Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2004., 22:42   #81
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
pazi…načuo sam da u Osijeku postoji neki klub koji se naziva Wing Chun klubom…ali ti odmah mogu reći da ukoliko želiš izučiti originalni W.C. i posvetiti se vještini da sve to zaboraviš…u RH ali i u cijeloj bivšoj Jugoslaviji (izuzev Slovenije) jedina osoba koja je meritorna za W.C….je veliki majstor Slavko Truntić…dakle ako želiš kako spada izučiti vještinu ne preostaje ti ništa negoli da dolaziš u Zgb kod velikog majstora Truntića (to ne bi bilo ništa čudno..s obzirom da su za vrijeme Jugoslavije u Zgb dolazili ljudi iz cijele Juge čak i sa Kosova…a Osijek je puno bliže)….s druge strane ukoliko te W.C zanima samo rekreativno ili kao zabava…onda slobodno upiši «wing chun» klub u Osijeku…ali ti odmah želim dati savjet…da nikada ne zaboraviš da to nije W.C. i da se s time nikada ne upuštaš u nikakvu tuču..jer bi mogao nastradati…
haha a ako znaš originalni wing-chun onda se možeš u puštat u tuče i razbit sve jel. A koja je razlika između pravog i nepravog? - stav? hahahaa
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 22:52   #82
Quote:
Afrofeet kaže:
haha a ako znaš originalni wing-chun onda se možeš u puštat u tuče i razbit sve jel. A koja je razlika između pravog i nepravog? - stav? hahahaa
pa vec smo davno zakljucili da si preglup da shvatis...sto jos hoces..nisi li i sam rekao da ces me ignorirati...oli si senilan..lol..seprtljo :asshole:
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 23:48   #83
koji ste vi brijači ,hebote.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 08:39   #84
A kakvi su ovi sto treniraju u Lok Yiu skoli . Oni tvrde da su oni najbolji i koliko ja znam imaju vise skola u Hrvatskoj(iako to ne mora znaciti da su dobri).Ispricavam se ako postavljam glupa pitanja, ali vidim da se razumijete u te stvari pa vas molim za odgovor. Unaprijed hvala
matica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 11:09   #85
Ako zelite nauciti pravi, ali ono zaista pravi pravi pravi wing chun, a ne fals koji reklamiraju ovi idioti ovdje, dodjite kod MENE.
Sve ostalo je izvlacenje novaca iz naivnih budala, a kod mene cete proci i jeftinije. I nakon toga, garantiram vam da nece biti tuce iz koje necete izaci kao pobjednik.
Moje skola skeptik-wing-chun potjece direktno od velikog majstora wing-chuna Yao-Chi-Junga a, koji je, uz to, bio i moj dobar prijatelj. (Jednom sam mu i spasio zivot.) Kada sam odlazio iz njegove skole u tajnom Shio-hramu na Tibetu, rekao mi je da sam ja jedini njegov ucenik koji ga je nadisao, te da sam jedini svojim jedinstvenim skeptik-wing-chun stilom uspio dovesti originalni wing-chun (koji je, to malo tko zna, zapravo uspostavio veliki Tao-Xeno-Zi-Tang, a ciji je Yao-Chi-Jung bio najbolji ucenik) na jos visu razinu.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 12:33   #86
Quote:
matica kaže:
A kakvi su ovi sto treniraju u Lok Yiu skoli . Oni tvrde da su oni najbolji i koliko ja znam imaju vise skola u Hrvatskoj(iako to ne mora znaciti da su dobri).Ispricavam se ako postavljam glupa pitanja, ali vidim da se razumijete u te stvari pa vas molim za odgovor. Unaprijed hvala
a tko je to rekao da su najbolji, gdje to tvrde?
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 13:04   #87
Quote:
skeptik kaže:
Ako zelite nauciti pravi, ali ono zaista pravi pravi pravi wing chun, a ne fals koji reklamiraju ovi idioti ovdje, dodjite kod MENE.
Sve ostalo je izvlacenje novaca iz naivnih budala, a kod mene cete proci i jeftinije. I nakon toga, garantiram vam da nece biti tuce iz koje necete izaci kao pobjednik.
Moje skola skeptik-wing-chun potjece direktno od velikog majstora wing-chuna Yao-Chi-Junga a, koji je, uz to, bio i moj dobar prijatelj. (Jednom sam mu i spasio zivot.) Kada sam odlazio iz njegove skole u tajnom Shio-hramu na Tibetu, rekao mi je da sam ja jedini njegov ucenik koji ga je nadisao, te da sam jedini svojim jedinstvenim skeptik-wing-chun stilom uspio dovesti originalni wing-chun (koji je, to malo tko zna, zapravo uspostavio veliki Tao-Xeno-Zi-Tang, a ciji je Yao-Chi-Jung bio najbolji ucenik) na jos visu razinu.
Cak si bolji i od Bafadura. NItko nije jači od Bagadura.Ne vjerujem... A bi naučio mene i koliko to košta u EURIMA??
Ili se zajebavas??
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 13:26   #88
ahh...hah...hah
Takve kao Bagadur (tko je uopce ta neznalica?) ja sredim zavezanih ociju.
A ako mi ne vjerujes, tada nema tih eura koji bi ti pomogli da naucis pravu vjestinu.
Jer povjerenje u ucitelja, a preko njega i u samog sebe, je osnov da bi vjestinu mogao savladati.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 14:14   #89
Evo, skeptiče, može za 10€, ali ako ne postanem ful opak te ubijem od batina
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 14:35   #90
Za 10 eura, naucim te sve sto trebas znati o wing chunu.
I vise od toga.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 14:47   #91
Quote:
skeptik kaže:
ahh...hah...hah
Takve kao Bagadur (tko je uopce ta neznalica?) ja sredim zavezanih ociju.
A ako mi ne vjerujes, tada nema tih eura koji bi ti pomogli da naucis pravu vjestinu.
Jer povjerenje u ucitelja, a preko njega i u samog sebe, je osnov da bi vjestinu mogao savladati.
Kaj ti fakat znaš tak dobro wing čun ili se sad pak zajebavaš! Aj sad malo ozbiljna spika jer tu se više nezna tko pije tko plače??
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 14:51   #92
Quote:
skeptik kaže:
Za 10 eura, naucim te sve sto trebas znati o wing chunu.
I vise od toga.
Ja sam htio skeptik-wing-chun
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 15:04   #93
Quote:
Ricky kaže:
Kaj ti fakat znaš tak dobro wing čun ili se sad pak zajebavaš! Aj sad malo ozbiljna spika jer tu se više nezna tko pije tko plače??
Plače onaj koji pobere batine.
A taj sigurno nisam ja.

