Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 12:18   #1
Nakon analnog seksa...

Dakle, već dugo sam s dečkom i prije otprilike 2tj smo probali analni seks ( molim da svoja osobna mišljenja o tome ne iznosite sad ovdje već da date neki savjet iz iskustva ).

Nije nam baš išlo ok, iako smo koristili baby ulje, bolilo je pa smo odustali i nastavio je s prstom ali skroz malo jer me bolilo.
Dan nakon toga onako između guzova mi se sve crvenilo od tog trljanja il šta ja znam čega i peklo je na dodir s vodom, naprašila bi s puderom dječjim i onda bi par dana bilo oke, kad bi se puder počeo guliti ponovo bi se kao te ranice počele otvarati.

Sad je s te strane oke,al me pati sljedeće- boli me onako neugodna bol i peče pri obavljanju velike nužde. Par puta sam primjetila i par sitnih sitnih tragova svjetle krvi,ali ne u stolici već kad se obrišem oko rupice dolje na guzi.
Danas te krvi ima malo više nego obično jer zbog gastro problema sam na bolničkoj dijeti ( dvopek itd ) pa mi je stolica jako tvrda.
Sad se nadam da je to malo krvarenje zbog tvrde stolice,a ne zbog ne znam ti ja kakvog oštečenja u guzi.

Pa eto ako mi može tko dati savjet neki ili reći iskustvo svoje bila bih zahvalna.
AnaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:10   #2
na zdravlju imaš topic o hemoroidima. to je ono što ti sada treba, i kloni se egzibicija neko vrijeme, ako ne i zauvijek....ja nisam nikada imala problema s onom pravom verzijom hemoroida, ali mi se događalo da mi pukne kapilara i da bude krvi. upravo iz tog razloga, čak i kada bi htjela, moj dečko ne prilazi mojoj guzi
probaj se posavjetovati s doktorom ili ginekologom, možda će ti proći, a sljedeći se put neće pojaviti (moraš se jače opustiti) ali ako vam baš nije greda....

sretno!
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:37   #3
Quote:
AnaOS kaže: Pogledaj post
Dakle, već dugo sam s dečkom i prije otprilike 2tj smo probali analni seks ( molim da svoja osobna mišljenja o tome ne iznosite sad ovdje već da date neki savjet iz iskustva ).

Nije nam baš išlo ok, iako smo koristili baby ulje, bolilo je pa smo odustali i nastavio je s prstom ali skroz malo jer me bolilo.
Dan nakon toga onako između guzova mi se sve crvenilo od tog trljanja il šta ja znam čega i peklo je na dodir s vodom, naprašila bi s puderom dječjim i onda bi par dana bilo oke, kad bi se puder počeo guliti ponovo bi se kao te ranice počele otvarati.

Sad je s te strane oke,al me pati sljedeće- boli me onako neugodna bol i peče pri obavljanju velike nužde. Par puta sam primjetila i par sitnih sitnih tragova svjetle krvi,ali ne u stolici već kad se obrišem oko rupice dolje na guzi.
Danas te krvi ima malo više nego obično jer zbog gastro problema sam na bolničkoj dijeti ( dvopek itd ) pa mi je stolica jako tvrda.
Sad se nadam da je to malo krvarenje zbog tvrde stolice,a ne zbog ne znam ti ja kakvog oštečenja u guzi.

Pa eto ako mi može tko dati savjet neki ili reći iskustvo svoje bila bih zahvalna.
totalni užas.

ali mislim...kad ste već prakticirali analni seks... bejbi ulje???
omg...

a sad se strpi malo da prođe.

od analnog seksa bježim ko vrag od tamjana pa takvih problema nadam se neću imati.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 21:13   #4
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
totalni užas.

ali mislim...kad ste već prakticirali analni seks... bejbi ulje???
omg...

a sad se strpi malo da prođe.

od analnog seksa bježim ko vrag od tamjana pa takvih problema nadam se neću imati.
slažem se u potpunosti
jele31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 09:14   #5
Quote:
AnaOS kaže: Pogledaj post
Pa eto ako mi može tko dati savjet neki ili reći iskustvo svoje bila bih zahvalna.
Pregled kod proktologa; po simptomima izgledaju analne ragade.
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 10:30   #6
Par puta sam prakticirala analni sex, i nisam imala nikakvih sl. problema, al prvo sam pomislila da je mozda decko bio grub?
Mislim ipak - prst ima i nokte moguce su neke ranice od tog, koje su kasnije krvarile?

Od lubrikanata nisam nista koristila, samo ''prirodno'' i duga predigra, ako si vec odlucila za 'pomagalo' uzmite bas lubrikant (oni su na bazi vode cini mi se) , jer moguce da je neka iritacija od ulja?

Pečenje, vrlo moguce,ipak je to mali šok za guzu prvi put, mislim da je i mene malo nakon prvog puta - pri obavljanju nuzde. Ali samo sljedeci dan.

Moja preporuka, ne prstenjacit tamo
I sama određuj 'kolko i kako,dokle' ti pase dubina ulaska a ne on, najbolja poza - na boku, za prve pokusaje je to
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 22:27   #7
Oprosti, ali moram te pitati. Tebi guranje prsta u analni otvor izaziva određenu ugodu, tj. dali uživaš u tome?
Koristi ubuduće lubrikante za analni seks i preporučujem ti da nakon analnog seksa ne prakticirate odmah i vaginalni prije nego se dečko opere radi moguće infekcije e.coli.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 00:17   #8
pa sjecan se da nakon prvog puta i mene malo bolilo i cudnoo sve bilo, inace ga redovito prakticiram i nekoristim lubrikant nego prirodo sve , mozda je decko mlo grublje penetrirao ili si bila dosta zgrcena za vrijeme sexa pa se sve to nadrazilo. Probaj to mazati i dalje kremama pa sljedeci put ako se odlucite trebate puno sporije ici i cekati da se tvoji misici opuste i naviknu....za sve triba vrimena
__________________
CARPE DIEM
candy4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 20:41   #9
ma pričekaj još malo pa ako ne prođe morat ćeš doktoru. Ja sam jednom to probala i baš mi nije bilo lijepo.Jos sam u bolnici završila jer mi je jajnik krvario (ne od toga, ali je to izazvalo bolove zbog kojih sam na kraju na hitnoj završila).I preporučam da se malo opustite kako god znate, onda je lakše.
ac milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:37   #10
kao što su ti već rekli vjerojatno te ozlijedio noktom
kantarionovo ulje ili nevenovo umjesto pudera, sve moguće nabavit u DM-u
i defintivno uvijek lubrikant, ulje ne surađuje dobro s kondomima - to si isto već čula
__________________
'Come, and trip it as ye go,
On the light fantastick toe.'
*RE* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 09:50   #11
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali moram te pitati. Tebi guranje prsta u analni otvor izaziva određenu ugodu, tj. dali uživaš u tome?
Koristi ubuduće lubrikante za analni seks i preporučujem ti da nakon analnog seksa ne prakticirate odmah i vaginalni prije nego se dečko opere radi moguće infekcije e.coli.
Ti to vjerojatno nisi probala....malo,pomalo,prstić.....: cerek:
Ali analni sex-ne!Bar za sad....
ANILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 16:11   #12
Hvala svima na odgovorima, bolje je, ne krvari više iako me zna nešto dolje onako zasmetat čudno,ali se nadam da će i to proći... od guze od tad pa na dalje imam samo jednu korist- kao i svi ostali ljudi hehehe ...
AnaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:27   #13
Quote:
AnaOS kaže: Pogledaj post
Hvala svima na odgovorima, bolje je, ne krvari više iako me zna nešto dolje onako zasmetat čudno,ali se nadam da će i to proći... od guze od tad pa na dalje imam samo jednu korist- kao i svi ostali ljudi hehehe ...
guza se moze lijepo koristiti i za uzitak, mislim da nisi koristila dobar lubrikant, bila si ukocena jer je boljelo i to je dovelo do ovih ostecenja. mozda si dobila i unutrasnje hemoroide ili su to doista ragade kako je neko gore rekao. svakako ti nece skoditi krema HEMOPROPIN, za sve je te tegobe, vrlo je dobra, na bazi propolisa i drugih dobrih stvari, nij ekortikosteroid nit ista slicno. kupi si je, makar su ti smetnje i manje. olaksat ce ti. a moj mi je proktolog savjetovao i obicnu nevenovu mast kao jednu od najboljih za te tegobe.
asdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 20:26   #14
ako te zanima analni sex , nek te prvo raširi s prstima ( al ne mislim u jednom danu, to traje duže vrijeme) i onda nećeš imati problema sa pravim analnim sex-om- govorim iz iskustva- mi smo prvo sa 1 prstom, pa sa 2 i onda jel on uđe bez problema jer se guza raširi , nije ukočena, i kao lubrikant smo na početku koristili od Durexa onaj njihov gel- al sad se prirodno napalim da nam nije ni potrebno, relax
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 18:54   #15
http://www.google.hr/search?rlz=1C1G...=analne+fisure
http://www.google.hr/search?rlz=1C1G...=anal+fissures
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 07:36   #16
meni analni otvor služi samo za jednu jedinu stvar a to je velika nužda.

Iskreno ježim se pri pomisli da pored mene, moje vagine.. mog dečka može uzbuđivati analni otvor i analni seks...

Ali može, njima je analni seks bolje trenje jer je crijevo i nije mišić te lakše i brže dožive orgazam.

Na tebi je da mu to dozvoljavaš ili ne i kako je ivanicapeca rekla mogućnost zaražavanja e.coliii je jedna od mnogih... ima i još bakterija koje se je kasnije sa cervixa teško riješiti

a sad odgovor na pitanje.... analni otvor je crijevo, koje ima kao i svako crijevo jako osjetljivu sluznicu.. možda je sluznica nečim iritirana ili oštećena.

a tada zna boliti, peći ili krvariti (nevezano za hemeroide)

Odi doktoru ako i dalje imaš tegoba...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 22:45   #17
da li sperma može biti neugodna ako zavrsi u debelom crijevu?mislim da li može izazvati nesto?
mony 55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 03:03   #18
Ne može izazvati ništa- sve strašno je već u guzi.
Za sve što te zanima bolje se prebaciti na www.gay.hr oni ipak znaju!

Zadnje uređivanje žalfija : 15.01.2009. at 03:04. Reason: tipfeler
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 13:18   #19
imas hemeroide
annie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 22:28   #20
glupo pitanje o analnom seksu

imao sam slucaj sa analnim seksom da je sperma nakon nekih 5 min kada se cura krenula ustajati izasla iz analnog otvora i malo presla preko vagine... odmah je cura to obrisala maramicom... po pracenju plodnih dana, to je bilo zadnji dan tih dana kada se to dogodilo... zanima me jel se moze dogoditi kakva trudnoca... dali se treba brinuti... mozda je totalno glupo pitanje, ali treba mi odgovor... hvala...
sefikabih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.