Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2011., 01:21   #61
Uf. Što li je sad iz sveg tog ispalo. Ajd', za Ceciliju mi je ok, to sam nekako najviše i očekivala, mada stvarno nisam gledala nijednu telenovelu u kojoj je glumila, gledala sam ju samo u jednoj epizodi MA. Bila je dobra, ali da me se nešto posebno dojmila, nije. Onda Zuria. Ne znam što da o njoj kažem, nisam nešto posebno pratila MDA, no čini mi se da je ondje bila ok. Kakva će biti tu, moramo tek vidjeti, samo se nadam da neće razočarati.
Ali, Humberto, Bože moj.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 19.07.2011., 01:28   #62
Humberto

Zuria
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 19.07.2011., 02:08   #63
Konačno jedan(tri) normalna glumca kod Carle.Hvala Bogu.


Dobrodošao Umberto u Televisu.
Sapunicar is offline  
Old 19.07.2011., 02:20   #64
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Rene Stickler potvrđen u novoj Carlinoj seriji !
Drago mi je zbog njega

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Izgleda da su novi protagonisti Carline serije A la luz del angel Zuria Vega, Cecilia Suarez i Humberto Zurita
Ajme užas

Zuria

Zurita

Sam još fali njegov dragi sinčić da ekipa bude potpuna

Ugl, jedan veliki za odabir glumačke ekipe
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Old 19.07.2011., 02:37   #65
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post

Izgleda da su novi protagonisti Carline serije A la luz del angel Zuria Vega, Cecilia Suarez i Humberto Zurita
moja najgora mora se ostvarila
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 19.07.2011., 05:26   #66
A što vi ne volite Umberta?


Zbog njegovih godina?Ako je to razlog jako je ružno.
Sapunicar is offline  
Old 19.07.2011., 12:17   #67
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Rene Stickler potvrđen u novoj Carlinoj seriji !
Aj može proći jer je meni on sasvim ok za sporednu ulogu.

Quote:
Izgleda da su novi protagonisti Carline serije A la luz del angel Zuria Vega, Cecilia Suarez i Humberto Zurita
Ajme užas. Nisam mislila da ću ovo ikad reći, ali koliko bio dosadan i išao mi na živce, Colunga bi bio 1000 puta bolji izbor od ovog Zurite. A kaj reći za Ceciliu, pa di je samo nju iskopala, nije snimila ni jednu telenovelu, a 40 godina ima, ne bi niš rekla da je nepoznata glumica u 20-ima dobila glavnu ulogu, ali 40-godišnjakinja

Nisam sigurna da ću gledati ovu seriju, Carla zadnjih godina radi sve gore i gore telenovele, sa sve lošijim glumcima, a imam i osjećaj da mi se ni radnja neće svidjeti

Gotovo sam sigurna da će i ova serija biti fracaso. Carla nije imala uspješnu telenovelu još od Amor real, i onda izabere za glumce neke nepoznate, baš me je razočarala, bar da joj seriju vadi jaka glumačka postava...

Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Konačno jedan(tri) normalna glumca kod Carle.Hvala Bogu.


Dobrodošao Umberto u Televisu.
Ovo ne bum komentirala.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 19.07.2011., 12:29   #68
I mene je isto razočarala s izborom, ajde Zuria još može nekako proći (mada ja nju ne mogu zamisliti u nekoj drugoj ulozi osim neuke ribarice ), ali ovo drugo dvoje nigdje veze
Možda se htjela malo odmaknuti od standardnih glumaca i radnje pa se zato odlučila za promjenu, ali nisam siguran hoće li joj to uspjeti. I ne kužim kako Zurita može do dobiti protagonico, ima više od 50 god ( ima i Colunga ali on bar izgleda mlađe) i slažem se, bolje da je Colungu ili Rullija za ovu ulogu, nego Zuritu
iPodtouch is offline  
Old 19.07.2011., 12:37   #69
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
I ne kužim kako Zurita može do dobiti protagonico, ima više od 50 god ( ima i Colunga ali on bar izgleda mlađe) i slažem se, bolje da je Colungu ili Rullija za ovu ulogu, nego Zuritu
Colunga ima 45 godina i da, on meni isto izgleda odlično za svoje godine, šteta što se nije odlučila za njega, već za ovog Humberta.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 19.07.2011., 12:43   #70
Meni je interesantno da Estradina novela obuhvaća dva razdoblja-povijesni dio koji čini ca. 20% sapunice i onaj dio koji se događa u sadašnjosti. Colungi i Yanezu je Estrada ponudila protagonico za povijesni dio, jedan i drugi su je odbili. Tako je vjerojatno došla do Zurite.

