Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2011., 17:53   #1681
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
I ne kužim smisao tih aparata, mislim za te novce ako to već moram bljeskati svaka 2 tjedna, onda idem radije na depilaciju, isto ju radim svaka 2 tjedna i super
pa na depilaciju ides da otklonis dlake, dakle imas dlake . a ovim uredjajem u teoriji otklonis sve dlake i onda svaka 2 tjedna radis tretman da ocuvas to stanje tj da sprijecis da ponovo pocnu rast. dakle nemas dlake . i meni se cini da je tu prednost pred ostalim nacinima depilacije.

inace evo koliko traje pojedini tretman (kopiram iz uputstva za philipsov ipl):
1 ruka (ispod lakta): 2 minute
bikini (1 strana): 2 minute
noga (ispod koljena): 15 minuta
cijela noga: 30 minuta

150 flasheva je za 15 minuta koristenja na najjacem intenzitetu.

kao sto vec rekoh, mene najvise odbija to sto uredjaj kosta 3000kn, a trajao bi mi 2-3 godine i nakon toga u smece. pored toga sto sumnjam u rezultate jel .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 08:38   #1682
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ma ne moras bljeskat svaka 2 tjednaa da i moras to ti traje 10 minuta za obje ruke, cak i manje
Aha onda sam krivo shvatila, ali ja ne bi ruke, nekak odbijam baš sve živo skidati A koliko treba za noge ili za bikini?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 11:44   #1683
Pozdrav ljudi.. da li se zna onako otprilike nakon koliko pocnu opet dlake rasti(godinu-dvije,pet..) Pretpostavljam da je to dosta individualno ali eto cisto neki otprilike podatak da znam da li mi se isplati. Hvala
mare001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 13:50   #1684
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
pa na depilaciju ides da otklonis dlake, dakle imas dlake . a ovim uredjajem u teoriji otklonis sve dlake i onda svaka 2 tjedna radis tretman da ocuvas to stanje tj da sprijecis da ponovo pocnu rast. dakle nemas dlake . i meni se cini da je tu prednost pred ostalim nacinima depilacije.
Aha dakle one kao uopće ne narastu više jel? Ali kak ih onda ukljanjaš? Zar nije bitno da se vidi crni vrh?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 14:17   #1685
u pocetku rastu. treba napraviti par tretmana dok prestanu rasti.
a i te koje rastu treba obrijati prije tretmana. u uputama pise da je to bitno zato jer ukoliko je podrucje dlakavo, moguce je da ce se dlake spaliti tretmanom... dakle svaki tretman, pocevsi od prvog se radi na depiliranom podrucju...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 08:01   #1686
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Aha onda sam krivo shvatila, ali ja ne bi ruke, nekak odbijam baš sve živo skidati A koliko treba za noge ili za bikini?
Za bikini ti treba cca 5 minuta tj sve ovisi koliko ces bljeskat i koliko veliko podrucje tretiras a noge si jos nisam radila, to ce na jesen

Quote:
mare001 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.. da li se zna onako otprilike nakon koliko pocnu opet dlake rasti(godinu-dvije,pet..) Pretpostavljam da je to dosta individualno ali eto cisto neki otprilike podatak da znam da li mi se isplati. Hvala
Ako mislis na salonske aparate ja sam bila na IPLu nogu prije cca 5 godina i do sada mi se vratilo mozda 10% dlacica
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 09:14   #1687
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ako mislis na salonske aparate ja sam bila na IPLu nogu prije cca 5 godina i do sada mi se vratilo mozda 10% dlacica
Pa to zvuči odlično. Toliko dobro da mislim kako ja ne bih bila u tako sretnoj skupini

Dok čitam o ovim aparatima, jedna od prednosti mi se čini i to da nema više urastanja.

Recimo, ja sam nakon mnogo godin depiliranja voskom područje prepona, zbog tolikih upala, urastanja jednostavno prestala koristiti vosak na prepone. Mislim ono, je divno je i krasno kako mi je taj vosak oslabio dlake, al radije ću crnu, tvrdu dlaku nego da mi one tanke urastu i upale se. I konačno, ne boli me i brzo je.
Noge i dalje sa voskom i epilatorom...nije da nema urastanja, ali nije nešto tako strašno.

Rado bih probala skinuti neko područje sa ovom "trajnom" depilacijom, no bojim se da nisam idealan kandidat. Naime, dlake su mi neke smeđe, neke skroz bijele, svijetle. Što vi mislite?
Jedino crno imam tamo gdje brijem, a to su prepone i pazuh - a njih ne diram više ni sa čim.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 09:58   #1688
pliiiiz, stavite linkove na te kućne aparate koje preporučujete.

i gdje ih nabavljte???
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 19:26   #1689
Poštovanje. Pošto neman ni vrimena ni živaca čitat na stotine stranica, ja ću lipo pitat, pa ako oće neko bit ljubazan pa mi odgovorit, bila bi puno zahvalna.

1. Trajna depilacija - je li to zauvik riješi dlake ili se opet pojave nakon određenog vrimena?

2. Laserska depilacija bikini - jeli uklanja sve baš SVE SVE (zanima me znači stidnica)

3. Ne bi bilo na odmet znat i cijenu TOČNU

4. IMA LI TO U SPLITU ??

5. Boli li puno





Hvala.
abcdefghija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 20:52   #1690
Boli, ne uklanja zauvije, mogu se javiti fleke kao nuspojave, a za ostalo guglaj.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 23:51   #1691
meni se cini da mi nije otilo niti 50 % dlaka nakon 5 ipl tretmana
u biti sam najbolji rezultat vidjela nakon 2-3 tretmana... šmrc, šmrc
rubi0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 08:33   #1692
meni je nakon 2 tretmana otišlo možda 10%, kojih 5% ih je tanje i svijetlije nego prije i čini mi se da sporije rastu... a boliii (( nije ni blizu onome što sam očekivala
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 07:46   #1693
Quote:
abcdefghija kaže: Pogledaj post
Poštovanje. Pošto neman ni vrimena ni živaca čitat na stotine stranica, ja ću lipo pitat, pa ako oće neko bit ljubazan pa mi odgovorit, bila bi puno zahvalna.

1. Trajna depilacija - je li to zauvik riješi dlake ili se opet pojave nakon određenog vrimena?

2. Laserska depilacija bikini - jeli uklanja sve baš SVE SVE (zanima me znači stidnica)

3. Ne bi bilo na odmet znat i cijenu TOČNU

4. IMA LI TO U SPLITU ??

5. Boli li puno

Hvala.

imaš u splitu studio im preko puta zapa, rade ipl.
cijene:
cca 1200 kn noge do koljena
cca 1400 bedra
cca 700 bikini
cca 00 pazuh, se ovo po tretmanu
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 09:39   #1694
Uh, nadala sam se da bar vi u HR imate bolje salone za epilaciju, ali vidim da je ista stvar kao i u Srbiji. I ovde ljudi imaju puno problema. Kod nas cesto namerno stave laser na manju jacinu da biste sto vise puta dolazili. Da li to rade i kod vas? I ovde su cene paprene, a plate su nam jos nize nego kod vas. Planiram da krenem na epilaciju uskoro. Mislim da sam idealan kandidat jer sam i ja, kao dosta vas, beli sir sa crnim dlakama, hihi. No, volela bih i da imam neki hair removal home sistem. I ja sam cula da je Boots najbolji, tj., procesljala sam svaki forum i komentar o njemu na koji sam naisla. Naravno, ne mogu da ga kupim ni u SR, a ni sa zvanicnog sajta, mada sam poslala neki mail, pa ako dobijem odgovor, javicu vam sta su mi rekli. Vi u HR imate da kupite Silk'n: http://www.silkn.com.hr/ .

Evo, upravo dobila mail za Boots:
"At present the Boots Smooth Skin Plus is available only for purchase through Boots stores and Boots.com in the UK."

Zadnje uređivanje LillyAugusta : 22.06.2011. at 10:11.
LillyAugusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 13:03   #1695
Quote:
abcdefghija kaže: Pogledaj post
Poštovanje. Pošto neman ni vrimena ni živaca čitat na stotine stranica, ja ću lipo pitat, pa ako oće neko bit ljubazan pa mi odgovorit, bila bi puno zahvalna.

1. Trajna depilacija - je li to zauvik riješi dlake ili se opet pojave nakon određenog vrimena?

2. Laserska depilacija bikini - jeli uklanja sve baš SVE SVE (zanima me znači stidnica)

3. Ne bi bilo na odmet znat i cijenu TOČNU

4. IMA LI TO U SPLITU ??

5. Boli li puno





Hvala.
1. NE
2. Bikini nije stidnica sto ne znaci da se ta zona ne moze tretirati
3. Varira od mjesta do mjesta 300-1000kn/tretmanu
4. Sigurno ima
5. DA
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 00:52   #1696
uopće ne boli puno kaj pricate ne boli uopce,drzi ti tek par sekundi ako i tolko,zapecne te u djelicu sekunde u drugom djelicu vec prestane i tak ti prodje cijelu vaginu i pozadi i za 5min si skroz gotova natrag u kabini za presvlacenje
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 08:48   #1697
Čini mi se da je ta bol (peckanje) različito od osobe do osobe. Prvi puta kada sam bila na tretmanu, bilo je užasno jer se prije treba brijati, a meni se nakon brijanja sve upali. Drugi puta je bilo manje upaljeno jer sam nakon brijanja obukla bokserice koje mi lastikom ne iritiraju brijano područje pa je upala bila slabija i peklo je puno manje. Također me puno jače peče na dijelovima kože koji su tamniji (posljedica upala od brijanja :O)

Još da je nešto nestalo... Tjedan dana nakon 2. tretmana još uvijek ništa... Jedino mi neke dlake rastu sporije od drugih (vjerojatno mi nije sve dobro prošla pa puno brže rastu dlake na netretiranim područima :/)
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 19:49   #1698
Meni od 1. tretmana apsolutno ništa, budem uskoro i drugi odradila.
Al sve više mislim da to nema smisla.. ili oni namještaju manju jačinu da što više puta dolazimo.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 20:00   #1699
Quote:
sjajna07 kaže: Pogledaj post
Meni od 1. tretmana apsolutno ništa, budem uskoro i drugi odradila.
Al sve više mislim da to nema smisla.. ili oni namještaju manju jačinu da što više puta dolazimo.
Jao, to rade u Srbiji !
LillyAugusta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 15:29   #1700
Quote:
sjajna07 kaže: Pogledaj post
Meni od 1. tretmana apsolutno ništa, budem uskoro i drugi odradila.
Al sve više mislim da to nema smisla.. ili oni namještaju manju jačinu da što više puta dolazimo.
Koza na tom mjestu je tamnija i potrebno je paziti ,pogotovo sto ima puno dlacica. Dok se ne razrijede malo porebno je raditi manjom snagom,ali ipak da se ima efekt. I u biti treba se odmah vidjeti rezultat,upravo radi toga sto ima jako puno dlaicica,no tamo ce uvjek rasti.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.