Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 01:00   #61
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Jel moguce da decki misle da su nama super stalne aluzije na sex?
Mogu govorit jedino u svoje ime, ali ne mislim. Samo znam da su meni super, za druge ne znam i totalno mi je svejedno. Nemam namjeru impresionirat nekog nego pročavrljat, ubit vrijeme, zabavit se... Šta drugi misle o meni nikad nisam smatrao svojim poslom, nekom ležim, nekom ne...

Samo ja imam feeling da su ljudi prije bili više dragi, prijateljski nastrojeni i moglo se o svačem pričat. Danas sam si ko neki stranac

I npr ja ne promatram žene kroz fizikalije, samo volim perverzni humor
To šta nas privlače fizikalije, druga stvar. Ne vidim kakve veze ima s forumom...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:00   #62
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
E uzela sam BCAA amino. Metodom slucajnog odabira
Jesi nasla GABA-u?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 05.12.2014., 01:03   #63
Vidiiii

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16971751
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 05.12.2014., 01:06   #64
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Jesi nasla GABA-u?
Joj sad si me podsjetila na to. To sam htjela za anksioznost uzeti.

Bila sam kupila onaj 5-HTP (ili tako nesto) kao prirodni lijek protiv depresije. Meni je to djelovalo kao navala adrenalina. Morala sam izaci iz tramvaja jer mi je naglo postalo vruce u licu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 05.12.2014., 01:07   #65
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
I meni to dize agresiju. I nije to nuzno feminazi histeriziranje , nego mi cesto tu na chatu pofali onak, zdravih, zrelih muskaraca s kojima se mozes i zezat i ozbiljno diskutirat, ali da se nikad ne javi to neko nadmetanje, ugrozenost, nesto.
Meni je, recimo dugii takav frajer, imam filing da mogu biti s njim skro otvorena.
Ima stvari u kojima se ne slazem s njime, ali, imam filing da niti to ne ugrozava mene, niti to ugrozava njega
Dugii je ozbiljan čovjek. Mada, ne ovisi to o godinama, ima napaljenih "pubertetlija" i u srednjim godinama kojima se forumski život svodi na traženje žena. Daleko je lakše komunicirati s nekim tko je zadovoljan na tom polju i ne gleda svaku ženu kao potencijalnu za seks.

Iako, na stranu to, meni fali suvislih diskusija. Onelinere ne volim, "jutro, dan, večer" mi nije tip četa kojeg preferiram i zapravo dođem kad vidim vas par cura da o nečem zanimljivom pričate. Sve ostalo uglavnom skrolam.
ex anais is offline  
Old 05.12.2014., 01:08   #66
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Nazalost nije
Ja ti bas nisam osoba koja sam tak prelazi preko uvreda, tipa ovo tovje zadnje o moje histeriziranju.
Nemam povjerenja i tu mirenje slabo raste
Ako smijem bit iskren, ne prelazim ni ja lako preko nekih stvari, al sam bar htio smirit ton jer se ovdje ne dolazim svađat... Iskreno, nikad ti neću preć preko onog "laži i manipulacije" bez ikakvog objašnjenja.

Izvrijeđaj me sad ako te volja, ali ako ima osoba koja se tim stvarima ne bavi, to sam ja, a ponadao sam se barem dobit objašnjenje u rečenicu-dvije. Imam malo previše loših iskustava da bi prešo preko toga, i moram priznat da sam užasno znatiželjan

Što se tiče mog povjerenja u tebe, nema ga više ni u tragovima. Ajd onaj napad za Éowyn sam shvatio kao neku čoporativnu defanzivu, ajd ono s kavom ti nije trebalo al sam prešo preko toga, ono zadnje mi je pregorko i nejasno da bi mogli o ikakvom povjerenju nakon takvog šoka.

