Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2016., 15:38   #1
Silvana sin lana / Silvana bez lipe (2016-2017)

Telemundo je odlučio u 2016. godini napraviti remake uspješne čileanske telenovele "Pituca Sin Lucas". Originalna telenovela broji 153 polusatne epizode i emitirana je kroz 2014. i 2015. godinu.

Priča govori o Mariji Teresi, bogatoj ženi udanoj za velikog poduzetnika Jose Antonia s kojim ima tri kćeri - Mariju Jesus, Mariju Belen i Mariju Piedad. Problemi u njezinom životu počinju kada njezin muž doživi ekonomski krah, bježi iz zemlje i ostavlja ju bez ikakve ekonomske sigurnosti. Maria Teresa seli se u provinciju zajedno sa svojim kćerima i majkom koja je iznimno hladna žena kojoj je ispod časti živjeti ispod ranga svoje klase. Tamo im susjed postaje Manuel Gallarado - veliki ateist i komunist, otac četvero djece nazvane po velikim marksističkim imenima: Salvador, Fidel, Gladys i Ernesto i održava jednogodišnju emocionalnu vezu sa Stellom, kolegicom s posla. Ekonomski krah Mariji Teresi će svijet okrenuti naglavače, a kako će se u njemu snaći preostaje vidjeti!





Kao kandidati za protagoniste spominju se Juan Soler i Pedro Fernandez, dok bi protagonistice mogle biti Lucero, Maritza Rodriguez i Angelica Vale, dok se kao negativka spominje Gabriela Vergara.

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 15:49   #2
Protagonistica je Maritza Rodriguez.
Kreće nakon Quien es Quien u 20h na Telemundu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 17:31   #3
Kandidatkinje za uloge kćeri: Thali Garcia, Marcela Guiardo i Alexandra Pomales.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 00:28   #4
Ne mogu je zamisliti kao protagonisticu, gdje god sam je gledala igrala je villanu.

Nisu još odlučili ko je protag? Čini mi se zanimljiv sinopsis.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 17:31   #5
Protagonist je Carlos Ponce.

A glumila ti je ona dobricu u LCDAL.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 21:53   #6
Maritza Bustamante bi mogla biti negativka.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:09   #7
Glavna negativka je Marimar Vega.

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 21:11   #8
Koliko je jeziv ovaj Ponce. Iz godine u godinu sve više izbotoksiran. Na kraju će izgledati kao Donald Trump.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 20:31   #9
Kćeri protagonistice su: Thali Garcia, Marcela Guirado i Brigitte Bozzo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 21:58   #10
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:14   #11
[PROMO 1]
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 20:42   #12
Ja ovo pratim stvarno dobra novela! Zar nitko drugi ne gleda?
Obitelji su baš lijepo prikazane, brinu se jedni o drugima, sve mi je to nekako realno prikazano.

Najviše mi se sviđa priča Marije Jose i Vicentea
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 20:48   #13
Malo je nas Telemundovaca ovdje.

Ja sam komentiram Gđu Acero duže vrijeme, odustah.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 23:24   #14
Vidim da i ovo nitko ne komentira. Novela i nije nešto ekstra ali je odlična tko voli telemundove komične novele.
Maritza i Carlos su OK ,a i sav ambijent je dobro napravljen.
Odlična je Adriana Barraza i jedva čekam nju u kadru svaki put.
Jedino mi Stella ide na živce.
Ali najveća je pojava ova mala Brigitte Bozzo i njena kosa pa mi se čini da je samo njena kosa u kadru. Ali nisam znao da već ima 15 god. i kako joj karijera ide do sada za 5 do 10 god. će imati i protagonico. Nadam se da još ovo netko gleda .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:53   #15
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ali najveća je pojava ova mala Brigitte Bozzo i njena kosa pa mi se čini da je samo njena kosa u kadru. Ali nisam znao da već ima 15 god. i kako joj karijera ide do sada za 5 do 10 god. će imati i protagonico. .
Mala ima 15 god? Bome ni pola joj ne bih dala

Mene najviše živcira Lucia jer glumica nema veze s glumom.

Neki dan su završili sa snimanjem pa bi to trebalo trajati negdje do 1. mjeseca? Po mojoj računici. Ili?
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:59   #16
Kraj ove godine ili početak siječnja, da. Umjesto nje ide "La Fan" s Angelicom Vale.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:01   #17
Da, oko 120 epizoda će biti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:29   #18
https://en.wikipedia.org/wiki/Briggitte_Bozzo
Da, bar tako piše ovdje.
Inače volim da se unaprijed zna što ide,jer se ovako i mi možemo pripremiti za gledanje ako želimo.
A što bi nakon La Fan . Valjda ona Guerra de Idolos .
Ne znam kako drugima ali meni su Silvana i Manuel lijep par.
Ali najbolja je Dona Trini. Koje izreke ima svaki dan .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 15:44   #19
Moram reći da me je ova novela ugodno iznenadila i postala je sve bolja i bolja. U posljednijh 20ak epizoda čak mi je Stella postala najbolji lik od kada je promijenila imidž.
A ona i njezini sustanari definitivno su najzabavniji dio novele.
Ova novela još je jedan dokaz da TM zna praviti bolje obiteljske i polukomične novele od Televise ( izuzev novele Rosy Ocampo ). Po meni sa vrlo malenim budžetom i manjim elencom uspjeli su napraviti odličnu novelu.
Najkomičnije scene posljednjih nekoliko epizoda su romantične scene između Trini i pekara, scene potjere za Antoniom Joseom i Stella sa psićem i novim imidžem kojim želi oduševiti Manuela da se opet zainteresira za nju.
Jedini fail novele je loša gluma Alexandre Pomales ( Lucia ) . Nekako mi liči kao neki robot koji samo govori , bez ikakvog ritma i emocija . Ili je to samo meni .
A Silvana i Manuel su i dalje

Inače se je noveli pridružio i Yul Burkle .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 16:48   #20
Evo prošlo je 75. ep. od valjda 115-120.
Ovo je i dalje dobro .
Koja komedija sa Stellom i sustanarima , njezinom lažnom trudnoćom i njezinim psom.
Najbolja mi je i dalje Adriana Barraza. Dobila je kućnu pomoćnicu , a oni i dalje žive na siromaštvu . Sad je sretna jer napokon može i nekome zapovijedati.
Antonio Jose izašao iz zatvora. Mislim da to možemo staviti i u kontekst današnjeg doba , kada financijski prevaranti sa vezama mogu veoma brzo izaći iz zatvora. Sada jedva čekam obračun sa Manuelom. Valjda će biti više komedije , jer mu je i lik takav.
Najviše me sad dosađuje Maria Jose , koja nikako da se odluči za ono što ona želi .

Elencu se je pridružila i Ana Carolina Grajales ( Maria Amalia iz MEA ) .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.