Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2016., 02:52   #1181
Hm, sto napisati?
Mozda najbolje jednostavno napraviti normalni oglas pa bih on logicki trebao privuc normalnu curu, mislim, normalnu u onom opcenitom smislu, bez da, stajaznam, nije prebolila svog bivseg decka, ili da zivi u Brazilu, ili da prica s duhovima, ili da prica s duhom svoga bivseg decka iz Brazila, to bih definitivno bio problem.
Ali nenormalnost u smislu da ima sarmantnu osobnost i da koristi glavu za vise od uzgajanja kose, takvu mi definitivno ne bi smetalo privuci.

Dakle, decko iz Splita 25 godina zivota, trazi curu iz Splita za kracenje dosade dopisivanjem, pa onda ako se svidimo jedno drugome moze neki izlazak (dakle, veza za one koji ne znaju citati izmedu redaka, ali nisam u zurbi, samo ako si kliknemo, no pressure), evo ti meni naprimjer vec postajes simpaticna samim time sto ovo citas, nadam se da je osjecaj obostran.

Pomalo sanjar, beznadni romantik, uglavnom optimist i vedrog karatkera, ma idealan za vedri tip cure da si odgovaramo, ili za tmurnu jos idealniji da je nasmjesim, a za onu prosjecnu, ajme, pa za tu sam jos najbolji.
Neki bi rekli da sam povucen ili sramezljiv jer sam osoba koja se preferira druziti s 3-4 prava prijatelja umjesto 30-40 poznanika, i jer u jos nisam nogom stupio u one diskace i nocne klubove gdje bih izgleda normalan tip mojih godina trebao ici, mislim, pa da mene netko pozove na mjesto gdje se od buke ne moze pricati i da me pokusa napiti, jos bi pomislio da je to neka strategija da me natjera da umuknem pa bi se uvrijedio Dakle, izgleda da sam jako cudan i netipican za svoju okolinu koja redovito izrazava zabrinutost za takva moja razmisljanja, ali jos uvijek nisam saznao kako se to moje stanje medicinski zove i jeli se moze normalno zivjeti s time
Ali recimo, 500 metara od tog kluba sasvim sigurno se nalazi neka lijepa plaza, onako po noci, sa sumom valova i svjetlucavim tockicama po nebu i Bracu gdje bih bilo bas super prosetati se ... ili je blizu neko kino pa moze i tamo, ili ajmeee, cekaj, sad zamisljam da je noc, hm, da ali ako zamislim da je dan onda mozemo do vidikovca na Marjanu, ili produzit do onog novog akvarija u gradu, ne cekaj, ako ovo zamisljam mozemo se onda i teleportirati na Plitvicka Jezera i obici ih jasuci na nosorozima, ajme to bi bilo super Ovaj, jesam vec napisao da sam romantican? Uglavnom, gdje sam ono stao..

Ponekad znam procitati koju knjigu (to je ono kao kad netko napise nesto jako dugo na facebooku ali umjesto na monitoru web stranice su isprintane na jednoj vrsti savitljivog kartona i umjesto da klikas na link, do iduceg se djela dolazi okretanjem stranice), pa onda kratim vrijeme viseci po kompu (toliko o mom ruganju fejsu ), jako se volim prosetati negdje bezveze, pa ako kojoj curi roditelji ne daju da kupi pasica moze mene odvesti u setnju, volim komedije, putopisne i prirodoslovne filmove, znanstvenu fantastiku...Hm, ma zapravo nije da sam bas odan bilo kakvim zanrovima, valjda sam relativno neizbirljiv, i nema bas da ne mogu podnjeti nesto, jedino mi moze biti manje ili vise dosadno, pa ako me hoces pozvati da slusam cajka-rock-jazz-polinezijska glazba-heavy metal-operu nema problema, ali me moras namamiti sa besplatnim kokicama.

E da, i naravno kad smo vec kod toga sta sve slusam, OBVEZATNO slusam sve pripadnice ljepseg spola, uglavnom uzivo a ne preko radija, veliki sam obozavatelj, uvijek imaju pravo o svemu i kazu pametno i ja to uredno bez prepiranja poslusam.