Što se tiče Zurie Vege ionako mi nije jasno kako je ona došla do protagonica u MDA (ustvari znam zbog njezinog oca-prestrašno), meni je onal blago rečeno neatraktivna i o glumi bolje ne govoriti. I sada vjerojatno opet glumi u Estradinoj.
Isa is offline  
Old 19.07.2011., 12:49   #71
Za Colungu mi je razumljivo, ali kud baš Yanezu.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 19.07.2011., 12:53   #72
Sjeti se da je Yanez kod Diaza u DA glumio 50-godišnjog djevca. U sapunicama je sve moguće. A Yanez je još uvijek popularan kod producenata.
Isa is offline  
Old 19.07.2011., 12:56   #73
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Meni je interesantno da Estradina novela obuhvaća dva razdoblja-povijesni dio koji čini ca. 20% sapunice i onaj dio koji se događa u sadašnjosti.
To mi je skroz bez veze. Ili nek se događa u sadašnjosti ili prošlosti, a ne sad u dva razdoblja, meni se čini da će biti veći fracaso od Pasiona.

Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Za Colungu mi je razumljivo, ali kud baš Yanezu.
Slažem se, kud baš Yanez.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 19.07.2011., 13:00   #74
Paloma,
meni zvuči interesantno, nije standard, ali i ja se bojim da ne završi kao neuspjeh. A veći neuspjeh od Pasion je zasada DH. Meni se čini da se u zadnje vrijeme svi natječu tko će za 21 sati uspjeti navući najlošiji rating u povijesti Televise?
Isa is offline  
Old 19.07.2011., 13:05   #75
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Colunga ima 45 godina i da, on meni isto izgleda odlično za svoje godine, šteta što se nije odlučila za njega, već za ovog Humberta.
Fakat? Onda sam se malo preračunao, ja mislio da ima prek 50

A ova radnja u prošlosti i sadašnjosti se i meni čini zanimljivom, samo ne znam kako će to izvesti.

A Yanez Estrada je svakom godinom sve lošija, gubi talent a i ukus
iPodtouch is offline  
Old 19.07.2011., 13:06   #76
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Meni se čini da se u zadnje vrijeme svi natječu tko će za 21 sati uspjeti navući najlošiji rating u povijesti Televise?
Pa da, imaš pravo.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 19.07.2011., 14:18   #77
nikako mi se ne sviđa glumačka ekipa...Zuria Vega i Humberto Zurita
a za ovu Ceciliu Suarez nikad čula..
la dona is offline  
Old 19.07.2011., 14:31   #78
Meni je Zuria Vega skroz draga. Ne shvaćam baš one koji ju ne vole. Ona se već iskazala kao jako dobra glumica ( ne računajući Mar de Amor ulogu ) tako da mi je drago zbog nje. Zaslužila je.
Toli is offline  
Old 19.07.2011., 14:53   #79
nešto nam se opasno čudno događa s Carlom! ja ne bi ni pijana recimo odbrala te glumce koje je ona odabrala!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 19.07.2011., 14:54   #80
Pa ne znam gdje se ona još mogla iskazati, glumila je u MA (tamo mi je bila osrednja) i u Alma de Hierro, ali to joj je bila prva uloga pa nezz jel baš briljirala
Ali i meni je drago zbog nje, meni je ona jako simpatična
iPodtouch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.