Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2015., 14:28   #6041
Quote:
Magic woman kaže: Pogledaj post
uf... ja je nemogu pohvaliti.... preskupa, bahata i nis posebnoga sto se tice sminjkanja...
100 ljudi, 100 ćudi, ali ako je 100kn preskupo onda me baš zanima koliko i gdje ti plaćaš šminkanje.

Zadnje uređivanje Mayo : 10.07.2015. at 14:49. Reason: popravak citata
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 15:49   #6042
Cure,treba mi bend iz Rijeke da svira domacu i narodnu glazbu, cijena nije bitna samo da profesionalno odrade posao,hvala
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:46   #6043
Koja sala prima 200 ljudi u Rijeci i okolici,a da nismo svi nagurani unutra?
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:05   #6044
Quote:
Naty85 kaže: Pogledaj post
Koja sala prima 200 ljudi u Rijeci i okolici,a da nismo svi nagurani unutra?
http://www.restoran-kvarner-lovran.hr/
http://www.bonavia.hr/?gohome=true
http://www.jadran-hoteli.hr/neboder/index.php
http://www.konoba-feniks.com/

I na kraju iznajmlivanje istarskih vila ako ti to paše http://www.adriastours.com/?l=hr
Broj dvorana 20
Max.kapacitet 20/30/50/80/100/150/200/250
Koliko je meni poznato
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 18:12   #6045
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
http://www.restoran-kvarner-lovran.hr/
http://www.bonavia.hr/?gohome=true
http://www.jadran-hoteli.hr/neboder/index.php
http://www.konoba-feniks.com/

I na kraju iznajmlivanje istarskih vila ako ti to paše http://www.adriastours.com/?l=hr
Broj dvorana 20
Max.kapacitet 20/30/50/80/100/150/200/250
Koliko je meni poznato
Hvala
Naty85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 14:57   #6046
Dal je tko od vas bio u Villi Ariston na ručku/večeri? Već sam pročitala ovdje da na vjenčanjima ima dovoljno za jest, ono što sam vidjela po slikama na njihovoj stranici, čini mi se da bi ostala gladna
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 23:50   #6047
Bacam se uskoro na planiranje vjenčanja. Zanima me kako se kreću cijene fotografa i bendova. I kako se kreću akontacije? Koliko bi trebala imati novaca usteđenog prije svadbe? Inače reći ću svima da ne zelim poklon već kuvertu pa na taj način si mislim otplatit sve ali realno koliko bi uopće trebalo za početak. Help novopečene mladenke. HVALA
mae1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 08:27   #6048
Quote:
mae1988 kaže: Pogledaj post
Bacam se uskoro na planiranje vjenčanja. Zanima me kako se kreću cijene fotografa i bendova. I kako se kreću akontacije? Koliko bi trebala imati novaca usteđenog prije svadbe? Inače reći ću svima da ne zelim poklon već kuvertu pa na taj način si mislim otplatit sve ali realno koliko bi uopće trebalo za početak. Help novopečene mladenke. HVALA

Pročitaj malo temu "koliko košta vaše vjenčanje", zavisi od puno faktora, prije svega šta želiš
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 21:52   #6049
Quote:
BabyBoo123 kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo temu "koliko košta vaše vjenčanje", zavisi od puno faktora, prije svega šta želiš
gledala sam već ali najviše me muči koliko cca treba imat u startu,dakle troskovi prije vjencanja. Ne zelim nista prerazvikano ali bit ce dosta ljudi posto imamo i moj buduci i ja puno familije(80-100 ljudi)
mae1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 09:02   #6050
Da li neki restoran nudi samo zakusku a da nije bonavia ili neki opatijski hotel?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 07:46   #6051
Mislim da bez 2500-3000e, ne treba ni gledat ništa za vjenčanje.. A sad, zavisi tko je koliko hrabar, tatin frend se ženio prije dvije godine i njih dvoje su imali oko 10.000kn i nakraju su se pokrili. Nema pravila, zavisi od menija koliko košta, fotograf, bend.. to su najveći troškovi.. kad to staviš na papir znat ćeš koja ti cifra treba u startu..

Riumanka, imaš odličan restoran Domino u Dramlju (Crikvenica)
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 07:49   #6052
Ljudi pređite na DJ-e.

