Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2008., 19:51   #61
a imam kosu do ramena malo kracu ide ravno ravno pa vrhovi izrepani lete na sve strane i siske polukruzno to e to
LiL_BuT_EviL is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 22:13   #62
stavis slikicu?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 09:56   #63
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
umrla nam tema
evo par slikica pa mozda ozivimo...
ja se sad palim na ove "uvecene" siske
eh viš sve te frizure izgledaju dobro samo ovak na fotkama. Stvarno ne znam nikoga ko je uspio ovak ošišan izgledati..baš tako ošišan. kako da to drugačije kažem.
Mislim da je to grdna patnja svaki dan namještati da to izgleda barem donekle pristojno.
LiL_BuT_EviL, a koja onda sredstva koristiš da to izgleda ovako, a ne očerupano? Lak? Ili?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:33   #64
ja uvijek donesem slikicu na kakvu foru želim šišanje-prvi dan je super, a do novog šišanja je jadno
mrzim svoju kosu
ova prva slika mi je super, al znam da ne vrijedi pokušat
dea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:26   #65
Quote:
dea93 kaže: Pogledaj post
ja uvijek donesem slikicu na kakvu foru želim šišanje-prvi dan je super, a do novog šišanja je jadno
mrzim svoju kosu
ova prva slika mi je super, al znam da ne vrijedi pokušat
da, poznato mi je to. Iako, ja ne mrzim svoju kosu, nego mrzim sve frizerke s kojima sam do sada imala posla.
prva frizura? joojj..razmisli, dobro razmisli, jer dobra je, ali ovi repovi otraga mi baš ne ulijevaju povjerenje.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 19:14   #66
dea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 09:10   #67
Quote:
dea93 kaže: Pogledaj post
eh? pa što je bilo? nisi valjda ?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 13:44   #68
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
eh? pa što je bilo? nisi valjda ?
ma nisam, nego me ovaj topic podsjetio na šišanje, i sad se želim ić šišat
kopam satima po netu tražeći dobre frizure
za sve je kriv ovaj topic
sad razmišljam samo o modnim frizurama
šišat ću se modno, pa makar izgledala ko debil
(po neznam koji put )
dea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:34   #69
Quote:
dea93 kaže: Pogledaj post
šišat ću se modno, pa makar izgledala ko debil
(po neznam koji put )

