Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 22:43   #3521
Poštovani . Zovem se Goran imam 30 godina po zanimanju sam rukovatelj toranjskom dizalicom(kran) molio bih vas ako mi neko može pomoći oko zaposlenja u Kanadi puno vam hvala lijep pozdrav i sretan vam Uskrs.
Goran 5 is offline  
Old 06.04.2012., 23:06   #3522
zeljkocro

zeljko,poslah privatnu poruku...
Veranda is offline  
Old 07.04.2012., 02:38   #3523
Quote:
Goran 5 kaže: Pogledaj post
Poštovani . Zovem se Goran imam 30 godina po zanimanju sam rukovatelj toranjskom dizalicom(kran) molio bih vas ako mi neko može pomoći oko zaposlenja u Kanadi puno vam hvala lijep pozdrav i sretan vam Uskrs.

Gorane nitko od ovih ljudi tu nema firmu da te zaposli.Tu možeš dobit savjet o životu u Kanadi a za posao se moraš sam snać.Evo tražio sam sebi pa se sjetio tebe http://ca.indeed.com/jobs?q=crane+operator&l=Canada
E-mail imaš pa eto raspali po tim firmama možda ti se posreći.
Exorcist is offline  
Old 07.04.2012., 09:48   #3524
Quote:
Goran 5 kaže: Pogledaj post
Poštovani . Zovem se Goran imam 30 godina po zanimanju sam rukovatelj toranjskom dizalicom(kran) molio bih vas ako mi neko može pomoći oko zaposlenja u Kanadi puno vam hvala lijep pozdrav i sretan vam Uskrs.
Check this out!

http://www.woodbuffalo.net/trainSAFE.html

http://oilsands.infomine.com/careers/
echoes1978 is offline  
Old 07.04.2012., 20:40   #3525
Jel itko dobija ponudu od poslodavca nađenog preko oglasa?
zaratino81 is offline  
Old 07.04.2012., 21:19   #3526
Smile

Quote:
zaratino81 kaže: Pogledaj post
Jel itko dobija ponudu od poslodavca nađenog preko oglasa?
Dobio sam ja ... nisam ozbiljno ni mislio i oni mi se javili, sljedeci bi se tjedan jos trebali dogovoriti oko detalja i onda ..trebalo bi preseliti u kanadu, naravno ako pristanem ... cak mi nude da ce mi srediti papire za stalno ako bi dosao raditi za njih ..
Javljaj se na sto vise oglasa i netko ce ti odgovoriti...imas puno stranica gdje se nude poslovi ....naravno prednost je ako imaa za njih deficitarno zanimanje...ako ne ..onda jakooo tesko ..kako god ..mozda ti se posreci ....sretno
tendi is offline  
Old 07.04.2012., 23:47   #3527
Quote:
zaratino81 kaže: Pogledaj post
Jel itko dobija ponudu od poslodavca nađenog preko oglasa?

Baš to što tendi kaže...napravi dobar resume i raspali po mailovima od kompanija koje traže radnike,možda ti se posreći.
Probaj izbjegavat agencije koje zapošljavaju i šalji direkt kompanijama,ne želiš da te agencije pelješe.I ako te netko traži neku lovu da ti sredi posao to odmah zaboravi,pametno i sigurno i samo šalji mailove oni su bar đabe
Exorcist is offline  
Old 08.04.2012., 15:57   #3528
Quote:
tendi kaže: Pogledaj post
Dobio sam ja ... nisam ozbiljno ni mislio i oni mi se javili, sljedeci bi se tjedan jos trebali dogovoriti oko detalja i onda ..trebalo bi preseliti u kanadu, naravno ako pristanem ... cak mi nude da ce mi srediti papire za stalno ako bi dosao raditi za njih ..
Javljaj se na sto vise oglasa i netko ce ti odgovoriti...imas puno stranica gdje se nude poslovi ....naravno prednost je ako imaa za njih deficitarno zanimanje...ako ne ..onda jakooo tesko ..kako god ..mozda ti se posreci ....sretno

da, nešto sam čitao tvojr postove, i moj savjet bi ti bio GO FOR IT, jučer sam tražio poslove na stranicama koje je neko tu naveo i ima izbora i poslova sa pristojnom satnicom. Usporedo s tim tražim i za Australiju jer supruga ima strica tamo, pa što prije upali.
Dosta mi je bilo 10 godina patnje za hrvatske privatnike i nikad napretka i uvik ista plaća. Trenutno san zaokupljen iseljenjem toliko da izluđujem ženu...
zaratino81 is offline  
Old 08.04.2012., 19:09   #3529
Quote:
zaratino81 kaže: Pogledaj post
da, nešto sam čitao tvojr postove, i moj savjet bi ti bio GO FOR IT, jučer sam tražio poslove na stranicama koje je neko tu naveo i ima izbora i poslova sa pristojnom satnicom. Usporedo s tim tražim i za Australiju jer supruga ima strica tamo, pa što prije upali.
Dosta mi je bilo 10 godina patnje za hrvatske privatnike i nikad napretka i uvik ista plaća. Trenutno san zaokupljen iseljenjem toliko da izluđujem ženu...
Ti si isti ko ja, samo sto ja izludjujem muza hehehe. Nesto se smeksao oko mogucnosti odlaska u australiju (sto je i meni bolja opcija zbog klime)...al da mu ide na zivac moje nasrtanje...ide mu. Iako imamo rodbine i to veoma blsike u obje zemlje, nishta od njih...moramo sami trazit poso preko neta. A za turistichki posjet nekoj od dvije zemlje...hehehe..mozemo samo sanjati...u dolarima naravno
blasfemme is offline  
Old 08.04.2012., 20:56   #3530
Da mi njih dvoje spojimo i odemo skupa u jednu od dvi spomenute drzave? salin se naravno, ne znan vise ko se boljemu moze ode nadati, pogotovo mi sto imamo dicu. Au mi vise pase zbog klime naravno, ipak san ja mediteranac, ali nije sve ni u tome. Ca nudi vise posla, barem ovo sto san vidija dosad i jeftinije su pristojbe za aplikaciju vize i manje kompliciraju nego australci.
zaratino81 is offline  
Old 08.04.2012., 22:04   #3531
Odlazak u kanadu..

Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
BHV to naplacuje a preko ambasade je besplatno.

Za ovu godinu preko ambasade je vec popunjeno, pripremi se za nagodinu, imas sve o tome vec napisano na forumu, samo trebas citati.

Hvala svima na informacijama. pročitao sam i blog "explorera". Čovjek je legenda. Skidam kapu!!
Uf. Tako je nema više mjesta. Ne mogu vjerovat da ću morat još godinu dana čekat. Situacija na tržištu rada je u Hrvatskoj je stvarno postalo smiješna.
Eliotonix is offline  
Old 11.04.2012., 14:31   #3532
Thumbs up Pozdrav,

Bok svima,



Nov sam na ovom forumu i javljam vam se iz Vancouver-a.

Svi ste mozda culi za novi sporazum koji je potpisan izmedju Kanade i Hrvatske o mogucnosti zvanicnog boravka i rada u Kanadi za Hrvate ili u Hrvatskoj za Kanadjane u dobi od 18-35 godina,do godinu dana.

Sa obzirom da smo u nasoj firmi,ovdje u Vancouver-u i do sada imali uvijek dosta ljudi iz nasih krajeva koji su radili sa nama i naravno mucili se zajedno sa njima sredjivajuci papire,sa ovim zakonom ce sada biti mnogo lakse dobiti zvanican status u Kanadi i naravno zaraditi neki novac onima koji to zele.

Nasa firma se bavi odrzavanjem kuca i stanova,to je najkrace objasnjenje.
Sa obzirom da su vlasnici stanova ili kuca o kojima ja govorim uglavnom kupili nekretnine kao investiciju u "najboljem gradu na svijetu",a oni sami zive svugdje po svijetu mi smo ti koji vodimo brigu o njihovim nekretninama osobito u vrijeme kada su iznajmljene.

Znaci ciscenje,kosenje trave,sitne popravke etc...

Uglavnom minimalna pocetna satnica koju smo placali nasim djelatnicima je $12 dolara/sat

Ukoliko bi netko iz HR htio doci u Vancouver,raditi,uciti jezik,vidjeti da li je dijaspora za njega te eventualno pokusati nakon isteka te prve godine i ostati tu ja nudim opciju.

Naravno bilo bi odlicno ako bi bilo barem tri osobe koje se uz to i poznaju pa da mogu dijeliti stan jer su onda troskovi zivota puno manji a upravo je to i broj ljudi koji bi nama trebao za sada.

Takodjer zelim napomenuti da niti mene kao poslodavca niti osobu koja ce raditi kod nas nista ne veze,sto znaci da ako netko nadje drugi posao moze ici bez problema sve dok traje ta godina.

Nama je cilj naci ljude koji ce ostati sa nama taj period jer na taj nacin smo svi profitirali.

Dobro smo poznati kako u Vancouver-u tako i u nasoj hrvatskoj zajednici ovdje i naravno preporuke za nasu tvrtku cemo vrlo rado proslijediti zainteresiranim ljudima.

Postavljam ovaj topic samo da vidim ima li interesa kod nas za dolazak ovdje i ukoliko se pokaze da ima spreman sam objasniti ljudima sve pojedinosti oko dolaska ukljucujuci svakako i nase upoznavanje u HR prije dolaska u Kanadu.

Hvala[/QUOTE]

Pozdrav,
jako sam zainteresiran za odlazak u Kanadu,zanima me da li je još uvijek tražite radnike sa ovih krajeva,pošto je to najjednostavniji način za odlazak.Nov sam ovdje,

Hvala.
lig is offline  
Old 11.04.2012., 18:14   #3533
Bok!!!

Evo ja sam zainteresirana za bilo kakav posao za početak!
U Vancouver dolazim za mjesec dana, pa Vas molim da mi javite koga trebe kontaktirati po dolasku!

Lijepi pozdrav,
Andrea


Quote:
lig kaže: Pogledaj post
Bok svima,



Nov sam na ovom forumu i javljam vam se iz Vancouver-a.

Svi ste mozda culi za novi sporazum koji je potpisan izmedju Kanade i Hrvatske o mogucnosti zvanicnog boravka i rada u Kanadi za Hrvate ili u Hrvatskoj za Kanadjane u dobi od 18-35 godina,do godinu dana.

Sa obzirom da smo u nasoj firmi,ovdje u Vancouver-u i do sada imali uvijek dosta ljudi iz nasih krajeva koji su radili sa nama i naravno mucili se zajedno sa njima sredjivajuci papire,sa ovim zakonom ce sada biti mnogo lakse dobiti zvanican status u Kanadi i naravno zaraditi neki novac onima koji to zele.

Nasa firma se bavi odrzavanjem kuca i stanova,to je najkrace objasnjenje.
Sa obzirom da su vlasnici stanova ili kuca o kojima ja govorim uglavnom kupili nekretnine kao investiciju u "najboljem gradu na svijetu",a oni sami zive svugdje po svijetu mi smo ti koji vodimo brigu o njihovim nekretninama osobito u vrijeme kada su iznajmljene.

Znaci ciscenje,kosenje trave,sitne popravke etc...

Uglavnom minimalna pocetna satnica koju smo placali nasim djelatnicima je $12 dolara/sat

Ukoliko bi netko iz HR htio doci u Vancouver,raditi,uciti jezik,vidjeti da li je dijaspora za njega te eventualno pokusati nakon isteka te prve godine i ostati tu ja nudim opciju.

Naravno bilo bi odlicno ako bi bilo barem tri osobe koje se uz to i poznaju pa da mogu dijeliti stan jer su onda troskovi zivota puno manji a upravo je to i broj ljudi koji bi nama trebao za sada.

Takodjer zelim napomenuti da niti mene kao poslodavca niti osobu koja ce raditi kod nas nista ne veze,sto znaci da ako netko nadje drugi posao moze ici bez problema sve dok traje ta godina.

