Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2016., 09:09   #8981
Pratim temu, ali nisam se javljala da ne zachetavam.
Ali nocas sam sanjala tvoju Masu i onog malenog Matiju - isto ima fejs stranicu, mislim da se zove Matija i prijatelj Down. Bili su zajedno u nekakvoj igraonici i skupa su se igrali
Zato sam se ipak odlucila javiti.
Zelim da Masa sto prije ozdravi, ojaca i da ju odvedete doma!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 09:00   #8982
Vidim da je Masa bolje. angel, draga, super!!!!

Kako se drzis? Cestitam da odgoju sina, tako fin i odgovoran djecak. Masa je sretna sto ima takvog brata.
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 16:33   #8983
bolje je definitivno jos se hrani na sondu ali krenut cemo polako opet s bocom, makli su kisik, ostale su samo inhalacije. danas je bas dobre volje, vise je budna nego inace i strasno gladna a ne smije dobiti vise od propisanog jer jo zeludac onda stisne pluca. nadam se da ce joj uskoro povecati dozvoljenu kolicinu jer protestira

ja i mali uhvatili streptokok, srecom vec dugo nosim masku a i Masa je jos na antibioticima tako da bi trebala biti ok, ja sam pocela svoju turu antibiotika danas ali malome njegov pedijatar nije dao sto mi je cudno jer postoji realna opasnost da mali prenese streptokok i muzu i meni ponovo
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 17:49   #8984
Ljubav nasa mala, nadam se da je sad gotovo sto se tice dodatnih prepreka i da je sljedeca destinacija Zagreb.

Ne znam sta misli taj pedijatar, malom nista nece biti od jedne ture antibiotika cak i da nisu potrebni, a ako postoji mogucnost da zarazi sestru, makar i indirektno, treba to uzeti u obzir...

Je li se vratila u sobu ili je na intenzivnoj? Je li se osoblje tamo makar malo opametilo?
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 21:38   #8985
ja došla da virnem kako je Maša
slatkiš mali kako bistro promatra

i ja htjela pitati da li su je prebacili u sobu?

forsiraj ih da ti daju infatrini, to je strašno kalorično mlijeko, pa će i duže biti sita. i kilice budu išle brže gore
a baš se sunce napatilo
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 22:59   #8986
u sobi je ali u drugoj gdje nas je samo troje. nije do osoblja jer je jednostavno nemaju gdje odvojiti da ne bude izlozena ali barem smo u normalnijoj sobi u kojoj nije toliko prometno pa se nadam da je to to sta se tice zaraza. za infatrini nasa doktorica zna jer ga je prepisala momcicu iz sobe koji je stariji od mase ali on valjda ima intoleranciju na laktozu a i inace ima problem s crijevima i dva puta koja je probao infatrini zavrsio je u bolnici tako da necu pozurivati, vjerojatno postoji razlog zasto ga jos nije dobila. cini mi se da ide gore s kilazom barem meni vizualno. pocela je jesti na bocu pola obroka, ne forsiram nego dam dok se ne umori, ostalo na sondu ali trazi sve vise a ne smije puno radi pluca jer joj trbuh stisne pluca kad se napuni. danas je cijeli dan bez kisika

i stoma je super, konacno sam skuzila kako je pravilno odrezati pa napokon vise nema iritacija. jos da nekako dodjem do uljnih maramica za odlijepiti umjetnu kozu pa da ne cupam na suho...

za sada samo dobre vijesti, da bar tako ostane.

za streptokok sam krenula s antibiotikom, pedijatar kaze da bi radje izbjegao jaki antibiotik i da pratimo ako se grlo upli i javimo pa ce pustiti recept. rekla sam doktoru u bolnici da ga mali i ja imamo, kaze da ga ima vecina ljudi i da ne brinem, jedino da nosim masku
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:10   #8987
Super vijesti! Jedva cekam da cujem koliko je dobila! Kakvo je stanje sa srcem? Jos je na maloj dozi treceg lijeka?

