Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2008., 22:40   #41
joj, puuuuuuno vam hvala na savjetima.
znaci, promjene u ishrani pomalo uvodim, brzo hodam svako jutro nataste i jos plus popodne svaku vecer pjeske u grad u setnju.
ne jedem nista iza 6, i pojacala sam kucanske poslove - ono ribanje parketa, ribanje tepiha, čišćenje, peglanje i sl.
i da, nasla sam savrsen motiv za skidanje kila - namjerno sam si veceras kupila par super komada odjece u koje mogu stati - ali za broj, dva manje - tako da...
a i vec ljudi komentiraju - pa ti si malo smrsala (5 kg) tako da mi godi egu i daje poticaj...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 22:44   #42
odi trčat na relaciju Sarajevo - Tuzla
šalim se sretno u rješavanj problema
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 22:52   #43
haha, mogla sam.
nego, valja li iza vecere koja je negdje oko 18 h, pa za jedno 2 sata pojesti neko voce?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 23:32   #44
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
haha, mogla sam.
nego, valja li iza vecere koja je negdje oko 18 h, pa za jedno 2 sata pojesti neko voce?
sta smo gladni, ha ma slobodno jedi sto vise voca da ubijes glad (izbjegni banane i voce s vise kalorija), ili kakvu vocnu salatu...sam sa odustao od kasnog NEveceranja,ubacim si jos jednu veceru oko 21h jer se tada vratim s treninga,i ne skodi mi,kile ne idu gore...kad ubrzas metabolizam nece ti skoditi i kakva kasnija vecerica,ali molim te UMJERENO
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 01:09   #45
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
joj, puuuuuuno vam hvala na savjetima.
znaci, promjene u ishrani pomalo uvodim, brzo hodam svako jutro nataste i jos plus popodne svaku vecer pjeske u grad u setnju.
ne jedem nista iza 6, i pojacala sam kucanske poslove - ono ribanje parketa, ribanje tepiha, čišćenje, peglanje i sl.
i da, nasla sam savrsen motiv za skidanje kila - namjerno sam si veceras kupila par super komada odjece u koje mogu stati - ali za broj, dva manje - tako da...
a i vec ljudi komentiraju - pa ti si malo smrsala (5 kg) tako da mi godi egu i daje poticaj...
Eto..naravno da ti godi egu. Sto se tice komada odjece manjeg broja - nemoj pretjerat! Meni je pun ormar takvih komada pogotovo sto ne stignem u shopping pa mi majka kupi koji broj manji s napomenom "kad smrsas"

Ovo ljeto cu se zbilja potruditi sve ono sto sam konzervirala u ormaru i odjenuti

Sto se tice voca - bolje vocku nego ista drugo ili da npr pregladnis pa se slijedeci dan od gladi ubijes s nekom kaloricnom namirnicom!Cini mi se da si na jako dobrom putu i imas moju podrsku!
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 09:34   #46
glupo pitanje, ali tjedan dana vaga stoji na 95, iako svako jutro secem po sat vremena pa opet po danu ili navecer pjesice odem i vratim se iz grada, drzim se pravila o prehrani, povecala sam i kucanske poslove... hoce li se uskoro pomaknuti?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 09:42   #47
Tjedan je premalo za bilo kakve pomake. Probaj se vagat tek naon 2 mjeseca. Do tada ti je najbolje da zaboraviš vagu.
Isto tako treba definirati jel doslovno šećeš ili brzo hodaš. Ovo drugo bi bilo pametnije, a nakon mjesec dana da malko i potrčiš.
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 09:51   #48
brzo hodam, sorry, pogresno sam se izrazila - znaci - ujutro sat vremena brzo hodam, a popodne odsetam do grada - mada sam primjetila da sad i u grad idem malo brze pa zadnjih dana dodem 10 min ranije nego sto treba.
eto, bas je danas tjedan dana od kad sam krenula na tu brojutarnju jednosatnu setnju.
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 09:58   #49
Eto, samo tako nastavi i ne opterećuj se rezultatima. Oni će doć sami od sebe, naravno samo trebaš ustrajati i izdržati. I da ponovim, kad osjetiš nakon nekog vremena da bi mogla potrčati, probaj, ali lagano. Npr, hodaš 2 km, lagano potrčiš 100-200 m i onda opet hodaš. Kako bude vrijeme prolazilo, više ćeš trčat a manje hodat. Naravno, ovo trčanje shvati uvjetno, radi se se o skroz laganom trčkaranju, poskakivanje s noge na nogu.
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 10:06   #50
bude,m probala, ali jos se ni psihicki ni fizicki ne osjecam spremnom za taj korak.