Al htio sam bar bit neutralan, jer mi ovo indirektno spuštanje baš i ne treba u životu... Jel previše tražit da se podnosimo, bez pizdarija?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:09   #67
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Dugii je ozbiljan čovjek. Mada, ne ovisi to o godinama, ima napaljenih "pubertetlija" i u srednjim godinama kojima se forumski život svodi na traženje žena. Daleko je lakše komunicirati s nekim tko je zadovoljan na tom polju i ne gleda svaku ženu kao potencijalnu za seks.

Iako, na stranu to, meni fali suvislih diskusija. Onelinere ne volim, "jutro, dan, večer" mi nije tip četa kojeg preferiram i zapravo dođem kad vidim vas par cura da o nečem zanimljivom pričate. Sve ostalo uglavnom skrolam.
Meni chat dođe kao birtija. Moram pozdraviti kad ulazim
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 05.12.2014., 01:10   #68
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Meni chat dođe kao birtija. Moram pozdraviti kad ulazim
Ma ne, to je drugo. Mislim na one četove koji se isključivo sastoje od toga i besmislenih razgovora. Ne bih htjela da ovaj postane takav, sasvim je solidno startao.
ex anais is offline  
Old 05.12.2014., 01:12   #69
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Mogu govorit jedino u svoje ime, ali ne mislim. Samo znam da su meni super, za druge ne znam i totalno mi je svejedno. Nemam namjeru impresionirat nekog nego pročavrljat, ubit vrijeme, zabavit se... Šta drugi misle o meni nikad nisam smatrao svojim poslom, nekom ležim, nekom ne...

Samo ja imam feeling da su ljudi prije bili više dragi, prijateljski nastrojeni i moglo se o svačem pričat. Danas sam si ko neki stranac

I npr ja ne promatram žene kroz fizikalije, samo volim perverzni humor
To šta nas privlače fizikalije, druga stvar. Ne vidim kakve veze ima s forumom...
Ma ne privlace vas (samo) fizikalije, ali su neki (ne tvrdim to za nikog spec tu na forumu) previse ustraseni da bi tako nesto priznali. Ono, kulutra je zadojila jako puno ljudi, i isti taj broj ljudi ne vidi razlku izmedju onoga sto stvarno jesu i sto im kultura, drustvo diktiraju da moraju biti.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 05.12.2014., 01:12   #70
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma ne, to je drugo. Mislim na one četove koji se isključivo sastoje od toga i besmislenih razgovora. Ne bih htjela da ovaj postane takav, sasvim je solidno startao.
Well if me leaving would help, just say so... Nisam bome došo ni nikom štetit...
Ionako se stvarno više ne osjećam ugodno ni dobrodošlo.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:13   #71
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Ma ne privlace vas (samo) fizikalije, ali su neki (ne tvrdim to za nikog spec tu na forumu) previse ustraseni da bi tako nesto priznali. Ono, kulutra je zadojila jako puno ljudi, i isti taj broj ljudi ne vidi razlku izmedju onoga sto stvarno jesu i sto im kultura, drustvo diktiraju da moraju biti.
Ne kužim, priznali što?

Slažem se za zadojenost, al ne znam na šta konkretno ovdje misliš.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:16   #72
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Well if me leaving would help, just say so... Nisam bome došo ni nikom štetit...
Ionako se stvarno više ne osjećam ugodno ni dobrodošlo.
Al' ja uopće ne pričam o tebi. Nisi ti baš nov tu. Samo mi se odjednom učinilo da sam na US četu. Koji mi je dosadan i zato ne četam tamo. Kao i LJES čet kojeg valjda nikad nisam ni otvorila.

Ti pišeš bome poduže postove, teško da se to direkt odnosi na tebe. Neke ljude koji ovdje pišu i ne poznajem, oću reć, ne znam ništa o njima, a četaju. No, valjda je u meni problem, cranky sam danas.
ex anais is offline  
Old 05.12.2014., 01:19   #73
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Dugii je ozbiljan čovjek. Mada, ne ovisi to o godinama, ima napaljenih "pubertetlija" i u srednjim godinama kojima se forumski život svodi na traženje žena. Daleko je lakše komunicirati s nekim tko je zadovoljan na tom polju i ne gleda svaku ženu kao potencijalnu za seks.

