Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2016., 20:51   #81
PROMO 1
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:26   #82
Okacila sam je pre neki dan sa duzom najavom
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:57   #83
Nisam pratio, moja greška.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 08:32   #84
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Po ovim nekim scenama čini mi se da će ovo biti čista kopija Ezela, čak i logo ide u tom smjeru. : eek:
Scenariji jeste prema Ezelu ali Carmen je rekla da ce biti prilagoden latino svijetu a treba imati u vidu da ce Yago imati 65 epizoda dok Ezel ima 71 s tom razlikom da turske epizode su pune duze.

Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Da, rade rimejk Ezela. Carmen je to rekla nedavno. Samo ovde u najavama
nema drugog prijatelja, mada nema ni oca od glavne. Mozda se pojave u nekim
kasnijim najavama. Za oca znam da je u ovoj verziji sigurno, pominjala je Ximena njegov lik i uticaj na njih..
Oca od Sare (Eysan) ce da glumi Manuel Ojeda koji je rekao da se ova uloga razlikuje od svih njegovih uloga negativaca koje je dosad glumio.Vjerovatno ce biti u kasnijim najavama jer je vec na promo slikama


Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Ima i drugog prijatelja, samo ne znam ko ga igra.
Drugog prijatelja ce da glumi Pablo Valentin.On je glumio u El color de Pasion odvjetnika koji se spetlja sa tetkom dobricom od glavne likuse Glumio je i u Antes Muerta que Lichita i Corazon que miente a pored telenovela glumio je i u serijama.

Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
S obzirom tko se sve spominjao za ulogu, ona je fantastičan izbor. : D Bar meni.
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Istina, slažem se. Ima i filmskog i kazališnog iskustva. : top:
Slazem se s vama.Ona je svestrana glumica poput Ivana. Carmen i Morales je stalno hvale.Ivan je rekao da su odmah nakon castinga rekli da je ona ta i hvala Bogu sto je pristala i da je izvanredna glumica.Carmen je rekla i da Ivan i Gaby imaju jako dobru kemiju zajedno.Nisam iznenadena jer meni osobno Ivan je imao kemiju sa svim partnericama sa kojima sam ga gledala iako sa svojom Anom i vise od toga.Ja cu ovo definitivno da pratim prvenstveno zbog Ivana i njegove glume a i zato sto mi se svida radnja.
Inace Gaby je glumila u telenoveli Gitanas uciteljicu.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ezela nisam gledala, ali generalno volem adaptacije Monte Krista. Jeste da me nervira što nikad ne ispoštuju kraj kao u knjigama, nego ako je hepiend on ostane sa svojom Mercedes ali recimo da sam zadovoljna kada završe srećno kao La Patrona, a ne kao Ezel. Sjećam se pomame za Ezelom, sreća moja nisam gledala, pošto se sjećam koliko je jedna prijateljica bila ljuta što je tragičan kraj.


I šta da radim??? Ivan s jedne, tragedija s druge strane???
Ima da gledas Ivan je vrijedan toga bez obzira sto nema Happy end
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 11:18   #85
Da, jedan od razloga sto mislim da ce ovo biti dobra serija,
je i manji broj epizoda od originala i kraca minutaza. Sve ce biti
dinamicnije i taman da ispricaju pricu kako treba, bez nepotrebnih
odugovlacenja i zapleta.

Ja Gabrijelu nigde nisam gledala, videla sam neke najave za njene
ranije serije i ove najave sad, citala pozitivne komentare za nju kao glumicu,
lepo izgleda sa Ivanom, uklapa se u opis glavne zenske uloge, ja sam svakako zadovoljna sto je ona odabrana.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 22:10   #86
Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Drugog prijatelja ce da glumi Pablo Valentin.On je glumio u El color de Pasion odvjetnika koji se spetlja sa tetkom dobricom od glavne likuse Glumio je i u Antes Muerta que Lichita i Corazon que miente a pored telenovela glumio je i u serijama.
Šteta, ovaj glumac mi se sviđa kao dobrica, baš mi je bio super u ECDLP, a pretpostavljam da je vilano u ovoj seriji. Mada, koliko mi se čini da serija prilično siva i da su svi likovi magloviti. Inače, on ne glumi u CQM, ne znam otkud ti to - barem dosad se nije pojavio, jedino da ga ubace do kraja ali ne vidim gdje ni kako, a i u tom slučaju bi to morala da bude neka minorna uloga.



Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Ima da gledas Ivan je vrijedan toga bez obzira sto nema Happy end
Aye, aye, captain!
Ma džaba mi, turske serije me ne privlače, ali latino sa ovom premisom, malim brojem epizoda i Ivanom - otpor je uzaludan. Čak i bez HEA.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 18:11   #87
Jos jedna najava..

https://www.youtube.com/watch?v=NwJo...ature=youtu.be
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 18:50   #88
Pretpostavljam da je ovo remake samo prve sezone Ezela pa zato ima manje epizoda, a to ostvalja prostora i za sretan kraj. Uglavnom, gleda se!
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 19:23   #89
Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je ovo remake samo prve sezone Ezela pa zato ima manje epizoda, a to ostvalja prostora i za sretan kraj. Uglavnom, gleda se!
Ne vjerujem. Zato jer se, iskreno, cijela Ezelova priča definitivno može ispričati u manje od 140-ak 45-minutnih epizoda koje su često bile razvučene, a što je bilo prikrivano unutarnjim monolozima.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:43   #90
Nova najava..

https://www.youtube.com/watch?v=2KOo...ature=youtu.be
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 12:05   #91
Pogledao prvu i malo mi je čudno ovo, čudan stil, ne znam. Vidjet ću još hoću li pratiti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:01   #92
A ovo je počelo?!?!? Ja sam nešto pomiješala, mislila sam da će to biti krajem maja...

