Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2007., 16:45   #41
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Koja nafta? Daj malo pogledaj koje kompanije su vlasnici koncesija u Iraku i koje kompanije crpe naftu i nemoj pašalno pisati o nečemu u što se ne razumiješ. Projektili nisu padali na civile i ne laži, gađane su iračke vojne snage koje su prelazile crtu razgraničenja, a ove dezinformacije piši negdje drugdje. Za Sudan mi prvo daj vjerodostojan dokaz, pa ćemo tek onda o tome raspravljati. Da se razumijemo, nemoj mi davati linkove nekih no name stranica. Isto tako se malo bolje informiraj uzroke rata u Vijetnamu i Sjebernoj Koreji. Evidentno je da si frustriran na Amerikance, a jedini i isključivo im možeš biti zahvalan zato što je Clintonova administracija pomogla Bosancima u ratu koji su vodili protiv Srba. Da nije bilo njih, danas ne bi bilo niti dodatnih 500.000 Vas Bosanaca, a ti si sada to okreći kako te volja!
Tebe sam davno stavio na ignore ali ovo za napade na Irak za vrijeme Clintona da su granate padale samo na granicu izmedju Iraka i Kuvajta su vise nego gnusna laz . Znam za najmanje deset slucajeva da su granate padale po civilima tj stambenim naseljima a te slike sam lichno gledao nes vjerovati na CNN -u Nista ne rece za napade po Sudanu gdje su civili nastradali a ti jos trazis dokaz za to . E zalosno je s tobom raspravljati Granate su padale po Afganistanu jos davno za vrijeme Clintona
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:07   #42
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Tebe sam davno stavio na ignore ali ovo za napade na Irak za vrijeme Clintona da su granate padale samo na granicu izmedju Iraka i Kuvajta su vise nego gnusna laz . Znam za najmanje deset slucajeva da su granate padale po civilima tj stambenim naseljima a te slike sam lichno gledao nes vjerovati na CNN -u Nista ne rece za napade po Sudanu gdje su civili nastradali a ti jos trazis dokaz za to . E zalosno je s tobom raspravljati Granate su padale po Afganistanu jos davno za vrijeme Clintona
Pa i ne vidim baš da si me stavio na svoju listicu, jer da jesi onda ne bi niti komentirao. Meni je samo žao što me nisi stavio, ali nema veze idemo dalje. Nikakva laž to nije, to su činjenice, tebi nešto sasvim nepoznato. Znaš ti za slučajeve koje su gledao preko Al Jazere, pošto je to tvoj domet. Saddam Hussein je kapitulacijom dobio crte razgraničenja koje nije smio kršiti, pošto je on to kršio onda je su i vojni ciljevi trpili sankcije, a nikakvi civili kao što ti dezinformiraš forum. Normalno da tražim dokaze, kada je to izmišljotina Al Qaide, pa nisam toliko glup da vjerujem toj maloumnoj bandi koja ubija civile po svijetu. Svi znamo budućnost Al Qaide i svih terorista koji ih podupiru.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:34   #43
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Da nije bilo EU i Amera koji su zeljeli da Bosnjaka nestane davno bi BiH bila normalna zemlja . Da nije ta ista zap Evropa i USA nijemo gledala , naravno sa dozom odabravanja , sta rade hrvati i srbi od Bosnjackih civila
Te izvakane floskule su mi postale sstvarno dosadne . Da nije bilo ABiH i njenih vojnika nas danas ne bi bilo i fala dragom Allahu sto nas je pomogao
što je ovo navala muslimana na ovom forumu koji na ovaj način rješavaju svoje osobne frustracije. kretenu muslimanski da nije bilo amera ne bi niti tebe bilo. ako ti je teško onda se uputi u irak i tamo pomogni braći u borbi protiv iračana, a ne nikakvih amera. :asshole:
USA is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.09.2007., 20:05   #44
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Da nije bilo EU i Amera koji su zeljeli da Bosnjaka nestane davno bi BiH bila normalna zemlja . Da nije ta ista zap Evropa i USA nijemo gledala , naravno sa dozom odabravanja , sta rade hrvati i srbi od Bosnjackih civila
Te izvakane floskule su mi postale sstvarno dosadne . Da nije bilo ABiH i njenih vojnika nas danas ne bi bilo i fala dragom Allahu sto nas je pomogao
Pomogli su vam puno više vaši susjedi Hrvati. Druga je stvar kakvi su stavovi bosanskih Hrvata i Srba. Pa vi Bošnjaci niste znali tko vas napada kad je počeo rat u Bosni.
S tobom se slažem da su Hrvati i Srbi počinili zločine nad bošnjačkim civilima. De ti meni reci je li bilo obrnuto?
Da nije bilo hrvatske vojske i Hrvatske kao države spremne da pomogne susjedima vi biste puno gore nastradali.
O hrabrosti boraca armije BiH pričaj nekom drugom. Nisam ti ja kriv što su Bošnjaci nepoželjni u Hercegovini i Republici Srpskoj i što tamo ne smiju reći: "Ovo je Bosna i Hercegovina". Nisam ni kriv što Bošnjaci imaju nadimak "Suncokreti" i od Hrvata i od Srba. Budi sretan što se svijet umiješao nakon toliko i toliko vremena jer ne vjerujem da bi bilo Bošnjaka s obzirom na to da je svaka nacija ratovala protiv svake a i bilo je prekida neprijateljstava između Hrvata i Srba i zajedničke borbe protiv Bošnjaka.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:12   #45
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Pomogli su vam puno više vaši susjedi Hrvati. Druga je stvar kakvi su stavovi bosanskih Hrvata i Srba. Pa vi Bošnjaci niste znali tko vas napada kad je počeo rat u Bosni.
S tobom se slažem da su Hrvati i Srbi počinili zločine nad bošnjačkim civilima. De ti meni reci je li bilo obrnuto?
Da nije bilo hrvatske vojske i Hrvatske kao države spremne da pomogne susjedima vi biste puno gore nastradali.
O hrabrosti boraca armije BiH pričaj nekom drugom. Nisam ti ja kriv što su Bošnjaci nepoželjni u Hercegovini i Republici Srpskoj i što tamo ne smiju reći: "Ovo je Bosna i Hercegovina". Nisam ni kriv što Bošnjaci imaju nadimak "Suncokreti" i od Hrvata i od Srba. Budi sretan što se svijet umiješao nakon toliko i toliko vremena jer ne vjerujem da bi bilo Bošnjaka s obzirom na to da je svaka nacija ratovala protiv svake a i bilo je prekida neprijateljstava između Hrvata i Srba i zajedničke borbe protiv Bošnjaka.
Suncokret nacija je ona nacija koja :
-prenese rat iz susjedne drzave u Bosnu....besmislenim napadima na tad jos pravno legalnu JNA u Bosni (Ravno)
-veze zastave sa nacijom kojoj ce kasnije udariti noz u ledja
-napusti polozaje kod Jajca
-napadne Prozoru one s kojima su vezali zastave 3 mjeseca nakon pocetka rata
-tajno pravi dogovor u Karadjordjevu a javno veze zastave
-pomace cetnike naftom u situaciji kad isti drze 1/3 Hrvatske
-prakticno djeluju pod cetnickom komandom (Zepce i okolica)
-budi svedeni na kraju rata na nacionalnu manjinu
Krav Maga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:41   #46
Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
Suncokret nacija je ona nacija koja :
-prenese rat iz susjedne drzave u Bosnu....besmislenim napadima na tad jos pravno legalnu JNA u Bosni (Ravno)
suncokret nacija je ona koja za jednu vojsku govori da je njena, a onda sa istom ratuje, što su muslimani napraivli i sa JNA, i sa HVO.
ravno je napala JNA, hrvati su se imali pravo branit. JNA nije bila legalna jer je odbila zapovijedi svog ustavnog zapovjednika stipe mesića

