Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 14:51   #1
Ray Donovan (2013-2020)




Quote:
Ray Donovan is an American television drama series in production at Showtime. The series is created by Ann Biderman and its twelve episode first season is scheduled to debut on June 30, 2013.

Ray Donovan is a "fixer" for Hollywood's elite. He is the go-to guy that the city's celebrities, athletes and business moguls call to make their problems disappear. It's a much more lucrative job than his previous work as a ruthless South Boston thug, vaulting him within reach of the truly wealthy and powerful. But no amount of money or the expensive things it can buy can completely mask Ray's past, a past that continues to haunt him with troubled brothers always calling and his father's recent release from 20 years spent in prison. Now a free man, Ray's father, Mickey, arrives in Los Angeles to get what he feels is rightfully his. Mickey's desire to reconnect and settle old scores with his family -- including Ray's wife and kids, who have never met the family's patriarch and are anxious to get to know him -- threatens to destroy everything Ray has built for himself.


IMDB
OFFICIAL


Zadnje uređivanje lie : 27.08.2015. at 10:32.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 14:54   #2
Ovo bi moglo biti dobro
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 19:18   #3
Ray Donovan se cini ok pa cu i to pogledati zajedno s osmom sezonom Dextera.

Liev Schreiber mi je bas drag glumac, volim njegove filmove. Plus tu je i Jon Voight.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 11:57   #4
Upravo sam video da se na torrentima pojavila prva ep serije, preair screener. Jel gledao neko ? Planirate li uopste da gledate preair ?

Ja cu sacekati da mi ne bi bila posle prevelika pauza do druge ep u slucaju da mi se prva svidi. A i ko zna kog je kvaliteta taj screener, mogu to zacas da proverim imam brz net ali kao to rekoh posle ce mi biti duga pauza do sledece ep.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:49   #5
kaj istim danima ide kad i Dexter?
mogla bih pogledat pilot, pa da vidim na što serija liči
nisam pogledala preair screener, mislim da ću odmah na pilot krenut jer se epizoda relativno brzo skine...jel liči na kaj?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 10:40   #6
Prva epizoda je okej, ali ništa posebno, dam im još koju epizodu da se zagriju
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 13:10   #7
meni je previše dramatično. tj. pokušava biti dramatično. iako mi je liev prezgodan, pa možda pogledam još koju
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 13:17   #8
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
meni je previše dramatično. tj. pokušava biti dramatično. iako mi je liev prezgodan, pa možda pogledam još koju
NE ODUSTAJ! ko je vidio nakon pilota odustat to je nedopustivo

A ovo će biti drametina samo tako, i bit će dobra, stvarno hoće, vidjet ćeš, nemoj odustat ni slučajno

Meni glavni nije zgodan, valjda je okej al ono
Ali zato mi se lik kao takav užasno sviđa i svi ti njegovi "demoni" - ne znam jel to si umišljam zato jer toliko želim da mi baca na Luthera, ili stvarno ima nešto u lutherovsko u liku Raya, ali to mi je još jedan dodatan plus
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 20:12   #9
ja ne znam šta da mislim o ovome

čini mi se da je možda malo previše svega pretrpano u pilot. a i ovaj glavni je ultra kompleksna osoba, ne da mi to smeta

