Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 21:37   #41
Quote:
maia kaže: Pogledaj post
ma daj,pa ti mene uopće nisi skužio... radi se u tom slučaju da se sumnja da je poljupcem prenešen hiv ali s obzirom na to da su oni imali i spolne odnose,doduše,zaštićene,ne isključuje se mogućnost da nije prenešen poljupcem,već spolnim odnosom,nekako. znači i taj jedan jedini slučaj na koji se sumnja je upitan.....razumiješ? struka kaže da nije zabilježen niti jedan slučaj,razumiješ? ti bi stvarno mogao naletit na tu nesretnu sovu..
pa ti mene nekuzis,isto tako kao nemogu dokazat jel poljupcem ili spolnim odnosom tako je i kod drugih slucajeva,ali kazu da je spolni odnos jer je vise vjerovatan.
__________________
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist."
lord nhl22 is offline  
Old 12.01.2010., 21:57   #42
Quote:
lord nhl22 kaže: Pogledaj post
pa ti mene nekuzis,isto tako kao nemogu dokazat jel poljupcem ili spolnim odnosom tako je i kod drugih slucajeva,ali kazu da je spolni odnos jer je vise vjerovatan.
ma kako ne mogu,pa dobro da li si pročitao uopće jedan članak o prijenosu. na ispitivanju parova koji su se samo ljubili + i - nije došlo do prijenosa,razumiješ šta znači da je teoretski moguće ali nije zabilježeno...nije...
jednom sam bila pisala na topicu koji je otvorio tip koji je bio + e da ga sad mogu nać i pitat,bilo je to prije par godina i nisam razmišljala tada o tome..znači sada svi mladi koji su se ljubili a nikada imali spolne odnose trk na testiranje,pa šta misliš koja bi gužva bila tamo a kad ono : da li ste imali rizičan spolan odnos_ ne,djevica sam...
maia is offline  
Old 14.02.2010., 22:31   #43
ok,i ja sam pisala na temi koju je otvorio tip koji je bio hiv + i otišla sam se testirat u to vrijeme,onako,da se nikad ne pitam šta ako mi je moj dečko prenio tako nešto,i eto nije,test je bio negativan,i od onnda nikad,ali nijednom nisam imala nezaštićen spolni odnos i onda pročitam???? preko poljupca? ma ajde,to je previše za hipohondra poput mene...
drnda is offline  
Old 17.02.2010., 23:20   #44
Quote:
maia kaže: Pogledaj post
ovako,u razgovoru sa prijateljicama na kavi kaže jedna kako je čula da postoji jedan slučaj da se hiv prenio preko poljupca. e sad,pitam se ja kako ću savjetovat svoje dijete kad uskoro počne izlazit na sastanke,drago moje,nemoj se ljubit na rastanku ako ne znaš status dotične osobe...a isplanirala sam razgovor o sigurnim spolnim odnosima a sad i ljubljenju,ajme majko mila.... šta savjetovat
bolje je da paziš s kim ide u auto, puno su veće šanse da se negdje s nekim nadobudnim klincem razbije s autom nego da joj on prenese HIV
markonato is offline  
Old 18.01.2011., 20:26   #45
Mene je neki dan ugrizla neka opajdara za prst. Zenska je dosta promiskuitetna pa ono zanima me dali se moze tako prenjeti hiv? Znaci ugrizla me je i krv se pojavila nakon nekih minutu vremena.
SnoopyHR is offline  
Old 19.01.2011., 01:37   #46
Sva pitanja i odgovore o HIV-u i njegovom prijenosu imate na već postojećim topicima o HIV-u (i AIDS-u).
Ovakav topic apsolutno nema nikakvog smisla. Lock.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.