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-veze zastave sa nacijom kojoj ce kasnije udariti noz u ledja
kao što su napravili muslimani hrvatima u srednjoj bosni

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-napusti polozaje kod Jajca
kao što su napravili muslimani upravo tamo

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-napadne Prozoru one s kojima su vezali zastave 3 mjeseca nakon pocetka rata
kao što su napravili muslimani hrvatima upravo tamo

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-tajno pravi dogovor u Karadjordjevu a javno veze zastave
a tek oni koji JAVNO prave dogovore sa srbima na sarajevskom aerodromu, ili javno potpisuju plan vance-owen, a onda odbijaju zapovijedi ministra obrane BIH i napadju hrvate u njihovim provincijama

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-pomace cetnike naftom u situaciji kad isti drze 1/3 Hrvatske
istovremeno im uzima komad po komad okupirane hrvatske (maslenica, miljevci, medački džep...) i koristi njihove usluge u ratu protiv muslimana.

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-prakticno djeluju pod cetnickom komandom (Zepce i okolica)
pogotovo u istočnom mostaru

Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
-budi svedeni na kraju rata na nacionalnu manjinu
na kraju rata smo mi držali više teritorija u bosni nego vi. to što su nas visoki predstavnici minorizirali, nema veze sa suncokretstvom nas, nego vas koji prvo potpišete washingtonski sporazum, a onda sve potpisano jendostarno izmjenite.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 22:45   #47
Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
Suncokret nacija je ona nacija koja :
-prenese rat iz susjedne drzave u Bosnu....besmislenim napadima na tad jos pravno legalnu JNA u Bosni (Ravno)
-veze zastave sa nacijom kojoj ce kasnije udariti noz u ledja
-napusti polozaje kod Jajca
-napadne Prozoru one s kojima su vezali zastave 3 mjeseca nakon pocetka rata
-tajno pravi dogovor u Karadjordjevu a javno veze zastave
-pomace cetnike naftom u situaciji kad isti drze 1/3 Hrvatske
-prakticno djeluju pod cetnickom komandom (Zepce i okolica)
-budi svedeni na kraju rata na nacionalnu manjinu
Hoćeš reći da za vrijeme rata nije bilo robne razmjene između Bošnjaka i Srba. Prije rata su Bošnjaci u velikoj mjeri bili bolji sa Srbima nego Hrvatima.
Da nije bilo Hrvatske bez obzira na ovaj hrvatsko-bošnjački rat ne vjerujem da bi vas bilo.
Uostalom BiH mi liči na jedan cirkus. Odi se ti junači u Banja Luku ili negdje drugdje u Posavini i viči da si Bošnjak. Probaj isto i u Hercegovini.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 22:58   #48
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Pa i ne vidim baš da si me stavio na svoju listicu, jer da jesi onda ne bi niti komentirao. Meni je samo žao što me nisi stavio, ali nema veze idemo dalje. Nikakva laž to nije, to su činjenice, tebi nešto sasvim nepoznato. Znaš ti za slučajeve koje su gledao preko Al Jazere, pošto je to tvoj domet. Saddam Hussein je kapitulacijom dobio crte razgraničenja koje nije smio kršiti, pošto je on to kršio onda je su i vojni ciljevi trpili sankcije, a nikakvi civili kao što ti dezinformiraš forum. Normalno da tražim dokaze, kada je to izmišljotina Al Qaide, pa nisam toliko glup da vjerujem toj maloumnoj bandi koja ubija civile po svijetu. Svi znamo budućnost Al Qaide i svih terorista koji ih podupiru.
Cuj izmisljotina Al kaide kad su ukljucene bile kamere kada je Klinton slao rakete sa broda i kad su vojnici pisali rizne rijeci po bombama a sve je pocelo na prvi dan Ramazana . Dobro se sjecam da je tada i papa protestovao . Granate su ubile vise destaka civila a tada neznalico nije ni bilo Al kaide u Iraku Tada je jos sadam bio na vlasti neznalico a sadam i Al Kaida su bili povezani ko sto su nam povjreljivi americko cionisticki izvori prali mozak sve ove godine i to da je Sadam organizovao napad na USA E s kim i ja diskutujem ali moram radi ostalih normalnih forumasa
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 23:03   #49
Quote:
Krav Maga kaže: Pogledaj post
Suncokret nacija je ona nacija koja :
-prenese rat iz susjedne drzave u Bosnu....besmislenim napadima na tad jos pravno legalnu JNA u Bosni (Ravno)
-veze zastave sa nacijom kojoj ce kasnije udariti noz u ledja
-napusti polozaje kod Jajca
-napadne Prozoru one s kojima su vezali zastave 3 mjeseca nakon pocetka rata
-tajno pravi dogovor u Karadjordjevu a javno veze zastave
-pomace cetnike naftom u situaciji kad isti drze 1/3 Hrvatske
-prakticno djeluju pod cetnickom komandom (Zepce i okolica)
-budi svedeni na kraju rata na nacionalnu manjinu