I to je to, iskren, romantican, trazim slobodnu curu iz Splita koju citanje svega ovoga nije ubilo u pojam za dopisivanje, filozofiranje, ubijanje dosade i poslije mozda nesto vise.
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:36   #1182
Bok ljudi!
Tražim društvo za kino. Muško ili žensko-svejedno. Kao nagradu ću dobiti 10.2. dvije ulaznice za film u Cinestaru po izboru. Ulaznice se moraju iskoristiti do 5. mjeseca, tako da ima vremenaa. Dakle, tražim nekoga tko će iskoristiti drugu polovicu nagrade, a pritom i upoznati nekog novog. I ja bih želio upoznati nekog novog jer dobrih prijatelja nikad dosta

Lijep pozdrav svima
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:23   #1183
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Trazim djevojku za ozbiljnu vezu a dal ce to tako ispasti otkrijmo to zajedno po mogucnosti susretom u zivo!
Ja sam M,31 god,Zagreb a za sve ostale info moze u inbox.
Hvala!
I dalje u potrazi ...
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 00:15   #1184
Šarmantan i zabavan momak od 26 godina iz Zagreba traži curu ne mlađu od 18 (logično, jelte ), poželjno da je zabavna i po mogućnosti da ne puši cigarete. Za početak upoznavanje pa ćemo vidjeti da li to može ići igdje

Nešto o meni - plešem, kuham, volim čaj i čokoladu, imam dosta interesa, naginjem na geekovsku stranu, normalne težine-dobre građe , i tako...

P.S. Ne volim niti se želim dopisivati dugo prije nego se nađemo uživo + onima kojima smeta moja visina od 175 cm nema potrebe da se javljaju (opet očigledno )
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 13:22   #1185
Muško, 26, zadnja godina studija, Split, a vidim da je vecina ovdje Zagreb, cura iz Dalmacije gotovo da nema.
Nedavno izašao iz veze, plešem Salsu tamo sam i upoznao bivšu curu .
Ako ima neka cura simpa i draga, vremena i volje za jednostavno druženje, kavu ili kino bilo bi divno

Lijepi pozdrav
Ali_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:26   #1186
Quote:
Tražim nekoga.. Tražim tebe, koja si usamljena kao i ja, a htjela bi to promijeniti..

Da ti nije bitan nečiji izgled, nego kakva je ta osoba u duši.
Bilo bi poželjno da si iz Zagreba i bliže okolice, ali nisam od onih koji se ograničavaju samo na grad u kojem žive. Ako si rastavljena ili imaš dijete, neću pobjeći. Volim djecu i imam iskustva sa njima (bio sam babysitter nećaku). Normalna si, iskrena, ne muljaš, imaš svoje ja i nisi jedna od onih koja bježi kad su problemi u pitanju. Dali imaš/nemaš iskustva u ljubavi/vezama i slične stvari mi nisu bitne.

Za sebe mogu reći da sam običan, normalan dečko, 31 god.Visok 170 cm, vitak, pošten, kulturan,situiran. E da, nosim naočale. Volim popit kavu, zapalit cigaretu, gledati filmove, odigrati koju igru, surfati po netu. Ne izlazim van kao prije, radije odem na kavu ili cugu solo ili sa frendovima. Volim životinje, posebno pse. Ponosni sam vlasnik preslatke zlatne retriverice. Auto ne vozim niti ga imam. Više volim motore. Ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali ne ovisim o nikome što se novaca tiče. Ne volim kuhati ali mi kućanski poslovi nisu problem. Kužim se u dosta stvari po kući i oko kuće.
Ne volim laž, prevaru. Nisam alkoholičar, luđak, manijak,mamin sin.
Nisam imao neke sreće u ljubavi, izašao iz jedne "loše" veze koja je sad prošlost,već dosta vremena sam solo, ali nadam se još uvijek da ću upoznati neku normalnu i dobru osobu.

Ako ti se sviđa oglas, možeš mi se javiti na PM..

Čekam te...
Još uvijek te čekam
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 00:24   #1187
Pozdrav,

tražim djevojku koja bi mi htjela praviti društvo tijekom koncerta grupe Let3 u Domu sportova 12.2.2016.

Karta vrijedi za dvije osobe; ali nažalost nemam s kime ić
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 12:02   #1188
Nick iznajmljen drugoj osobi iskljućivo za oglas...

