Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 12:36   #1
o orgazmu...

Osjecam se skroz glupo sto uopce idem i otvarati ovaj topic.
Ne znam, shvatite ovo vise kao potez iz ocaja nego bilo sto drugo. Jednostavno nemam s kime u RL o ovome pricati jer cure s kojima sam bliska su vecinom djevice, a sa ovima koje nisu nisam bas toliko bliska.

Imam problema sa orgazmom. Ili mozda nemam? Ne znam, zavisi kako okrenemo.

Ne mogu svrsiti sa deckom. Ali sama mogu.

Nedavno dobih vibrator koji (naravno ) isprobah. Svrsila sam s njim, ali za taj orgazam su vise bili zasluzni moji prsti na klitu nego on unutra. Jednako bih (ustvari, mislim da bih brze) svrsila i bez vibratora. Trenutacno mi je vibrator strasno zanimljiv zbog tog vibriranja.

Primjetila sam da brze svrsim ako nista (ili nikoga) nema u meni. Samo moji prsti na klit i sve je ok. Nista unutra ne treba ici. Samo me zbuni. Ustvari – smeta.

Jesam ja skrenula u krivu ulicu ili koji vrag?
Dodjoh do šokantnog zakljucka da mi za orgazam ne treba ni vibrator ni pravi k. Sama sebi sam dovoljna. Sumnjam da ce bilo koji decko pogoditi prstima (ili jezikom, svejedno) na klit onako kako treba. Samo se patimo i on i ja.

Rado bih cula vasa iskustva, misljenja, savjete... sto god...

Kako vi svrsavate?
Da li mozete svrsiti prilikom odnosa bez stilmulacije klita?
Da li ste i vi imale ovaj glupi osjecaj da K(urac) u svemu ovome ustvari samo – smeta?
Kada mastrubirate... da li mastrubirate tako da gurate nesto ili samo po klitu? Vec rekoh, primjetih da brze svrsim bez vibratora i bez K.

Mozda se sjetim jos kojeg pitanja...

Iskreno, cisto sumnjam da ce ovaj topic ici glatko, vec sam otvorila slican. Vjerojatno cu dobiti par komentara dok se ne javi prva koka koja ce probiti led, pa joj se ostale prikljuce... a mozda se ta prva koka ni ne javi, pa cijeli topic bude totalni – promasaj!

Nisam bez veze ovo stavila na ZK. Pomoc molim! Savjet! Misljenje! Prepricano iskustvo! Bilo sto...

Osjecam se bas glupo...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 12:41   #2
Probaj reći tipu s kojim si, da probate neku pozu (bočna npr.) gdje ti on može prstima stimulirati klit dok se seksate.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 12:46   #3
Kao i većina cura, već u samom početku si režeš noge osobnim stajalištem da nešto nije u redu s tobom.
Kreni od početka, kao i uvijek u životu, premda taj početak nužno nije i vrhunac.
Do njega treba doći.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 12:49   #4
Quote:
LaTiTeA kaže:
Imam problema sa orgazmom. Ili mozda nemam?
sve si rekla...

prestani se opterecivati i nemoj da ti to bude neki "cilj"...
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 12:51   #5
Re: o orgazmu...

Quote:
LaTiTeA kaže:
Da li ste i vi imale ovaj glupi osjecaj da K(urac) u svemu ovome ustvari samo – smeta?
Latice...
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:03   #6
zanimljivo kako nitko do sad nije naveo svoje iskustvo.
pa ajde kad već lomim led da krenem ja prva -
ni ja ne mogu svršiti s kjurcem u sebi nego je sve stvar mojih prstića.
u dobi u kojoj si ti sad i mene je to strašno, prestrašno mučilo ali onda shvatiš da ili to možeš ili ne.
ja još nisam naučila kako a i bormeć više ni nemam volje.dobro mi je tako kako je i prihvatila sam činjenicu da sam takva kakva jesam.
nisam nenormalna, ima nas stvarno jako puno koje dijele isti "problem" samo kaj se o tome vrlo malo priča.
isto one fore klitoralni i vaginalni orgazam...my ass.
orgazam je rezultat stimulacije klitorisa (nekom treba jača nekom manja stimulacija, meni osobno treba jača stimulacija koju 10 kjuraca nemre nadoknaditi).i nemojte mi sad prodavati fore tipa ti se još nisi nikad pravo pojebala kako treba, ne znaš što je pravi seks itd.)
i točka.
e da, ako ćeš ikada tražiti nekog "stručnog" da popričaš o tome pazi tko će to biti - moja naivnost me dovela do moje ginekologice koja mi je rekla samo ovo - "promijenite partnera".
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:17   #7
Quote:
walter kaže:
Probaj reći tipu s kojim si, da probate neku pozu (bočna npr.) gdje ti on može prstima stimulirati klit dok se seksate.
Sve je receno

Zivjelo bocno

Koliko god se trudila u drugim pozama , nikako da dodje , ali u ovoj sam gotova za 2 min maximum ( cak i prebrzo ).A onda dodje drugi put.....
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:18   #8
Quote:
vjeverica kaže:
Sve je receno

Zivjelo bocno
ma nemate vi pojma...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:21   #9
Quote:
chiquita kaže:
ma nemate vi pojma...
Probala si si i ne ide ni s boka? Sa stimulacijom jelte?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:26   #10
Quote:
walter kaže:
Probala si si i ne ide ni s boka? Sa stimulacijom jelte?
pa jel ti moram crtati?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:27   #11
Re: o orgazmu...

