Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2013., 10:28   #41
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Pa nisam sodomist. Znam da mnogima trebaju životinje da nadoknade nejebicu s ljudima, no ja nisam taj tip. Nikad nisam pokušao ugurati spolovilo kravi zato što ne mogu jebati Alexis Texas. Ne još (jebati Alexis Texas).
ufff kud bas nju
blizanka
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:55   #42
Čim si izrazio potrebu za zaljubljenošću otvorio si se prema tom iskustvu, dakle, uskoro te očekuje to što trebaš, želiš.
Mnogi na ovoj temi djeluju jako pesimistično. Žalosno je koliko ljudi poistovjećuje ljubav s igricama ili ljubav smatra slabošću.
Oni koji se tako ponašaju (igrice toplo-hladno) privlače upravo takve osobe koje ih podupiru u njihovim uvjerenjima.

Treba riskirati i otvoriti se, biti pošten i iskren sam sa sobom jer jedino tako možemo privući i sastati se s osobom kakvu priželjkujemo.

Ako se netko boji da ne ispadne needy, a svim srcem želi ljubav, neće je pronaći. Pronaći će jedino osobu koja se isto boji da ne ispadne needy i kojoj su važniji površni štosevi od njezinih dubokih i iskrenih potreba.
Ljudi daju prednost nekim trenutačnim društvenim trendovima i onda se poigraju sami sa sobom.

Negdje duboko u sebi znaju da griješe, ali nastavljaju igru kako bi bili "in".
Ali na taj način neće doći do ljubavi.
Igrice i folovi, štosevi ne vode do ljubavi nego do igrica, folova i štoseva.

Po mom mišljenju autor ovog topica je izrazio iskrenu želju i ako bude i nadalje autentičan, iskren i otvoren velika je vjerojatnost da će mu se dogoditi zaljubljenost koju njegova duša treba.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:09   #43
Uf, Gizela, složila bi se s tobom da nisam opet doživjela istu glupost od koje mi sad slijedi liječenje.

Nije nažalost uvijek iskrena potreba za zaljubljenošću i iskrena otvorenost dovoljna da ne naletiš na nekoga tko želi igrice. Sve mi je teže vjerovati da postoje ljudi koji to ne rade. Ali proći će me

Ne kažem da čovjek treba biti pesimističan i depresivan, ali trenutno sam u čuđenju nad ponašanjem nekih. I malkice povrijeđena ponašanjem koje mislim da nije primjereno prema drugoj osobi- i to od jedne jako dobre osobe koja je uvijek bila na gumbić kad je nešto trebalo. Osim što laže/prešućuje stvari dulje vrijeme.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:16   #44
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Uf, Gizela, složila bi se s tobom da nisam opet doživjela istu glupost od koje mi sad slijedi liječenje.

Nije nažalost uvijek iskrena potreba za zaljubljenošću i iskrena otvorenost dovoljna da ne naletiš na nekoga tko želi igrice. Sve mi je teže vjerovati da postoje ljudi koji to ne rade. Ali proći će me

Ne kažem da čovjek treba biti pesimističan i depresivan, ali trenutno sam u čuđenju nad ponašanjem nekih. I malkice povrijeđena ponašanjem koje mislim da nije primjereno prema drugoj osobi- i to od jedne jako dobre osobe koja je uvijek bila na gumbić kad je nešto trebalo. Osim što laže/prešućuje stvari dulje vrijeme.
potpisujem...narocito ovo boldano
Diag-nonsense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:05   #45
Pričamo o tome da nađemo osobu u koju ćemo se zaljubiti, a ne da nađemo savršenu osobu.

Iskrenost i otvorenost je baza, ali nije taj proces uopće jednostavan. Uskoro na vidjelo izlaze određene karakterne osobine i cijela lepeza nečije osobnosti. Sve to u nama izaziva najrazličitije reakcije.. ali to je druga tema.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:01   #46
I neke osobe uče iz iskustva i zatvaraju školjkicu, za razliku od mene. Nakon ovog posljednjeg trenutno sam u mentalnom stanju zatvaranja školjkice. ali proći će me.

Zato kažem, ako ideš X puta iskreno i otvoreno,a osoba to koristi za stvaranje ugode sebi, navlačenjem tebe, nekako mi je logično da se mnogima, a posebno muškarcima koji nisu ekstrovertirani dogodi zatvaranje i otpajanje.