Lutka mala hrabra, bit ce prekrasna djevojcica. Mama ce se izgubiti u haljinicama
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:18   #8988
iskreno, pojma nemam kakvo je srce. kako se borila s plucima, srce je palo u drugi plan a jucer nije bilo njene doktorice da pitam a sestre ne smiju davati informacije. gledajuci saturacije i otkucaje srca trebalo bi biti ok, nisam sigurna kad su zadnji put radili pretrage krvi i ako jesu koje su vrijednosti.
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 09:42   #8989
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
. za infatrini nasa doktorica zna jer ga je prepisala momcicu iz sobe koji je stariji od mase ali on valjda ima intoleranciju na laktozu a i inace ima problem s crijevima i dva puta koja je probao infatrini zavrsio je u bolnici tako da necu pozurivati, vjerojatno postoji razlog zasto ga jos nije dobila.
joj joj
pa u uputstvima piše da nije za djecu intolerantnu na laktozu


držim fige da ste što prije doma
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 11:05   #8990
Draga Angel, i ja pratim redovito iz prikrajka, prvo pogledam kako je Maša pa sve ostalo Lijepo je čitat zadnjih dana da je bolje, da vam bude barem malo lakše sa svim što prolazite, i htjela sam ti samo reći što se srčeka tiče, moj je brat rođen sa težom srčanom manom i bila je borba da dosegne 8 kila kako bi ga mogli operirati, i da ne duljim jer je bilo davno, evo ga sad je klipan od 22 godine A curke su još i veći borci i vjerujem da će Maša sad kada potpuno ozdravi krenuti samo naprijed. Držite se ti i muž, strašni ste i divim vam se!
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:16   #8991
ja se nadam da ce i nasa Masenka izrasti u zenskog klipana danas tezi ravno 3300 dosla je njena doktorica pa je rekla nek ipak jos ne idemo na bocu nego i dalje na sondu da se ne umara, sutra radi kontrolu srca pa cemo iza toga vidjeti sta dalje. sve je vise budna i sto je najvaznije, dobre je volje
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 19:31   #8992
Jeeeeeeeeeeee!!!!


Heroj!

Bolje podnosi ove opake bolesti nego vecina muskaraca temperaturu 37.5
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 08:28   #8993
par dana se masa pritajila kako sam cijeli dan u bolnici a nisam svladala tapatalk, lakse mi je zakaciti na fb. danas jos ne znam kakvo je stanje, jos se budim uz kavu ali jucer je napokon bas zivnula, skoro je cijeli dan bila budna. iduci tjedan je kardiolog pa cemo vidit sta kaze. upala pluca se smiruje, ima jos dosta sline i kaslje ali sad je vec puno lakse.

zaboravila sam napisati vezano za infatrini i cimera iz sobe, nije mu nasa dr dala infatrini zanemarujuci alergiju nego malis nije bio pozitivan na test na laktozu ali ocito mu nesto u mlijeku ipak smeta jer je jednom i na NAN odreagirao. on bas ima peh s tim crijevima a nasa dr je, bar meni, zakon nekako su mi drazi neustogljeni ljudi a ona je bas takva, sva je energicna i ne bifla strucne izraze, cim udje u sobu po izrazu znam kako je masenka.

i jos jedna lijepa vijest, iz zg su zvali dvije sestre na obuku za vrecice za stomu tako da se veselim sto ce mi moci iz prve ruke pokazati radim li kako treba s njima. u jednom trenu je koza oko stome stvarno bila jadna, oguljena i crvena, znalo je prokrvariti ali sad je bolje kad sam (nadam se) skuzila kako ispravno postaviti onaj dio koji se lijepi.
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 10:17   #8994
Bas se radujem lijepim vijestima, pratim Masenku na faceboku!
Samo tako dalje hrabrica mala
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 23:08   #8995
da se masenka i ovde javi doma smo!!! pustili su nas da doma ganjamo 5 kila za operaciju, do tad kontrole kod kardiologa i zaista se nadam da prije operacije necemo morati vise u bolnicu!
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 23:16   #8996
Super angel!!!!!! Sad ce sve bit lakse i ljepse kad ste kuci. :klap:
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 00:23   #8997
bravo!
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 07:22   #8998
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 08:54   #8999
super!
lutkica slatka..
cuvajte se!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:25   #9000
Super, lutke moje. Gledam facebook stranicu i presretna sam. Ljubim vas i da sto prije dodjete do 5 kg. Bez prepreka na putu, molim lijepo!
majjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.