Odo' baciti okce...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:22   #93
Gdje gledate seriju, jel moĹľe link u pp?
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 20:42   #94
Meni je prva epizoda super - zanimljiva je i drži pažnju.

Baš mi se sviđa nekoliko stvari:
-Prvo, nemamo uvod nego serija počinje in medias res, a prošlost vidimo kroz flashbackove. U La Patroni me je smorio početni dio a i u Monte Kristo adaptacijama mi je to uvijek bilo najmanje zanimljivo.
-Drugo, sviđa mi se što je i ona učestvovala u spletki. Naravno, pretpostavljam da će se ispostaviti da je ona morala to da učini, ali ovako je bolje nego da je santita koja nije imala pojma ni o čemu.
-I treće: ovaj lik što igra Yaga u prošlosti tj. Omara baš liči na Ivana. Znam da će protag proći kroz plastične operacije, ali imaju sličnosti njih dvojica i to mi je super. Ne znam da li mi je gore kad naprave da se neko skroz promijenio pa nađu nekog ko uopšte ne liči (nije ni plastična hirurgija namoguća) ili kad idu totalno naivno i glupo - kao neko je promijenio samo šminku, frizuru, odjeću i voila niko ga ne prepoznaje. Tako da plus za casting.

I da, Pabla Valentina nisam prepoznala u onom izdanju.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:27   #95
Oooo, pa i ja sam bila uvjerena da ide krajem 5. mjeseca. Odoh gledat
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:31   #96
Evo me, pogledah.
Mogu reći da mi se sviđa špica, jako mi je zgodno složena, jedino možda da je ona krv preko karata crvenija a ne tako bljedunjava- skoro narančasta, bilo bi bolje . I meni se dopada što imamo flashbackove samo a ne da sve ide otpočetka.

Ivan , ona mi se i dalje ne dopada baš.

Morala sam guglati koga Ojeda glumi i prema IMDb-u bi rekla Sarinog oca? A vidim i da X. Romo ima isto prezime pa pretpostavljam da joj je ona sestra. No, skačem sada unaprijed pa

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
-Drugo, sviđa mi se što je i ona učestvovala u spletki. Naravno, pretpostavljam da će se ispostaviti da je ona morala to da učini, ali ovako je bolje nego da je santita koja nije imala pojma ni o čemu.
I meni je to okej, makar smo vidli da joj nije svejedno.
Samo, zakaj su baš njemu smjestili, jel to zato kaj se nije sviđao njenom starom pa da ih rastavi (vjerojatno on i namjestio da onaj lik bude ubijen?) Vidjeh da se podmjeshivao na suđenju.

Quote:
-I treće: ovaj lik što igra Yaga u prošlosti tj. Omara baš liči na Ivana.
Super su našli glumca, ja sam na prvu pomislila da ga Ivan glumi, da ima umjetan nos i tak neke dodatke

Quote:
I da, Pabla Valentina nisam prepoznala u onom izdanju. : lol:
Već sam zaboravila da ga se spominjalo na temi i da je rečeno da je glumio u ECDLP i kog, pa sam ga išla guglat nakon ovog komentara i baš sam se iznenadila kad sam vidjela. Neprepoznatljiv


Nakon Hotela i ovog, nemam dojam da gledam Televisu
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 03:26   #97
Remake za sada OK. Očekivano su zbrzali događaje iz prošlosti, a čini mi se da će s vremenom imati više sapuničarskih elemenata (iako se nadam da neće). Ivan je odličan, sexy, intrigantan, uvjerljiv. Sviđa mi se što koristi svoj španjolski naglasak. Francisco je također dobar i sva sreća lični Ivanu. Ostali su solidni. Gleda se dalje.
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:01   #98
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Samo, zakaj su baš njemu smjestili, jel to zato kaj se nije sviđao njenom starom pa da ih rastavi (vjerojatno on i namjestio da onaj lik bude ubijen?) Vidjeh da se podmjeshivao na suđenju.
Pretpostavljam zato što je radio u kazinu pa je bilo nekako najzgodnije da njemu namjeste. A pretpostavljam da Lucio (Sarin muž) takođe bio zaljubljen u nju i bio ljubomoran i htio da ga nekako udalji od nje. A nekako mislim da je i Omar bio pošten, radan, vrijedan mladić što se nije Sarinom tatici. Moje teorije.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:41   #99
Odlično, odlično, odlično, sviđa mi se sve!
Plavusana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:34   #100

Čujem da je ovo počelo , mislim, znam odavno da počinje, ali nisam znala da će ovdje biti ekipe.
Dakle, ekipice - što da činim?! Da bacim oko...?!

Mislim, s obzirom da mi sve završava, mogla bih se uhvatiti na nešto.

Eh..bacit ću okeco; možda me privuče.

Uu vidim da mi je Jade ovdje. I Flavio. Mouže.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.