Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2004., 14:03   #1
Podgrijano drugi, treći... sedmi dan- gljive, krumpir, špinat i sve ostalo što jedemo...

cul sam da ih nije zdravo jest il kaj ja znam...
zna neko zasto?
il kaj je vec s tim glivama.....
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 15:05   #2
Jela od gljiva sadrže mnogo bjelančevina i voda, koje se raspadaju za nekoliko satova i jelo se pokvari.
Ovo je službena verzija, ali u hladnjaku može držati jedan dan. Spokojno.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 05:00   #3
Ne smiju se podgrijavati.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 18:25   #4
Ja jedem gljive i tri dana nakon bes problema(aks u bile u frizideru) Evo napravila juhu u koju sam stavila dosta sampinjona(nije krem juha) i danas cu pojest ostatak od prije par dana. Isto tak ,i lazanje, tjesteninu s gljivama,mislim da nema problema ako je u frizideru.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 20:04   #5
U frižideru stoje do sutra, ali gljive smiješ samo jednom podgrijati.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 00:55   #6
Pa samo jednom ih i grijem. Imam velki lonac juhe i iz toga vadim i podgrijavam
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 14:38   #7
ja sam se to cesto pitala, jer bi uvijek skuhala malo vise pa bi mi ostalo, i nedavno sam na netu naisla na stranicu nekog uzgajivaca gljiva i decidirano je pisalo da se gljive ~ ne podrijavaju i da skuhane mogu stajati ~ nekoliko sati. znaci niti do sutra.
ygraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 07:54   #8
Kaj ja znam ,meni nikad nista. Evo danas sam pojela tu svoju juhu(ostatak) od prije cetri dana. E,da tu u USA sam naucila i da se pire krumpir moze jesti jos par dana nakon sto ga se skuhalo isto tako i vecinu stvari koje bi moja mama odmah bacila u smece ak se ne pojede. Ja sam jos uvijek puno konzervativnija sto se toga tice i fakat pazim kak i sta jedem ali moj muz je puno fleksibilniji i puno ljudi ovdje mi se smije kad im akzem neke stvari koje sam ja naucila od doma.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 10:14   #9
Quote:
ygraine kaže:
i nedavno sam na netu naisla na stranicu nekog uzgajivaca gljiva i decidirano je pisalo da se gljive ~ ne podrijavaju i da skuhane mogu stajati ~ nekoliko sati. znaci niti do sutra.
e, vidish...tek mi sad nije jasno.

Da je to pisao o SAMONIKLIM gljivama, josh bih predostrozhnost i razumjela.

ali o uzgojenim
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 14:23   #10
ja samo znam što me majka naučila: sine, gljive samo jednom podgrijavaš. I pojeo sam takvih jednom podgrijanih gljiva hrpu. I još sam tu.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 00:05   #11
ma i ja sam ih koji put podgrijala , zato me bas malo i iznenadilo to sto je pisalo. trazila sam tu stranicu, ali ne mogu je naci vise. uglavnom nije imalo veze s tim jesu li gljive samonikle ili uzgojene, odnosilo se bas na sve gljive, navodno im se mijenja sastav par sati nakon kuhanja, trule ili tako nesto, ne sjecam se vise tocno, samo sam taj najbitniji dio zapamtila ...
ygraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 17:34   #12
Nekad dok sam jela samonikle gljive na to sam pazila. (Ne znam zasto, tako su me naucili. ) Sad kad jedem one iz ducana, ionako nemam pojma sto se sve s njima dogadjalo. A ako mi stoje dva tjedna u frizideru sirove, onda mogu i jos jedan dan skuhane. Podgrijem ih. I krumpire isto.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 19:59   #13
hm...ja ih isto znam jesti po par dana nakon kuhanja. pogotovo kad napravim ogromne količine juhe od gljiva...onda ju jedem po tjedan dana. i podgrijavam ih. i nije mi ništa
Loopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:41   #14
Podgrijavao sam ih i po 2-3 puta pa nikad nikome nista nije bilo. Pricam o sampinjonima, ove druge nisam podgrijavao, sve otislo odmah
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 22:02   #15
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
ja samo znam što me majka naučila: sine, gljive samo jednom podgrijavaš. I pojeo sam takvih jednom podgrijanih gljiva hrpu. I još sam tu.
Ne znam baš..mislim da se postojanje u obliku holograma ne konta


(znam da je staro, al nisam se moga suzdržat)

Kumpiri i gljive nisu baš najsritnije namirnice za podgrijavanje..tako me naučili
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 22:12   #16
Nis vam ne bu bilo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 23:07   #17
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Kumpiri i gljive nisu baš najsritnije namirnice za podgrijavanje..tako me naučili
Za krumpir mi je mama cijelo djetinjstvo govorila da ih se ne jede sljedeći dan. Otkako ne živim s roditeljima, ne znam koliko puta sam pojeo (ne)podgrijani krumpir - pečeni, pire.

Za gljive sam tek nedavno negdje čuo ili pročitao da ih ne valja podgrijavati. U neznanju podgrijah ih puno puta. Mislim na šampinjone ili bukovače. A par puta i vrganji (npr. rižoto).

I nikad ništa. Tako da će se i ubuduće obje namirnice kod mene podgrijavati. Goste neću tjerati da ih jedu podgrijane
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 00:10   #18
I ja podgrijem krumpir, peceni, u mikrovalnoj, bude i vise nego jestiv.

I gljive je sasvim ok podgrijavati: http://www.eufic.org/page/en/page/FA...eat-mushrooms/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 00:35   #19
Ja malo po malo neprimjetno (not) proširujem naslov, pa sam uz gljive i krupmir, sad dodao i špinat.
Nemojte zamjeriti, ali kad je tema već tu, da imamo neku širinu... slobodno još proširite nekim jelima koja stvaraju nedoumice glede podgrijavanja- te kakva su vaš iskustva i saznanja.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 00:48   #20
Meni ništa od toga nije fino podgrijano. Ustvari , malo toga mi je fino podgrijano, osim sarme...
ANUŠKA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.