Iako, na stranu to, meni fali suvislih diskusija. Onelinere ne volim, "jutro, dan, večer" mi nije tip četa kojeg preferiram i zapravo dođem kad vidim vas par cura da o nečem zanimljivom pričate. Sve ostalo uglavnom skrolam.
Tako nekako i ja
Ili se uključim pa zaključim da se nisam još dovoljno razbudila da bih bila na nivou

Iako, moram priznat da mi ponekad baš zafali ona zafrkancija koja je bila na Kutku. I jednom i drugom.
Lako što je služilo za ispuhat se, ali meni je to bio jedan baš super nivo zafrkancije gdje se zafrkavalo i na svoj i na tuđi račun, ali baš na jedan zdrav način...
Mohmžda i iz razloga jer je bilo nekako intimnije... Imala bi osjećaj ko da sam doslovno ušetala u dnevni boravak
Lela O. is offline  
Old 05.12.2014., 01:20   #74
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Tako nekako i ja
Ili se uključim pa zaključim da se nisam još dovoljno razbudila da bih bila na nivou

Iako, moram priznat da mi ponekad baš zafali ona zafrkancija koja je bila na Kutku. I jednom i drugom.
Lako što je služilo za ispuhat se, ali meni je to bio jedan baš super nivo zafrkancije gdje se zafrkavalo i na svoj i na tuđi račun, ali baš na jedan zdrav način...
Mohmžda i iz razloga jer je bilo nekako intimnije... Imala bi osjećaj ko da sam doslovno ušetala u dnevni boravak
Je, znalo je bit zanimljivih diskusija. Ja sam čitala sve te četove godinama.

Ja mogu small talkati, ali s osobama koje forumski poznajem, koje su duže tu i s kojima mi je ugodno. Introvert, šta ćeš.
A ovaj čet ima super faze, a onda zapadne u neko čudnjikavo stanje i tako u krug.
ex anais is offline  
Old 05.12.2014., 01:21   #75
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Al' ja uopće ne pričam o tebi. Nisi ti baš nov tu. Samo mi se odjednom učinilo da sam na US četu. Koji mi je dosadan i zato ne četam tamo. Kao i LJES čet kojeg valjda nikad nisam ni otvorila.

Ti pišeš bome poduže postove, teško da se to direkt odnosi na tebe. Neke ljude koji ovdje pišu i ne poznajem, oću reć, ne znam ništa o njima, a četaju. No, valjda je u meni problem, cranky sam danas.
A valjda sam se osjetio prozvan jer mi je to danas flavor of the day... Možda paranoja.

Zadnje vrijeme baš i nisam o ničem ni pisao, zato odem na druge pdfove filozofirat, kad je tu stalno vježbanje tema... Ponekad imam pametnu za reć, većinom se samo zajebavam i kratim dane koji su svi isti i čekam da završe. Iskreno, jedinu zabavu nalazim u perverznoj zajebanciji kad nemam o čemu drobit. A nekad mi se neda ni razmišljat. Općenito mi je skoro sve u životu postalo samo šala, ne u smislu zabave ili vica nego u smislu da ne shvaćam ozbiljno i da me nije briga. Baš mi je ravno i pišem pizdarije. Onak, sprdnja od svega.

Nisam više nov, al nisam više ni poželjan. Jednom je bilo jako drukčije

Šta ja znam, možda brijem. Previše toga me pogodilo i raštimalo zadnje vrijeme.
Al samo reci i odem ja. Ne mislim to nadureno, jednostavno ak vam je pre USovski đir to ne spada tu. Ionako ih nije bilo prije mene (ne znam jel povezano).
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:22   #76
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Dugii je ozbiljan čovjek. Mada, ne ovisi to o godinama, ima napaljenih "pubertetlija" i u srednjim godinama kojima se forumski život svodi na traženje žena. Daleko je lakše komunicirati s nekim tko je zadovoljan na tom polju i ne gleda svaku ženu kao potencijalnu za seks.

