Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2013., 00:45   #8061
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Elenin koji je zapravo Ison koji je zapravo Planet X
Pratim alternativu, ali ovo je prvi puta da vidim takvo nešto. Valja zapamtiti ovo, da si ti prvi koji je ustvrdio da je komet Elenin zapravo komet Ison. Odnosno, komet Elenin nije se raspao kad je došao u blizinu Sunca nego se valjda sakrio negdje, možda iza Sunca, pa se sad pojavio kao komet Ison. Drugačije ne mogu shvatiti tvoju tvrdnju da je komet Elenin zapravo komet Ison. Mislim da će se i jedan, ovdje često spominjani bloger, zamisliti nad ovom tvojom tvrdnjom.
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 10:21   #8062
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Znam da ti je teško jer više ne možeš čitati svojeg omiljenog blogera. Uostalom, možeš, ali plati, pa '' klati '', kako reče tvoj omiljeni bloger.
Ali zato i ja i ostali forumaši možemo redovito i besplatno čitati tvoje fantazijske nebuloze i failove.
bauba is offline  
Old 27.08.2013., 10:51   #8063
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Pratim alternativu, ali ovo je prvi puta da vidim takvo nešto. Valja zapamtiti ovo, da si ti prvi koji je ustvrdio da je komet Elenin zapravo komet Ison. Odnosno, komet Elenin nije se raspao kad je došao u blizinu Sunca nego se valjda sakrio negdje, možda iza Sunca, pa se sad pojavio kao komet Ison. Drugačije ne mogu shvatiti tvoju tvrdnju da je komet Elenin zapravo komet Ison. Mislim da će se i jedan, ovdje često spominjani bloger, zamisliti nad ovom tvojom tvrdnjom.
Hm.... ti kužiš da je tvrdnja koju si citirao sarkazam, ne?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 27.08.2013., 11:31   #8064
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Hm.... ti kužiš da je tvrdnja koju si citirao sarkazam, ne?
Bio sarkazam ili ne, ovo je prvi put da je netko doveo u svezu komete Elenin i Ison. To je jedinstveni slučaj na alternativi, a to znači da više nitko ne može tvrditi da je baš on tvrdio da su kometi Ison i Elenin isti objekt. To je učinio forumaš @fish. I trebamo mu na tome čestitati.
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 11:46   #8065
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Bio sarkazam ili ne, ovo je prvi put da je netko doveo u svezu komete Elenin i Ison. To je jedinstveni slučaj na alternativi, a to znači da više nitko ne može tvrditi da je baš on tvrdio da su kometi Ison i Elenin isti objekt. To je učinio forumaš @fish. I trebamo mu na tome čestitati.
Đizs....
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 27.08.2013., 12:00   #8066
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Đizs....
Mislim da si to preemotivno doživio.
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 16:24   #8067
Svi ćemo mi sve emotivnije doživljavati ono što nam predstoji, jerbo ni-biru, ni kruha, kao i x drugih ni-pojavnosti, čine jedinu izglednu stvarnost koja je zapravo već tu, a opet je mnogi ne vide.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 27.08.2013., 16:42   #8068
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
...... Odnosno, komet Elenin nije se raspao kad je došao u blizinu Sunca nego se valjda sakrio negdje, možda iza Sunca, pa se sad pojavio kao komet Ison. ...
Pa zar nisu komet Elenin projektilima uništili Ameri, Rusi i Kinezi u kompi?
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 27.08.2013., 17:58   #8069
Je, a i mi smo sudjelovali s pračkom, samo hebiga, svi su protiv nas pa nas ignoriraju.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 27.08.2013., 18:58   #8070
Evo malo podrobnije objašnjenje dežurnog katastrofičara :