Dj-i su budućnost, jeftiniji su, i naprave odličnu atmosferu..
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 10:04   #6053
Quote:
mae1988 kaže: Pogledaj post
gledala sam već ali najviše me muči koliko cca treba imat u startu,dakle troskovi prije vjencanja. Ne zelim nista prerazvikano ali bit ce dosta ljudi posto imamo i moj buduci i ja puno familije(80-100 ljudi)
moraš imati za ono što se plaća avansno, dakle:

- prstenje (naše je došlo 3.500, ima ih i jeftinijih a i puuuuno skupljih)
- najam/kupnja vjenčanice i odijela (a računaj si za vjenčanicu za najam od neke 3.000 pa na više)
- cipele (tu ti nemam što govoriti, to znaš )
- cvijeće (cijene jako variraju o tome koliko ćeš toga sama raditi, a i od cvjećarne do cvjećarne. Ja sam za isti upit dobila cijenu od 2.700 i od skoro 5.000kn)
- pozivnice, zahvalnice, konfeti, reveri... (moj prijedlog: ebay+zaposli sve kreativne frendice! imaš zabavu i pomoć u jednom. Nama su pozivnice tako došle cca 8 kn sa kovertama, ali dosta su komplicirane, sa čipkom, biserima i nekoliko slojeva kartona. Koverte su skupe ko vrag!)
- avans za fotografa (od 500 kn do 1/3 ukupnoga iznosa, što ti bude i po 3.000kn, ovisi kojega uzimaš)
- avans za DJ-a/bend (mi ovaj trošak hvalabogu nemamo jer nam ekipa svira)
- za restoran također ne znam da li se inače plaća neki avans, mi smo malo preko veze došli tamo pa ne moramo ništa unaprijed
- dekoracije za kuću/restoran/aute (možeš proći ful jeftino s kombinacijom DIY+Ebay, a možeš i uzeti neku agenciju pa nemaš muka s time, ali platiš više. a možeš i izbaciti)
- kolači + torta (mene su šokirale cijene! računaj da ti za restoran treba cca 1kg/10 gostiju, a cijene boljih kolača su oko 100kn/kg pa na više. ima ih i jeftinijih, oko 80ak kn, ali tu sam i ja još u potrazi. Ako imaš koji dobar prijedlog, javi! )


nemam pojma. Ovo mi je onako sada iz glave. Ako se još čega sjetim, napišem.
Nas će isto biti 100-tinjak.

edit: da, i crkva/matičar, oko 300-tinjak kuna!
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.

Zadnje uređivanje Silk Spectre : 04.08.2015. at 11:03.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 11:32   #6054
Quote:
Silk Spectre kaže: Pogledaj post
moraš imati za ono što se plaća avansno, dakle:

- prstenje (naše je došlo 3.500, ima ih i jeftinijih a i puuuuno skupljih)
- najam/kupnja vjenčanice i odijela (a računaj si za vjenčanicu za najam od neke 3.000 pa na više)
- cipele (tu ti nemam što govoriti, to znaš )
- cvijeće (cijene jako variraju o tome koliko ćeš toga sama raditi, a i od cvjećarne do cvjećarne. Ja sam za isti upit dobila cijenu od 2.700 i od skoro 5.000kn)
- pozivnice, zahvalnice, konfeti, reveri... (moj prijedlog: ebay+zaposli sve kreativne frendice! imaš zabavu i pomoć u jednom. Nama su pozivnice tako došle cca 8 kn sa kovertama, ali dosta su komplicirane, sa čipkom, biserima i nekoliko slojeva kartona. Koverte su skupe ko vrag!)
- avans za fotografa (od 500 kn do 1/3 ukupnoga iznosa, što ti bude i po 3.000kn, ovisi kojega uzimaš)
- avans za DJ-a/bend (mi ovaj trošak hvalabogu nemamo jer nam ekipa svira)
- za restoran također ne znam da li se inače plaća neki avans, mi smo malo preko veze došli tamo pa ne moramo ništa unaprijed
- dekoracije za kuću/restoran/aute (možeš proći ful jeftino s kombinacijom DIY+Ebay, a možeš i uzeti neku agenciju pa nemaš muka s time, ali platiš više. a možeš i izbaciti)
- kolači + torta (mene su šokirale cijene! računaj da ti za restoran treba cca 1kg/10 gostiju, a cijene boljih kolača su oko 100kn/kg pa na više. ima ih i jeftinijih, oko 80ak kn, ali tu sam i ja još u potrazi. Ako imaš koji dobar prijedlog, javi! )


nemam pojma. Ovo mi je onako sada iz glave. Ako se još čega sjetim, napišem.
Nas će isto biti 100-tinjak.

