Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 21:18   #8021
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Lijevo od sunca malo iznad njega nalazi se zvijezda Regulus a dasno malo niže Merkur , na kratko se vidjelo i ništa neobično . Malo više ulijevo naj sjajni objekat je Venera . Na žalost nisam vidio Nibiru što ne znači da ga nema vjerojatno je još uvijek nevidljiv .

A ti debeli tebi je bolje da šutiš i da se pokriješ ušima !
Merkur?... Nisam baš siguran da si ga vidio, no ostavimo to otvorenim. Za drugi put, zanemarite objekte koji se kratko vide. I duguješ nam fotografije.
toma juda is offline  
Old 18.08.2013., 21:43   #8022
Thumbs up

Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Merkur?... Nisam baš siguran da si ga vidio, no ostavimo to otvorenim. Za drugi put, zanemarite objekte koji se kratko vide. I duguješ nam fotografije.
Ništa od fotografija pokušao sam slikati ali crko mi aparat a sa mobitela jako su loše slike ali ako možeš ti ili bilo ko da uslika taj detalj o kome govoriš bilo bi lijepo pa da se raspali rasprava
fisch is offline  
Old 18.08.2013., 22:41   #8023
Crko mu mobitel

a jeste malo bolji istraživači
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Old 18.08.2013., 22:58   #8024
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Crko mu mobitel

a jeste malo bolji istraživači
Ja sam uvjeren da uopće nije prihvatio izazov.
toma juda is offline  
Old 19.08.2013., 00:01   #8025
Kako je već ovdje @Fish spomenuo Regulus ( vezano za zviježđe Lava ) podsjetio me je na jedan drevni prikaz koji prikazuje zviježđe Lava, i Regulus i Nibiru ( planet x ) malo desno od Regulusa. To je upravo ciljani dio neba na koji biste se trebali koncentrirati.
toma juda is offline  
Old 19.08.2013., 00:14   #8026
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Crko mu mobitel

a jeste malo bolji istraživači
Kakva tema takvi istraživači . A ti pažljivije drugi put čitaj , napisao sam da je fotoaparat crko ! Ali bitno da se pokušaš na tren praviti pametnim
fisch is offline  
Old 19.08.2013., 09:18   #8027
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Kakva tema takvi istraživači . A ti pažljivije drugi put čitaj , napisao sam da je fotoaparat crko ! Ali bitno da se pokušaš na tren praviti pametnim

Nije drek neg' se pas posro'

Bitno da i dalje možeš nazivati, recimo Houston i reci im - I have a problem
with camera
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Old 19.08.2013., 09:51   #8028
Quote:
chembro kaže: Pogledaj post
Nije drek neg' se pas posro'

Bitno da i dalje možeš nazivati, recimo Houston i reci im - I have a problem
with camera
Šit, nije uspio uslikati - znači NIBIRU IPAK POSTOJI!

Idem brže reći svojoj ženi da se spakira za odlazak u planine.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 19.08.2013., 12:05   #8029
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Nakon zalaska Sunca? Koliko je trajalo viđenje objekta? Prije Venere koja se pojavi na zapadnom nebu?
Ma ja sam totalni lajbek za nebo, uspijem vidjeti samo zviježđe Velikog medvjeda i ako mi netko baš prstom pokazuje zvjezdane konstelacije. Ali primjetila sam da sam nekad nad Sljemenom viđala tu jako sjajnu zvijezdu- Sjevernjaču, pa i u školi su nas učili da se prema njoj ravnamo u određivanju strana svijeta, ali da sada nad Sljemenom ne vidim nikakav posebno sjajan objekt, ali ga zato vidim na zapadu.
Ovo na moru sam gledala prije nego bi se smračilo, to je bio prvi i jako blješčeći objekt koji se pokazao na nebu odmah po zalasku i to točno malo lijevo iznad položaja gdje je Sunce zašlo, a znam to jer sam svaki dan u to vrijeme šetala s pesicom i prvo sam mislila da se radi o avionu. Misliš da sam to vidla Veneru?
Doduše, nemrem reći jesam li isti objekt vidla i kasno navečer s terase, nije bilo struje pa je bio mrkli mrak, a nebo krcato zvijezdama "normalnog" i jakog sjaja tak da mi se ništa nije posebno isticalo.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 19.08.2013., 18:39   #8030
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ovo na moru sam gledala prije nego bi se smračilo, to je bio prvi i jako blješčeći objekt koji se pokazao na nebu odmah po zalasku i to točno malo lijevo iznad položaja gdje je Sunce zašlo, a znam to jer sam svaki dan u to vrijeme šetala s pesicom i prvo sam mislila da se radi o avionu. Misliš da sam to vidla Veneru?
:
I ja sam prošle godine otprilike u ovo vrijeme ( kraj osmoga mjeseca) vidio istu stvar također na morskom području(iako to nije bitno), objavio sam to ovdje...može se provjeriti..
NIkakva to Venera nije, Venera u biti i nije ono što konvencionalci matrice tvrde da jest...
To je jedan od drako matičnih brodova - jednostavan i apsoulutno točan odgovor! Samo što če 95% svjetine reć da sam lud...ništa se ne "sikirajte", sve je savršeno jebeno "normalno"!!!...snage svjetlosti su lude...dok ne zagrmi i pocarapa se nebo u tri p.m.!!!!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..

Zadnje uređivanje BudSpencerski : 19.08.2013. at 18:46.
BudSpencerski is offline  
Old 19.08.2013., 19:15   #8031
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
I ja sam prošle godine otprilike u ovo vrijeme ( kraj osmoga mjeseca) vidio istu stvar također na morskom području(iako to nije bitno), objavio sam to ovdje...može se provjeriti..
NIkakva to Venera nije, Venera u biti i nije ono što konvencionalci matrice tvrde da jest...
To je jedan od drako matičnih brodova - jednostavan i apsoulutno točan odgovor! Samo što če 95% svjetine reć da sam lud...ništa se ne "sikirajte", sve je savršeno jebeno "normalno"!!!...snage svjetlosti su lude...dok ne zagrmi i pocarapa se nebo u tri p.m.!!!!
Nisi ti lud tebi treba pomoć , gotov si ! Prošle godine si vidio isto kao i ona , pa zar ne bi trebalo da se taj objekat malko poveća ili pomjeri udesni ili ulijevo Venera vjerojatno nije jer svima ovdje nadam se da je jasno da ono što je najsvijetlije nakon zalaska jedinog nam sunca jeste Venera . Ono odmah pored sunca malo lijevo to sam objasnio bilo vidljivo ili ne . Šta više hoćete ? Ajmo dajte slike dokaze ili bilo što osim tvrdnji od ovog debelog njega će srčka uskoro sjebati i biće krivi matričari ali on to ionako neće znati . Meni je crko foto mobitel pa na žalost ne mogu slikati ali moli da debeli i njegovi kompanjoni to obave u moje ime i da objave ovdje . Samo bi molio ako može bez refleksija i odsjaja u vodi to neću priznati !
fisch is offline  
Old 19.08.2013., 19:33   #8032
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Nisi ti lud tebi treba pomoć , gotov si ! Prošle godine si vidio isto kao i ona , pa zar ne bi trebalo da se taj objekat malko poveća ili pomjeri udesni ili ulijevo Venera vjerojatno nije jer svima ovdje nadam se da je jasno da ono što je najsvijetlije nakon zalaska jedinog nam sunca jeste Venera . Ono odmah pored sunca malo lijevo to sam objasnio bilo vidljivo ili ne . Šta više hoćete ? Ajmo dajte slike dokaze ili bilo što osim tvrdnji od ovog debelog njega će srčka uskoro sjebati i biće krivi matričari ali on to ionako neće znati . Meni je crko foto mobitel pa na žalost ne mogu slikati ali moli da debeli i njegovi kompanjoni to obave u moje ime i da objave ovdje . Samo bi molio ako može bez refleksija i odsjaja u vodi to neću priznati !
Davno sam ja rekao da si ti bezobrazni balavac kojeg treba dobro naučiti pameti! Bjež kod ćaće i matere pod suknju čim prije! Već si pikiran kao lak plijen zlih sila..
Iz priloženog se vidi sve, iz tvojih pisanih rukotvorina sine...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 19.08.2013., 21:52   #8033
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
Nisi ti lud tebi treba pomoć , gotov si ! Prošle godine si vidio isto kao i ona , pa zar ne bi trebalo da se taj objekat malko poveća ili pomjeri udesni ili ulijevo Venera vjerojatno nije jer svima ovdje nadam se da je jasno da ono što je najsvijetlije nakon zalaska jedinog nam sunca jeste Venera . Ono odmah pored sunca malo lijevo to sam objasnio bilo vidljivo ili ne . Šta više hoćete ? Ajmo dajte slike dokaze ili bilo što osim tvrdnji od ovog debelog njega će srčka uskoro sjebati i biće krivi matričari ali on to ionako neće znati . Meni je crko foto mobitel pa na žalost ne mogu slikati ali moli da debeli i njegovi kompanjoni to obave u moje ime i da objave ovdje . Samo bi molio ako može bez refleksija i odsjaja u vodi to neću priznati !
A da prihvatiš izazov?... Onda ćemo nastaviti dalje.
toma juda is offline  
Old 19.08.2013., 21:54   #8034
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ma ja sam totalni lajbek za nebo, uspijem vidjeti samo zviježđe Velikog medvjeda i ako mi netko baš prstom pokazuje zvjezdane konstelacije. Ali primjetila sam da sam nekad nad Sljemenom viđala tu jako sjajnu zvijezdu- Sjevernjaču, pa i u školi su nas učili da se prema njoj ravnamo u određivanju strana svijeta, ali da sada nad Sljemenom ne vidim nikakav posebno sjajan objekt, ali ga zato vidim na zapadu.
Ovo na moru sam gledala prije nego bi se smračilo, to je bio prvi i jako blješčeći objekt koji se pokazao na nebu odmah po zalasku i to točno malo lijevo iznad položaja gdje je Sunce zašlo, a znam to jer sam svaki dan u to vrijeme šetala s pesicom i prvo sam mislila da se radi o avionu. Misliš da sam to vidla Veneru?
Doduše, nemrem reći jesam li isti objekt vidla i kasno navečer s terase, nije bilo struje pa je bio mrkli mrak, a nebo krcato zvijezdama "normalnog" i jakog sjaja tak da mi se ništa nije posebno isticalo.
Vjerojatno si vidjela Veneru... No, puno je činjenica u igri. Koliko vremena je prošlo od zalaska Sunca do pojave na nebu? Koiko je pojava trajala, odnosno koliko je bila vidljiva na nebu? I da ne nabrajam.
toma juda is offline  
Old 19.08.2013., 23:48   #8035
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si vidjela Veneru... No, puno je činjenica u igri. Koliko vremena je prošlo od zalaska Sunca do pojave na nebu? Koiko je pojava trajala, odnosno koliko je bila vidljiva na nebu? I da ne nabrajam.
Eh sad, kad sam na moru teško da ću puno vremena posvećivati nebeskim tijelima... uz toliko preplanulih zemaljskih!

