Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2002., 01:24   #1
Žene za volanom...

ne znam cure jel ova tema ikad postojala,nisam je našla,a taaak mi je sad aktualna.
mislim da dobro vozim,priznaje mi to čak i tata i frendovi,položila sam nakon manje od 20 odvoženih sati bez problema itd. ali to i dalje ne znači da mi štokakvi bezvezisti,većinom frajeri trube kad ih ne puštam jer se uguravaju u moju traku,il još gore kad skreću pogrešno u moju i još mi pritom znakovito mašu rukama kružnim pokretima,a da ne govorimo o onima koji kad se silom negdje uguraju još psuju mater,izlaze iz auta i sl.
što bi tek bilo da vozim sporo ili malo nebulozno kao neke moje frendice?!valjda bi me tukli na cesti...pa me zanimalo,kakva su vaša iskustva za volanom....
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 01:26   #2
meni samo smetaju oni kojima se dimi iz auspufa.. mogu bit spori ili brzi, lijepi ili ruzni ali nemoj mi smrdit ispred nosa.. nosi taj dizel na popravak.. eto..
__________________
Live Long & Prosper (In Sex)
zaphod beeblebrox jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 03:29   #3
E sad sam se sjetila momenta kad sam prvi put sjela u auto mog instruktora u autoškoli.
Pita on mene: "Jel, mala jes'l ti kad vozala auto?"
Ja (zbunjeno): "Pa, nisam" (digresija: u to doba imala nenavršenih 18)
Promeškolji se u svojem sjedalu i veli: "Dobro, da ja onda tebi reknem malo o ovim tu komandama"
Ja: "Ahaa"
Gukne on kolosalno: " E pa vidiš ovo tu okruglo ti je volan!"
Ja (nakon što sam se sabrala i absorbirala novostečeno znanje): "A ja mislila da je to akumulator!"
......

Položila ja njemu ispit, i još mi na kraju jedva procijedio kroz zube "Ajde mala bude od tebe dobar šofer" (napominjem da je to čovjek koji vlastitoj ženi ne dopušta vožnju auta jer po njegovom mišljenju žena ima biti doma, odgajat djecu i njemu kuhat ručak).

Nakon toga ne uzbuđujem se previše oko primitivaca (kojih na našim cestama ima ko blata).
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 04:06   #4
Ah, drage moje, ima primitivaca koliko hoćeš. Ne manjka nama ni primitivki. I ne samo na cestama.

Moj savjet - ne uzrujavati se. Ako je netko i pretjerano nasilan u trazenju prava prvenstva, pustite ga. Takvi tipovi znaju biti opasni. Ako ih propustiš nikad ih više nećeš vidjeti. Jedna budala manje.

Ako pak samo pokušavaju vrijeđati možete se pretvarati da ih ne vidite. Ni za živu glavu spuštati se na njihovu primitivnu razimu.

Jedino ako vas je šef raspigal baš taj čas. Onda sav jad i bijedu istresite na prostaka. Neće mu tako skoro pasti na pamet da ponižava žene!
Ardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 04:46   #5
Ja sam naletila na par budala ,muskih i zenskih.Jednom mi je zenska izasla van iz auta onako malo deblja u 40tima,ja bila klinka u peglici ali kad sam joj ja izasla pol glave visa od nje i ljepo je priupitala za zdravlje ,pokupila se u vidu magle u svoju mecku.Jednom mi je frajer krenuo isto tako iz auta van jer mu nisam dala da se gura a imala sam stari auto i bolila me briga dal ce ga trknut.On meni dodje do prozora a moja cuca,bulterijerka mu se unese u facu,tip se okrenuo na peti i fiju .Ja vozim motore od svoje 9.godine,aute od 14,15 .Vozacki sam polozila sa 17 i imam poprilicno staza.Provozila sam cijelu Evropu ukljucujuci i UK(prica za sebe,totalna pustolovina),USA i ne dam nikakvom muskom da me zeza na cesti.Najdraze mi je voziti brze a malkice starije aute pa me bas briga kad me neko trkne.Uvijek se guram ali nisam bezobrazna,vozim vise od dozvoljenog ali pod kontrolom,imam radar detector tak da me murje ne zaustavlja bas cesto.Fali mi Evropa i autobhan u njemackoj.Eto
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 09:57   #6
joooj mogla bi na ovu temu pisat satima..volim vozit brzo,samo kad klinci nisu samnom u autu,pa ipak sam, ja kao neka odgovorna mama...ali mrzim te isfrustrirane muške koji mrze kad je žena na cesti ispred njih i moraju je preć bez obzira na sve,koji ne podnose da ih ne pustiš kad pošto-poto hoće uletit u tvoju traku ili su se na semaforima u zadnji tren predomislili...koji su u stanju izać iz auta i navalit ti se na prozor,zatvoren hehe,i spomenut ti se bliže i dlje rodbine....a pogotovo kod mene u dalmaciji di i danas vrijedi ona da ženi nije mjesto za volanom
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 10:06   #7
Wink

Ma bas mi nedostaje to prepucavanje neki dan kad se ne sudari toliko smo se ja i jedan stariji gospodin ljubazno mimikom sporazumijevali ko ce kome ustupiti prvenstvo prolaza da smo krenuli u isto vrijemem .


Rita jeste u Njemackoj na autoputu nema ogranicenja brzine
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2002., 10:55   #8
a ja jadna tek ucim vozit
i nije bas da mi sjajno ide
al sam se zato neki dan izderala na instruktora da sta se on dere na mene
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 00:53   #9
Ma većini tipova je automobil stvar koja ih baca u neka čudna stanja svijesti; moram priznati da nisam još uvijek dokučil o čemu se radi.
Osobno sam poprilično agresivan, ali siguran vozač i poštujem naše znakove i pravila u velikoj većini slučajeva. Spori i nesigurni vozači su ista opasnost na cesti kao i oni divlji i agresivni. Mislim da je stvar mentaliteta; u muškim glavama je po difoltu žena automatski "kriva" čim sjedne za volan. Npr. kad je meni tip zagradio parking i ja potrošila sat vremena ležeći na trubi(ima sreće kaj mu nisam pauka pozvala) slegnuo je ramenima i još me steral u kurac da kog vraga trubim!
Da je slučajno bilo obrnuto, mislim da bi mi zube rasuo...
Eto, nažalost, treba izbjeći generalizacije, voziti pametno i spretno i imati hladnu glavu u susretu s primatima oba spola za volanom.
__________________
koliko smo sretni ti i ja, čiji je dom bezvremenost: mi koji smo dolutali s mirisnih planina vječne sadašnjosti igrati se tajnama, kao što su rođenje i smrt, u jednome danu(ili možda čak i manje)
eowyn_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 16:49   #10
Tu, u ovom izoliranog kutku virtualnog svijeta mnoga se cuda dogadjaju. Pa tako i zene postaju odlicni vozaci. Krenuo sam ovo citati u nadi da ce barem jedna priznati da je los vozac, ali eto...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 18:50   #11
leb, evo, ja priznam da ni vozacku nemam.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 21:57   #12
Talking Re: Žene za volanom...

Quote:
Originally posted by Lola
pa me zanimalo,kakva su vaša iskustva za volanom....


Žene za volanom...


elementarna nepogoda !
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 22:35   #13
Talking

Kisu, sunce, pa i elementarne nepogode Bog salje, je l' da IL? Pretezno nekima za kaznu...hehe...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 23:00   #14
Neznam zasto neki ljudi misle da bi zena trebala na cesti bit nesto bolja i gora od muskarca...
....ima i mukih koji strahota lose voze....osobno sam se uvjerila u to....
...ja vozim od 18-te i stvarno mislim da dobro vozim, a to sam cula i od ljudi koje vozim....volim brzu voznju ali je ne prakticiram cesto jer sam vrlo rijetko sama u autu.....i mislim da je najveca glupost voziti brzo a nesigurno dok si u autu sa suvozacima....dovodeci time u opasnost ne samo sebe nego i njih....
....inace sve 5....obozavam voznju i koristim svaku priliku da sjednem za volan...
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 23:08   #15
imam radar detector tak da me murje ne zaustavlja bas cesto.

ja mislim da to ovde u Europi nije zakonski dozvoljeno
( ilegalno da )

vecina zena se plasi vise u saobracaju, od muskih !!
( ovo izgleda ovde neke zenske Schumy-ke
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 23:21   #16
Re: imam radar detector tak da me murje ne zaustavlja bas cesto.

Quote:
Originally posted by JaBitTe
( ovo izgleda ovde neke zenske Schumy-ke
Ja sam Hakkinen
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 23:32   #17
Talking

A ja Nika Pulić!
__________________
koliko smo sretni ti i ja, čiji je dom bezvremenost: mi koji smo dolutali s mirisnih planina vječne sadašnjosti igrati se tajnama, kao što su rođenje i smrt, u jednome danu(ili možda čak i manje)
eowyn_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 00:06   #18
Quote:
lebowski je napisao:
Tu, u ovom izoliranog kutku virtualnog svijeta mnoga se cuda dogadjaju. Pa tako i zene postaju odlicni vozaci. Krenuo sam ovo citati u nadi da ce barem jedna priznati da je los vozac, ali eto...
mislila sam da ti lebowski nisi osoba s predrasudama
a kad ono...
i btw nisam niti ja primijetila da je netko na ljesu rekao da ima malog il da je los ljubavnik
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 02:27   #19
zene ne znaju vozit.
mi imamo malog.
koji put smo dobri ljubavnici.
zene ne znaju vozit.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 02:52   #20
Eto, priznacu da zene ne znaju vozit na cesti kad muski soferi priznaju da ne zanju vozit u krevetu!
Ardo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.