I na pitanje ove teme ne može po mom mišljenju biti primjereno, ajde otvaraj naivnost u sebi koju si zatvorio jer imaš skepsu, a skepsu si naučio iz iskustva. I ako otvoriš, evo ti velike kućice sa slatkišima. Ne, možeš naletiti na nekoga tko neće vraćati jednako, možeš naletiti na sebičnu osobu kojoj ćeš biti daljinski upravljač, ili manipulativnog lažljivca. Čak je veća vjerojatnost za to. Samo trebaš biti spreman riskirati da dobiješ ono kaj je realno lijepi začin života, a to je ispunjavanje s drugom osobom. ali razumijem postavljača teme, i ako i odluči pustiti kočnice, stvari ne moraju završiti ružičasto.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:57   #47
Često je potreba za ljubavi tako velika i snažna da zatvaramo oči pred činjenicama koje upućuju na manipulativni karakter.
Ne radi se o tome da nekome damo bianco ček za ljubav i prije nego što osobu upoznamo, mašemo sa srcem na dlanu.

Ako smo otvoreni i iskreni to još uvijek ne znači da smo naivni i slijepi.
I nekako ne vjerujem da su samo oni drugi "krivi" zato što smo se mi "opet" zaljubili u krivu osobu.

Treba poći prije svega od sebe i upitati se kolika je naša odgovornost da biramo baš takve partnere. Često su to i nesvjesni mehanizmi i tek kad se upecamo skužimo da to nije to.

No, duboko vjerujem da naše biće, tijelo, naše reakcije osjete vrlo brzo da nešto nije u redu s osobom pored nas i iako nas obasipa slatkim riječima u koje svim srcem želimo vjerovati, nešto u nama nam daje do znanja da je to manipulacija.
Šteta što taj glas u sebi tako često ušutkamo.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:59   #48
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Uslijed nekih životnih teškoća, jer život prema meni nije bio baš nježan, već naprotiv vrlo grub i violentan dugo nisam imao mogućnosti za intimnu vezu. Govorim prvenstveno o emocionalnoj vezi i o voljenju nekoga, jer sve što sam radio u zadnjih 10 godina mog stradavanja (da se razumijemo ovo nije ispovijest mladog vertera, ili neka druga jadikovka), su površne veze, usputni seksovi i nemogućnost dubljeg emocionalnog povezivanja. Volio bih ponovo biti zaljubljen i naći tu neku djevojku koju bih bezuvjetno volio. Jer ja nikada nisam znao drugačije voljeti nego bezuvjetno, s totalnim predavanjem. Cinici će reći da se prodajem, a ja ću im uzvratiti da ih nabijem na qurac u tu njihovu ciničnu bulju.

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
možda zvuči patetično i/ili prozirno, ali ako si spreman nekoga voljet i otvoren prema tome onda će se to i dogodit. ali, da bi se zaljubio u pravu osobu moraš uključit i mozak, a ne samo otvorit srce jer će ti se inače lako dogodit da se zaljubiš u ljubav i završiš sa krivom osobom.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 14:49   #49
Lijepo rečeno potpisujem,uz savjet NEMOJ PLAKATI NA FORUMIMA PODUZMI NEŠTO,POKRENI SE JER AKO JE BUDEŠ ČEKAO DA ONA TEBE NAĐE prije nikad nego ikad....samo hrabro
Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
možda zvuči patetično i/ili prozirno, ali ako si spreman nekoga voljet i otvoren prema tome onda će se to i dogodit. ali, da bi se zaljubio u pravu osobu moraš uključit i mozak, a ne samo otvorit srce jer će ti se inače lako dogodit da se zaljubiš u ljubav i završiš sa krivom osobom.
__________________
Da nema mojih grešaka, bio bi savršen.
pokvarena VAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 16:36   #50
Mogli bi u dublje analize, i neću u potpunosti osporavati tvoje tvdnje, ali stvarno mi se diže kosa na glavi kad se za sve krivi podsvjest koja je btw poprilično neistraženi pojam pa s esve u nju gura.

Realnost je da je više prestrašenih i neiskrenih ljudi koji koriste manipulaciju za dobivanje boljih stvari u životu, samim time je veća vjerojatnost naletavanja na takve. Ako su još savršeno pristojni, uslužni, sa osmijehom od uha do uha, recimo da ne biraš naizgled loše.

Prvo čovjek treba biti otvoren i iskren prema sebi, a to se uvijek trudim biti, i jebeš ga ima upse i downse, ali da smo svi takvi, laž ne bi postojala.

Ne krivim druge za razvijanje mog sviđanja ili neuspješnu vezu, ali stvarno smatram da ljudi nisu igračke i predmeti za ugodu, a danas to mnogima je način ponašanja.

Tvoj glas je tvoja procjena situacije, dok je unutarnji sustav osobe koju procjenjuješ možda dijametralno suprotan tome. Evo, moj glas je govorio negativno, ali je i dalje pitanje da li je to bio odraz mojih iskustava ili realnosti nečijeg unutarnjeg sustava. I iskreno, ni sama više ne znam ko tu koga i zašto, ali mi je bitno da živim ispunjeni život neovisno o trenutnom trnu u šapi

NHF, ali sve po meni mumbo jumbo new age pizdarije kako sve kužimo intuicijom, a ništa iskustvom, i sve nam je jasno vidljivo, su upravo to pizdarije.

Svaka procjena svake situacije je rezultat malo žešćeg spoja faktora i samo je riječ o procjeni.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 18:10   #51
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Mogli bi u dublje analize, i neću u potpunosti osporavati tvoje tvdnje, ali stvarno mi se diže kosa na glavi kad se za sve krivi podsvjest koja je btw poprilično neistraženi pojam pa s esve u nju gura.

Realnost je da je više prestrašenih i neiskrenih ljudi koji koriste manipulaciju za dobivanje boljih stvari u životu, samim time je veća vjerojatnost naletavanja na takve. Ako su još savršeno pristojni, uslužni, sa osmijehom od uha do uha, recimo da ne biraš naizgled loše.

Prvo čovjek treba biti otvoren i iskren prema sebi, a to se uvijek trudim biti, i jebeš ga ima upse i downse, ali da smo svi takvi, laž ne bi postojala.

Ne krivim druge za razvijanje mog sviđanja ili neuspješnu vezu, ali stvarno smatram da ljudi nisu igračke i predmeti za ugodu, a danas to mnogima je način ponašanja.

Tvoj glas je tvoja procjena situacije, dok je unutarnji sustav osobe koju procjenjuješ možda dijametralno suprotan tome. Evo, moj glas je govorio negativno, ali je i dalje pitanje da li je to bio odraz mojih iskustava ili realnosti nečijeg unutarnjeg sustava. I iskreno, ni sama više ne znam ko tu koga i zašto, ali mi je bitno da živim ispunjeni život neovisno o trenutnom trnu u šapi

NHF, ali sve po meni mumbo jumbo new age pizdarije kako sve kužimo intuicijom, a ništa iskustvom, i sve nam je jasno vidljivo, su upravo to pizdarije.

Svaka procjena svake situacije je rezultat malo žešćeg spoja faktora i samo je riječ o procjeni.

Nisam pobornik New age-a, baš naprotiv. No, u mnogim tradicijama se štuje unutarnji glas, New age je to samo posudio i popularizirao, a radi se o nečemu što je od drevnih vremena poznato.

Po mom mišljenju najviše je za takvu situaciju koju opisuješ krivo današnje vrijeme uvrnutih vrednota. Društveno je prihvatljivo biti sebičan, nezreo i narcisoidan. Štoviše, te se karakteristike dižu u nebo.

Zatim naša iskustva. Treba znati odijeliti kad pušemo i na hladno i kad nam intuicija govori da osoba nije za nas.

Sve što pišem pišem iz svog iskustva. A ono je bogato.
Svaki puta kada sam srljala u vezu zato jer mi treba Ljubav i zato jer sam tu ljubav tražila isključivo izvan sebe, imala sam problem.
Naišla bi na uglađenog i slatkorječivog lažljivca koji je toliko uronjen u iluziju da uopće nije svjestan koliko laže sebe.
Ili bi naišla na tipa koji želi ljubav i stabilnu vezu ali nije svjestan da to želi zato da bi ispunio formu (očekivanje obitelji, jer je stari mladić), a ne zato jer to izvire iz njegovog istinskog bića.