I ja sam svojevremeno mislio da se ti zajebavas. Zasto sad ti mislis da se ja zajebavam? Zar ti moj avatar izgleda kao avatar osobe koja bi se zajebavala s takvim stvarima?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 15:05   #94
Quote:
Ogius kaže:
Ja sam htio skeptik-wing-chun
Pa o tome i ja govorim.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 15:40   #95
borilački sport

svjedno je kojim se borilačkom vještinom baviš, bitno je da imaš pravog instruktora od koga možeš naučit pravilnu tehniku, a to nije lako!
Bavim se tae kwon do borilačkim sportom i pozdravljam sve istinske ljubitelje borilački sportova i vještina!
težak ja put dok se savlada prava tehnika ; međutim bit je u dostizanju potpunog sklada UMA,DUHA I TIJELA!
TAKOĐER SAM SIGURAN DA JE PRAVI POZNAVALAC BORILAČKIH VJEŠTINA UVIJEK SKROMAN,POŠTEN I DOBRONAMJERAN ČOVJEK...
__________________
karta ima dušu
kapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 16:01   #96
Bas kao i ja!
Samo sto ja imam i smisla za humor.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 16:32   #97
pa to je super ako imaš smisla za humor...
međutim mislim da su borilačlke vještine vrlo ozbiljna stvar...
međutim ljudi imaju predrasude prema tome...
ne znaju da su statistike pokazale da od svih sportova najmanje povreda ima kod borilačkih sportova!
__________________
karta ima dušu
kapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 16:36   #98
Ja bi samo htio lemati ljude, koji mi sport preporučujete?
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 17:04   #99
Quote:
kapi kaže:

ne znaju da su statistike pokazale da od svih sportova najmanje povreda ima kod borilačkih sportova!
Ne znam, ja sam cuo da najmanje ozljeda ima u sahu.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2004., 17:04   #100
Quote:
Ogius kaže:
Ja bi samo htio lemati ljude, koji mi sport preporučujete?
Rugby!
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.