Sta se ima ovdje dodati , Nista
Osim ovoih komandi . Pa sam Rajic je prizno u Hagu da su HVO gadjali Sarajevo po nalogu cetnika
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 23:15   #50
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post

Sta se ima ovdje dodati , Nista
Osim ovoih komandi . Pa sam Rajic je prizno u Hagu da su HVO gadjali Sarajevo po nalogu cetnika
Očito je netko zaboravio tko je od susjeda prvi primio izbjeglice iz Bosne i Hercegovine(i Hrvate i Bošnjake). Druga je stvar što Hrvati u BiH poučeni iskustvom kroz povijest nisu naučili vjerovati Bošnjacima.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 23:36   #51
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Očito je netko zaboravio tko je od susjeda prvi primio izbjeglice iz Bosne i Hercegovine(i Hrvate i Bošnjake). Druga je stvar što Hrvati u BiH poučeni iskustvom kroz povijest nisu naučili vjerovati Bošnjacima.

Ako cemo mak na konac....
prve bosnjacke izbjeglice su bile prema Srbiji iz Visegrada i Zvornika.
Kasnije je bilo izbjeglica iz Zepe i mali procenat iz Srebrenice prema Srbiji.
Isti razlog i priblizno isti prijem kao i u Hrvatskoj.
Krav Maga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 23:39   #52
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Očito je netko zaboravio tko je od susjeda prvi primio izbjeglice iz Bosne i Hercegovine(i Hrvate i Bošnjake). Druga je stvar što Hrvati u BiH poučeni iskustvom kroz povijest nisu naučili vjerovati Bošnjacima.
Nije to taj odgovor koji sam ocekivao . Odkud to da HVO gadja Sarajevo na naredbu cetnika
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 09:14   #53
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Cuj izmisljotina Al kaide kad su ukljucene bile kamere kada je Klinton slao rakete sa broda i kad su vojnici pisali rizne rijeci po bombama a sve je pocelo na prvi dan Ramazana . Dobro se sjecam da je tada i papa protestovao . Granate su ubile vise destaka civila a tada neznalico nije ni bilo Al kaide u Iraku Tada je jos sadam bio na vlasti neznalico a sadam i Al Kaida su bili povezani ko sto su nam povjreljivi americko cionisticki izvori prali mozak sve ove godine i to da je Sadam organizovao napad na USA E s kim i ja diskutujem ali moram radi ostalih normalnih forumasa
Pa to je cijeli svijet vidio i isto tako je cijeli svijet znao da se te rakete namjenjene vojnim ciljevima, a ne civilnim. Tako je na kraju i bilo, ta elitna vojska od Saddama je kapitulirala u roku od sedam dana kasnije. To što ti smišljeno dezinformiraš javnost je tvoj, a ne moj problem i samo dalje tako nastavi ako ćeš se osjećati bolje tako što ćeš optuživati svoje spasitelje. Drugi dio mojeg posta se odnosnio na Sudan, ali sada vidim da nisi sposoban niti tako banalne stvari shvatiti i onda reagirati. Tko je rekao da je Al Qaida bila u Iraku za vrijeme Saddama Husseina? Toliko si smajlića nabacao u svoj post i da je to žalosno. ili se
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 11:10   #54
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Nije to taj odgovor koji sam ocekivao . Odkud to da HVO gadja Sarajevo na naredbu cetnika
Pazi, mene boli briga tko je gađao Sarajevo. Hrvatska je pomogla i bošnjačkje izbjeglice zato jer su Bošnjaci kao i svi ostali narodi bili normalni građani Republike Hrvatske. Druga je stvar kako ste vi funkcionirali u Bosni i kako su vam sada svi Hrvati ustaše i nešto manje svi Srbi četnici. Da nije bilo Hrvata vas ne bi bilo na prostorima BiH.