"DOKAZ DA JE KOMET ELENIN - KOMET ISON ODNOSNO PLANET X KROZ JEDNOSTAVNU MATEMATIČKU RAČUNICU

1995 g Elenin prelazi putanju Pluta
Pluto je od zemlje udaljen 40.7AU (srednja vrijednost)
Elenin je 22.11,2011 prošao pored Zemlje
Od 1995-2011 ima točno 16 godina
Kad razdaljinu Pluta do Zemlje podjelimo sa 16 godina dobivamo
40,7 AU :16= 2,54375 AU - to je koliko godišnje prevali kometa Elenin
Znači komet Elenin je godišnje prevalio 2,54375 AU
1AU =150 000000 km
Od Zemlje do Sunca ima 1 AU
Znači Eleninu je od Zemlje do Sunca trebalo još cca 7 mjeseci
To nas dovodi u 6 mjesec Jun 2012 g kad je Elenin dosegao dolazak do Sunca
Elenin je zatim produžio oko sunca do orbite Merkura koji je udaljen 0,3 AU od Sunca
To nas dovodi do činjenice da je negdje cca u Augustu 2012 bio kod Merkura
Dodamo još dva mjeseca za povratak do Sunca - to je Oktobar 2012 godine.
Od Sunca do Zemlje u povratnoj putanji opet imamo razdaljinu koju treba preći što je 1 AU
To bi nas dovelo u Mart 2013 g

U ovoj računici treba uzeti u obzir da ne znamo na kojem orbitalnom mjestu je Elenin ušao presjekao orbitu Pluta, što bitno mijenja njezinu računicu.
U ovoj računici uzeo sam u obzir da se je kometa Elenin kretala konstantno istom brzinom.
U ovoj računici uzeo sam u obzir da nam je NASA dala na simulaciji iskren i točan podatak kad je Elenin presjekao putanju Pluta.

Kad to sve uzmeš u obzir nedostaje nam po sadašnjoj vremenskoj udaljenosti samo 8 mjeseci da bi stigli do 21.11.2013 i prolaza komete ISON
To je malo suviše neobična računica da bi se tako dobro poklopila.

Komet ISON je komet Elenin u to nema sumnje, uništenjem Elenina , željelo se je sakriti okretanje i povratak, pa su od istog događaja napravili dva različita događaja.

Ali, ovu računicu možemo ponoviti sa drugim podacima koji su službeni:
UDALJENOST PLUTA OD ZEMLJE
Distance Kilometers 40.7 AU
Current Distance (June 2013) 31,47 AU
Maximum Distance 50.32 AU
Minimum Distance 28.64 AU

Zato idemo uzeti najmanju distancu od 28,64 AU
28,64 AU : 16 godina = 1,79 AU na godinu
Znači u Novembru 21.11.2011 prolazi uz Zemlju
od Zemlje do sunca ima 1 AU
Znači Elenin je za 9 mjeseci kod Sunca i to nas dovodi u August 2012
Do Merkura mu treba oko 3 mjeseca, pa nazad do Sunca još 3 mjeseca, što nas dovodi do
Februara 2013 godine.
Od Sunca do Zemlje je 1AU što je još 9 mjeseci - i našli smo se u NOVEMBRU 2013.
To je vrijeme dolaska ISON-a
Elenin je Ison, a Ison je Planet X koji ima dva prolaza uz Zemlju Prilazni i obrtni -odlazni

Računao sam ugrubo i neprecizno ali ne toliko neprecizno da bi to bitno promijenilo finalni rezultat."
Zarko is offline  
Old 27.08.2013., 19:06   #8071
Quote:
foo_fighter kaže: Pogledaj post
Pa zar nisu komet Elenin projektilima uništili Ameri, Rusi i Kinezi u kompi?
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 19:11   #8072
Quote:
Zarko kaže: Pogledaj post
Evo malo podrobnije objašnjenje dežurnog katastrofičara :

"DOKAZ DA JE KOMET ELENIN - KOMET ISON ODNOSNO PLANET X KROZ JEDNOSTAVNU MATEMATIČKU RAČUNICU

1995 g Elenin prelazi putanju Pluta
Pluto je od zemlje udaljen 40.7AU (srednja vrijednost)
Elenin je 22.11,2011 prošao pored Zemlje
Od 1995-2011 ima točno 16 godina
Kad razdaljinu Pluta do Zemlje podjelimo sa 16 godina dobivamo
40,7 AU :16= 2,54375 AU - to je koliko godišnje prevali kometa Elenin
Znači komet Elenin je godišnje prevalio 2,54375 AU
1AU =150 000000 km
Od Zemlje do Sunca ima 1 AU
Znači Eleninu je od Zemlje do Sunca trebalo još cca 7 mjeseci
To nas dovodi u 6 mjesec Jun 2012 g kad je Elenin dosegao dolazak do Sunca
Elenin je zatim produžio oko sunca do orbite Merkura koji je udaljen 0,3 AU od Sunca
To nas dovodi do činjenice da je negdje cca u Augustu 2012 bio kod Merkura
Dodamo još dva mjeseca za povratak do Sunca - to je Oktobar 2012 godine.
Od Sunca do Zemlje u povratnoj putanji opet imamo razdaljinu koju treba preći što je 1 AU
To bi nas dovelo u Mart 2013 g