Iako, na stranu to, meni fali suvislih diskusija. Onelinere ne volim, "jutro, dan, večer" mi nije tip četa kojeg preferiram i zapravo dođem kad vidim vas par cura da o nečem zanimljivom pričate. Sve ostalo uglavnom skrolam.
To i meni cesto fali i to, sto vise zato, jer sam totalni sucker u small talku. Ok mi je pozdravljanje i kaj ima, gdje ste, sta ste, ali nemrem tak predugo
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ako smijem bit iskren, ne prelazim ni ja lako preko nekih stvari, al sam bar htio smirit ton jer se ovdje ne dolazim svađat... Iskreno, nikad ti neću preć preko onog "laži i manipulacije" bez ikakvog objašnjenja.

Izvrijeđaj me sad ako te volja, ali ako ima osoba koja se tim stvarima ne bavi, to sam ja, a ponadao sam se barem dobit objašnjenje u rečenicu-dvije. Imam malo previše loših iskustava da bi prešo preko toga, i moram priznat da sam užasno znatiželjan

Što se tiče mog povjerenja u tebe, nema ga više ni u tragovima. Ajd onaj napad za Éowyn sam shvatio kao neku čoporativnu defanzivu, ajd ono s kavom ti nije trebalo al sam prešo preko toga, ono zadnje mi je pregorko i nejasno da bi mogli o ikakvom povjerenju nakon takvog šoka.

Al htio sam bar bit neutralan, jer mi ovo indirektno spuštanje baš i ne treba u životu... Jel previše tražit da se podnosimo, bez pizdarija?
Amby, strasno si dramatican i jako svadljiv. I mislim da zapravo volis izazivati konflikte.
Sto je apsolutno ok, ali nekak mislim da bi ti trebalo biti jasno da drugi forumasi ne dozivljavaju sve to skupa na isti nacin.

I, oprosti mi sto ponovno analiziram, ali ili imas totalno jedinstvene obrasce poimanja bliskosti, posebno u virtuali, ili provociras da bi privukao paznju.

Ja se fakat ne znam s time adekvatno nositi.

U jednom trenu sam puno bila nesto razmisljala o tebi i prica, bajka, koja mi nekako najvise lezi uz tebe je "Peca i vuk'
Toliko puta si vikao, kricao - vuk, vuk, vuk i masu puta je 'selo' pojurilo u tvoju pomoc, no desit ce se trenutak kad te vise nitko nece cuti
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 05.12.2014., 01:30   #77
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
To i meni cesto fali i to, sto vise zato, jer sam totalni sucker u small talku. Ok mi je pozdravljanje i kaj ima, gdje ste, sta ste, ali nemrem tak predugo
Da, i ja. Dosadi mi. Mislim, ne želim da sad ispadne da svi moramo stalno nešto važno raspravljati. Jasno je da nastupi zasićenje i da se raspravlja kad što naiđe. Samo eto, osjetila sam potrebu prokomentirati jer mi se učinilo da bi to mogao postati smjer četa, a to ne bih htjela.

@Ambi, ja uopće nikome pa ni tebi ne govorim da ode. Ne znam iz čega si to iščitao. Rekoh već, nisi od jučer tu pa očekujem malo deblju kožu u smislu kritike na čet koji je i tvoj kao i moj. Hoću reći i ovo sad zbilja ne ide tebe, da svaki čet na svakom pdf-u ima svoje specifičnosti vezane za pdf na kojem se piše. To ne znači da se na ŽuD-u treba pričati o svekrvama nego da se ubere dinamika četa i da ostane nekako stalna i dominantna. Kao što netko neće na US čet doći pričati o muževima, kao što na LJES čet neće pričati o sprovodima tako valjda i na ŽuD četu je bilo i jest super što postoji ekipa koja zna raspravljati, smisleno. I red je da se pridošlice prilagode tome, a ne obrnuto. Ako već postoji nekakav red na četu. Ništa od ovog ne ide tebe. Ni ikog specifično, posebno i pojedinačno.
Nije stvar toga da postoji set tema o kojima se mora nego je stvar razine četa.