Odi ti u zapadnu i istočnu Hercegovinu i viči da si Bošnjak ako smiješ. Kad to preživiš odi se šepuriti u Orašje i Republiku Srpsku. Ja ću ući na svako to područje bez većih problema. Čak neću morati mijenajti ni kune u marke...

Dobro se sjećam kao vojnik 91 da su mi Bošnjaci pametovali kad je počinjao rat u Hrvatskoj da u Bosni nema šanse da bude rata. Druga je stvar što je ispalo kako je ispalo.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 11:49   #55
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Pazi, mene boli briga tko je gađao Sarajevo. Hrvatska je pomogla i bošnjačkje izbjeglice zato jer su Bošnjaci kao i svi ostali narodi bili normalni građani Republike Hrvatske. Druga je stvar kako ste vi funkcionirali u Bosni i kako su vam sada svi Hrvati ustaše i nešto manje svi Srbi četnici. Da nije bilo Hrvata vas ne bi bilo na prostorima BiH.


Odi ti u zapadnu i istočnu Hercegovinu i viči da si Bošnjak ako smiješ. Kad to preživiš odi se šepuriti u Orašje i Republiku Srpsku. Ja ću ući na svako to područje bez većih problema. Čak neću morati mijenajti ni kune u marke...

Dobro se sjećam kao vojnik 91 da su mi Bošnjaci pametovali kad je počinjao rat u Hrvatskoj da u Bosni nema šanse da bude rata. Druga je stvar što je ispalo kako je ispalo.
Hrvatska jeste pomagala dok je imala koristi i dok nije proradio plan tudjo - slobo tj ratni zlocinci iz BiH karadzic - boban . A to je vecbilo 1992 u sestom misecu Pomoc i hrana je stizala iz islamskih zemalja i izbjeglicama u Hrvatskoj i to svima ne samo Bosnjacima . Dalje naoruzanje i hrana koja je isla preko zap hercegovine je redovno otimana pa je pola islo HVO -u zapadnoj hercegovini a pola dalje . Ako ti to zoves pomoc iz humanih razloga gdrno se varas . I da tragedija bude veca tu pomoc , novcanu , iz muslimanskih zemalja su slali na neki racun kojim je rapsolagala tudjmanova zena Ankica koja je to onda fino rasporedjivala
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 11:55   #56
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Hrvatska jeste pomagala dok je imala koristi i dok nije proradio plan tudjo - slobo tj ratni zlocinci iz BiH karadzic - boban . A to je vecbilo 1992 u sestom misecu Pomoc i hrana je stizala iz islamskih zemalja i izbjeglicama u Hrvatskoj i to svima ne samo Bosnjacima . Dalje naoruzanje i hrana koja je isla preko zap hercegovine je redovno otimana pa je pola islo HVO -u zapadnoj hercegovini a pola dalje . Ako ti to zoves pomoc iz humanih razloga gdrno se varas . I da tragedija bude veca tu pomoc , novcanu , iz muslimanskih zemalja su slali na neki racun kojim je rapsolagala tudjmanova zena Ankica koja je to onda fino rasporedjivala
ako je netko pznat u bosni kao koljač onda je to tvoja armija koja je klala jednako kao što su klali četnici stoga si prodike drži negdje drugdje, a ne nama ovdje. opće je poznato kako su mislimani rezali grkljanje, tko o čemu kurva o poštenju.
BROTHERS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 12:22   #57
Quote:
BROTHERS kaže: Pogledaj post
ako je netko pznat u bosni kao koljač onda je to tvoja armija koja je klala jednako kao što su klali četnici stoga si prodike drži negdje drugdje, a ne nama ovdje. opće je poznato kako su mislimani rezali grkljanje, tko o čemu kurva o poštenju.
Hm ovakve trice i kucine , bla bla price i gatske izmisljotine smo davno prozvakali ovdje na forumu . Dovoljno je reci samo Jasenovac i svakom sve bude jasno