U ovoj računici treba uzeti u obzir da ne znamo na kojem orbitalnom mjestu je Elenin ušao presjekao orbitu Pluta, što bitno mijenja njezinu računicu.
U ovoj računici uzeo sam u obzir da se je kometa Elenin kretala konstantno istom brzinom.
U ovoj računici uzeo sam u obzir da nam je NASA dala na simulaciji iskren i točan podatak kad je Elenin presjekao putanju Pluta.

Kad to sve uzmeš u obzir nedostaje nam po sadašnjoj vremenskoj udaljenosti samo 8 mjeseci da bi stigli do 21.11.2013 i prolaza komete ISON
To je malo suviše neobična računica da bi se tako dobro poklopila.

Komet ISON je komet Elenin u to nema sumnje, uništenjem Elenina , željelo se je sakriti okretanje i povratak, pa su od istog događaja napravili dva različita događaja.

Ali, ovu računicu možemo ponoviti sa drugim podacima koji su službeni:
UDALJENOST PLUTA OD ZEMLJE
Distance Kilometers 40.7 AU
Current Distance (June 2013) 31,47 AU
Maximum Distance 50.32 AU
Minimum Distance 28.64 AU

Zato idemo uzeti najmanju distancu od 28,64 AU
28,64 AU : 16 godina = 1,79 AU na godinu
Znači u Novembru 21.11.2011 prolazi uz Zemlju
od Zemlje do sunca ima 1 AU
Znači Elenin je za 9 mjeseci kod Sunca i to nas dovodi u August 2012
Do Merkura mu treba oko 3 mjeseca, pa nazad do Sunca još 3 mjeseca, što nas dovodi do
Februara 2013 godine.
Od Sunca do Zemlje je 1AU što je još 9 mjeseci - i našli smo se u NOVEMBRU 2013.
To je vrijeme dolaska ISON-a
Elenin je Ison, a Ison je Planet X koji ima dva prolaza uz Zemlju Prilazni i obrtni -odlazni

Računao sam ugrubo i neprecizno ali ne toliko neprecizno da bi to bitno promijenilo finalni rezultat."
Sad si zakomplicirao stvari. Moramo utvrditi tko je prvi ustvrdio da je komet Elenin komet Ison. Dežurni katastrofičar ili pak forumaš @fish. Do tada titulu nositelja teze da su komet Elenin i Ison jedan te isti objekat drži forumaš @fish.
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 19:12   #8073
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Svi ćemo mi sve emotivnije doživljavati ono što nam predstoji, jerbo ni-biru, ni kruha, kao i x drugih ni-pojavnosti, čine jedinu izglednu stvarnost koja je zapravo već tu, a opet je mnogi ne vide.
toma juda is offline  
Old 27.08.2013., 20:05   #8074
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Bio sarkazam ili ne, ovo je prvi put da je netko doveo u svezu komete Elenin i Ison. To je jedinstveni slučaj na alternativi, a to znači da više nitko ne može tvrditi da je baš on tvrdio da su kometi Ison i Elenin isti objekt. To je učinio forumaš @fish. I trebamo mu na tome čestitati.
Ovo je jos jedan tvoj fail i na tome ti treba cestitati.
bauba is offline  
Old 27.08.2013., 21:30   #8075
"Igor Kostelac Portal
25. kolovoz
Ma sve se poklapa 100% pročitajte pismo Norveškog ministra još jednom - NIbiru ima dva prolaza uz Zemlju, dolazni i odlazni sada smo u odlaznom periodu što znači da je 2011 godina bila dolazni prolaz, zato su i žurili napraviti skloništa prije 2012 g, jer nisu bili sigurni u posljedice prolaza Elenina koji je zapravo Ison koji je zapravo Planet X ili Nibiru popularno nazvan. Uovoj čitavoj situaciji mora vas brinuti samo jedna stvar, ima 8 scenarija prolaza Nibiru-a uz Zemlju, ali samo u jednom ili 8 scenariju ima ugibanje životinja a taj scenario je NAJGIORI od svih "