Pa ja samo znam da se više nikad neću ići šišati u pms-nom stanju.
Onda se izgleda jako samomrzim, pa kažem "a reži, narast će" pa zatim, kad se probudim iz tog stanja slijedećih šest mjeseci svakodnevno pizdim i ludujem.
Do nove prilike..ah
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 17:22   #70
sto se tice d&d salona nemam pozitivna iskustva s njim. prije par mjeseci se isla tamo sisat, naravno da me nisu osisali kako sam htjela i unatoc mom inzisitranju da ne dira duzinu kose zena odrezala 15 cm i onda me poslje uvjerava da nije, da mi se cini
bio je i taj gazda o kojem je neko nesto spomenuo, uzasno mi je antipatican i cijelo vrijeme se vrzmao oko frizerke i mene i nesto joj govorio da krivo radi. ok, ja sjedim na stolcu, ona mi reze kosu, a on dobacuje da to krivo radi!! da popizdis!!
spominjao je da sljedeci put dodjem na sisanje s vrucim skarama.. mos mislit. tamo vise nikad!
cijena prava sitnica-- s popustom uz letak 220 kn! pranje i sisanje.
treba naglasiti da na letku pisalo da je sisanje 100kn.. pa ti vidi. uglavnom pljacka! niakd vise...
hehehe8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:57   #71
Quote:
hehehe8 kaže: Pogledaj post
... i unatoc mom inzisitranju da ne dira duzinu kose zena odrezala 15 cm...
Kaj si ti spavala dok su te šišali?
Da mi umjesto 3cm skrate kosu 5cm, ili 15 umjesto 12cm...mogu vjerovati da se može lako dogodit, ali ovo...da ti dugu kosu pretvore u kratku, a ti cijelo vrijeme gledaš i puštaš (i tek na kraju kao poludiš)...tu mi nešto ne štima...
Ajd, reci, zašto su ti se zapravo zamjerili, ne moraš pretjerivati...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 00:20   #72
Cure koje su nezadovoljne dobivenom uslugom, mogu tužiti salon, ak im se da zezati s time.
Moram priznati da sam se smijala kad sam čitala ovaj topic, ja za 250 kuna dobijem pramenove na foliju kroz cijelu kosu, šišanje i peglanje četkom kod svoje frizerke (ovjde u Zagrebu). I nikakve vruće škare joj ne trebaju jer i bez toga ošiša fantastično, a moja kosa je stvarno nešto posebno teško za šišanje.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:36   #73
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Kaj si ti spavala dok su te šišali?
Da mi umjesto 3cm skrate kosu 5cm, ili 15 umjesto 12cm...mogu vjerovati da se može lako dogodit, ali ovo...da ti dugu kosu pretvore u kratku, a ti cijelo vrijeme gledaš i puštaš (i tek na kraju kao poludiš)...tu mi nešto ne štima...
Ajd, reci, zašto su ti se zapravo zamjerili, ne moraš pretjerivati...
nisam spavala dok me sisala nego nemam oci na ledjima pa ne vidim koliko ona reze kosu koja je do tad bila jako duga!!!! i to pogotovo kad to radi malo po malo kao rezucka, nesto stanjuje itd. nisu na pod padali pramenovi kose dugi 15 cm nego puno malih. da se razumijemo kosa je i dalje bila relativno duga jer sam prije toga imala jako dugu kosu. al to nije poanta. ako kazem 2 cm onda to znaci 2 a ne 15!! odrezala je na prevaru, ak ne vjerujes odi probat sigurno neces dobro proc
hehehe8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:45   #74
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Cure koje su nezadovoljne dobivenom uslugom, mogu tužiti salon, ak im se da zezati s time.
Moram priznati da sam se smijala kad sam čitala ovaj topic, ja za 250 kuna dobijem pramenove na foliju kroz cijelu kosu, šišanje i peglanje četkom kod svoje frizerke (ovjde u Zagrebu). I nikakve vruće škare joj ne trebaju jer i bez toga ošiša fantastično, a moja kosa je stvarno nešto posebno teško za šišanje.
A u koji salon ti ideš?
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 00:22   #75
Quote:
philemon kaže: Pogledaj post
A u koji salon ti ideš?
U kvartovski salon, u Dubcu, ak hoćeš pošaljem ti info na pm. Ak si iz Zg uopće
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 20:29   #76
Ja sam bila na šišanju s vrućim škarama i nisam ni sama sigurna dal ima koristi ili ne. Ali moja kosa je užasno suha, blago valovita i tretirana plavim pramenovima a ponekad je još mučim i peglom pa ne znam koliko mjerodavna mogu biti. Uglavnom prva dva tjedan nakon šišanja mi se činilo da su vrhovi puno bolji i mekši a sada je već u komi i uskoro idem ponovo. Frizerka mi je rekla da je potrebno barem tri uzastopna šišanja tim škarama kako bi rezultat bio potpun, a nakon toga se kao ne moraš šišat po šest mjeseci. Ja ću se vjerojatno još dvaput tako ošišat i ako se ne dogodi čudo, odustajem
Šišanje je za 100 kn skuplje, tako da me za poludugu kosu ispalo 220 kn sa frizurom.
Škare izgledaju kao normalne škare samo kaj su plastične, osštrica je metalna i imaju žicu ko fen ili pegla i uključene su u struju.
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:10   #77
Šišanje - koliko često?

Ne znam da li ova tema postoji... ali evo pitanjca:
Koliko se često šišate?
(ovo ne uključuje cure s kratkom kosom)

Meni je frizerka rekla da je najbolje svaka 2 mjeseca.
Zaista mislim da je to optimalno, ali meni kosa nikako da raste...
Gotovo da je uvijek na istoj dužini
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:15   #78
svaka 3 mjeseca...ne volim uzgajati predugu kosu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:24   #79
A što misliš koliko bi trebalo?
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 20:51   #80
pa ja imam kovrčavu kosu i držim je na duljini malo ispod razine ramena. nekako mi je se ne svida sve duže od toga
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.