nego da se vratimo na temu .
Evo volio bih da mi ovdje neko podastre sve dokaze koje su amerikanci pokazali svijetu da su arapi napali 11 sept USA .
jedan po jedan da vidimo brate . Eto izazivam sve bushove simpatizere i one kojima je amerika na srcu
Ja cu postaviti samo jedan link u kojem Robert Muller fino kaze da je 5 od onih 19 napadaca zivo i zdravo i drugi gdje Rumsfeld kaze da je Pentagon napadnut raketom
O onoj trecoj zgradi necemo , to je vec teze gradivo
Krushko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 12:24   #58
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Hm ovakve trice i kucine , bla bla price i gatske izmisljotine smo davno prozvakali ovdje na forumu . Dovoljno je reci samo Jasenovac i svakom sve bude jasno
kakve veze jasenovac ima sa pokoljima koje su radili muslimani 90 ih u BiH i genocid koji je bio ravan četničkom? jadno je kada se netko vraža 50 godina u nazad.
BROTHERS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 18:22   #59
Quote:
BROTHERS kaže: Pogledaj post
ako je netko pznat u bosni kao koljač onda je to tvoja armija koja je klala jednako kao što su klali četnici stoga si prodike drži negdje drugdje, a ne nama ovdje. opće je poznato kako su mislimani rezali grkljanje, tko o čemu kurva o poštenju.
naravno. Gori ste od četnika. Ja bih sigurno izabrao kao prijatelja prije četnika ili bilo kojeg bilo kojeg Bošnjaka ili Albanca. S njima ipak znam na čemu sam. Sa vama nikada, čak ni kada su Srbi napadali moju zemlju. Oni su puno pouzdaniji ljudi iako su uništavali moju Hrvatsku. Vi Bošnjaci možete slobodno reći da vam je Hrvatska drugi dom. Da se mene osobno kao Hrvata pita jane bih Bošnjacima nikad pomogao. Kako sam čuo od pojedinih ljudi tako bih i vratio. Zaslužili ste Srebrenicu. Kolju se Srbi i Bošnjaci, kako bih ja kao Hrvat trebao reagirati kad obje nacije reže na mene ni kriva ni dužna? To je vaša stvar, moja nikako.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 18:29   #60
Quote:
Krushko kaže: Pogledaj post
Hm ovakve trice i kucine , bla bla price i gatske izmisljotine smo davno prozvakali ovdje na forumu . Dovoljno je reci samo Jasenovac i svakom sve bude jasno
ma bravo
a da se vratimo na turska osvajanja, klanja i nabijanja na kolac? mislim, kad već kopamo po prošlosti
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.