Evo ko je izneo tu tvrdnju a ja sam samo citirao i prenio ovamo da bi tebe malo napalio i da me prozoveš katasrtofičarem jado jadna ! Ajde pudlo draga idi svom mentoru i k nozi pudlo draga ! I ne zaboravi filtere za vodu napraviti i pripremiti dovoljne zalihe vode blizu je kraj !!! I de reci nam gdje je onaj tvoj izazov pored sunca malo niže desno pri zalasku

Zadnje uređivanje fisch : 27.08.2013. at 21:31. Reason: .
fisch is offline  
Old 27.08.2013., 21:39   #8076
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
"Igor Kostelac Portal
25. kolovoz
Ma sve se poklapa 100% pročitajte pismo Norveškog ministra još jednom - NIbiru ima dva prolaza uz Zemlju, dolazni i odlazni sada smo u odlaznom periodu što znači da je 2011 godina bila dolazni prolaz, zato su i žurili napraviti skloništa prije 2012 g, jer nisu bili sigurni u posljedice prolaza Elenina koji je zapravo Ison koji je zapravo Planet X ili Nibiru popularno nazvan. Uovoj čitavoj situaciji mora vas brinuti samo jedna stvar, ima 8 scenarija prolaza Nibiru-a uz Zemlju, ali samo u jednom ili 8 scenariju ima ugibanje životinja a taj scenario je NAJGIORI od svih "

Evo ko je izneo tu tvrdnju a ja sam samo citirao i prenio ovamo da bi tebe malo napalio i da me prozoveš katasrtofičarem jado jadna ! Ajde pudlo draga idi svom mentoru i k nozi pudlo draga ! I ne zaboravi filtere za vodu napraviti i pripremiti dovoljne zalihe vode blizu je kraj !!! I de reci nam gdje je onaj tvoj izazov pored sunca malo niže desno pri zalasku
Onda možemo zaključiti da ipak nisi ti taj koji je prvi ustvrdio da je komet Elenin komet Ison. Ispričavam se autoru te tvrdnje. No, tko vas više može pratiti ovdje, što je vaše, a što citat ( stavlja se u navodne znakove inače ) vašeg omiljenog blogera.

Što se izazova tiče, hajde pokreni se.
toma juda is offline  
Old 28.08.2013., 04:04   #8077
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
No, tko vas više može pratiti ovdje, što je vaše, a što citat ( stavlja se u navodne znakove inače ) vašeg omiljenog blogera.
Totalno si isprogramiran Nibiru retard programom da niti ne možeš shvatiti kako je Nibiru planet x jedna obična sprdačina.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Što se izazova tiče, hajde pokreni se.
Prestani i ti raditi takve fantazijske failove i tjerati ljude da buljeći u nebo gledaju Veneru.
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Ajde pudlo draga idi svom mentoru i k nozi pudlo draga ! I ne zaboravi filtere za vodu napraviti i pripremiti dovoljne zalihe vode blizu je kraj !!! I de reci nam gdje je onaj tvoj izazov pored sunca malo niže desno pri zalasku
Svi su te pročitali Judo, ali ne očajavaj!
Ostani ovdje na forumu da uživamo u tvojim novim fantazijskim nebulozama i failovima...
bauba is offline  
Old 28.08.2013., 09:55   #8078
Nije mi nikako jasan ovaj @toma juda ???? Ako imaš nešto konkretno de podijeli to sa nama ! .Tema je Nibiru , OK nemojmo skretati sa teme . Kažeš nešto je pored sunca i da gledamo i da prihvatimo izazov i da se pokrenemo ! Gledam ne vidim ništa neobično prihvatim izazov i buljim svako veče i jutro i dalje nema ništa gledam i noću i opet ništa . Jel ti to nas ovdje zajebavaš ? Ukoliko imaš nešto konkretno podijeli to sa nama u skladu sa naslovom teme ili nemoj više srat ! A onog tvog ljubimca nemoj više ovdje spominjati ima tema predviđena za to pa tamo piši o njemu da ne pokupimo ovdje negativne bodove !
fisch is offline  
Old 28.08.2013., 12:00   #8079
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Nije mi nikako jasan ovaj @toma juda ???? Ako imaš nešto konkretno de podijeli to sa nama ! .Tema je Nibiru , OK nemojmo skretati sa teme . Kažeš nešto je pored sunca i da gledamo i da prihvatimo izazov i da se pokrenemo ! Gledam ne vidim ništa neobično prihvatim izazov i buljim svako veče i jutro i dalje nema ništa gledam i noću i opet ništa . Jel ti to nas ovdje zajebavaš ? Ukoliko imaš nešto konkretno podijeli to sa nama u skladu sa naslovom teme ili nemoj više srat ! A onog tvog ljubimca nemoj više ovdje spominjati ima tema predviđena za to pa tamo piši o njemu da ne pokupimo ovdje negativne bodove !
Tjeraš me na ponavljanje. No dobro. Dotakao sam se jedne teorije koja postoji u okrilju alternative, o tome da Planet x dolazi iz smjera zviježđa lava. Čak ima jedan drevni prikaz tog zviježđa gdje se malo niže od zvijezde Regulus, desnije nalazi prikazan Planet x. Dakle, uzevši tu teoriju u razmatranje ustvrdio sam da kada bi zaista to bilo tako, onda Planet x ne bismo sa Zemlje vidjeli kao drugo Sunce na nebu, već bismo ga vidjeli kao svijetli objekt ( poput Venere ili Jupitera ) u području neba gdje se nalazi zviježđe lava. Tada sam vam zadao izazov da promatrate nebo nakon zalaska Sunca ( malo desno od zalaska, niže na horizontu - zašto? - jer se na tom dijelu neba nalazi zviježđe lava ), a ne lijevo, gdje će kasnije postati vidljiva Venera. Nadalje, tada sam ustvrdio da ako ne budete vidjeli nekakav svijetli objekt na tom dijelu neba koji će se ponašati poput planeta, onda tada svi možemo odahnuti.