Ja sam jednostavna iskrena i trazim nekog za prijateljstvo i dopisivanje...oko 40god....samo budi ono sto jesi...


ostale informacije cete dobiti u inboxu te cete se nastaviti dopisivati dalje po dogovoru.
Molim samo da se ukratko opišete u prvoj poruci.



ja sam pimp hahahah
pošto je dama strijelac, ovnovi, blizanci vodenjaci i vage imaju prednost...
molim ribe da zaobidu oglas u sirokom luku...:klap::klap:
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 23:09   #1189
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Evo da i ja ponovim oglas...tražim nekoga za tipkanje,dopisivanje...
Molila bi da mi se ne javljaju zauzeti/udani,alkoholičari itd...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 10:23   #1190
Hmm ovako ovo je oglas za sve normalne cure ili koje se bar malo smatraju normalnima.Zanima me tip cure koja ima sve daske u glavi.Ako je koja popucala nema veze zamjenit ćemo sa novom.Cura koja zna misliti svojom glavom a ne da joj glava stoji kao stalak za naočale.Po mogćnosti da je duhovita i da se voli zezat,a ne da je kao drvena Marija koja se nije nikad nasmijala na Glup i Gluplji.Što se tiče izgleda ne treba biti Megan Fox niti mi je toliko bitan samo da si vedra,nasmijana i pozitivna mislim pozitivna kao osoba ne HIV pozitivna.Ja sam totalno zdrav bar mi je zadnji nalaz bio ok od njih 100.Imam 21 god 198cm i nekih 100kg crn izgledam kao Bali Beg bar mi tako baba kaže, uz to sam istetoviran jer volim iglu, i iz okolice sam Splita koji ovim oglasom traži neku curu za prijateljstvo i dopisivanje jer sam tu novi.Ako si ti iz okolice Splita i ako si se pronašla u mom bolesnom oglasu slobodno pošalji PM odgovorit ću čim popijem terapiju.
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 22:19   #1191
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Bok.

Traži se jedna cura, žena prvo za tipkanje, a poslije kavu, pivu, sok, žesticu (štogod već pijete), a kasnije ako kliknemo moguća je i veza.

E sad kriteriji.
Ne bojte se, nisam prerigorozan, nije bitno jel su vam obrve ove ili one boje.
Najbitniji kriterij je da ste solo, bez repova iz prošlosti i da se znate zafrkavati i da nemate ekstreman pogled na svijet u lijevom ili desnom smislu, te da ste punoljetne.
Imate dolje moje godine napisne, pa se tako orijentirajte jel vam pašem.
Everything else is optional.

A sad malo o meni.
Muškarac, 35 godina uskoro 36, gravitiram prema Zagrebu i Zagorju(KZŽ), zaposlen, zafrkant.
Hobiji su bicikliranje, badminton, knjige, a povremeno izrađujem sitne stvarčice od drva.

Za početak toliko, ukoliko sam vas zainteresirao, tipkamo se u inboxu.
Zašto ne probati još jednom, nikad ne znaš tko će te pozitivno iznenaditi, zar ne?
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 04:09   #1192
Evo još jednom, javili se neke cure ali opet na kraju nije ništa ispalo

Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post

Ja sam Marko, imam 28 godina, moj opis 190cm97kg tamnosmeda kosa i oci, pokazem sliku na pp.

Traži se cura druženje, nemam velikih kriterija ali moje iskustvo je takvo da te moram bolje upoznati dali mi paseš. Najviše padam na prirodnije cure, koje vole djecu, koje nisu preozbiljne recimo
vole se malo maknuti od grube stvarnosti i razgovarati o nestvarnim recimo filmovi, hobiji itd. Otvoren sam za slušanje o svemu, od znanosti, mobitelima, računalima itd.
Želio bih da cura voli duhovite decke, pa da ju ja mogu nasmijavati. Kada nasmijavam curu, meni se to vrača kao energija koja me čini boljim

Imam mane kao svatko, evo jedna od njih je da govorim ponekad u snu tako kažu drugi a sve sto govorim uglavnom je riječ o snovima i stvarima koji nemaju veze sa stvarnim životom .
Oke se dopisivati ali volio bih kada to bude u kombinaciji sa izlascima uživo. Cure kojim je cilj isklučivo dopisivanje, volio bi da me preskoče.

Možda čudno zvuči, volio bih da mi se takoder jave cure koje su povučene, ili razočarane zbog deckiju ili nečeg zbog cega imaju nisko samopouzdanje jer evo meni je drago ako takvoj pomognem da joj dignem samopouzdanje. Da se osječa ugodno uz mene mislim opčenito u druženju.
Ne volim nočne klubove, oke su ako idem sa nekim sa kim sam dobar ali opčenito više volim mirna mjesta kao restoran ili šetnje gradom ili prirodom.

Volim romantiku pa bi bilo poželjno da i ti voliš, iako nije obaveza.

Eto
Pozdrav
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 14:57   #1193


Iskreno nejde mi pisanje oglasa..

Djevojka, 29 god, mjuza(trance, electro, 80 te, retro), automobili (JDM fan), priroda, kuhnje , društvo, ali najviše žeim druženje u dvoje. Kino, dobra brza vožnja, uživanje u prirodi...itd..

