Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 19:34   #21
hmmmm ja sam u dovojbi medicina ili stomatologija? pitanje je sada....oboje me privlači...
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 17:59   #22
ajmo oživite temu ja sma u dvojbi
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 17:22   #23
Quote:
matija mmmm kaže: Pogledaj post
ajmo oživite temu ja sma u dvojbi
ETo,da se i ja uključim...Naime i ja sam u dvojbi,al me više privlači stomatologija....Iako je i moja srednja jako povezana sa faksom....
zubić.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:29   #24
Da, pred vama ja jedna od najvažnijih odluka u životu. Jedina važnija odluka je biranje živitnog suputnika. E sad, za donijeti konačnu odluku treba uzeti u obzir puno parametara. Prvo i najvažnije je ono što vas više zanima. Dakle, trebate sami sa sobom rasčistiti želite li ostatak života provesti popravljajući zube ili želite dinamičniji posao jednog liječnika specijalista. Za medicinu treba imati i malo bolji želudac, jer se oni nagledaju daleko više gadljivih stvari nego stomatolozi. Zatim je odgovornost liječnika puno veća, tu su i dežurstva, pljuvanje sa svih strana po vama u slučaju neuspjeha, potezanje za rukav po hodnicima, zivkanje na telefon, donošenje puno teških odluka, cjeloživotno obrazovanje. Zubari vode dosta mirniji život. Liječnici (specijalisti) rade i kada ne rade. Trebate uzeti u obzir i mogućnosti zaposlenja, hoćete li od toga moći bolje živjeti, hoćete li moći pronaći posao vani, itd itd
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 12:24   #25
Quote:
Termination kaže: Pogledaj post
Da, pred vama ja jedna od najvažnijih odluka u životu. Jedina važnija odluka je biranje živitnog suputnika. E sad, za donijeti konačnu odluku treba uzeti u obzir puno parametara. Prvo i najvažnije je ono što vas više zanima. Dakle, trebate sami sa sobom rasčistiti želite li ostatak života provesti popravljajući zube ili želite dinamičniji posao jednog liječnika specijalista. Za medicinu treba imati i malo bolji želudac, jer se oni nagledaju daleko više gadljivih stvari nego stomatolozi. Zatim je odgovornost liječnika puno veća, tu su i dežurstva, pljuvanje sa svih strana po vama u slučaju neuspjeha, potezanje za rukav po hodnicima, zivkanje na telefon, donošenje puno teških odluka, cjeloživotno obrazovanje. Zubari vode dosta mirniji život. Liječnici (specijalisti) rade i kada ne rade. Trebate uzeti u obzir i mogućnosti zaposlenja, hoćete li od toga moći bolje živjeti, hoćete li moći pronaći posao vani, itd itd
mislim da ipak ide stomatologija ...
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 23:43   #26
Quote:
matija mmmm kaže: Pogledaj post
mislim da ipak ide stomatologija ...
Možda bi nekima pomoglo ako bi objasnio zašto baš stomatologija a ne medicina...

Btw, imaš na Kutku za školarce i studente topike o oba faksa, pa ti to možda može pomoći.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.