Nama je cilj naci ljude koji ce ostati sa nama taj period jer na taj nacin smo svi profitirali.

Dobro smo poznati kako u Vancouver-u tako i u nasoj hrvatskoj zajednici ovdje i naravno preporuke za nasu tvrtku cemo vrlo rado proslijediti zainteresiranim ljudima.

Postavljam ovaj topic samo da vidim ima li interesa kod nas za dolazak ovdje i ukoliko se pokaze da ima spreman sam objasniti ljudima sve pojedinosti oko dolaska ukljucujuci svakako i nase upoznavanje u HR prije dolaska u Kanadu.

Hvala
Pozdrav,
jako sam zainteresiran za odlazak u Kanadu,zanima me da li je još uvijek tražite radnike sa ovih krajeva,pošto je to najjednostavniji način za odlazak.Nov sam ovdje,

Hvala.[/QUOTE]
Dealia78 is offline  
Old 11.04.2012., 18:14   #3534
di je neki link te firme ili kontakt?
ja iman volju ali ovaj post mi malo smrdi...
zaratino81 is offline  
Old 11.04.2012., 18:28   #3535
Ja sam isto zainteresiran. Ali se naravno slažem sa zaratinom. Ako nije problem molim Vas naziv i kontakt podatke firme.

Puno hvala i pozdrav.
Eliotonix is offline  
Old 11.04.2012., 19:20   #3536
Ja također imam WH vizu i uskoro trebam ići za Vancouver, može neki kontakt pa da Vas se može kontaktirati.
lucky peh is offline  
Old 11.04.2012., 22:39   #3537
Hello

Quote:
lig kaže: Pogledaj post
Bok svima,



Nov sam na ovom forumu i javljam vam se iz Vancouver-a.

Svi ste mozda culi za novi sporazum koji je potpisan izmedju Kanade i Hrvatske o mogucnosti zvanicnog boravka i rada u Kanadi za Hrvate ili u Hrvatskoj za Kanadjane u dobi od 18-35 godina,do godinu dana.

Sa obzirom da smo u nasoj firmi,ovdje u Vancouver-u i do sada imali uvijek dosta ljudi iz nasih krajeva koji su radili sa nama i naravno mucili se zajedno sa njima sredjivajuci papire,sa ovim zakonom ce sada biti mnogo lakse dobiti zvanican status u Kanadi i naravno zaraditi neki novac onima koji to zele.

Nasa firma se bavi odrzavanjem kuca i stanova,to je najkrace objasnjenje.
Sa obzirom da su vlasnici stanova ili kuca o kojima ja govorim uglavnom kupili nekretnine kao investiciju u "najboljem gradu na svijetu",a oni sami zive svugdje po svijetu mi smo ti koji vodimo brigu o njihovim nekretninama osobito u vrijeme kada su iznajmljene.

Znaci ciscenje,kosenje trave,sitne popravke etc...

Uglavnom minimalna pocetna satnica koju smo placali nasim djelatnicima je $12 dolara/sat

Ukoliko bi netko iz HR htio doci u Vancouver,raditi,uciti jezik,vidjeti da li je dijaspora za njega te eventualno pokusati nakon isteka te prve godine i ostati tu ja nudim opciju.

Naravno bilo bi odlicno ako bi bilo barem tri osobe koje se uz to i poznaju pa da mogu dijeliti stan jer su onda troskovi zivota puno manji a upravo je to i broj ljudi koji bi nama trebao za sada.

Takodjer zelim napomenuti da niti mene kao poslodavca niti osobu koja ce raditi kod nas nista ne veze,sto znaci da ako netko nadje drugi posao moze ici bez problema sve dok traje ta godina.

Nama je cilj naci ljude koji ce ostati sa nama taj period jer na taj nacin smo svi profitirali.

Dobro smo poznati kako u Vancouver-u tako i u nasoj hrvatskoj zajednici ovdje i naravno preporuke za nasu tvrtku cemo vrlo rado proslijediti zainteresiranim ljudima.

