Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2012., 23:34   #41
Quote:
malečka kaže: Pogledaj post
Pa nije vlasništvo da je tvoj .Izbjegavaj takva pitanja ako možeš, neka djela govore a ne riječi.Ako ti je lijepo s njim i pažljiv je, to je najbitnije.Otvorit će se sa vremenom, nekad je teško riječima izraziti osjećaje .
Ne znači da mu nije stalo ako ti ne govori tisuću puta dnevno da te voli, da si njegova beba blablabla .
pa nije u tome caka... ne mora mi niti reć ni niš sam da znam na čemu sam... jer ako nije zagrijan kak treba i ako želi samo jednu stvar onda čemu?!? .. a i nedavno mi je priznao da se j*** sa bivšom al da kao nema osjećaja više prema njoj... a ja zatelebana ko tele...
Kocka13 is offline  
Old 30.08.2012., 23:58   #42
eh. mala u nekim stvarima vrijede stara pravila - zavedi, ne priznaj, pravi se blesava i dobij ono što želiš

sada je možda kasno, a možda i nije

ohladi i čekaj da se on javi- ako i kada se javi- izađite na piće, pravi se suzdržanom, neka zagrize- u suprotnom moglo bi se lako dogoditi da trčkaraš za njim a on se pretvara u frizer
smijeh is offline  
Old 31.08.2012., 00:02   #43
Quote:
Kocka13 kaže: Pogledaj post
pa nije u tome caka... ne mora mi niti reć ni niš sam da znam na čemu sam... jer ako nije zagrijan kak treba i ako želi samo jednu stvar onda čemu?!? .. a i nedavno mi je priznao da se j*** sa bivšom al da kao nema osjećaja više prema njoj... a ja zatelebana ko tele...
Pa zašto si onda i dalje sa njim ako se jebao sa bivšom???
Onda ti je valjda jasno zašto je sa tobom i što želi od tebe.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Old 31.08.2012., 10:30   #44
Quote:
malečka kaže: Pogledaj post
Pa zašto si onda i dalje sa njim ako se jebao sa bivšom???
Onda ti je valjda jasno zašto je sa tobom i što želi od tebe.
zato jer sam i dalje uvjerena da želi nešto više a ne samo sex... ...
Kocka13 is offline  
Old 31.08.2012., 14:16   #45
Quote:
Kocka13 kaže: Pogledaj post
zato jer sam i dalje uvjerena da želi nešto više a ne samo sex... ...
Hmm ti ga bolje poznaješ od svih nas tu pa ako osjećaš da želi nešto više, onda dobro.Ali pazi da se ne sjebeš i da te ne povrijedi!
Ne sviđa mi se samo to što je mutio sa bivšom.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Old 31.08.2012., 15:52   #46
Quote:
malečka kaže: Pogledaj post
Hmm ti ga bolje poznaješ od svih nas tu pa ako osjećaš da želi nešto više, onda dobro.Ali pazi da se ne sjebeš i da te ne povrijedi!
Ne sviđa mi se samo to što je mutio sa bivšom.
ni meni zato sam i tražila mišljenje od pametnijih od mene..
Kocka13 is offline  
Old 31.08.2012., 16:22   #47
Kocka, naivna si i bedasta.
Ne želi pričati s tobom o tome da li ste zajedno i ševi bivšu a ti misliš da on želi nešto više s tobom?
Zašto pobogu to misliš? I kako ti se uopće da biti s nekim tko istovremeno ševi nekog drugog?
__________________
Nemam ništa, a dala bih sve
Gretolina is offline  
Old 01.09.2012., 17:19   #48
Kocka!!! Ostavi ga odmah..čuj priznao da je ševio bivšu....i ti si rekla..???
Kako misliš da te poštuje ako si mu prešla preko toga? Daleko od tog da ti nešto popujem, radi se o tebi i sve smo bile glupe i zaljubljene, ali trebala si istog momenta da se pokupiš. Bježi i ne okreći se, molio, kumio..ko ga jebe..pokušali ste nije išlo, ode jedan dođe njih deset.
Mme is offline  
Old 02.09.2012., 01:15   #49
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kocka!!! Ostavi ga odmah..čuj priznao da je ševio bivšu....i ti si rekla..???
Kako misliš da te poštuje ako si mu prešla preko toga? Daleko od tog da ti nešto popujem, radi se o tebi i sve smo bile glupe i zaljubljene, ali trebala si istog momenta da se pokupiš. Bježi i ne okreći se, molio, kumio..ko ga jebe..pokušali ste nije išlo, ode jedan dođe njih deset.
možda je to i najbolje...
Kocka13 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger