Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 10:00   #1
On oženjen, ja udana...

Priča ide ovako. Zapravo zasad nema neke priče, samo malo flertovanja….
Sreli se na poslu, surađujemo povremeno.
On dobro držeći 50-togodišnjak, ja još bolje držeća 37-emo godišnjakinja.
Oboje u braku, oboje imamo djecu, znamo to jedno o drugome.
U mom prisustvu smeten, ko dječarac, padaju mu papiri, nervozan je, al se opet stalno smješka, postavlja puno pitanja i imam osjećaj da mu se osjaća nelagodno.

Nije švaler, odnosne ne izgleda tako, niti se ponaša. Ozbiljan muškarac. Ne daje konkretne komplimente, nego kad se poslovno čujemo izmišlja uvijek nove i nove teme za razgovor.

Ja sam dosta komunikativna i samouvjerena, pogotovo dok vidim da se nekome sviđam.
Bili smo na kavi u većem društvu, razgovor smo vodili on i ja. Odnosno, on se samo meni obraćao cijelo vrijeme…drugi kao da nisu postojali.

E i u čemu je problem…
Pa čini mi se da odkad sam pokazala interes, kao da je ustuknuo, kao da se preplašio…
Zar postoje vjerni 50-to godišnjaci?
Kako ga zavesti?
Ja sam mislila da je zaveden, a kad tamo…proradila savjest.

I sad se pitate sigurno što ja želim od njega, s obzirom da sam u braku.

Ni sama ne znam. Al me užasno privlači.
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 10:30   #2
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Priča ide ovako. Zapravo zasad nema neke priče, samo malo flertovanja….
Sreli se na poslu, surađujemo povremeno.
On dobro držeći 50-togodišnjak, ja još bolje držeća 37-emo godišnjakinja.
Oboje u braku, oboje imamo djecu, znamo to jedno o drugome.
U mom prisustvu smeten, ko dječarac, padaju mu papiri, nervozan je, al se opet stalno smješka, postavlja puno pitanja i imam osjećaj da mu se osjaća nelagodno.

Nije švaler, odnosne ne izgleda tako, niti se ponaša. Ozbiljan muškarac. Ne daje konkretne komplimente, nego kad se poslovno čujemo izmišlja uvijek nove i nove teme za razgovor.

Ja sam dosta komunikativna i samouvjerena, pogotovo dok vidim da se nekome sviđam.
Bili smo na kavi u većem društvu, razgovor smo vodili on i ja. Odnosno, on se samo meni obraćao cijelo vrijeme…drugi kao da nisu postojali.

E i u čemu je problem…
Pa čini mi se da odkad sam pokazala interes, kao da je ustuknuo, kao da se preplašio…
Zar postoje vjerni 50-to godišnjaci?
Kako ga zavesti?

Ja sam mislila da je zaveden, a kad tamo…proradila savjest.

I sad se pitate sigurno što ja želim od njega, s obzirom da sam u braku.

Ni sama ne znam. Al me užasno privlači.
1. Postoje, naravno...
2. Nikako ako spada pod ove vjerne, a ako spada pod nevjerne, a do sad ga nisi zavela, opet nikako...
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Old 11.03.2016., 10:39   #3
ako ga do sad nisi zavela i neces.
mozda i jesi, ali ga ne slusa cuna...
a mozda je i vjeran.
ti si nevjerna.

jel on prvi s kojim bi prevarila muza?
sta trazis iako si u braku?

e pa gle, muskarci varaju kad im fali ljubavi, njeznosti i paznje... a zene? Zene su tu drugacije, sexualne, varaju iz strasti, pozude, jer su nezasitne i jer im je smao sex u glavi.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 11.03.2016., 10:46   #4
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ako ga do sad nisi zavela i neces.
mozda i jesi, ali ga ne slusa cuna...
a mozda je i vjeran.
ti si nevjerna.

jel on prvi s kojim bi prevarila muza?
sta trazis iako si u braku?

e pa gle, muskarci varaju kad im fali ljubavi, njeznosti i paznje... a zene? Zene su tu drugacije, sexualne, varaju iz strasti, pozude, jer su nezasitne i jer im je smao sex u glavi.
Nisam nikad prevarila.
S ovim su iskre frcale na sve strane.
On je mene zavodio, a kad sam se odazvala (ništa konkretno, samo smješkanje i to).
Bila sam uvjerena, al ono 100%, da je "pao". A izgleda da ipak nije.

