Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2012., 13:22   #21
Ja si cijelo vrijeme mislim kako mi je taj tip na toj slici poznat. Znam ga od negdje, al se nikako ne mogu sjetit gdje.

Što se tiče sisa, nije za otkaz nego za opomenu, ali samo zato što radi u ministarstvu. Inače nije problem što će pokazivat u svoje slobodno vrijeme.
thatfeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:24   #22
Hr sise 1.000 km u Poljskoj su skoro postale teži moralni problem, a žvaljenje homića na Rivi i/ili Trgu su "ljudska prava".
Odurno ovo moderno, i do samog nukleusa srži potpuno iskvareno i licemjerno hrvatsko društvo.
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:25   #23
kakva trolerska tema
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:36   #24
Quote:
FED kaže: Pogledaj post
Hr sise 1.000 km u Poljskoj su skoro postale teži moralni problem, a žvaljenje homića na Rivi i/ili Trgu su "ljudska prava".
Odurno ovo moderno, i do samog nukleusa srži potpuno iskvareno i licemjerno hrvatsko društvo.
Žvaljenje homića je dopušteno zakonima. Pokazivanje sisa u javnosti nije, osim na nudističkim plažama (ne znam zašto, ali je tako). Nije bilo dozvoljeno niti u komunizmu, niti u Kraljevini Jugoslaviji, niti u Austrougarskoj, kada se već pozivaš na stara dobra vremena.

Nije teži moralni problem, težina prekršaja je kao i za krivo parkiranje.


A zanima me kako bi reagirao da je neki navijač pokazivao kurac? To bi bilo "do samog nukleusa srži potpuno iskvareno i licemjerno" ili bi ti bilo isto kao i ovo sa sisama? (osim što ti naravno pimpek vjerojatno nije tako vizualno zanimljiv kao sise, ali ovdje ne nastupamo kao muškarci ili žene, već kao građani)
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:39   #25
dok je sisa bit ce i croatie.

nekad nije bilo pristojno pokazati ni gleznjeve, a danas je to skroz normalno. nek sise pokazuje tko god hoce i koliko god hoce, od sisa nikome nece biti lose niti bi to ikoga trebalo smetati.
meni npr. smetaju ruzne kuce i ruzne fasade, zapustena dvorista, dvorista puna smeca, djikanski tjunirani auti koji se voze po nasim cestama.
uz svo ruglo koje nalazimo oko nas sad nam odjednom smetaju divne stvari kao sto su sise pa makar bile i na ovak ruznim zenama :-)
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:46   #26
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Lažni moral...gle meni je nejasna definicja toga po meni je lažni moral kada netko radi nešto što i ti radiš a ti ga zbog toga sprdaš i izvrguješ ruglu a sebe pritom smatraš moralnim.
Po kojoj se to relaciji (po tebi) odnosi na mene
Krivo si shvatio - naravno da se ne odnosi na tebe već na društvo u cjelini, koje se zgraža nad sisama u javnosti.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:48   #27
A koji je vaš stav prema upadanju novinara na fb profil anonimne osobe kako bi se došlo do recimo ove slike s početke teme koja je skoro zbog gluposti 2 cure koštala otkaza?
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:49   #28
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Žvaljenje homića je dopušteno zakonima. Pokazivanje sisa u javnosti nije, osim na nudističkim plažama (ne znam zašto, ali je tako). Nije bilo dozvoljeno niti u komunizmu, niti u Kraljevini Jugoslaviji, niti u Austrougarskoj, kada se već pozivaš na stara dobra vremena.

Nije teži moralni problem, težina prekršaja je kao i za krivo parkiranje.


A zanima me kako bi reagirao da je neki navijač pokazivao kurac? To bi bilo "do samog nukleusa srži potpuno iskvareno i licemjerno" ili bi ti bilo isto kao i ovo sa sisama? (osim što ti naravno pimpek vjerojatno nije tako vizualno zanimljiv kao sise, ali ovdje ne nastupamo kao muškarci ili žene, već kao građani)
Tko kaže da nije...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29614737_n.jpg
Koje sramote sa tim visuljcima...
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:51   #29
Quote:
metalHamer kaže: Pogledaj post
Tko kaže da nije...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29614737_n.jpg
Koje sramote sa tim visuljcima...
Hahah
thatfeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:58   #30
A ne znam, meni gornja slika i nije neka fora.

Ovo više nema veze sa trenutnim mladenačkim "ludilom", ovo je totalno neukusno.

A jel se zna koja su ovo dvojica?
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:00   #31
Quote:
marionelo kaže: Pogledaj post
A koji je vaš stav prema upadanju novinara na fb profil anonimne osobe kako bi se došlo do recimo ove slike s početke teme koja je skoro zbog gluposti 2 cure koštala otkaza?
Fb je javni prostor,svatko za sebe definira šta će objaviti i ako se ne radi o hakiranju profila ne vidim problem(naročito zato šta se radi o odraslim osobama koje moraju biti svjesne vlastite odgovornosti).
zoki911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:03   #32
Ma lako za sise.

Nije li bas onako zgodno da su dvije sestre, slucajno obje clanice mladezi HDZa, slucajno obje zaposlene u drzavnoj sluzbi Koje li slucajnosti. Mora da su im roditelji usadili odmalena zelju za radom za opce dobro

Prestrasno koja smo drzava.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:07   #33
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Žvaljenje homića je dopušteno zakonima.

A zanima me kako bi reagirao da je neki navijač pokazivao kurac?
Pimpek je ipak ekvivalentan ribici, ne sisama. I naravno da je jadno skidanje na javnim mjestima.
Glede zakona, nije sve dobro (i moralno) što je zakonito.
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:13   #34
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
meni ovo izgleda kao potkopavanje nekoga tko nam nije legao po bilo kojoj osnovi na jako ruzan nacin





jednako tako mozes onda svakome dati otkaz tko se u slobodno vrijeme seksa doma
smiju li se uopce ljudi doma seksati koji rade u javnim institucijama ??

Ali, one se nisu seksale doma. Lako za obnaživanje grudiju, ali lizanje bradavica na javnom mjestu nije baš neka privatnost.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:16   #35
Eh, pravo pitanje je kako su takve osobe uopće dobile posao u ministarstvu kulture, a ne treba li ih kazniti zbog pokazivanja sisa.
Nanijele su štetu ugledu RH, i one i ova dva tipa bez gaća.
Ljudi diljem svijeta gledati će te slike i rugati se ružnim Hrvatima, srušen je sa par slika godinama građen mit o hrvatskoj ljepoti.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:19   #36
Quote:
FED kaže: Pogledaj post
Hr sise 1.000 km u Poljskoj su skoro postale teži moralni problem, a žvaljenje homića na Rivi i/ili Trgu su "ljudska prava".
Odurno ovo moderno, i do samog nukleusa srži potpuno iskvareno i licemjerno hrvatsko društvo.
Ljubljenje je ipak malo manji problem od pokazivanja inace pokrivenih dijelova tijela. Ako je ista problem. Za mene ni jedno ni drugo nije neki problem, ali ako nesto mora biti problem, onda su to sigurno prije pokazivanje inace pokrivenih dijelova tijela od ljubljenja u odjeci. Sto se tice morala barem.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:19   #37
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
dok je sisa bit ce i croatie.

nekad nije bilo pristojno pokazati ni gleznjeve, a danas je to skroz normalno. nek sise pokazuje tko god hoce i koliko god hoce, od sisa nikome nece biti lose niti bi to ikoga trebalo smetati.
meni npr. smetaju ruzne kuce i ruzne fasade, zapustena dvorista, dvorista puna smeca, djikanski tjunirani auti koji se voze po nasim cestama.
uz svo ruglo koje nalazimo oko nas sad nam odjednom smetaju divne stvari kao sto su sise pa makar bile i na ovak ruznim zenama :-)
Ok dobro ali gdje je granica?Postoje li uopće?Smiju li postojati?Trebaju li postojati?
Po meni ovo prelazi geranice dorog ukusa tim više što se radi o jednoj javnoj (kulturnoj) djelatnici koja bi shodnotome trebala biti neki uzor.
Kkavu sliku ove sise šalju klinkama od 12-13 godina bolje je i ne pomišljati
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:20   #38
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Ali, one se nisu seksale doma. Lako za obnaživanje grudiju, ali lizanje bradavica na javnom mjestu nije baš neka privatnost.
To je bilo medjunarodno, nisu one lizale, nego Irac, pa se ne racuna.

Al mene bi vise zanimalo da se malo prouci dokumentacija natjecaja na kojima su ove dvije dobile posao u Ministarstvu kulture i carinskoj upravi, pa da se proceslja kakve su kvalifikacije imale one, a kakve neki drugi kandidati. Pa da jedno 5-6 osoba, uz ove dvije, ostane bez posla zbog nepotizma.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:28   #39
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
To je bilo medjunarodno, nisu one lizale, nego Irac, pa se ne racuna.

Al mene bi vise zanimalo da se malo prouci dokumentacija natjecaja na kojima su ove dvije dobile posao u Ministarstvu kulture i carinskoj upravi, pa da se proceslja kakve su kvalifikacije imale one, a kakve neki drugi kandidati. Pa da jedno 5-6 osoba, uz ove dvije, ostane bez posla zbog nepotizma.
Mene zanima kako mogu ostati na radnom mjestu nakon ovoga
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:28   #40
Quote:
zoki911 kaže: Pogledaj post
Očito je al su svi isto tako očito zabljesnuti samim sisama pa malo tko shvaća širu sliku i njen povijesni kontekst(izvjesni Vlado Bulić je napisao dobar komentar na ovu temu),a lizao je vjerojatno najpijaniji.
moze link..i hrvati su bili pijani pa nisu lizali



Quote:
metalHamer kaže: Pogledaj post
Tko kaže da nije...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...29614737_n.jpg
Koje sramote sa tim visuljcima...
sta je ovo , neka sekta?


ahh..samo nas sramote..mogo se neko malo obdareniji skinut..nadam se da cemo pobjedit italiju da si malo podignemo "rejting"
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.