Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 22:18   #1
Tražim neobični ekstremni posao

Evo da pojednostavnim naslov, ovako u principu je jednostavno, poslovi pod navodnike rizicni za zivot i zdravlje ali podjednako tome placeni interesiraju me poslovi tipa puhac u tvornici stakla, rad na aljasci kao tunolovac, odrzavanje dalkeovoda itd. uglavnom sljakerski poslovi bilo zanatskoga tipa ili ne!!
Uglavnom imam 4 mj. godisnje free, tako mi sadasnji posao nalaze pa htjedoh upotpuniti slobodno vrijeme nekim poslom u inozemstvu ili tuzemstvu a posto sam radoholicar (mozda mazohista?? ) interesiraju me ovakve vrste posla

E sad molio bi da podjelite iskustva te ako ima kakvoga nacina doci do neke slicne sljake neka me netko uputi preko pm-a ili ovdje na thread, thnx
__________________
www.cimerfraj.tk
Dr.X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 22:21   #2
Peraci prozora na poslovnim zgradama su obicno ljudi koji se bave slobodnim penjanjem, alpinizmom, a zarade su navodno jako dobre.
sandro.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 22:47   #3
Ma sve to stoji i to znam no gdje se mogu prijaviti, fizicku spremu imam, imas li iskustva pri tome u tom poslu!
__________________
www.cimerfraj.tk
Dr.X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 01:22   #4
Za 90% pranja prozora na poslovnim zgradama ne treba nikakvo znanje niti to predstavlja neku opasnost, a nije baš ni plaćeno (pere se u gondolama, nit znanja, nit pameti, a ne treba ni fizička sprema). Za ona mjesta gdje treba pristup užetom to ne možeš raditi tek tako, ipak treba određeno znanje i iskustvo. Poslodavcu i nije baš interes da se ubiješ. Dnevnica je od 100-150 eura.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:07   #5
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Za 90% pranja prozora na poslovnim zgradama ne treba nikakvo znanje niti to predstavlja neku opasnost, a nije baš ni plaćeno (pere se u gondolama, nit znanja, nit pameti, a ne treba ni fizička sprema). Za ona mjesta gdje treba pristup užetom to ne možeš raditi tek tako, ipak treba određeno znanje i iskustvo. Poslodavcu i nije baš interes da se ubiješ. Dnevnica je od 100-150 eura.
Ma skroz jasna stvar, imam ja podosta iskustva i razno raznih znanja kako u svome znanju i fahu tako i sire
No poanta jest gdje i kome se za takve poslove obratiti, mislio sam da ima netko na forumu koji radi primjerice takav "neobican dobro placeni posao" pa da podjeli iskustva i mozda preporuke neke padnu

Stoga ima li netko??
__________________
www.cimerfraj.tk
Dr.X is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 20:54   #6
Meni se cini da bas nemas dosta znanja za takve poslove...jer da imas - vjerojatno bi poznavao neke ljude koji se bave time pa bi te uputili....

Odrzavanje dalekovoda i ine poslove ostavi onima koji se ipak skoluju za to odredjeni broj godina fakulteta...
__________________
Live long'n'prosper!
papaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:43   #7
Odi za plačenika u Irak
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 00:24   #8
Quote:
papaya kaže: Pogledaj post
Meni se cini da bas nemas dosta znanja za takve poslove...jer da imas - vjerojatno bi poznavao neke ljude koji se bave time pa bi te uputili....

Odrzavanje dalekovoda i ine poslove ostavi onima koji se ipak skoluju za to odredjeni broj godina fakulteta...

Imas pravo....lol, tebi se cini da ti mislis da se tebi cini i cini ti se samo da mislis....stari niti me ne poznas, sta radim, sto zelim, sto jesam itd., os moj CV!! stoga ne njatke bezveze Nazalost imam 2 studija, no trziste ko trziste, apetiti ko apetiti,nije bitno ja ocu sljakat jos
hebga moj bed je kaj trazim nesto sto se nemre naci na netu a to su normalni ljudi koji ce podjelitit neka iskustva, nego samo flame i spam.....rotfl
Btw za tvoj info postoje mnogi nekvalificirani poslovi za koji ne treba VSS/VŠS i gdje je potreba ljudstva velika tako da iskustvo ne igra "VELIKU" ulogu te je dosta dobra samo volja za radom, npr. gradjevina, bravari, cjevari, argon varioci itd. a eto vidim traze i u puli staklopuhache (kv staklar ili priucene osobe)
No point je bio da vidim dali radi jos netko nesto neobicno, a perace prozora zgrada sam naveo amo kao primjer no kako svi citaju izmedju redaka nije ni cudo da ste se uhvatili peraca prozora koji se vere na zgradama
peace lp
__________________
www.cimerfraj.tk
Dr.X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 00:33   #9
Lov na rakove u Beringovom moru
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:28   #10
security

tražim posao kao risk security za mene i moju ekipu u zemljama visokog rizika
[email protected]
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:40   #11
Quote:
Dr.X kaže: Pogledaj post
....No point je bio da vidim dali radi jos netko nesto neobicno....
za ljetne aktivnosti predlažem hvatanje zmija različitih vrsta po zagori, hercegovini itd.. eto, to ti je jedan opasan sport/posao a netko mi je pričao da se na njemu može i lijepo zaraditi.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 23:54   #12
odi za službu uklanjanja mina! tu ti je adrenalin visok i plaća dobra. jedino o tebi i tvojoj smirenosti i strpljivosti ovisi tvoja sudbina i plaća.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 13:34   #13
Quote:
Dr.X kaže: Pogledaj post
Imas pravo....lol, tebi se cini da ti mislis da se tebi cini i cini ti se samo da mislis....stari niti me ne poznas, sta radim, sto zelim, sto jesam itd., os moj CV!! stoga ne njatke bezveze Nazalost imam 2 studija, no trziste ko trziste, apetiti ko apetiti,nije bitno ja ocu sljakat jos
hebga moj bed je kaj trazim nesto sto se nemre naci na netu a to su normalni ljudi koji ce podjelitit neka iskustva, nego samo flame i spam.....rotfl
Btw za tvoj info postoje mnogi nekvalificirani poslovi za koji ne treba VSS/VŠS i gdje je potreba ljudstva velika tako da iskustvo ne igra "VELIKU" ulogu te je dosta dobra samo volja za radom, npr. gradjevina, bravari, cjevari, argon varioci itd. a eto vidim traze i u puli staklopuhache (kv staklar ili priucene osobe)
No point je bio da vidim dali radi jos netko nesto neobicno, a perace prozora zgrada sam naveo amo kao primjer no kako svi citaju izmedju redaka nije ni cudo da ste se uhvatili peraca prozora koji se vere na zgradama
peace lp
vodic na Mountain Bike turama. ovisi kad su ti ta slobodna 4 mjeseca.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:50   #14
farbanje dalekovoda po gorskom kotaru je opasan i dobro plačen posao
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:15   #15
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
odi za službu uklanjanja mina! tu ti je adrenalin visok i plaća dobra. jedino o tebi i tvojoj smirenosti i strpljivosti ovisi tvoja sudbina i plaća.
to uopce nije dobro placen posao
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 14:06   #16
Quote:
dario530 kaže: Pogledaj post
tražim posao kao risk security za mene i moju ekipu u zemljama visokog rizika
[email protected]
Misliš da je ovo mjesto gdje ćeš naći poslodavca za to? Optimistično.
S druge strane, ako ti uspije, javi i meni.
Na ovoj stranici imaš popis firmi koje rade osiguranje u Iraku i Afganistanu. Sretno.
http://www.sarajevo-x.com/forum/view...r=asc&start=50
__________________
"The sheepdog is both blessed and cursed with the capacity for violence, and a profound love for the flock. This is what makes it different from the wolf."
Dienekes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 18:16   #17
Takvi poslovi su zauzeti.Njih nigdje nema oglašenih jer je potreba vrlo mala,često sezonska.

Irak i sl. je druga stvar
To je jedino kaj ti ovdje znaju ponudit.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 18:21   #18
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Za 90% pranja prozora na poslovnim zgradama ne treba nikakvo znanje niti to predstavlja neku opasnost, a nije baš ni plaćeno (pere se u gondolama, nit znanja, nit pameti, a ne treba ni fizička sprema). Za ona mjesta gdje treba pristup užetom to ne možeš raditi tek tako, ipak treba određeno znanje i iskustvo. Poslodavcu i nije baš interes da se ubiješ. Dnevnica je od 100-150 eura.
Ma koja gondola,to je znanstvena fantastika za 99% domaćih poslodavaca.
Onaj 1% je zauzet sljedećih 30 godina.
Tu iznad prvog kata znaju prati iznutra,vani pere kiša.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 04:39   #19
ok, znam da nije važno, ali samo informacije radi - o peračima prozora, jer frend mi to radi i već godinama je u penjačkom klubu, i MORA imati iskaznicu iz kluba, nešto položeno, i dobiva posao preko poznanstava... tako da, ako se netko želi tako "obogatiti".. good luck!
__________________
~*
ekonomski is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 03:08   #20
Hvataci rakova

Cao, moje ime je Marko i jako me interesuje posao koji se tice hvatanja rakova na Aljasci. Ako bilo ko ima informacije kako zapoceti taj posao i sve u vezi njega, molio bih da mi pomogne oko ovoga. Unapred hvala.
svismomiljudi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.