Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2008., 04:24   #41
Ovih dana radim svaku večer džem od smokava, meni je fantastičan!
Netko je spomenuo Želin...meni je bolji Džem-fix Extra, dr. Oetkera. Koristim onaj na kome piše 2:1 - to znači dvostruka količina voća na količinu šećera (inače, ima i classic varijanta 1:1 - znači ista količina voća i šećera)
To je zapravo isti tip proizvoda, ali meni je draži Oetkerov jer mi Želin nekako previše zgusne džem, ta masa u kojoj su komadi voća mi jednostavno bude prekompaktna ...a ja volim da bude malo "tekućija" (što ne znači da se baš lijeva...)

Džem od smokava (moj recept, meni - i drugima koji su probali - jako fino):

1,25 kg smokava
1 džem-fix extra 2:1 (dr Oetker)
0,5 kg šećera
mljeveni klinčići
1 vanilin šećer
malo esencije ruma
4 šnite (poprečno rezanog) limuna

Smokve se operu, očiste i narežu na ne premale komade
Limunove šnite se nasjeckaju na sitne komadiće (zajedno s koricom)

Svi sastojci se smiješaju zajedno, a džem se dalje radi po uputama koje pišu na džem-fixu.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:40   #42
Mogu se ja malo (prekasno?) ubacit i skrenuti paznju na to da se po pravilu izraz Marmelada, ili engleski marmelade, iskljucivo upotrebljava za ono sto mi zovemo dzemom od narance, tj. za dzem ili pekmez od citrus voca - naranci, grejpa, limuna, mandarina itd.
(a zbog prirodnih svojstava te vrste voca dobiva se zelatinasta konzistencija).
rokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 22:18   #43
Ma možda i nije baš tako...kažu da riječ marmelada potječe od marmelo, odnosno portugalskog naziva za dunje. Navodno su portugalci otkrili to krasno svojstvo čuvanja voća ukuhavanjem sa šećerom i to baš na dunjama. Pa otud marmelo - marmelat - marmelada i sl.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 21:52   #44
Marmelada, pekmez, dzem...

Ajmo ljudi, pomoc. Baka je skuhala dzem od visanja, ali malo je rijedak (koji eufemizam). Bi li mogla te visnje propasirat i nekako prokuhat opet?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 21:55   #45
živla kemija

http://www.podravka.hr/brandovi/proi...-pecenje/zelin
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 23:03   #46
Odmah da se izjasnim da se kod nas sve zove marmelada. Tako da ne razlikujem što je pekmez, što džem i tome slično. Ali, svejedno, evo mog iskustva. Ne znam koliko ga je vremena kuhala, možda ne dovoljno dugo. Ja sam radila marmeladu od trešanja koju sam kuhala otprilike 3,5 sata. Samo šećer i trešnje, bez želina i ostalih čuda. Isto je izgledalo kao kompot, dakle tekućina i trešnje. Nakon otprilike tri sata, iako nisam pojačavala vatru, počinje jače vrenje, a nakon toga se tekući dio zgusne. Na pijatić stavim malo marmelade i ako, kad se ohladi, ne "šeće" po pijatu, marmelada je gotova.
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 23:50   #47
pretpostavljam da baka ne radi prvi put mermeladu. ako je kuhala dovoljno dugo a nije se zgusnilo ja bi stavila zelin
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 02:45   #48
Okej, marmelada, džem i pekmez su 3 različite stvari.

S tim da je marmelada dno po kvaliteti, u odnosu na ove druge dvije...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 03:28   #49
pekmez - kad se vide komadići voća
džem - kad se ne vide

po novome (EU direktiva) džem se može raditi samo iz citrusnog voća s tim da je sadržaj voća 35%
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 08:50   #50
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
pekmez - kad se vide komadići voća
džem - kad se ne vide
otkad? koliko ja znam, obrnuto je
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 09:40   #51
šta nije džem ono sa veeeeelikim komadićima voća kao recimo u jogobeli

eh da primjetio sam jednu zanimljivu pojavu, naše bakice, tetke i ostale ine seniorske rodice imaju navadu da peknez kuvaju do iznemoglosti ono "mješala sam peknez 18 sati i to je ono pravo". kad sam predložio daj stavi želin, "kuhaj jedan sat i gotovo", manje ćeš uništit voće, kao da sam samog nečastivog potego za rep
jer tako je moja čukun čukun čukun prababa u pećini ponad otvorene vatre kuvala