A zašto bi prevarila muža...hm...to je bitno? Nismo baš u nekim odnosima, on je totalno nezainteresiran, ne primjećuje me, niti malo ljubomoran, stalno u bedu, živčani..ja sam totalno drugi tip. Vesela, znatiželjna, puna života.
Inače živimo obiteljski život, djeca, familija, prijatelji.
Pristojna sam, obrazovana. Ne nosim umjetne trepavice i nokte, al se sređujem.

Ovaj muškarac je baš uhhhhhh!
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 11:23   #5
troll
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 11.03.2016., 11:37   #6
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
troll
Na kvadrat. I dosta loš moram priznat.
Joshua is offline  
Old 11.03.2016., 11:37   #7
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
troll
Nisam trol.
Želim navesti dotičnog na grijeh.
Bez obzira na to što sam udana i što je on oženjeni.

Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 11:40   #8
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Nisam trol.
Želim navesti dotičnog na grijeh.
Bez obzira na to što sam udana i što je on oženjeni.

Pa imamo brda tih tema. Oprosti ponjelo nas kad si sad posebnu otvorila. Pa gle probaj se još ponekad nać sama s njim negdje pa bumo vidli kak bu se nosil s tobom.
Joshua is offline  
Old 11.03.2016., 12:01   #9
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ako ga do sad nisi zavela i neces.
mozda i jesi, ali ga ne slusa cuna...
a mozda je i vjeran.
ti si nevjerna.

jel on prvi s kojim bi prevarila muza?
sta trazis iako si u braku?

e pa gle, muskarci varaju kad im fali ljubavi, njeznosti i paznje... a zene? Zene su tu drugacije, sexualne, varaju iz strasti, pozude, jer su nezasitne i jer im je smao sex u glavi.


car.

__________________
"Sometimes I can feel my bones straining under the weight of all the lives I'm not living."
Chem012 is offline  
Old 11.03.2016., 12:10   #10
i meni je prva pomisao bila da je ovu temu otvorio neki žešći trol i to je sigurno muškarac koji se krije pod ženskim nickom....

o ovakvim dilemama ić direktno na forum, javno može samo žešći trol...
gooofffy is offline  
Old 11.03.2016., 12:15   #11
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Nisam nikad prevarila.
S ovim su iskre frcale na sve strane.
On je mene zavodio, a kad sam se odazvala (ništa konkretno, samo smješkanje i to).
Bila sam uvjerena, al ono 100%, da je "pao". A izgleda da ipak nije.

A zašto bi prevarila muža...hm...to je bitno? Nismo baš u nekim odnosima, on je totalno nezainteresiran, ne primjećuje me, niti malo ljubomoran, stalno u bedu, živčani..ja sam totalno drugi tip. Vesela, znatiželjna, puna života.
Inače živimo obiteljski život, djeca, familija, prijatelji.
Pristojna sam, obrazovana. Ne nosim umjetne trepavice i nokte, al se sređujem.

Ovaj muškarac je baš uhhhhhh!
Ma nek je šta je, ali to ide ovako -


I tako, kažeš, on tebe, ti njega, i na kraju distanca.
A ti bi.......
A možda ne bi ni ti, ne možeš znati prije nego dođeš do točke nakon koje će trebati pregaziti taj zadnji korak za "bih".
On je vjetojatno došao do njega, i umjesto da je iskoraknuo još jedan naprijed koji bi ga odno u tvoj zagrljaj, on je zakoračio unatrag.
Eh, sada se postavlja pitanje zašto. Mislim da odgovor znju svi koji su prešli četerdesetu, pa polako projahivali kroz njih, pa došli do pedesetih. A nakon pedesetih slijedi ijuuuuhhhhh..........ubrzani.