edit: da, i crkva/matičar, oko 300-tinjak kuna!
Nama u ponudu restorana ulazi svadbena torta,kolače će dio mama i tetka,dio mamina frendica peć,a pošto ne radim(trenutno na porodiljnom,a u trazenje posla planiram nakon vjenčanja) moc cu se i ja angarzirat. Našla restoran a dosta povoljni band(rade kao duo ili trio ) moramo ić poslušat. Cijena restorana 150 kn po glavi(bez cuge),kapara 1500,bend 250 eura po glazbeniku. Mislim da sam zasad dobro prošla. Što se tiče vjenčanice vidjela predivnu na netu,pa mozda uz doradu bude ok,iako me malo strah na neviđeno uzimat. Cvijećarka je jedna mamina frendica pa se tu nadam popustu. Za pozivnice sam vidjela dosta povoljnih na raznim portalima. Jedino što još neznam ni odprilike je fotograf. Ali vjencanje je tek za godinu dana tako da je i ovo dosta
mae1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 09:34   #6055
Quote:
mae1988 kaže: Pogledaj post
Nama u ponudu restorana ulazi svadbena torta,kolače će dio mama i tetka,dio mamina frendica peć,a pošto ne radim(trenutno na porodiljnom,a u trazenje posla planiram nakon vjenčanja) moc cu se i ja angarzirat. Našla restoran a dosta povoljni band(rade kao duo ili trio ) moramo ić poslušat. Cijena restorana 150 kn po glavi(bez cuge),kapara 1500,bend 250 eura po glazbeniku. Mislim da sam zasad dobro prošla. Što se tiče vjenčanice vidjela predivnu na netu,pa mozda uz doradu bude ok,iako me malo strah na neviđeno uzimat. Cvijećarka je jedna mamina frendica pa se tu nadam popustu. Za pozivnice sam vidjela dosta povoljnih na raznim portalima. Jedino što još neznam ni odprilike je fotograf. Ali vjencanje je tek za godinu dana tako da je i ovo dosta
O, pa onda imaš vremena kao u priči

Imaš jedno stranicu-dvije prije prijedloge fotografa u Rijeci i okolici. Ako ti je vjenčanje u sezoni vjenčanja (6.mjesec ili 9. i 10.), pobrini se za fotografa što prije!
Mene je 8 ili 9 njih otkantalo kada sam ih 8 mjeseci prije vjenčanja zvala jer su imali popunjene sve termine!

Što se kolača tiče, provjeri samo da li smiješ takve home made kolače nositi u restoran! Pošto im znaju naletavati inspekcije, dosta njih zahtjeva da imaš onaj neki certifikat za te kolače koje doneseš.
I meni će prijateljice, obitelj i mi doma raditi kolače, ali to će biti ta tjedan prije i "dotu", a za sam restoran moram naručiti.
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:02   #6056
Da li je nekome svirao Trio Andreas,malo sam pogledala snimku na youtubu i dečki mi se čine ok,molm iskustva i ako netko zna cijenu?
mae1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 12:52   #6057
Quote:
mae1988 kaže: Pogledaj post
Da li je nekome svirao Trio Andreas,malo sam pogledala snimku na youtubu i dečki mi se čine ok,molm iskustva i ako netko zna cijenu?
Ne znam na kakvu muziku ciljaš, ali nama je svirao trio ZAStoj
(odnosno sada su bend)

Imali smo savršenu atmosferu, na vjenčanju mi se svirao os Urbana i Leta 3 preko Doorsa, Stonesa i Beatlesa pa sve do Zeppelina, Floyda, Elvisa, Poguesa.. Bilo je i modernijeg roka, ali ja sam se rastopila kada sam čula Doorse

Bilo je i pjesama za širu publiku (set domaćica, polke i valceri, što je ekipa tražila već), ali nakon torte je bio totalno raspašoj i pravi rock koncert
Totalno po našem guštu.
__________________
Things are tough all over, cupcake. It rains on the just and unjust alike.
Silk Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:39   #6058
Pozdrav,

Molim za preporuku bend koji svira uz tipicne svatovske pjesme jos i rock domaci i strani, ali da je bez zenskog vokala . Znaci grupa Fun, Aurora, Fortunal otpadaju. Bend moze biti i iz Zagreba ili negdje trece, nije bitno, samo da su kvalitetni.

Isto me zanimaju malo fotografi i snimatelji s područja Rijeke i iskustva iz prve ruke (sve proporuke su dobro dosle). Gledala sam dosta njih van Rijeke, ali ne znam da li mi se iplati nekome plaćati putne troškove kad su te fotke sve tu negdje (npr. Nina photo, Ena photo i Vladimir Mudrovcic)...

To mi treba za pocetak a onda cemo dalje .

Aha, preporuka za smještaj u Labinu?

Hvalaaa
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:42   #6059
Ima li netko iskustva sa Trio Marinero bendom?
Te od fotografa Viktor Pravdica?
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 18:37   #6060
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa Trio Marinero bendom?
Te od fotografa Viktor Pravdica?
ovaj vikend bi se zaručnik i ja trebali naći s Viktorom pa ti javim dojmove. što se fotki tiče, oduševljena sam onime što sam vidjela na webu.

Marinero smo kontaktirali, postoji dobra šansa da ćemo ih angažirati za svadbu. preporučeni su nam s više strana, a i po youtube-u vidim da su dečki dobri i sviraju sve živo. malo su skupi jedino.
angie banangie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.