Ali kao što rekoh, to je samo moje individualno forumaško (ne i moderatorsko) mišljenje. I skroz sam ok i s tim da sam možebitno usamljena u tom mišljenju. Ne prozivam nikoga, ne tjeram nikoga, samo komentiram.

Eto na plahte.
ex anais is offline  
Old 05.12.2014., 01:34   #78
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Amby, strasno si dramatican i jako svadljiv. I mislim da zapravo volis izazivati konflikte.
Ne uživam u konfliktu, al sam teška osoba za probavit i niču oko mene. Fair enough... Žao mi je zbog toga.

Quote:
I, oprosti mi sto ponovno analiziram, ali ili imas totalno jedinstvene obrasce poimanja bliskosti, posebno u virtuali, ili provociras da bi privukao paznju.

Ja se fakat ne znam s time adekvatno nositi.
Meni ne smetaju analize, meni smetaju nagle reakcije bez objašnjenja... Samo to bi volio, niš drugo. To je jedini problem, ali me jebeno pogodi, pogotovo jer imam loša iskustva s tim.
Rekoh... Provociranje, pažnja... To mi ništa ne znači i nije mi namjera.

Quote:
U jednom trenu sam puno bila nesto razmisljala o tebi i prica, bajka, koja mi nekako najvise lezi uz tebe je "Peca i vuk'
Toliko puta si vikao, kricao - vuk, vuk, vuk i masu puta je 'selo' pojurilo u tvoju pomoc, no desit ce se trenutak kad te vise nitko nece cuti
I don't need any help... None that I can get here... Mislim ok, bio sam spreman na ugodno iznenađenje, al to opet nije zašto sam ovdje.

Znam da imam čudne stavove, znam da čudno poimam i bliskost, znam da sam težak za probavit, normalne su mi stvare koje drugima nisu, ali volim onda bit upućen u to bez onog "pa to se podrazumijeva" uz tonu uvreda kad prekipi...

Htio sam se jednostavno družit, bili ste mi utočište jer za RL nisam imao više volje, a za US živaca, htio sam se malo zbližit jer mi je tadašnja ekipa bila super, istina da danas nema s kim ne krvim , ali to je sve. I don't need help. I just don't need drama either...

Ajd please budi dobra pa mi objasni ono šta me zanima, na privatno. Znaš na šta mislim. Da, nisi dužna, ali fakat bi volio znat šta je kod tebe izazvalo takvu reakciju da mi pripišeš one epitete i nestaneš. Šta sam skrivio, i kome?
Ne treba mi opravdanje, treba mi objašnjenje. Za ostalo ću se ja pobrinut.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 05.12.2014., 01:45   #79
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post


I don't need any help... None that I can get here... Mislim ok, bio sam spreman na ugodno iznenađenje, al to opet nije zašto sam ovdje.

Znam da imam čudne stavove, znam da čudno poimam i bliskost, znam da sam težak za probavit, normalne su mi stvare koje drugima nisu, ali volim onda bit upućen u to bez onog "pa to se podrazumijeva" uz tonu uvreda kad prekipi...

Htio sam se jednostavno družit, bili ste mi utočište jer za RL nisam imao više volje, a za US živaca, htio sam se malo zbližit jer mi je tadašnja ekipa bila super, istina da danas nema s kim ne krvim , ali to je sve. I don't need help. I just don't need drama either...

