Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2004., 00:07   #21
Quote:
Gulpa kaže:
Kasno?!

Kod mene tek 7:00 ujutro

Ako stvarno nesto zelis onda poduzmi prvi korak - odluci sresti ljude... ima svakakvih opcija. Ako si u Zg odi na Sljeme pa se pridruzi nekom drustvu - jos nisam cuo da je netko odbio ugodnu osobu sa demizonkom vina Ako si na selu, odi na jednu od onih zabava, pa brij zene sa sela te budu naucile triku ili dva

Uposli mastu, pa kreni na djela
gle,covjek je na faksu...srece ljude svaki dan;mozda zivi i u domu ili sigurno ponekad ode u menzu;ako jos do sada nije upoznao/nasao nikoga, problem je u necem drugom..ili je ful sramezljiv..ili je fizicki ili na drugi nacin ljudima odbojan (molim,bez uvrede); sve se da promijeniti..i izgled i samopouzdanje, stooga treba se malo proanalizirati
 
Old 30.10.2004., 00:13   #22
Quote:
masterblaster kaže:
je

ali ja sam shvatila da je covjek osamljen, a ne u potrazi za pussy
Eh ja opet stalno razmišljam o pussy pa valjda zato

Nego nešto vezano za temu, ne znam što reći a da ne ponovim već što su neki rekli.
Ja ne razumije takve ljude koji jednostavno odustanu ili se pomire s takvom situacijom.
Ja sam uvjeren da svatko sebi može naći nekoga, ako ti (dečko koji je otvorio topik) sjediš kod kuće za kompom i samosažaljevaš se i žališ se na to kako nemaš djevojku pa ne možeš ni očekivati da u dogledno vrijeme bar poljubiš neku
Uglavnom nitko od nas neće izaći i upoznati nekoga umjesto tebe.
Otiđi na neku zabavu, izađi u nekakav kafić,upoznaj se s nekom djevojkom, opusti se, pokušaj se zabaviti, razgovarajte,valjda znaš razgovarati? S vremenom češ već upoznati neku kojoj ćeš se svidjeti ali ti si taj koji se mora trgnuti.
I nemoj da te slučajno prvo odbijanje obeshrabri.Mislim ne mogu reći da te ne razumijem , znam kako je meni bilo kada sam prvi put pozvao jednu sada bivšu djevojku van, bio sam sav smotan ali eto pitao sam ju i cura je pristala i tako, jedno je vodilo k drugom.
Da nisam skupio hrabrosti i prišao djevojci naravno od toga ništa ne bi bilo.A najgora stvar koja se mogla dogoditi i koja se tebi može dogoditi kada priđeš curi se je da te odbije.Moš misliti velika stvar.

Nadam se da češ uskoro uhvatiti koju
Creeping Death is offline  
Old 30.10.2004., 00:19   #23
jebote, ovdje neki nemaju pametnijeg posla nego ovakve topice otvarat...
pepeljara is offline  
Old 30.10.2004., 00:19   #24
Quote:
Creeping Death kaže:
A najgora stvar koja se mogla dogoditi i koja se tebi može dogoditi kada priđeš curi se je da te odbije.Moš misliti velika stvar.
Prvi odbijanac jest velika stvar Ali imas pravo, kreni dalje...
Gulpa is offline  
Old 30.10.2004., 00:21   #25
Quote:
pepeljara kaže:
jebote, ovdje neki nemaju pametnijeg posla nego ovakve topice otvarat...
Di si pepe

Ti si pravi jebac... daj mu savjet!
Gulpa is offline  
Old 30.10.2004., 00:28   #26
Re: Re: pomoc!savjet!

Quote:
Malaja kaže:
Slušaj ti mene zlato, nikad nije kasno....samo ti lijepo počni ići van i družiti se sa curama, reci toj priji nek te upozna sa nekim svojim prijateljicama....a kaj se prve puse tiče,ma to ti stvarno nije problem..to je instinktivno svladivo gradivo...
Puno sreće ti želim...
A da ti se sve to ostvari, moraš biti društven. Naravno, ako to prirodno nisi, trebat će ti dok se ne navikneš na druženje nekakva pripomoć. Dakle, počni pit.
I ne bediraj se. Dosta su ljudi došli na forum kao djevci i onda nešto zbarili na osnovi praćenja savjeta drugih.
Gazda is offline  
Old 30.10.2004., 00:30   #27
Quote:
Gulpa kaže:
Di si pepe

Ti si pravi jebac... daj mu savjet!

hej...
ma nemogu nesto razmisljat ovako kasno..
mislim da je najbolji savijet " izadji i nadji sta da jebes ", ha ja..
pepeljara is offline  
Old 30.10.2004., 00:31   #28
Re: Re: Re: pomoc!savjet!