Dakle, ja nisam nigdje tvrdio da se vidi ili da dolazi Planet x, što je posljedica nerazumijevanja onoga što se pročita.

A za pozive da prestanem imenovati ovdje, znaš već koga, mogu se samo... Uz vas da to činim, to bi zaista bilo previše.
toma juda is offline  
Old 28.08.2013., 18:27   #8080
Eto sad si lijepo objasnio a ne ono " jesi li za izazov " i nakon toga tajac . Šta sad ja da pomislim ? Gledao jesam ali nisam vidio ništa u tom pravcu eto poslušao sam te , ne znači ako nisam vidio da ništa nema , možda ima ali ne vidi se . Ja ipak mislim da nema i da neće biti i da su sve to nebiloze i izmišljotine likova koji su našli svoj način zarade preko interneta na naivnim ljudima . Spominješ drugo sunce ?!?!?! Pa kako može biti sunce ne ide to samo tako ukoliko znamo šta je sunce a šta planet ili satelit ili komet meteor ili slično . Logično je ukoliko postoji takva mogućnost da nešto doleti u naš SS bude neki lutajući objekt poput kometa i ostalih spodoba ali planet veći od jupitera i da ga niko još nije uočio u protekle tri godine to mi ne drži vodu . A da je sunce pa valjda bi i ono isijavalo neku svijetlost i davalo neku toplinu . A tamo neko spominje čak dva tri i više sunaca ma mislim se pa dokle doseže ljudska mašta ili glupost . I pazi ovo pored silnih teleskopa i dežurnih gledača noćnog neba nama se nađu soliti pamet oni koji nemaju ni dalekozor niti običnu kameru kojom bi nam snimili ta čudesa i javno prezentirali da nas uvjere u vjerodostojnost onog o čemu govore i pišu . Od svega toga ja sam uvjeren do daljnjeg nema ništa jedina opcija u koju vjerujem je da negde daleko postoji neka možda naprednija inteligencija od naše i da jedino oni mogu doći ovamo da naprave dar mar ali opet ne sa toliko velikim objektom o čemu su neki prije par godina sa velikom sigurnošću pisali i zastrašivali pučanstvo . Sjetite se samo matičnog broda veličine nemam pojma koliko ali jaaako veliko i pored njega još tri broda u pratnji i sveukupno sa nekih 60 milijuna zlobnih vanzemaljaca koji će izvvrišti invaziju na naš planet čovječanstvo porobiti da im budemo robovi i da rudarimo zlato za njih Ova tema je stvarno zrela za zatvaranje jer sve napisano ovdje u zadnjih godinu dana stvarno nema smisla više !
fisch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.