Ti imaš trideset i sedam. Još uvijek fizički dobro izgledaš, samouvjerena si i zadovoljna sobom. To je doba kada tjelesne promjene još uvijek nisu vidljive, pogotovo ako se vodi briga o izgledu. No sa četerdeset će se to bitno promijeniti. Koliko god se truda ulagalo, ipak se počinje primjećivati rad majke prirode, i koliko god te promjene za sada još uvijek bile benigne, izazivaju ako ne paniku, a ono svijest o prolaznosti života. A nikome od nas se nije lako pomiriti sa činjenicom da starimo, mijenjamo se fizički. Potvrda ovoj tezi je vrijeme provedeno ispred ogledala i kritičko odmjeravanje sebe i nezadovoljstvo - ili barem pokušaj da se prikrije ono što odaje na nama protek vremena koje je iza nas.
Zapravo sam samo htjela reći - ljudi pokušavaju sebi pokazati i dokazati da su bez obzira na broj godina koji je iza njih još uvijek u igri, da svojim izgledom još uvijek mogu nekoga zainteresirati, da mogu još uvijek od života dobiti emotivnu komponentu, koja je, ruku na srce, kroz cijeli ljudski vijek ipak najbitnija od svega - pogotovo bitnija od materijalne. Kojeg li paradoksa - u mladosti svi želimo materijalno, jer to materijalno omogućuje ispunjenje duhovnih potreba, a u starosti je bitnije emotivno, a majka priroda nam je uzela ono (ma naravno, ne najbitnije, ali na žalost većinom za mnoge ipak ono prvo na temelju čega se netko odluči napraviti prvi korak prema nama) što to omogućuje - fizički izgled ugodan za oko. I badava naša duhovna ljepota ako se netko ne odluči zaviriti u nju mimo našeg fizičkog izgleda. Ostane neotkrivena , sakrivena.

Da rezimiramo - po svemu sudeči, čovjek je došao u pedesete, pere ga ko i sve druge nesigurnost da svojim fizičkim izgledom može još nekoga privući. Pogotovo ženu mlađu trinaest godina. To je jako puno. Eh, da ti znaš koja si ti krila njemu dala. Mlada, lijepog izgleda, a zainteresirana za njega. A jesi mu napumpala ego, pružila mu uzlet ko Red Bul od pola litre.
Osjećao je da vrijedi. Igrao je igru lovca, zavodnika, potvrđivao sebe kao muškarčinu koja još uvijek može dobiti nešto vrijedno, i zbog toga se ugodno osjećao. Ne isključujem tu i neke tople osjećaje, simpatiju, naravno, ali mislim da je njemu primarno ipak bitnija samopotvrda da je još uvijek u igri i da je u stanju zainteresirati nekoga za sebe u emotivnom smislu. To je bijeg od godina, skrivanje pred starosti koja neminovno stiže, i svakim danom je sve bliže.
Nemoj me krivo shvatiti - nisu pedesete još uvijek nikakva starost, ali ljudska svijest o onome što slijedi nastoji radnjama koje su ponekada i smiješne kroz neke naše postupke odgoditi je , potisnuti čim duže.
Da nije tako, ne bi se biralo za emotivnog partnera nekoga deset petnaest, dvadeset, trideset godina mlađega od sebe. Zna se koje su uobičajene granice unutar kojih se biraju partneri - pet plus - minus.

I tako.......privukla si ga zbog nečega što imaš u sebi ili na sebi, njemu je bilo ugodno gugutati, ma kome fletiči nisu ugodni, ne budimo licemjerni i priznajmo da godi dok vidiš da te netko smatra vrijednim pažnje, a onda, dok si ti pokazala intertes čarolije je nestalo. Razloga može biti više - ili je lov završio, samopotvrđivanje dokazano, zadovoljstvo zbog njega apsorbirano, ili je shvatio da bi sada mogao napraviti onaj gore spomenuti korak naprijed koji bi ga odveo u probleme - ugrozio sigurnost braka a on nije spreman na to, ili nema razloga dopustiti da mu brak dođe u pitanje zbog avanture koju ne vidi kao mogućnost zamjene za ono što sada ima kod kuće.

Eto, mogućnosti je svakojakih, kod njega, a sigurno i kod tebe, i ti si blizu četerdesetih, a kada se sjetim sebe u tim četerdesetima i vremenu provedenom pred ogledalom, a bome i sada u pedesetima - jako dobro znam što ti se vrzma glavicom.
Nije da ti bi zato što bi, i nije da uopće bi - ali, tako je slatko dok zanaš da još uvijek vrijediš.
JOHABI is offline  
Old 11.03.2016., 12:17   #12
Quote:
gooofffy kaže: Pogledaj post
i meni je prva pomisao bila da je ovu temu otvorio neki žešći trol i to je sigurno muškarac koji se krije pod ženskim nickom....

o ovakvim dilemama ić direktno na forum, javno može samo žešći trol...
Kak dokazati da nisam trol?

Baš ste zločesti.

Ja trebam pomoć, a vi ovak....

Znači, kak da mlada (mlađa) zgodna žena zavede starijeg, privlačnog, ozbiljnog muškarca, a koji je u biti započeo flert.