Ajd please budi dobra pa mi objasni ono šta me zanima, na privatno. Znaš na šta mislim. Da, nisi dužna, ali fakat bi volio znat šta je kod tebe izazvalo takvu reakciju da mi pripišeš one epitete i nestaneš. Šta sam skrivio, i kome?
Ne treba mi opravdanje, treba mi objašnjenje. Za ostalo ću se ja pobrinut.
E, vidis, moj glavni i jedini problem je sto ja ne vjerujem da je i jedna rijec koju si ti tu sad napisao iskrena i autenticna.
Meni je sve to skupa grandiozno i pretjerano i neshvatljivo.

Ovaj dio gdje me kao molis da ti nesto objasnim na privatno - mislim da je to opet cirkus na najjace kojim pokusavas sebi dati na paznji, tako da od muhe pravis slona.
I to na nacin da mene prozivas, meni kao dajes na vaznosti (jer - ja sam te uzasno, strasno,nepravedno povrijedila), ali zapravo, kroz sve to skupa pokusavas dati na vaznosti iskljucivo samo sebi.
Sorry, nece ici.
Nisam zainteresirana, nije mi napeto, nemam inspiracije
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 05.12.2014., 01:58   #80
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
E, vidis, moj glavni i jedini problem je sto ja ne vjerujem da je i jedna rijec koju si ti tu sad napisao iskrena i autenticna.
Meni je sve to skupa grandiozno i pretjerano i neshvatljivo.

Ovaj dio gdje me kao molis da ti nesto objasnim na privatno - mislim da je opet cirkus na najjace kojim pokusavas sebi dati na paznji, od muhe pravis slona.
I to na nacin da mene prozivas, meni kao dajes na vaznosti (jer - ja sam te uzasno, strasno,nepravedno povrijedila), ali zapravo, kroz sve to skupa pokusavas dati na vaznosti iskljucivo samo sebi.
Sorry, nece ici.
Nisam zainteresirana, nije mi napeto, nemam inspiracije
I tu i je glavni i jedini problem, jer stojim iza svega šta kažem. Ak mi ne vjeruješ nema smisla da ti uopće i odgovaram. A ja opet ne znam šta ja točno radim da tebi razjebem povjerenje, jer je to inače ona jedna stvar koja najviše privuče ljude meni. Ja po defaultu vjerujem ljudima, dok me ne iznevjere. A ja da me jebeš ne znam čime sam to zaslužio.

Ako IŠTA o meni vrijedi, to je da ne lažem, da nemam skrivene namjere i da kažem sve šta mislim. Tebi se možda čini kao privlačenje pažnje, meni se pak tvoj post čini besmislen. Zanima te zašto sam te pitao tu? Zato jer mi privatno ne želiš reć. Slušam savjet šta sam trebao

Ti si jedina koja od muhe radi slona, jer nisam reko da si ništa strašno napravila, nego da od normalne komunikacije odjednom totalno promijeniš ploču. Jel to big deal? Pa, nije. Jebe se meni za neku nausi s foruma. Ono šta me JAKO zanima je zašto. Jer očito implicira neku moju grešku.

Reko sam već i ponovit ću - jebe mi se za impresioniranje, pažnju, dramu, grandioznost, prozivanje i štaveć. Ne pišem ovo da tebe prozivam, nego koristim dostupni kanal. Mislim da imaš jebenu profesionalnu deformaciju

Mene samo zanima razlog, that's it. Bar sam mislio da toliko zaslužujem.


Mislim da je bitno, jer mi otprilike govoriš "ti si šupak, al neda mi se reć ti zašto". Pomozi da shvatim, valjda ti je razumljivo da mi nije u interesu bit šupak i dalje?

Sve ove druge konstrukcije su slatke, al totalno nebitne. Možda ih ti vidiš, šta ja znam... Ja ti samo govorim šta je meni u glavi. Ako ti znaš bolje od mene, prosvjetli me, al nemoj mi pripisivat optužbe za stvari koje nisam, ili bar nisam imao namjeru, napravit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.