Nisam za avanturice i slične gluposti

Eto...adio
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:33   #1194
Cool Zelim...

Pozdrav svima...
Ovdje jedan sasvim obican i mogu reci normalan decko od 28 godina. Zivim, radim, visoko obrazovan, imam svoje ciljeve u zivotu koje se trudim ostvariti...
Inace zivim na istocnom dijelu Zagreba...

Znam da nemam uvjete za postaviti ovaj post ali mozda neka dobra i normalna cura uspije vidjeti post prije nego mi ga admini izbrisu

Zelio bih upoznati curu, ne zelim postavljati limite i ogranicenja, pa je svaka cura koja procjeni dobro dosla da razmijenimo koju poruku i vidimo jel bi bilo moguce nesto dalje...
Inace bi htio upoznati normalnu curu koja zna sta zeli i kojoj vise nije do svrljanja i koja zeli krenuti u nesto ozbiljno...
Moras biti sama sebi lijepa, ozbiljna i neozbiljna u isto vrijeme i znati sta zelis...nije puno

Eto da ne duljim to je to...

Odgovaram odmah

Sretno i svima drugima u potrazi
__________________
Quod licet Jovem, non licet bovem!
don-juan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:00   #1195
Aloha..

Mi smo gay par iz Rovinja i tražimo otvorene osobe za druženje. Usamljeni smo, trebamo iskrene i jednostavne ljude za kvalietno prijateljstvo.

Ja sam se zbog njega preselio vamo, a njegova ekipa isto otišla trbuhom za kruhom. Tako imamo samo jedan drugog, a voljeli bi nekoga da se druži s nama. Muško, žensko - svejedno. Bitno je da si dobronamjeran/dobronamjerna.

Za više info javiti se na pp.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:31   #1196
Treba mi ugodan muski glas. Nije me briga jesi li ozenjen, razveden (iako bi ovo bila najpozeljnija solucija), ljubavnik...
Znam kakve ne zelim:
mladje od 43, bez posla, bez djece, bez smisla za humor, bez iskustva, bez pameti. Pomislili ste da zelim alfa muskarca? Dobro ste pomislili.
Treba mi samo za veceras.
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:12   #1197
Neke su godine došle prijatelji se rasuli svukuda po kugli zemaljskoj ,tako da mi fali osoba za razgovor ,diskutiranje o raznim temama, onaj neki drugi pogled na svijet,situacije , trenutne probleme itd. Toliko o tome sad samo da se još prestavim u kratkim crtama muško,37 godina,bavim se fotografijom za svoj gušt, čitam , šetam sa psom... toliko o tome.
Pa ako se nekome da dopisivati neka se slobodno javi biće mi zadovoljstvo...

LP
__________________
"Život nije trka,već putovanje u kojem treba uživati,na svakom koraku. "
marks30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 20:21   #1198
Bok!

Ja sam djevojka od 30 godina tek, 178 visoka, prekokrasna izvana i jos prekokrasnija iznutra


Trazim osobe/osobu priblizno svojih godina, optimisticnu po prirodi, otvorenih pogleda na svijet.
Ljubitelji narodne glazbe i cajki, vjerski fanatici i sl. isključeni.

Živim i radim u Vž-u. Ljubiteljica znanstvene fantastike, prirode i alternativnog načina života.
Ne zanima me dopisivanje kojem nikad nema kraja. A ako imate problema sa slanjem svoje fotke preskočite me

Eto, to je i više nego dovoljno za ovaj oglas
Krug u krugu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 11:10   #1199
Thumbs up Valentinovo Experiment

Pozdrav,

dakle zamisao je sljedeća:
Djevojke koje nemaju dogovor za valentinovo, nudim jedinstvenu priliku da se javite, predlozite gdje da odemo i častim vas večerom ili što već dogovorimo

Dakle imamo par dana za dogovor i onda se nadjemo i uživamo

Osnovni podaci: muško, 32 godine, 165cm, zagreb, dobar i pristojan
BlackAndWhitey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 11:20   #1200
Kad sam imao trinaest godina, nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku.
– Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena djevojka sa životnim žarom.
– U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, cijelo vrijeme je plakala i prijetila samoubojstvom…. Tada sam zaključio da mi je potrebna djevojka sa stabilnom osobnosti.
– S 23 godine sam našao vrlo stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.
– S 27 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao držati korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.
– Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku,koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
– Sada sam malo stariji i mnogo mudriji i tražim samo djevojku sa dobrim sisama i guzom.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.