I da napomenem, sve skupa traje mjesec dana.
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 12:19   #13
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ma nek je šta je, ali to ide ovako -


I tako, kažeš, on tebe, ti njega, i na kraju distanca.
A ti bi.......
A možda ne bi ni ti, ne možeš znati prije nego dođeš do točke nakon koje će trebati pregaziti taj zadnji korak za "bih".
On je vjetojatno došao do njega, i umjesto da je iskoraknuo još jedan naprijed koji bi ga odno u tvoj zagrljaj, on je zakoračio unatrag.
Eh, sada se postavlja pitanje zašto. Mislim da odgovor znju svi koji su prešli četerdesetu, pa polako projahivali kroz njih, pa došli do pedesetih. A nakon pedesetih slijedi ijuuuuhhhhh..........ubrzani.

Ti imaš trideset i sedam. Još uvijek fizički dobro izgledaš, samouvjerena si i zadovoljna sobom. To je doba kada tjelesne promjene još uvijek nisu vidljive, pogotovo ako se vodi briga o izgledu. No sa četerdeset će se to bitno promijeniti. Koliko god se truda ulagalo, ipak se počinje primjećivati rad majke prirode, i koliko god te promjene za sada još uvijek bile benigne, izazivaju ako ne paniku, a ono svijest o prolaznosti života. A nikome od nas se nije lako pomiriti sa činjenicom da starimo, mijenjamo se fizički. Potvrda ovoj tezi je vrijeme provedeno ispred ogledala i kritičko odmjeravanje sebe i nezadovoljstvo - ili barem pokušaj da se prikrije ono što odaje na nama protek vremena koje je iza nas.
Zapravo sam samo htjela reći - ljudi pokušavaju sebi pokazati i dokazati da su bez obzira na broj godina koji je iza njih još uvijek u igri, da svojim izgledom još uvijek mogu nekoga zainteresirati, da mogu još uvijek od života dobiti emotivnu komponentu, koja je, ruku na srce, kroz cijeli ljudski vijek ipak najbitnija od svega - pogotovo bitnija od materijalne. Kojeg li paradoksa - u mladosti svi želimo materijalno, jer to materijalno omogućuje ispunjenje duhovnih potreba, a u starosti je bitnije emotivno, a majka priroda nam je uzela ono (ma naravno, ne najbitnije, ali na žalost većinom za mnoge ipak ono prvo na temelju čega se netko odluči napraviti prvi korak prema nama) što to omogućuje - fizički izgled ugodan za oko. I badava naša duhovna ljepota ako se netko ne odluči zaviriti u nju mimo našeg fizičkog izgleda. Ostane neotkrivena , sakrivena.

Da rezimiramo - po svemu sudeči, čovjek je došao u pedesete, pere ga ko i sve druge nesigurnost da svojim fizičkim izgledom može još nekoga privući. Pogotovo ženu mlađu trinaest godina. To je jako puno. Eh, da ti znaš koja si ti krila njemu dala. Mlada, lijepog izgleda, a zainteresirana za njega. A jesi mu napumpala ego, pružila mu uzlet ko Red Bul od pola litre.
Osjećao je da vrijedi. Igrao je igru lovca, zavodnika, potvrđivao sebe kao muškarčinu koja još uvijek može dobiti nešto vrijedno, i zbog toga se ugodno osjećao. Ne isključujem tu i neke tople osjećaje, simpatiju, naravno, ali mislim da je njemu primarno ipak bitnija samopotvrda da je još uvijek u igri i da je u stanju zainteresirati nekoga za sebe u emotivnom smislu. To je bijeg od godina, skrivanje pred starosti koja neminovno stiže, i svakim danom je sve bliže.
Nemoj me krivo shvatiti - nisu pedesete još uvijek nikakva starost, ali ljudska svijest o onome što slijedi nastoji radnjama koje su ponekada i smiješne kroz neke naše postupke odgoditi je , potisnuti čim duže.
Da nije tako, ne bi se biralo za emotivnog partnera nekoga deset petnaest, dvadeset, trideset godina mlađega od sebe. Zna se koje su uobičajene granice unutar kojih se biraju partneri - pet plus - minus.