šta je marmelada?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:27   #52
mi sve doma zovemo mermelada nesto je sa komadicima, nesto bez, a nesto ispadne ka zelatinasto (dunja, limun, naranca).... mater to vecinom kuva par sati. ja ne propitkujem previse nego uzivam!
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:36   #53
Pekmez ima u sebi najveći udio voća (za 500 g pekmeza valja imati i do 1000 g voća), u njemu čak ne bi trebalo (što u praksi naravski nije tako) dodavati šećer.
Džem je, pak, želirani proizvod i za razliku od pekmeza za 500 g džema je dovoljno upola (oko 250g) voća, uz dodatke po receptima (da sad ne širim temu).
A marmeladu (skoro da) ne želim ni komentirati.
"To" se radi od citrusa (a počesto i kombinacije citrus+ nešto od voća) ali kvaliteta je neupitno lošija od pekmeza i džema (od postotka voća nadalje).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:38   #54
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
živla kemija
ili stavit jabuke
pektin


i đem su komadi, a pekmez i marmelade su pasirane
i jebo eu direktivu u vlastitoj rajngli za vlastitim šparetom
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:45   #55
Da izgleda da nije dovoljno kuhala. Ja dzemom zovem ono sto ima cijele komade voca, zato i pitam bi li dobila na gustoci da to nekako propasiram? Nije mi bas neka fora taj zelin, to je napravila zadnji put kad je zajebala i nekako nam se ta marmelada kasnije nije dala jest, tekstura je bila previse... industrijska. No dobro, ako mi nista drugo ne preostaje, kako se koristi taj zelin u vec gotovoj marmeladi/dzemu?

Polly, pektin? Jabuke?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 12:07   #56
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
otkad? koliko ja znam, obrnuto je
Da.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pekmez ima u sebi najveći udio voća (za 500 g pekmeza valja imati i do 1000 g voća), u njemu čak ne bi trebalo (što u praksi naravski nije tako) dodavati šećer.
Džem je, pak, želirani proizvod i za razliku od pekmeza za 500 g džema je dovoljno upola (oko 250g) voća, uz dodatke po receptima (da sad ne širim temu).
A marmeladu (skoro da) ne želim ni komentirati.
"To" se radi od citrusa (a počesto i kombinacije citrus+ nešto od voća) ali kvaliteta je neupitno lošija od pekmeza i džema (od postotka voća nadalje).
Evo ovako, i marmelada je sami secer sa nesto voca da to sve oboja.

A jel bas mora ispasti namaz za to? Mozes po sutlijasu ili kolacima preliti za umak....peci s time strudle i slicno.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 12:13   #57
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
otkad? koliko ja znam, obrnuto je
ok pisal u pol 3 ujutro, pa došlo do zabune! sory!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 12:22   #58
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post

Polly, pektin? Jabuke?
u takvo voće se često stavljaju jabuke/kruške/dunje zbog visokog sadržaja pektina koji onda taj đem ili pekmez zgusne bez puno šećera, kemije i nakuhavanja satima

si jela kad sir od dunja? znaš kak je to gusto i tvrdo
e to je zbog pektina
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 12:33   #59
Probajte taj džem,bez ikakvih dodataka staviti u pleh (protvan) i peći jedno sat vremena u pećnici.
Vidi:
http://jedozovniduo.blogspot.com/sea...&max-results=7
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 12:38   #60
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Probajte taj džem,bez ikakvih dodataka staviti u pleh (protvan) i peći jedno sat vremena u pećnici.
meni su superšljive i marelice kad se stave u pleh (očišćene polovice, kožice na gore u jednom sloju), pospu šećeremo (šparno) i gurnu u rol
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.