Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 17:09   #161
Jel ima kakav rumour za Silver Surfera? Ne vidim nigdje da ga se spominje što ipak mislim da je velik propust za ekranizirani MCU.

Onu abominaciju of drugog dijela F4 želim zaboraviti
Fireglory is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:39   #162
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Nema nikakvih komentara na Disney-jevu najnoviju kupnju (ok,nije Jos sluzbeno,al skoro pa je ugovoreno)?
Mogli bi konacno dobit x-men i avengerse u jednom filmu te Dr.Doom ili Galactus kao negativce. Nda, i Deadpool bi konacno bio u tom svemiru, makar ne znam kako bi to funkcioniralo (valjda samo kao neki cameo).
jel disneyjeva kupnja foxa automatski znaci bye-bye krvavim filmovima punim psovanja (r rated) kao sto su deadpool i logan ili? ne razumijem se u tu politiku, bila bi steta ako je tako, taman je fox postao progresivan
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:45   #163
Mogu iskoristiti R-rejting ako bi išli pod kompanijom Touchstone Pictures (isto pod vlasništvom Disney-ja), ne izravno koristeći Disney logo. Starship Troopers je među tim filmovima.
I ne bih vidio logiku u ukidanju r-rated filmova kad su zaradili brdo love, samo trebaju biti svjesni ciljane publike za svaki story-line. Infinity War recimo može funkcionirati sa pg-13, ali bio bi fail da Marvel Zombie priču snime sa PG-13 rejtingom.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:14   #164
Disney Buys Fox For $52 Billion
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:45   #165
ostavih isti komentar na x-men threadu:

say hello to pg-13 deadpool
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:53   #166
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
ostavih isti komentar na x-men threadu:

say hello to pg-13 deadpool
Jesi negativan. Ja bi to rekao kao: Lets all welcome Wolverine to Avengers!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:04   #167
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jesi negativan. Ja bi to rekao kao: Lets all welcome Wolverine to Avengers!
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:26   #168
Neka kupe još i Warner Brothers pa da zamijene onaj znak Hollywood s logom Disneya
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:35   #169
Napokon. ��

Avengers 5: X-Men vs. Galactus. ����
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:11   #170
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Napokon. ��

Avengers 5: X-Men vs. Galactus. ����
just think of the possibilities...

ovaj deal dolazi marvelu k'o naručen za novo poglavlje u mcu nakon što srede thanosa. phase 4, odjednom se pojavljuju mutanti. još da otkinu spider-mana sonyju...
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:38   #171
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
just think of the possibilities...

ovaj deal dolazi marvelu k'o naručen za novo poglavlje u mcu nakon što srede thanosa. phase 4, odjednom se pojavljuju mutanti. još da otkinu spider-mana sonyju...
da, a ne treba zaboraviti ni Fantastic Four
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:43   #172
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
ostavih isti komentar na x-men threadu:

say hello to pg-13 deadpool
'Deadpool' Can Stay R-Rated at Disney, Says Bob Iger

I ovo sam našla na redditu:
Quote:
Kevin Feige never said that he wasn't against the idea of R-rated MCU films, just that none were on the table.
Bit će oke sve
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:19   #173
NOVE SCENE - brzo pogledajte prije nego što nestane: https://www.youtube.com/watch?v=WMXy59-gozQ
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:09   #174
je*ote živim za dan kad će konačno izaći IW...
Guardiansi,Thor,Hulk itd...konačno cijela ekipa na jednom mjestu..
#nerdgasm
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 02:16   #175
S obzirom na gotovo sigurno putovanje u prošlost, to nas vraća u eru kad je Captain America imao najružniju uniformu http://wegotthiscovered.com/movies/a...an/#gallery-14 I zašto je Stark postao plavušan?

Ne sjećam se kad sam zadnji puta toliko iščekivao izlazak nekog filma, vjerojatno još od TDKR.
Neku noć sanjao sam da sam bio na spektakularnoj pretpremijeri IW sa cijelom svitom u kinu - Evans, RDJ, Scarlett, Ruffalo itd. Samo što je sama projekcija kasnila i kasnila pa su nam svako malo konobari u frakovima donosili finger food. Normalno da nisam odsanjao ni sekundu samog filma
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:11   #176
Previše sam nestrpljiv i nabrijan na ovaj film. Nadam se da neće podbacit.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:02   #177
I ja sam nevjerovatno nabrijan na ovaj film. Ili sam bio, do prije neki dan, kad sam samo malo zastao, potisnuo emocije i o svemu racionalno razmislio. Ono što sam zaključio je potpuno deprimirajuće, film jednostavno ne može opravdati očekivanja. A moje očekivanje je kraj Avengersa, kraj svega što je građeno zadnjih deset godina. Jer, šta drugo očekivati kada je protivnik Thanos? A, onda se sjetim Ultrona i vratim se i realnost. Zar stvarno mislim da će Disney i Marvel pustiti lisicu u svoj kokošinjac? 😀

Poslano sa mog Redmi 3X koristeći Tapatalk
Rukfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:26   #178
Ultron je u filmu ispao nevjerojatno bezveze negativac, a jedna je od većih prijetnji avendžersima uopće..isto je bilo i u X-men sa Apocalypse-om...valjda će Thanos biti prikazan kako treba, tj. nepobjediv (barem kad skupi sve gem-ove)
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:01   #179
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
S obzirom na gotovo sigurno putovanje u prošlost, to nas vraća u eru kad je Captain America imao najružniju uniformu http://wegotthiscovered.com/movies/a...an/#gallery-14 I zašto je Stark postao plavušan?

Ne sjećam se kad sam zadnji puta toliko iščekivao izlazak nekog filma, vjerojatno još od TDKR.
Neku noć sanjao sam da sam bio na spektakularnoj pretpremijeri IW sa cijelom svitom u kinu - Evans, RDJ, Scarlett, Ruffalo itd. Samo što je sama projekcija kasnila i kasnila pa su nam svako malo konobari u frakovima donosili finger food. Normalno da nisam odsanjao ni sekundu samog filma
I ja ga sanjala noćas, nisam išla na premijeru ali sam ga gledala od doma
sjećam se samo jednog dijela, Thanos napada Spidey-a, ali nema još uvijek Ganulet i Spidey se lako obrani. Thanos ode

Uniforma iz Avengersa je najružnija, i Evans ju isto mrzi kao i fanovi. Ali ako idu u to doba, mora bit ta Mene više zanima što Ant-man radi s njima
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 09:58   #180
tko je onda sve u prvom dijelu filma?
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.