vidjet ćemo dalje kako bude, al nije me baš previše zainteresiralo za gledanje, možda bude bolje.
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:30   #10
ja sam razočarana sa pilotom, nekako previše svega, a ničega, nikakav konkretan zaplet nema, baš kao što je ranije netko naveo, previše je serija ''dramasta'' i to pomalo dosadno dramasta...pogledat ću sljedeću epizodu jer se po pilotu serija nemre ocjenjivati ipak, valjda će kasnije biti nešto napetije
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 15:04   #11
Pogledao pilot i da, slažem se da je malo previše toga natrpano za prvu epizodu, ali s druge strane sviđa mi se što ima tu dozu seksa/nasilja i bizarnosti/nastranosti... I isto tako nadam se da se ovo ne bude pretvorilo u žešću dramu gdje će Ray biti samodestruktivan a njegova žena kućanica koja guta njegova sranja + otac kojega ne bude imao muda izbaciti iz svojega života...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 01:48   #12
jel itko pogledao 2. epizodu? da vidim jel to uopće ima smisla dalje gledat
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 15:45   #13
Evo, dobio sam volju za drugu epizodu i ok nije loša, iako realno je na tragu onoga što sam ranije pisao...(što nije dobro za mene) Sudeći prema najavama za iduće epke to će biti pravi obiteljski čušpajz a Ray me malo podsjeća na Tony Soprana i na Hank Modya (Californication)....
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 21:19   #14
Uh ako Ray ima slicnosti sa Tonyjem ovo bi mi se moglo svideti.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:56   #15
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel itko pogledao 2. epizodu? da vidim jel to uopće ima smisla dalje gledat : D
druga epka je još bolja nego pilot, doduše ne znam jesam ja previše subjektivna ili je stvarno tako dobro ali zaista je genijalno
naravno da ima smisla gledat, ne slučajno ne nastavit nakon pilota pogledaj barem još 2-3 pa onda vidi ak ti neće leć do tad onda ti neće pa odustani, al šteta da prije odustaneš samo tako

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Evo, dobio sam volju za drugu epizodu i ok nije loša, iako realno je na tragu onoga što sam ranije pisao...(što nije dobro za mene) Sudeći prema najavama za iduće epke to će biti pravi obiteljski čušpajz a Ray me malo podsjeća na Tony Soprana i na Hank Modya (Californication)....
šta od toga svega tebi točno ne odgovara? dobar dramski zaplet ili?


Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Uh ako Ray ima slicnosti sa Tonyjem ovo bi mi se moglo svideti.
puno sličnosti, dovoljno je da se pogleda pilot jednog i drugog i paralela kolko oćeš
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 23:50   #16
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
druga epka je još bolja nego pilot, doduše ne znam jesam ja previše subjektivna ili je stvarno tako dobro ali zaista je genijalno

puno sličnosti, dovoljno je da se pogleda pilot jednog i drugog i paralela kolko oćeš
Znaci dobra prva a jos bolja druga, super.

Auuuh pa sad ima da izludim dok se sezona zavrsi pa da krenem sa gledanjem. Znaci ipak Showtime radi jos jednu dobru seriju.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 09:40   #17
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
šta od toga svega tebi točno ne odgovara? dobar dramski zaplet ili?
Pa ne znam, ja bi više da se skoncentriraju na rješavanje problema svojih klijenata nego da se tako fokusiraju na toga staroga i očitu psihičku sjebanost Raya a i njegove braće... Ovako mi vuče na "sopranos stil" on će se opijati, spavati s drugim ženama, biti nasilan a žena mu bude gutala tablete i skrivala od djece koja će i onako to sve saznati...

Više bi volio da se bavi svojim poslom + da je karakterno bliže Hank Modyu iz Calnifornicationu... Al dobro, tek je počela serija tko zna kako će se to sve odvijati...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 23:41   #18
Dvoumio sam se da li da nastavim ili odjebem, ali nakon odgledanih 5 epizoda nastavljam, stari Donovan je njuška i pol kao i mlađi... Jedino što mi smeta jest drama oko Rayeve obitelji, točnije njegova žena, malo je iritantna...Možda da su tu prazninu popunili s rješavanjem slučajeva umjesto njezinog kvocanja i ljubomornih ispada...

Baduvej, dobili su drugu sezonu...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 01:29   #19
Ovo se definitivno gleda...nakon ogledanog pilota jednostavno me vuce da pogledam jos jednu pa onda iza nje jos jednu...

Da, zena mu je malo iritantna...bas mi je zao Terrija

Drago mi je da su dobili i drugu sezonu...super serija!
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 16:41   #20
I nakon 2.epke pitam se jel ta serija ima ikakvu radnju, doslovno kljucam gledajući, ful sam ravnodusna nakon ovog sto sam odgledala...pogledat cu jos 1, 2 epke i ako se nista ne promijeni po tom pitanju, odustajem...cak me ni glumci nisu oduševili ak radnja vec nije
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.