Na žalost najviše je ljudi koji sami sebe obmanjuju, ali ne znaju da to rade!

Svaki put kojim krenemo prema cilju je pun pokušaja i promašaja. Na tom putu mnogi odustanu i postanu cinici, igrači, manipulatori. Takva ponašanja izviru iz unutrašnje nesigurnosti. No, ne moramo mi biti terapeuti takvim personama.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 18:15   #52
I btw. vjeruj sebi. Tvoje biće ZNA tko je manipulator, a tko osoba koja može pružiti iskrenu ljubav.
Ne razumijem, zašto je toliko teško vjerovati SVOJIM prosudbama?
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 18:36   #53
Quote:
BlackAndYello kaže: Pogledaj post
ufff kud bas nju
blizanka
ne vjerujm ti jer mi još nisi poslala sise na pp.

Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
I btw. vjeruj sebi. Tvoje biće ZNA tko je manipulator, a tko osoba koja može pružiti iskrenu ljubav.
Ne razumijem, zašto je toliko teško vjerovati SVOJIM prosudbama?
gizela bil se ti zaljubila u mene?

vidi što sam zgodan

Zadnje uređivanje Lucien : 23.03.2013. at 19:11.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 21:10   #54
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno.
Ti si učlanjen u HDZ?
---
Ljubav nije nigdje pobjegla, mladost je uvijek ista (naivna), starost je uvijek ista (oprezna).
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 14:26   #55
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
možda je i istina to što pišeš da je ljubav ugasla i da je nema više na ovome svijetu, no ja biram i dalje biti djetinje naivna i čekati kad ću se opet zaljubiti..

fuck život bez ljubavi ! pa makar je godinama tražila ja neću odustati. ne želim si ni zamisliti ovakav život do kraja. fuj

"love is life. and if you miss love, you miss life"
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 15:05   #56
prisiliš se
Xenophon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 17:17   #57
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
I btw. vjeruj sebi. Tvoje biće ZNA tko je manipulator, a tko osoba koja može pružiti iskrenu ljubav.
Ne razumijem, zašto je toliko teško vjerovati SVOJIM prosudbama?
Mislim da se možemo složiti da se ne slažemo. Svaka osoba može pružiti iskrenu ljubav, ali je pitanje da li to čini- ili iz samostraha, ili iz negativnih iskustava, ili drugih pobuda.

Drago mi je da tvoj radar šljaka kak treba- i to besprijekorno- i u slučaju frendova i veze- meni je recimo kod frendova poprilično dobar. Za sebe ne mogu reći da nisam puno prošla i da nisam jača, te vjerujem i da jasnije vidim, ali postoje i interne kemije koje u ljudima izazivaju najbolje ili najgore. Iz ovih ili onih razloga, ne krivim drugu osobu u mom trenutačnom slučaju, ne krivim sebe, sad samo to trebam pustiti u sebi. Ali da sam mogla naslutiti ovakav razvoj, nisam, niti pozitivni niti negativni dio razvoja u zadnjih xy vremena.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:42   #58
Lucien savjet, pusti zmije nek druge grizu a ti pronađi novu ovisnost koja te jednako čini zadovoljnim. Svi mi muški dobro znamo da se sa njima ne može i uvijek će biti to što jesu, takav im je mozak ko s druge planete, ja sam probao i nemaš nikakve koristi od njih jer joj neces bit ni prvi ni zadnji jer nemaju dume sto zele a di jos da su sigurne u sebe sto traze i od nas... (bar ja nisam još takvu upoznao sad ne znam za vas, radije bi si robota napravio da imam s kim normalnim gubit vrijeme.)
povjerljiv i ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 00:05   #59
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
možda je i istina to što pišeš da je ljubav ugasla i da je nema više na ovome svijetu, no ja biram i dalje biti djetinje naivna i čekati kad ću se opet zaljubiti..

fuck život bez ljubavi ! pa makar je godinama tražila ja neću odustati. ne želim si ni zamisliti ovakav život do kraja. fuj

"love is life. and if you miss love, you miss life"
hajmo da se volimo http://www.youtube.com/watch?v=OkHkD09wGVA
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 19:08   #60
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
hajmo
kao milicija i brena ha jao
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger