Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2013., 21:00   #1
Alcatel One Touch M'Pop


Specifikacije

Ima li netko nekakav link gdje bi se mogla naručiti zaštita za ekran i nekakva "torbica" za alcatel m pop? Ne mogu nikako naći

Zadnje uređivanje assassin : 11.07.2013. at 13:51. Reason: Dodana slika i specifikacije
Esthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 13:52   #2
eBay ne valja ili nisi ni gledala?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 14:46   #3
http://www.gsmarena.com/alcatel_one_...27pop-5242.php

ak je ovo čudo na tele 2, da li je kodiran?

ja sam imao galaxy 2 plus iz tele2 kupljen, i nije bio kodiran...

to ovisi od androida ili?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 19:13   #4
Ovisi do Tele2 tj. prodavača i uglavnom nema nekog pravila da određene mobitele (ne)zaključavaju.
Tako da ili pitaj/probaj u Tele2 ili čekaj da netko kupi
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 09:28   #5
istina, ovi o ovom malom centru sve imaju zaključane...dok u dugom selu nemaju....

nema veze, kupio sam u konzumu mobitel, dual sim...
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."

Zadnje uređivanje assassin : 03.08.2013. at 12:17. Reason: Maknut nepotreban citat
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 22:20   #6
Thumbs up

kupio ga ja,pa me zanima,kako postavit sliku,da vidiš tko te zove,nikak da progruntam,a upozorenje za one koji ga kupe ko ja u extreme dig.otključan,da hr. jezik ne,i
ak ni problem,gdi ste nabavili scren sever i kakvu futrolu zaštitnu-kolke para?
fala.......
vorda sg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 22:49   #7
Kontakti moraju biti u telefonu, a ne na sim-u.
Uđeš u kontakt, uredi, klikneš na ikonicu i odabereš sliku koju želiš.

Nemam M'Pop nego Star, ali to je vjerojatno na sva 4 Alcatela isto.
Charlie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 08:33   #8
Jel moze neko malo opisati telefon, cuo sam da baterija brzo trosi,..
dj blend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 21:22   #9
Thumbs up

Charlie_zg-tnx,ja probao kopiranjem svih kontakta sa sima na mob,sad mi sve duplo,a sliku nbemrem stavit,jel to na engleski -edit-uredi?

a za potrošnju istina za sada , jer mi novi mob pa treniram od navigacije,3g,wi fi,da troši bateriju ko lud,a za koji dan kad me prođe,probat ću sa svim tim isključenim da vidim kolko će trajat,inače mi za sada okaj mob,a jedva 940 kn košta na rate


edit:
evo izdržao skoro tri dana,sa malo korištenja,wi fi ili data,čak sam i upalio gps i snimao rutu od 14 km dok sam se vozio na bicu,znači može se,a ako skidaš video spotove s youtube ,voziš sa navigacijom i upaljeno i data i gps,uspio ga i dva puta punit u jednom danu,a spikajući sa svojim frendovima koji isto imaju smartfone,svima traje jedan dan ako koristiš ono gore navedeno,a gps je glavni koji papa struju.

u biti treba isključiti sve pozadinsko kaj ne treba i biti će okaj.
bar meni

edit:
i uspio stavit fotke kad netko zove,e to je posao,preko cijelog ekrana,a ne ona mala slova na vrhu,pa ono glupo,alo-ko je, ko smetaaaa

Zadnje uređivanje yucatan : 25.09.2013. at 21:49. Reason: spojeni postovi/koristi tipku edit
vorda sg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 17:29   #10
vorda- pobrisan post. Pročitaj pravila i pogledaj sticky teme ovdje i u podforumu Aplikacije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 14:58   #11
Imam taj mobitel i sada mi se odjednom neće upalit. Mjenjala sam SD karticu i kada sam ga pokušala upalit neće pa neće. Dali je još netko ima tih problema sa njime?
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 17:29   #12
Izvadi bateriju i vrati je. Stavi ga na punjac i ostavi ga neko vrijeme da puni pa probaj ponovno paliti.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.