Quote:
LaTiTeA kaže:
Kako vi svrsavate?
Da li mozete svrsiti prilikom odnosa bez stilmulacije klita?
Da li ste i vi imale ovaj glupi osjecaj da K(urac) u svemu ovome ustvari samo – smeta?
Žestoko.
Mogu.
Nikada mi nije smetao, ne daj Bože

Savjet - probaj pozu da si na njemu(bolje ga osjetiš tada cijelog),a kod penetracije neka ti malo zesce stimulira klitoris.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:28   #12
Quote:
chiquita kaže:
pa jel ti moram crtati?
Naravno da ne moraš, pošalji sliku na PM.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:28   #13
baš si nam (mi) pomogao.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:31   #14
Quote:
chiquita kaže:
baš si nam (mi) pomogao.
Pa ako si napisala da ne možeš svršiti bez stimuliranja klita, onda je logično da ti predložim stimuliranje klita prilikom seksa. Zašto te ne bi karao sa strane (tvoj tip, ne ja, ja sam zauzet, nemoj slinit) i pride drko. Ako je suho, a zna bit, jer se potroši na unutra, onda nek stavi malo ulja i nek kara...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:35   #15
kao prvo, nemoj se previše opterećivati s tim da možda nisi normalna...

tko može uopće tvrditi što je normalno, a što ne...svaki čovjek je individua za sebe

niti muškarci ne svršavaju svaki puta, oni samo ejakuliraju svaki puta...ejakulacija ne znači obavezno i orgazam

probaj se sama tokom odnosa stimulirati prstima...i mijenjati poze...možda pogodiš pravu...kaj ja znam...možda ti partner nema kompatibilan k.rac

čitala sam da su žene u evoluciji zakinute za orgazam, jer im se malo promijenio položaj, tj. građa vagine...a k.rac se nije promijenio...pa zato one ne svršavaju tako lako, nego im trebaju rzl. pristupi i položaji...ko će ga znati...ne treba baš svemu vjerovati, ali ne znam što su seksolozi u zadnje vrijeme otkrili u vezi toga
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:44   #16
Quote:
Clea kaže:
čitala sam da su žene u evoluciji zakinute za orgazam
Mijenjaj literaturu.Laž,mit jedan u nizu.
Napisali su ga muškarci koji su bili loši ljubavnici.

Nadalje, zanimljiv podatak, ne sjećam se autora, muško je, ali mu skidam kapu - on je naime, otvoreno osvjetlao problem nimfomanije.

On, kao muško, tvrdi da nimfomanija uopće ne postoji, već je kao izmišljeni pojam uvedena - kako bi kontrolirala žensku seksualnost.

Za zamislit' se, ipak,jel, bar malo?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:48   #17
Quote:
nataniel kaže:
On, kao muško, tvrdi da nimfomanija uopće ne postoji, već je kao izmišljeni pojam uvedena - kako bi kontrolirala žensku seksualnost.
Ne kontam baš ovo najbolje. Kako pomoću pojma nimfomanija kontroliraš žensku seksualnost?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:49   #18
Stimulacija klita za vrijeme odnosa. I meni je to palo na pamet.
Ustvari, to i radim. U pocetku mi je bilo neugodno, ali vise nije.

Osobno, ne volim bas pozu s boka. Ne znam, vjerojatno zato i sto auto nije pravo mjesto za tu pozu. Osim toga, volim gledati decka s kojim se... hm, jel...
Zasto je poza s boka drugacija od ostalih?
Moze on meni stimulirati klit i u drugim pozama, jel?

Sto se tog tice, volim misionarsku. Al s tim da se ja skroz povucem na rub sica, on kleci i on s palcom radi po klitu. Tako je jednom napravio i bilo je drugacije svih puta do sada. Uopce ne znam da li zbog toga sto je bio u meni ili zato sto je prstom pogodio kak treba. Uglavnom, tada mi K nije smetao.
A kad se sama diram - smeta mi. Valjda sam se previse naviknula sama na sebe.
Sada ispadne da bolje on napravi nego ja... Kako jadno.

Kako da se ne opterecujem time?
Koja bi se od vas relativno redovito seksala nekoliko mjeseci, a da ni jednom nije svrsila? I isto bi pomislile da je sve ok s vama? Cak i nakon sto dodjete do zakljucka da vam K ili vibrator smetaju?

Mislim, nemojte krivo shvatiti. Volim se seksati. Lijepo mi je. Ali je drugacije lijepo. To je samo... lijepo... nije da me baca u ekstaze ne znam ni ja kakve. Samo je lijepo.

Chiquita, hvala sto si probila led.
I ja polako gubim volju za svime, ali mislim da sam jos premlada da dignem ruke. Osobito od kada dobih vibrator. Dobro ce mi doci da se naviknem da je nesto u meni. I da probam tak svrsiti. Treba mi puno duze, vec me prsti zaboljese.
I ti svaki put stimuliras klit prilikom odnosa?
A s oralnim mozes svrsiti?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:51   #19
Quote:
walter kaže:
Ne kontam baš ovo najbolje. Kako pomoću pojma nimfomanija kontroliraš žensku seksualnost?
kak ne kuzis walt jebemte ludog?

Ono - proglasish ju "bolesnom", das joj pecat neutazive seksualne gladi,kao proglasis ju bolesnom, i uzmes za to pojam nimfomanka, koji suptilno razradis i uvedes kao poremecaj....

I zena pri tomu osjeca stid,ako ima normalnu ili pojacanu seksualnu energiju....

Time ju drzis na lancu, stoljecima...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 13:52   #20
Đizs - ja sam musko, ustvari
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.