I tako.......privukla si ga zbog nečega što imaš u sebi ili na sebi, njemu je bilo ugodno gugutati, ma kome fletiči nisu ugodni, ne budimo licemjerni i priznajmo da godi dok vidiš da te netko smatra vrijednim pažnje, a onda, dok si ti pokazala intertes čarolije je nestalo. Razloga može biti više - ili je lov završio, samopotvrđivanje dokazano, zadovoljstvo zbog njega apsorbirano, ili je shvatio da bi sada mogao napraviti onaj gore spomenuti korak naprijed koji bi ga odveo u probleme - ugrozio sigurnost braka a on nije spreman na to, ili nema razloga dopustiti da mu brak dođe u pitanje zbog avanture koju ne vidi kao mogućnost zamjene za ono što sada ima kod kuće.

Eto, mogućnosti je svakojakih, kod njega, a sigurno i kod tebe, i ti si blizu četerdesetih, a kada se sjetim sebe u tim četerdesetima i vremenu provedenom pred ogledalom, a bome i sada u pedesetima - jako dobro znam što ti se vrzma glavicom.
Nije da ti bi zato što bi, i nije da uopće bi - ali, tako je slatko dok zanaš da još uvijek vrijediš.
Bravo! Svaka čast na odgovoru. Mislim da si totalno u pravu. Hvala.
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 12:23   #14
Bela, bil se ti jebala?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 11.03.2016., 12:26   #15
Alčak, care!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 11.03.2016., 12:28   #16
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Bela, bil se ti jebala?
Nisam sigurna, iskreno.
Nisam varala dosad.

Al s obzirom kolko mi je privlačan...teško bi se oduprla...

Ovaj muškarac nije zavodnik. Znači, ja sam osjetila da mu se sviđam po tome kako se ponaša prema meni, a ne što govori.

Poseban tip. Nije švaler.
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 12:33   #17
Izvini sto sam mozda drzak i bezobrazan, al smatram da sma direktan.
Ujedno, raspolozen sam danas.

Ovako, kazes da nije zavodnik, a zaveo te!?
Nije zavodnik, nije švaler, a prema tebi se odnosio tako da bi te zaveo!?
Tebi fali svasta nesto u braku, a ne znas bil se jebala!?
On je poseban tip, nije zavodnik, nije svaler!? Sta je!?

I ti sad hoces da ti povjerujemo da nisi trol?

Hajme majke ti nemoj zajebavat.
A ako hoces da te neko pojebe, sredi se to zacas na forumu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 11.03.2016., 12:34   #18
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Kak dokazati da nisam trol?

Baš ste zločesti.

Ja trebam pomoć, a vi ovak....

Znači, kak da mlada (mlađa) zgodna žena zavede starijeg, privlačnog, ozbiljnog muškarca, a koji je u biti započeo flert.

I da napomenem, sve skupa traje mjesec dana.
Draga gospođo (ako stvarno i jesi), uživaj u tim znacima pažnje dok možeš...

a hoće li šta bit u krevetu, ipak prepusti njemu inicijativu......
za to vrime, probaj malo više vježbati sa mužem, pa ako te ovi kolega pozove negdi na megdan, da ne ispadneš neznalica....
gooofffy is offline  
Old 11.03.2016., 12:36   #19
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ma nek je šta je, ali to ide ovako -




Zapravo sam samo htjela reći -
Evo još jedan trol koji se skriva kao žensko.......
gooofffy is offline  
Old 11.03.2016., 12:43   #20
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Izvini sto sam mozda drzak i bezobrazan, al smatram da sma direktan.
Ujedno, raspolozen sam danas.

Ovako, kazes da nije zavodnik, a zaveo te!?
Nije zavodnik, nije švaler, a prema tebi se odnosio tako da bi te zaveo!?
Tebi fali svasta nesto u braku, a ne znas bil se jebala!?
On je poseban tip, nije zavodnik, nije svaler!? Sta je!?

I ti sad hoces da ti povjerujemo da nisi trol?

Hajme majke ti nemoj zajebavat.
A ako hoces da te neko pojebe, sredi se to zacas na forumu
Pa nisam trol. Ne znam zašto to misliš.
Nikoga ne zajeb....

Fali mi svašta u braku, da.

Prema meni se čovjek odnosio ko da mu se jako sviđam, drugačije nego prema svim mojim kolegicama s kojima također surađuje. Sad mi s ečini da kaj god napišem, bude ispalo da sam trol.

Uglavnom, nisam neiskusna. Osjetim kad se nekome sviđam. Ovome sam se sviđala i to jako.

Al, eto ...izgleda da je ipak odustao.
Makar, surađivat ćemo i dalje...tako da je ponovni susret neminovan.

I da, seksala bi se s njim. Bi. Priznam.
Bela57 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.