Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2016., 14:11   #181
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne znam bas s zenama..
Ne umijem losa sam prijateljica..
Puno daj ocekujem..
Ne idui tracanja i lutanja po kavama i trgovinama..
I ebga..sta cu im?
S muskim sve to ne moram

e plava, veći si seksit od Vuce
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 00:15   #182
Sexist??,pojasni.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 08:01   #183
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
e plava, veći si seksit od Vuce

Juh, što volim miris internalizirane mizoginije ujutro.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 08:17   #184
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne znam bas s zenama..
Ne umijem losa sam prijateljica..
Puno daj ocekujem..
Ne idui tracanja i lutanja po kavama i trgovinama..
I ebga..sta cu im?
S muskim sve to ne moram
Kako je žalosno kad jedna žena ima ovakav stav prema ženskom rodu.
Pazi ovo, ne zna sa ženama jer joj ne idu tračanja i lutanja po kavama i trgovinama. Kao da se cijelokupni ženski socijalni život svodi na trač partije i šoping. Kao da žene nisu sposobne i voljne i o politici i o ekonomiji i o umjetnosti i o osjećajima i... Kao da muškarci ne tračaju i ne lutaju po kavama.

Ako si se upoznala i družila samo sa površnim ženama tijekom života, ja bih se na tvom mjestu zapitala u čemu je problem. Naime, iz osobnog iskustva pouzdano znam da postoji cijela hrpa divnih i pametnih žena s kojima možeš puno više od tračanja i šopinga. Ako te takve u životu zaobilaze, najvjerojatnije je problem u tebi.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 11:33   #185
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Sexist??,pojasni.

monotype me je pretekla. pročitaj njen post
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 11:36   #186
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Kako je žalosno kad jedna žena ima ovakav stav prema ženskom rodu.
Pazi ovo, ne zna sa ženama jer joj ne idu tračanja i lutanja po kavama i trgovinama. Kao da se cijelokupni ženski socijalni život svodi na trač partije i šoping. Kao da žene nisu sposobne i voljne i o politici i o ekonomiji i o umjetnosti i o osjećajima i... Kao da muškarci ne tračaju i ne lutaju po kavama.

Ako si se upoznala i družila samo sa površnim ženama tijekom života, ja bih se na tvom mjestu zapitala u čemu je problem. Naime, iz osobnog iskustva pouzdano znam da postoji cijela hrpa divnih i pametnih žena s kojima možeš puno više od tračanja i šopinga. Ako te takve u životu zaobilaze, najvjerojatnije je problem u tebi.
Nekako se te divne i pametne zene opako dobro skrivaju. Pogotovo kod nas
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 11:56   #187
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Nekako se te divne i pametne zene opako dobro skrivaju. Pogotovo kod nas

od tebe zasigurno da
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 12:39   #188
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
od tebe zasigurno da
Uuuuuuuuuuuuu, jesi me poklopila! sada si sigurno ponosna na sebe, jelda? :klap:
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 14:20   #189
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Uuuuuuuuuuuuu, jesi me poklopila! sada si sigurno ponosna na sebe, jelda? :klap:
Pa zapravo, baš te i je jako dobro poklopila.

Baš jako divni i pametni ljudi (ne samo žene!) su vjerojatno u manjini, vjerojatno je prosječan čovjek prosječno divan i prosječno pametan. Ako vam se čini da vas zaobilaze jako divni i pametni ljudi bilo kojeg spola, onda je najvjerojatnije da vi niste onoliko divni i pametni koliko mislite da jeste.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:13   #190
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Pa zapravo, baš te i je jako dobro poklopila.

Baš jako divni i pametni ljudi (ne samo žene!) su vjerojatno u manjini, vjerojatno je prosječan čovjek prosječno divan i prosječno pametan. Ako vam se čini da vas zaobilaze jako divni i pametni ljudi bilo kojeg spola, onda je najvjerojatnije da vi niste onoliko divni i pametni koliko mislite da jeste.
khm, ne vidim gdje sam ja to pogrijesio? Jesam li igdje spomenuo da me "izbjegavaju"

Po tvojoj izjavi znaci da je moja izjava potpuno tocna! Isto smo rekli, samo se vi nesto hrustite ovdje jer sam se ja, ajme meni neka me grom pogodi, nasalio gdje su li samo te zene Koje vole pricati o politici i ekonomiji. :klap:

Vise Vase reakcije na jednostavnu salu govore.
Ni jednom rijeci nisam spomenuo u kakvom krugu ljudi se ja krecem.

A sada, predvidam frontalni napad na mene, u sljedecem obliku: "da se druzim sa takvim na bi pricao ovako", mrzis zene (u najmanju ruku nemam postovanja), mizoginija, macho, stoka muska bla bla blaaaaaaaaa

Nemojte me razocarati, ide mi citanje kristalne (forumske) kugle zadnjih dana.!
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:33   #191
Pa napisao si da se divne i pametne žene opako dobro skrivaju, iz čega sam ja zaključila da ih u tvojoj blizini baš i nema. A ako ih u tvoj blizini baš i nema nego si, kao i plavi_safir, okružen kava-trač-šoping ženama onda bi se jednostavno, kao i plavi_safir, trebao zapitati zašto te žene koje mogu više od kave-trača-šopinga ne žele u svojoj blizini.