Quote:
Gazda kaže:
Dakle, počni pit.
Evo, ako neces poslusati moj savjet, poslusaj Gazdin!
wyrm is offline  
Old 30.10.2004., 00:46   #29
pa sramezljiv jesam,fizicki odbojan definitivno(stalo mi se rugaju zbog izgleda) pa tako da su to neki od razloga.
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 00:51   #30
Onda je pred tebe trnovit put... svejedno, tvoj je pa hrabro njime zakoraci. Ono sto neces dobiti izgledom, mozes dobiti pamecu, duhovitosti i... u slucaju nuzde novcem.
Gulpa is offline  
Old 30.10.2004., 01:02   #31
Quote:
cronaldo kaže:
pa sramezljiv jesam,fizicki odbojan definitivno(stalo mi se rugaju zbog izgleda) pa tako da su to neki od razloga.
ok. konkretno - da li se rugaju zbog fizicke mane, stila oblacenja, viska/manjka kilograma, neceg cetvrtog ili sveukupno? da li ti smatras da si fizicki odbojan?
gle, sve od toga se da promijeniti i poboljsati.pitanje je, jesi li spreman uloziti truda?
sramezljiv si zbog ruganja (vjerojatno ) jer nisi od drugih dobio potvrdu da vrijedis.
 
Old 30.10.2004., 01:11   #32
uf,sad sam vidjela onaj tvoj topic o prosipanju zubiju.nadam se da nisi mislio ozbiljno. jer, zvucis jako frustrirano i ocito je da patis.
neki kvalitetan psiholog bi ti sigurno pomogao da se naucis nositi sa nepravdom, kako steci samopouzdanje i slicno.
 
Old 30.10.2004., 01:12   #33
manjak kilograma ali to se ne vidi,ali ruzan sam kao govno i ruzniji.
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 01:20   #34
Quote:
cronaldo kaže:
manjak kilograma ali to se ne vidi,ali ruzan sam kao govno i ruzniji.
za manjak kilograma je idealna teretana ili neki sport poput veslanja.radi cuda!
ruznocu mozes isfurati, kao i ljepotu.budi otkaceni umjetnik!
nadi si hobi koji puca adrenalinom..da osjetis moc!

budi dobro!
 
Old 30.10.2004., 01:24   #35
ruznocu?da sigurno vjeruj tako nesto ruzno jos niste vidjeli.da ti dam sliku zgrozila bi se.
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 01:26   #36
Quote:
cronaldo kaže:
ruznocu?da sigurno vjeruj tako nesto ruzno jos niste vidjeli.da ti dam sliku zgrozila bi se.
ajde posalji, ako hoces na PM pa da prosudimo (ne mislim te zajebavati)
Gulpa is offline  
Old 30.10.2004., 01:36   #37
Quote:
cronaldo kaže:
ruznocu?da sigurno vjeruj tako nesto ruzno jos niste vidjeli.da ti dam sliku zgrozila bi se.
ok, ali i to se da srediti sa vremenom. estetska kirurgija cvate...imas velik nos?napravit ce ti mali. imas klempave usi? napravit ce ti ih uz glavu. akne,oziljci,bore? kozmeticari rade cuda. to danas fakat nije vise bed.
ako nemas jos love za to,ulazi u tijelo!!!tko ce gledati facu ako se na plazi pokazes...onak...razgoliceno i misicavo...
i bavi se nekim divljim hobijem...downhill i slicno..ozbiljno!
 
Old 30.10.2004., 01:38   #38
pslao sam ti na pm
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 01:43   #39
Quote:
Gulpa kaže:
ajde posalji, ako hoces na PM pa da prosudimo (ne mislim te zajebavati)
i???
kakva je prosudba?
 
Old 30.10.2004., 01:45   #40
mogu i tebi dati ako hoces
cronaldo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.