p.s. je l netko zna kako se zove taj topic o curi koja je sa 95 kg jako smrsala?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 12:51   #51
i da, vidim da ljudi trce u gornjem i donjem dijelu zimskih trenerki, a ja idem u majici kratkih rukava i donjem dijelu trenerke. je li to ok ili da se i ja navucem? mada mi se to nesto ne da po ovoj vrucini...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:18   #52
ma, male promjene su ti jako bitno, a vidim da si se pokrenula i počela polako mijenjati stil života, što je
A ovo za vagu, ja kad sam na dijeti, važem se svaki dan
Uvijek je najteži prvi korak, i prvi dani, o kakvoj god se promjeni radi.
Sretno ! Javljaj nam rezultate.
Evo, i ja si danas nabavila CD Renate Sopek - od sutra počinjem s vježbanjem. (najviše zbog zdravlja - ubija me ovaj sjedilački način života, moram se malo srediti kroz ljeto i praznike)
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:34   #53
po ljeti trči u kratkim rukavima jer tijelo se treba hladiti a ako ga dodatno griješ pojaćno se znojiš i možeš dehidrirati zato pamet u glavu
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:47   #54
ok, thx.

opet pitam: je l netko zna kako se zove taj topic o curi koja je sa 95 kg jako smrsala?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:52   #55
koje zadovoljstvo samom sobom napraviti hrpu palačinki a BAŠ NIJEDNU ne pojesti....
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:16   #56
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
koje zadovoljstvo samom sobom napraviti hrpu palačinki a BAŠ NIJEDNU ne pojesti....
svaka cast!
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:36   #57
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
koje zadovoljstvo samom sobom napraviti hrpu palačinki a BAŠ NIJEDNU ne pojesti....
Bravo
Vienna_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:03   #58
problemi po dorucku!
prije sam za dorucak jela 2-3 snite bijelog kruha sa svim i svacim (nutella, margarin, matradela, majoneza, svasa), pa sam presla na cokoladne pahuljice, pa na kukuruzne.... da bih sad zadnjih dana jela mussli, ali na pojedinim mjestima čitam da su zobene bolje od musslija... a taman mi je ovaj mussli bio fin...
da predem na te zobene ili da ostanem na ovome?
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:14   #59
Koji je sastav tih mussli koje jedeš?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:16   #60
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
problemi po dorucku!
prije sam za dorucak jela 2-3 snite bijelog kruha sa svim i svacim (nutella, margarin, matradela, majoneza, svasa), pa sam presla na cokoladne pahuljice, pa na kukuruzne.... da bih sad zadnjih dana jela mussli, ali na pojedinim mjestima čitam da su zobene bolje od musslija... a taman mi je ovaj mussli bio fin...
da predem na te zobene ili da ostanem na ovome?
zobene. ali ciste (one sto ruzno izgledaju )znaci, ne one koje su vec pomijesane s vocem ili cokoladom - to ti je opet sve puno secera.
i one ce ti postati fine nakon nekog vremena. ja si napravim oko 50-70 g zobenih s 2,5 dcl ab kulture i malo grozdjica da mi zaslade. buduci da ti skidas kile, nemog stavljat suho voce, probaj bez iceg ili dodaj malo neceg svjezeg - pola jabuke ili jednu malu krusku...tako nesto
very fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.