Ako ti je izjava bila zajebancija i šala, savjetujem ti da se ne šališ više tako u nepoznatim društvima u kojima te ljudi ne poznaju dovoljno da znaju kako nisi mizogini šupak. Većina normalnih ljudi ne voli mizoginiju, čak ni kad je upakirana u šalu i pošalicu.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:37   #192
Ovaj pdf zaista smrdi na mizoginiju iako bi svi ti suptilni i manje suptilni mrzitelji rado jednu curu za po doma.
Apsurdno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:45   #193
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ovaj pdf zaista smrdi na mizoginiju iako bi svi ti suptilni i manje suptilni mrzitelji rado jednu curu za po doma.
Istina, samo covjek ne bi ocekivao mizoginiju od zena.

Pitanje za decke sa pdf-a. Da li bi zenu koja ne voli zene htjeli u krevet?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:57   #194
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Pa napisao si da se divne i pametne žene opako dobro skrivaju, iz čega sam ja zaključila da ih u tvojoj blizini baš i nema. A ako ih u tvoj blizini baš i nema nego si, kao i plavi_safir, okružen kava-trač-šoping ženama onda bi se jednostavno, kao i plavi_safir, trebao zapitati zašto te žene koje mogu više od kave-trača-šopinga ne žele u svojoj blizini.

Ako ti je izjava bila zajebancija i šala, savjetujem ti da se ne šališ više tako u nepoznatim društvima u kojima te ljudi ne poznaju dovoljno da znaju kako nisi mizogini šupak. Većina normalnih ljudi ne voli mizoginiju, čak ni kad je upakirana u šalu i pošalicu.
E vidis, toliko vremena i razmisljanja utroseno uzalud, sve zbog krivog zakljucka. Ali nema sta, 5 iz zalaganja. :klap:
Iduci put jednostavno prvo pitaj, ne mora te biti strah, pa ne moras izmisljati potpune gluposti.
Hvala na dobronamjernom savjetu, ali nemam problema sa time. Vecina ljudi nije cijepljena od malo humora i zajebancije.

I vidim da moje proricanje buducnosti i dalje ima zavidnu tocnost. .
Bas ste nesto zivcane i ljute na muski rod ovdje, bolje ne se uplitati, tko zna kakvi sve epiteti jos sljede.

__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:21   #195
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pitanje za decke sa pdf-a. Da li bi zenu koja ne voli zene htjeli u krevet?
ako ona hoce u krevet, tko sam ja da joj propisujem sto ona ima voljeti ili ne
to nek ona u svoje slobodno vrijeme
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:26   #196
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Evo večina cura u Splitu s muškarcima želi samo prijateljstvo bez ikakvih dodira.U ćemu je problem,zašto se boje nešto više,a opet zašto stalno zovu te prijatelje. Razloga može biti

1.Lezbijke su
2.Žele financijski iskoristit prijatelja
3.Nemaju s kime izaći vanka,pa bolje s prijateljem nego stat doma
4.Vole provocirat,gledat kako bi prijatelj nešto više,a one samo prijateljstvo
5.Zaljubljene su,a ne daju gušta
6.U prošlosti su imale loša iskustva s vezama,pa se boje vezivanja tj žele biti same
7.Ne žele obveze,žele biti slobodne,a seksa se boje da slučajno ne ostanu trudne

Bilo kako bile reču da je to prijateljstvo koje se neće prekinuti,stalno zivkaju,čak više nego tvoji prijatelji,a opet ne žele nešto više.Izađeš s njima ili njom a opet ne žele maženje,čak i nakon par godina kad je uvidila da nisi silovatelj i manijak
Jel se ta pitanja pitaš i za muške prijatelje????

Ti žene gledaš kao hodajuće vagine koje ako ne zele tvoj kurac mora da nisu točne...


žene kao i muškarci imaju i žele prijatelja u tebe ako im se svidis...
__________________
Kroz zidove se gleda sklopljenih očiju ***
Mistique-T is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 18:59   #197
Cure nekad traže samo sigurnost, a to prijateljstvo nudi... Možda je to razlog
__________________
..hodam čekajući tebe..
Dečka iz vode is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 08:23   #198
Mene zanima jeste li vi tim curama prijateljicama dali do znanja da bi ih jebali?
Ne sa cvijecem za rodjendan i suptilnim ustupcima vec direktno.
Cvijece i sluzenje njenoj visosti je njima awwww i swatko, ali ih ne pali samo po sebi. To je samo jedan segment koji one traze.
Awww i swatko momenti trebaju ici nakon sto se zainteresiraju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 01:07   #199
Evo jedan citat iz knjige Jovana Dučića-Blago Cara Radovana:
Ništa ne upropasti ljubav koliko čovjekova preterana dobrota. Da vas žena voli ženski, morate s njom postupati muški. Treba biti tiranin ali dobar, onakav kakvog je Renan tražio za gospodara države. Žena treba da vidi jači spol od svog, jer ne voli mučenika u ljubavi čak ni dobrotvora, nego zaverenika i razbojnika. Žena vas najviše voli kad ima da ona prašta vama a ne vi njoj.Pred velikom dobrotom čoveka, žena gubi spolni osjećaj na kojem je kod nje mnogo sazdano; a samo snaga čovekove volje izaziva snagu njenog spola.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 09:14   #200
Odličan citat.
executable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.