Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 16:49   #81
I meni je bilo čudno to što Rona nema na slikama, ali tako piše na netu pa je valjda istina.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 17:43   #82
Jose Ron nije došao,vidjela sam na TW da je bio na nekom intervjuu sa onom serijom/emisijom,ne znam što je,''Momentos''
Portirroni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:04   #83
Danas je počelo snimanje nove mex. telenovele Esperanza del Corazon

http://www2.esmas.com/entretenimient...on-pie-derecho
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:05   #84
još jedna nova serija:
http://masquetelenovelas.blogspot.co....html?spref=tw

Marisol del Olmo
http://img219.imageshack.us/img219/2660/20530954.png
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:06   #85
Navodno su čelni ljudi Televise rekli svim producentima trenutnih telenovela da čim prije pozavršavaju sve telenovele jer od rujna žele imat kompletno drugi "lineup" (raspored) Zadnja će završit "Una familia con suerte" i to krajem kolovoza, početkom rujna, a naslijedit će je remake "Canaveral de pasiones" s Altair Jarabo u glavnoj ulozi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:15   #86
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Danas je počelo snimanje nove mex. telenovele Esperanza del Corazon

http://www2.esmas.com/entretenimient...on-pie-derecho
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Ako glumi Marisol, to bum ziher gledala

Koliko vidim, opet se ošišala, opet vuče na friz koji je imala u MEPS-u, meni se sviđa , tu mi je bila najljepša
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:33   #87
Nisam baš sad pozorno čitala, ali ne bih se začudila da Marisol opet glumi najbolju prijateljicu glavne junakinje, šteta, mislim da zaslužuje i koju glavnu ulogu u karijeri, lijepa je i glumi sasvim solidno, a i likovi su joj uglavnom dobri.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:52   #88
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Navodno su čelni ljudi Televise rekli svim producentima trenutnih telenovela da čim prije pozavršavaju sve telenovele jer od rujna žele imat kompletno drugi "lineup" (raspored) Zadnja će završit "Una familia con suerte" i to krajem kolovoza, početkom rujna, a naslijedit će je remake "Canaveral de pasiones" s Altair Jarabo u glavnoj ulozi.
pa imaju i pravo, trenutno nemaju niti jednu dobru telenovelu (osim eventualno LFDD, ali to je moj osobni stav)

Znači u sljedećih par mjeseci u mexicu kreću 5 novih telenovela :

1. Dos Hogares
2. La que no podia amar
3. Esperanza del corazon
4. Canaveral de pasiones
5. Amorcito Corazon

nadam se da će s ovim telenovelama suzbiti ovu monotoniju koja vlada
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:58   #89
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
pa imaju i pravo, trenutno nemaju niti jednu dobru telenovelu (osim eventualno LFDD, ali to je moj osobni stav)

nadam se da će s ovim telenovelama suzbiti ovu monotoniju koja vlada
i ja se toplo nadam ja gledam samo LFDD od trenutne ponude, tako da sad ne mogu sa sigurnošću tvrditi da one ostale nisu dobre, no TDA sam malo škicnula na Novoj i jaaaaako mi se čini dosadna
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 21:01   #90
http://tvider.com/view/57021
Jedan dio iz ''Dos Hogares''



Marisol mi je ovdje
Ona mi je baš simpatična ženska
Portirroni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 23:01   #91
Marisol del Olmo će glumiti u novoj seriji Luisa de Llana Espernaza del corazon.
Lucia Mendez joj glumi mamu, tako piše u onom članku. Glavni su Mane de la Parra i neka klinka.
Jeste primjetili da je u posljednje tri serije Marisol glumila best frend izabranice srca Fernanda Colunge. Sada napokon više neće.
Ja nju nešto ne preferiram, ali mi se dopala u Dueni, svkako dobro glumi i simpa je, tako da bi joj bez problema trebali dati glavnu ulogu, a ne tjereati neke bezveznjake tamogdje ne pripadaju, poput Ane Brende ili Alison Lozz ili Zurite ili Silllera ili Aarona Diaza ili uh ako nastavim, nema kraja
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:12   #92
Baš mi je drago zbog snimanja ovih novih telenovela, Marisol.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:34   #93
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Nisam baš sad pozorno čitala, ali ne bih se začudila da Marisol opet glumi najbolju prijateljicu glavne junakinje, šteta
A buuu, ne valjda opet

Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
mislim da zaslužuje i koju glavnu ulogu u karijeri, lijepa je i glumi sasvim solidno, a i likovi su joj uglavnom dobri.
Slažem se s tobom , samo bi ja rekla da naspram nekih ona glumi ne solidno, nego odlično , a svi likovi koje je dosad glumila su bili dobro okarakterizirani, a još ih je ona svojom izvedbom učinila zapaženima.