Postavljam ovaj topic samo da vidim ima li interesa kod nas za dolazak ovdje i ukoliko se pokaze da ima spreman sam objasniti ljudima sve pojedinosti oko dolaska ukljucujuci svakako i nase upoznavanje u HR prije dolaska u Kanadu.

Hvala
Pozdrav,
jako sam zainteresiran za odlazak u Kanadu,zanima me da li je još uvijek tražite radnike sa ovih krajeva,pošto je to najjednostavniji način za odlazak.Nov sam ovdje,

Hvala.[/QUOTE]
pisonici is offline  
Old 11.04.2012., 22:43   #3538
Hello
isto tako, jako sam zainteresiran!! nadam se da ne smeta što sam po struci geolog i nemam neke veze s ovim poslom koji se nudi, ali imam force i volje, te bi vrlo rado radio!!!
pisonici is offline  
Old 12.04.2012., 07:26   #3539
Quote:
van-zag kaže: Pogledaj post
Bok svima,

Nov sam na ovom forumu i javljam vam se iz Vancouver-a.

Svi ste mozda culi za novi sporazum koji je potpisan izmedju Kanade i Hrvatske o mogucnosti zvanicnog boravka i rada u Kanadi za Hrvate ili u Hrvatskoj za Kanadjane u dobi od 18-35 godina,do godinu dana.

Sa obzirom da smo u nasoj firmi,ovdje u Vancouver-u i do sada imali uvijek dosta ljudi iz nasih krajeva koji su radili sa nama i naravno mucili se zajedno sa njima sredjivajuci papire,sa ovim zakonom ce sada biti mnogo lakse dobiti zvanican status u Kanadi i naravno zaraditi neki novac onima koji to zele.

Nasa firma se bavi odrzavanjem kuca i stanova,to je najkrace objasnjenje.
Sa obzirom da su vlasnici stanova ili kuca o kojima ja govorim uglavnom kupili nekretnine kao investiciju u "najboljem gradu na svijetu",a oni sami zive svugdje po svijetu mi smo ti koji vodimo brigu o njihovim nekretninama osobito u vrijeme kada su iznajmljene.

Znaci ciscenje,kosenje trave,sitne popravke etc...

Uglavnom minimalna pocetna satnica koju smo placali nasim djelatnicima je $12 dolara/sat

Ukoliko bi netko iz HR htio doci u Vancouver,raditi,uciti jezik,vidjeti da li je dijaspora za njega te eventualno pokusati nakon isteka te prve godine i ostati tu ja nudim opciju.

Naravno bilo bi odlicno ako bi bilo barem tri osobe koje se uz to i poznaju pa da mogu dijeliti stan jer su onda troskovi zivota puno manji a upravo je to i broj ljudi koji bi nama trebao za sada.

Takodjer zelim napomenuti da niti mene kao poslodavca niti osobu koja ce raditi kod nas nista ne veze,sto znaci da ako netko nadje drugi posao moze ici bez problema sve dok traje ta godina.

Nama je cilj naci ljude koji ce ostati sa nama taj period jer na taj nacin smo svi profitirali.

Dobro smo poznati kako u Vancouver-u tako i u nasoj hrvatskoj zajednici ovdje i naravno preporuke za nasu tvrtku cemo vrlo rado proslijediti zainteresiranim ljudima.

Postavljam ovaj topic samo da vidim ima li interesa kod nas za dolazak ovdje i ukoliko se pokaze da ima spreman sam objasniti ljudima sve pojedinosti oko dolaska ukljucujuci svakako i nase upoznavanje u HR prije dolaska u Kanadu.

Hvala

Ovaj post je napisan od van-zag 31.08.2010. i vise se nije pojavil,nakon skoro dvije godine pojavljuje se kao copy paste...
zeljkoCro is offline  
Old 12.04.2012., 12:19   #3540
Kao što sam već rekao.....ako vas itko traži novce za sređivanje dozvola i papira zaboravite to.
Imate puno kompanija koje traže radnike pa šaljite mailove,izbjegavajte agencije za zapošljavanje možete vi to i sami ako stvarno želite.
Exorcist is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.