Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 14:26   #321
Dođeš na tulum forumaša.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 11:43   #322
pokusaj se upisati na nekin tecaj, biti clan nekog udruzenja itd
SelmerGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:18   #323
Za mene je najbolji sport, a od ostalih stvari preporučio bi tečajeve jezika...
peter-petrelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 15:31   #324
Bojim se da su danas ljudi protiv upoznavanja.Teško da možeš upoznat nekog,čak i s poslom osoba priča sa tobom samo na poslu ili izađe jednom mjesečno.Ljudi su danas opsjednuti ekranom,pričanje im je tramak,pogotovo s nepoznatom osobom.Ako te neko upita nešto to je da ih slikaš za fejs.Užas
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:32   #325
Quote:
yelena kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Prije dvije godine sam se doselila u Zg i imala mali krug ljudi s kojima sam bila super. Kroz zadnju godinu dana taj krug sam proširila i sve je išlo nazovimo to "po planu". Onda mi se desila jedna neuspješna veza koja me držala više u Splitu nego u Zg-u, te promjena karijere gdje sam počela raditi od doma, a s tim totalno uništila mogućnost upoznavanja novih ljudi u Zg-u(kroz posao npr.) te generalno društveni život mi je opao. Još uvijek imam super ljude oko sebe, bliske prijatelje tako nije da ne znam nikoga, ali nažalost, većina njih nije baš za nekakve izlaske aktivne, tj. mirniji su tipovi koji su fokusirani na karijeru/faks itd. A ja sam eto, "gladna" upoznavanja i tulumarenja, pogotovo nakon što sam izletila iz te veze i što sam inače tip koji voli izlaziti i upoznavati nove ljude poprilično često. Fali mi doslovno jedna ili dvije ženske osobe koje voli izlaziti (al baš vole) i koje su otvorene i nisu baš za cajke i taj đir, već ono moderno/urbano ili pak alternativa. Upoznavala sam ljude i kroz druge prijatelje, ali teško se tu baš možeš "uvaliti" kad su svi već formirani u neke svoje ekipice, pogotovo što si stariji.S obzirom da mi je 25 i da bi voljela imati ispunjeni društveni život, ne znam kako da popravim ovu situaciju....što je najtragičnije u Splitu taj problem imam riješen, al hebiga, doli ne mogu živjeti tako stvarno moram Zagreb napraviti svojim domom...party domom
Radim na tome da karijeru prebacim iz "sam svoj šef" u klasični radni odnos čisto zbog upoznavanja, ali s obzirom na stanje u ekonomiji ne ide baš tako lako. Ima li tko još kakve savjete?

hvala!
Y.
Imam odličan savjet za tebe - nazovi 091 790 3931 i novi život počinje.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:35   #326
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Bojim se da su danas ljudi protiv upoznavanja.Teško da možeš upoznat nekog,čak i s poslom osoba priča sa tobom samo na poslu ili izađe jednom mjesečno.Ljudi su danas opsjednuti ekranom,pričanje im je tramak,pogotovo s nepoznatom osobom.Ako te neko upita nešto to je da ih slikaš za fejs.Užas
Ja radim s 50-ak žena, no skoro sve su udate, ukratko, nikakva korist od njih. Par njih nije udato, ali te će ostati usidjelice 100% jer su ili kilave ili im nešto ne štima u glavi (kako inače objasniti činjenicu da su godinama same, a uopće nisu ružne).
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:39   #327
Quote:
lovely daisy kaže: Pogledaj post
Kažeš da si na poslu upoznao zanimljive ljude, pozovi ih na pivu jedan dan nakon posla, sigurno ćete imati nekih tema za razgovor, makar o poslu. Drugi put će netko tebe pozvati. Ljudi su previše pasivni i čekaju da se nešto desi, a zapravo treba napraviti prvi korak

Nađi neki hobi, sigurno imaš nekakvih interesa, ovo je već tisuću puta napisano na forumu, ali ljude zaista zbližuje isti interes, postoje različite grupe, strani jezici, sport, fotografija, film itd..

Ali opet kažem, treba napraviti prvi korak i pozvati nekoga na cugu, ne samo čekati da se nešto desi i govoriti kako upoznati nove ljude, sretno
Kladim se da živiš u Njemačkoj, Slovačkoj ili Italiji. Tamo je stvarno moguće i veoma lako upoznati neku curu za druženje. Ako živiš u Hrvatskoj onda su tvoji savjeti beskorisni jer tu se žene u 99,99% slučajeva upoznaju jedino preko veze. A što se hobija tiče, mogu ja imati 100 hobija ako u gradu u kojem živim nema ni jedna žena koja se tim hobijima bavi ili nema ni jedna koja je zainteresirana za upoznavanje s nekime tko joj sam priđe.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 12:15   #328
upoznavanje žena preko veze.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 12:18   #329
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
Imam odličan savjet za tebe - nazovi 091 790 3931 i novi život počinje.