Ali obzirom da sam svako veče izvodila pesonjicu negdje iza 8 sati, ipak sam uspjela zamjetiti prekrasne zalaske Sunca, i čim bi Sunce potonulo iza drveća zasjalo bi to jako i treperavo svjetlo nisko lijevo nad mjestom gdje je Sunce zašlo. Znači još je bilo dnevnog svjetla i taj se objekt isticao jer je bio sam na nebu. A kolko je bio vidljiv nemam pojma, uskoro bi se počelo mračiti i ja bi krenula doma, a tam je već čekala bevanda ili hladna bira, tak da bi brzo zaboravila na zvijezde.
Nisam baš za zvijezdopromatrača, ha...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 20.08.2013., 00:46   #8036
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Eh sad, kad sam na moru teško da ću puno vremena posvećivati nebeskim tijelima... uz toliko preplanulih zemaljskih!

Ali obzirom da sam svako veče izvodila pesonjicu negdje iza 8 sati, ipak sam uspjela zamjetiti prekrasne zalaske Sunca, i čim bi Sunce potonulo iza drveća zasjalo bi to jako i treperavo svjetlo nisko lijevo nad mjestom gdje je Sunce zašlo. Znači još je bilo dnevnog svjetla i taj se objekt isticao jer je bio sam na nebu. A kolko je bio vidljiv nemam pojma, uskoro bi se počelo mračiti i ja bi krenula doma, a tam je već čekala bevanda ili hladna bira, tak da bi brzo zaboravila na zvijezde.
Nisam baš za zvijezdopromatrača, ha...
Pa ovo je zanimljivo...
toma juda is offline  
Old 20.08.2013., 13:56   #8037
Yup, Venera je uvijek lijepa i zanimljiva za vidjeti u sumrak
Astrobobo is offline  
Old 20.08.2013., 14:28   #8038
BUUUUD, ŠTA JE OVO?! BUUUUAAAA!!!

http://www.strogopovjerljivo.com/13/...-ison-492.html
edoxy is offline  
Old 20.08.2013., 20:36   #8039
Quote:
edoxy kaže: Pogledaj post
To je debeli konj prerušen u komet
fisch is offline  
Old 20.08.2013., 21:56   #8040
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
To je debeli konj prerušen u komet
Vjerojatno će nam objasniti astronomi amateri na ovom forumu što to vidimo zapravo. Meni je zanimljivo ovo s dva pratioca.
toma juda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.