Quote:
Portirroni kaže: Pogledaj post
http://img688.imageshack.us/img688/4172/marisoldelolmo.jpg

Marisol mi je ovdje
Ona mi je baš simpatična ženska
Da, da, u El Equipu je baš sjajila fakat je rasturila kao Naty

Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Marisol del Olmo će glumiti u novoj seriji Luisa de Llana Espernaza del corazon.
Lucia Mendez joj glumi mamu, tako piše u onom članku.
Glavni su Mane de la Parra i neka klinka.
Pitam se samo kak se Parra dočepo glavne uloge??? Da netko kojim slučajem nije imao prste u tome, hehe...

Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Jeste primjetili da je u posljednje tri serije Marisol glumila best frend izabranice srca Fernanda Colunge. Sada napokon više neće.
O da - u Pasionu je bila best od Camile (Susy Gonzales), u MEPS-u od Fer (Silvač Navarro) i sad od Vale (Luce) u STD... dobro da se niz ne nastavlja i da staje na ovome, ajde hvala bogu

Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Ja nju nešto ne preferiram, ali mi se dopala u Dueni, svkako dobro glumi i simpa je, tako da bi joj bez problema trebali dati glavnu ulogu, a ne tjereati neke bezveznjake tamogdje ne pripadaju, poput Ane Brende ili Alison Lozz ili Zurite ili Silllera ili Aarona Diaza ili uh ako nastavim, nema kraja
Ona se već i previše dokazala kao sporedna, i fkt ne kužim zašto joj više konačno ne daju protagonico koji je itekako zaslužila...
A ove boldane kreature bolje da ni ne komentiram previše, njihova gluma je ajme-meni-bože-isuse-majko-božja-duše sveti...itd... nije vrijedna spomena... nek se ugledaju na kolegicu ako mogu (no brijem da je to nemoguća misija pošto se nisu rodili s talentom koji ona posjeduje, a čiji je nedostatak uočljiv i nenadoknadiv)
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:37   #94
Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Ona se već i previše dokazala kao sporedna, i fkt ne kužim zašto joj više konačno ne daju protagonico koji je itekako zaslužila...
potpis ima još puno talentiranih glumaca koji su se dokazali, i isto ne dobivaju također zasluženi protagonico i pored toliko talentiranih ljudi oni gledaju Zuritu
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:51   #95
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ima još puno talentiranih glumaca koji su se dokazali, i isto ne dobivaju također zasluženi protagonico i pored toliko talentiranih ljudi oni gledaju Zuritu
Mislim da znam na koga misliš

Uf, da, Zurita i Vega čudi me kak nisu došli na ideju da njih dvoje spoje mada bi to bio čisti spoj prosječnosti, nesimpatičnosti i netalentiranosti, a k tome ni pretjerane ljepote
tu seriju ziher ne bi gledala tj. možda i bi koji put bacila pogled samo da se mogu malo :vidi ga:
Ma fuj, ne znam zkj ja uopće razmišljam o tome i trošim svoje dragocjene moždane stanice i vrijeme na njih
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 11:56   #96
Službeno je potvrđeno. Nakon završetka telenovele "Una familia con suerte", na Televisi neće nastaviti s humorističnim telenovelama. Krajem 9. ili početkom 10. mjeseca u tom će se terminu prikazivati prerada meksičke telenovele "Cañaveral de pasiones" s Altair Jarabo u glavnoj ulozi.

Nakon telenovele "Rafaela" uslijedit će "Esperanzas del Corazon".

Nakon telenovele "Ni contigo ni sin ti" kreće "Amorcito Corazon".

Nakon telenovele "La fuerza del destino" uslijedit će "La que no podia amar".

Nakon telenovele "Triunfo del amor" uslijedit će "Dos hogares", nakon koje će uslijediti nova telenovela Carle Estrade. Nagađa se da će nakon Estradine telenovele uslijediti nova telenovela Nicandra Diaza koji se dvoumi između prerade argentinske "Herederos de una venganza" i kolumbijske "La dama de Troya".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:10   #97
ako nešto mrzim onda su to humoristične novele...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:57   #98
humoristične telenovele!? zar to postoji moram pogledati barem jednu!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:07   #99
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
humoristične telenovele!? zar to postoji moram pogledati barem jednu!
La fea mas bella
Yo amo a Juan Querendon
Hasta que el dinero nos separe
Llena de amor
Una familia con suerte

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:11   #100
Ima baš puno novih telenovela, baš me zanimaju.

Što se tiče himorističnih, dosad nijednu nisam baš skroz pratila, a i više sam za ove 'klasične' .
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.