i oscara dobivaa alphacentaury

e da sm zensko pao bi ko kruska na ovo
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 14:59   #330
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
upoznavanje žena preko veze.
Ovo je i meni upalo u oko. Kaj moras bizi u HDZ-u.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 17:27   #331
upoznas nove ljude na slijedeci nacin:
komunikacija + fino/cisto odijelo, predstavis se i zapocnes... bilo da je kiosk u pitanju ili ducan ili parkic ili posao ili neka religiozna grupa ili lunapark ili sportski objekt. samo bez straha i pun elana kreni u prvi potez, ak im se ne svidis -> so what?! move on... oni kojima se svidis i koji tebi ispadnu fini, s njima za rukice i veseljotka na kvadrat
__________________
frank
monsieur frank is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 22:13   #332
Nisam siguran misli li se preko posrednika, ali za nekolicinu uistinu je tako. Ja se ne mogu sjetiti u zadnjih 15 godina je li mi se dogodilo ijedno poznanstvo od upoznavanja bez posrednika, bez wingman-a(ajmo reći spontane situacije i slučajnih"navijača" sastrane) ili posredstvom društvenih mreža

Vozački, faks, razni tečajevi, ništa nije urodilo plodom u smislu da su ostala neka poznanstva van tih područja(ok, faks nije u tipičnom smislu, nego vikend predavanja)
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 20:23   #333
Quote:
lovely daisy kaže: Pogledaj post
Kažeš da si na poslu upoznao zanimljive ljude, pozovi ih na pivu jedan dan nakon posla, sigurno ćete imati nekih tema za razgovor, makar o poslu. Drugi put će netko tebe pozvati. Ljudi su previše pasivni i čekaju da se nešto desi, a zapravo treba napraviti prvi korak

Nađi neki hobi, sigurno imaš nekakvih interesa, ovo je već tisuću puta napisano na forumu, ali ljude zaista zbližuje isti interes, postoje različite grupe, strani jezici, sport, fotografija, film itd..

Ali opet kažem, treba napraviti prvi korak i pozvati nekoga na cugu, ne samo čekati da se nešto desi i govoriti kako upoznati nove ljude, sretno
Uglavnom izlazimo svi sa posla i kad izađemo, onda uglavnom pričaju o poslu. Onak, to mi i nije baš nešto - sjedi nas 20ak u kafiću, podijeljeni smo inače na manje grupice i svatko priča o poslu. Nije mi to baš nešto.

Sa par ljudi doduše mogu pričati o koječemu, valjda smo na istoj valnoj duljini, ne znam to drugačije objasniti, ali oni imaju svoja društva, a i u vezama su pa uglavnom hrle doma nakon posla, a vikendi su im onda za ta svoja društva i njihove partnere/partnerice. Nema baš tu mjesta za mene bojim se.

Quote:
SelmerGrey kaže: Pogledaj post
pokusaj se upisati na nekin tecaj, biti clan nekog udruzenja itd
Rado bih nešto upisao, ali preko tjedna idem u 8, a dolazim doma onak u 18 sati i jedino kaj mi preostaje je nešto složiti za jesti i tako slično nešto. Preko vikenda sam zato uglavnom u stanu i ne znam što sa sobom.

Ne znam, pogledat ću što mogu raditi, dosadno mi je već visiti na Internetu i vježbati u stanu. :P
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 20:47   #334
Mislim dosta da tehnologija odvlaći ljudi.Ljudi bulje u ekran.Kad izađeš u kafić i tad više po mobitelu,manje priće.U kafiću doživiš evo ti fotoaparat ili mobitel pa nas slikaj.Umisto plesa slikaj me s frendicama za fejs.Dno dna ,ni hvala ne dobijem
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 20:52   #335
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Umisto plesa slikaj me s frendicama za fejs.Dno dna ,ni hvala ne dobijem
Kad te to zamole, nastavit dalje sa zajebancijom je vrlo jednostavno. One su tvoje, samo jos to ne znaju.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 09:10   #336
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
upoznavanje žena preko veze.
Aha, sa preporukama.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 11:59   #337
ako netko želi večeras u kaptol centar pogledati carol sa mnom, evo prilike za druženje.
__________________

<3
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 15:58   #338
p.s. ne smrdim.
__________________

<3
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 16:14   #339
Quote:
Beshtia kaže: Pogledaj post
p.s. ne smrdim.
Ni kad se tri dana ne operes?
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 16:28   #340
Quote:
Beshtia kaže: Pogledaj post
p.s. ne smrdim.
trebalo bi te posnifati.

princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.