirskoj...sad sam prvi put kupila njihove pelene za probu...bile su na akciji 40 kn paket od 42 kom...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:46   #2026
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Engls vam je tu na forumu i na Superbaby.org forumu (u Home made kutku). Ja sam od nje uzela navlaku za AS,
koliko si platila navlaku i za koju As?
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:29   #2027
Quote:
drea_zg kaže: Pogledaj post
TL ima neki popust na članove u listopadu

http://www.turbolimac.com/Pages/hr-H...D/Default.aspx
Bila danas u TL,pitam za taj popust,ona me blijedo gleda,ne znam ja kao nista o tome kaze
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:31   #2028
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
meni je to sve skupa grozno prešareno
__________________
9.12.2010. upoznali smo svoj smisao života, našeg Ernesta <3
twisted.x.siste is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:36   #2029
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Bila danas u TL,pitam za taj popust,ona me blijedo gleda,ne znam ja kao nista o tome kaze
kolko sam ja skužila to se odnosi na Magmu na Žitnjaku...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:45   #2030
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
kolko sam ja skužila to se odnosi na Magmu na Žitnjaku...
sad sam vidjela,procitala ispod pise...bas sam.... a poznato da je RI uvijek zadnja rupa na sviralu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 15:52   #2031
Evo ja sam našla u lidlu kutije za odlaganje stvari http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_15842.htm i sad sam jednu složila i super mi je. Dvije za 30,00 kuna kupili odmah 5 paketa, pa da ja mogu odlagati
anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 19:33   #2032
Evo, u Tintiliniću imaju neku akciju na dječja kolica 3u1.. link
Pa kome treba
__________________
03.11.2010. Mali Princ F
11.01.2014. Mali Princ K
Mory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 23:14   #2033
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Bila danas u TL,pitam za taj popust,ona me blijedo gleda,ne znam ja kao nista o tome kaze
Zadnje što je bilo da je cijeli TL u Toweru zatvoren radi preuređenja...
Jesu li ponovo otvorili, ima li možda radi preuređenja kakav popust?
spuzva bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:04   #2034
Quote:
spuzva bob kaže: Pogledaj post
Zadnje što je bilo da je cijeli TL u Toweru zatvoren radi preuređenja...
Jesu li ponovo otvorili, ima li možda radi preuređenja kakav popust?
Mislim da se nece to ponovo uopce ni otvoriti... danas je clanak o tome u Novom listu, u onom poslovnom dijelu. Kaze Fizulic: "Naša trgovina u Tower centru zatvorena je zbog nemogućnosti dostizanja planiranih rezultata. To ne znači da je sam centar loš, nego da naša trgovina i njen format nisu odgovarali zahtjevima kupaca,". Meni kao laiku se nekako cini da je Tower ipak imao vise kupaca od onog zabacenog turbolimaca u Mercatoru na Skurinjama.. ili se varam?
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:07   #2035
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mislim da se nece to ponovo uopce ni otvoriti... danas je clanak o tome u Novom listu, u onom poslovnom dijelu. Kaze Fizulic: "Naša trgovina u Tower centru zatvorena je zbog nemogućnosti dostizanja planiranih rezultata. To ne znači da je sam centar loš, nego da naša trgovina i njen format nisu odgovarali zahtjevima kupaca,". Meni kao laiku se nekako cini da je Tower ipak imao vise kupaca od onog zabacenog turbolimaca u Mercatoru na Skurinjama.. ili se varam?
da se priključim zatvaraju se TL i po Zagrebu, zatvorili su onog velikog na rotoru, a taj im je stvarno bio frekventan tako da a u city centru (gdje uvijek ide prodaja i ima ljudi) su ga kompletnog prebacili u magma home
anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:14   #2036
Prilicno sam sigurna da ce se kompletna magma zatvoriti, ukljucujuci i Tl i esprit i sve njihove marke. Zato su sad sve zivo stavili na snizenje, roba je po ducanima razgrabljena, jesenska roba niti je stigla niti ce stici.
U katalogu djecje opreme ima svega i svacega, mi smo trazili neke stvari i u svakom TL su nam rekli: pustite katalog, to vam je samo u katalogu, na lageru toga nema i necemo ni narucivati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:26   #2037
Quote:
anella kaže: Pogledaj post
da se priključim zatvaraju se TL i po Zagrebu, zatvorili su onog velikog na rotoru, a taj im je stvarno bio frekventan tako da a u city centru (gdje uvijek ide prodaja i ima ljudi) su ga kompletnog prebacili u magma home
I u Splitu je zatvoren TL u Primi3

ONT: Sutra u Lidlu dječja odjeća - bodići, pidžame, čarape, tute, majice, jakne... Bodići, pidžame i čarape od broja 62, a ove ostale stvari su za veće klince.

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=15953
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:34   #2038
Quote:
spuzva bob kaže: Pogledaj post
Zadnje što je bilo da je cijeli TL u Toweru zatvoren radi preuređenja...
Jesu li ponovo otvorili, ima li možda radi preuređenja kakav popust?
nisu otvorili nista,stoji prazan prostor,navodno ce nesto drugo uskoro tamo doci.bila sam neki da u mercatoru u TL,po stalak za baldahin i neku posteljinicu,nikakav poseban popust nisu imali.prije toga bil u TL u gradu u korzu isto nista,sve pobacana roba na djecjem odjelu,jedino neke plahtice bile kao na popustu. bas me zanima sta ce pametno otvorit tamo gdje je bio TL u toweru...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:35   #2039
Quote:
Albera kaže: Pogledaj post
I u Splitu je zatvoren TL u Primi3

ONT: Sutra u Lidlu dječja odjeća - bodići, pidžame, čarape, tute, majice, jakne... Bodići, pidžame i čarape od broja 62, a ove ostale stvari su za veće klince.

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=15953
ova vijest me razveselila...
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 16:45   #2040
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
ova vijest me razveselila...
i meneeee.. sutra ujutro kampiram ispred Lidla
__________________
03.11.2010. Mali Princ F
11.01.2014. Mali Princ K
Mory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.