Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 16:48   #1
Ženeva motor show 2009 - kako doći?

posto se namjeravam za vikend zaletit u ženevu na navedeni auto sajam zanima me jel bio tko?? kako je najisplativije doci?? gdje se mogu kupiti karte za vlak (nigdje ne mogu naci) koliko dodje povratna karta otprilike -vlakom..inace avionom je 2200kn povratna al to mi je nekako previse..hvala
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 16:58   #2
danas čul na radiu da nude aranžman, prijevoz autobusom za nekih 1400 kn.
a naravno da nisam zapamtil koja agencija.
drugi puta bum poslikal s mobitelom
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 17:52   #3
bit ce ponuda od agencija ... ako je samo prijevoz onad oko 400 kn a mozad s nocenjem do 800
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 18:03   #4
Idi autom, hebeš vlak
http://www.viamichelin.com/viamichel...09&indemnite=0


Jel imaš ulaznice??


ps ak odeš, javi kak je prošao put, smještaj i ostalo, ja idem slijedeći vikend...
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 21:02   #5
Skupite se 4 frenda, podijelite među sobom troškove benge i cestarine ( mislim da je 25€ vinjeta u CH ako nije poskupila ) i opiči preko dežele ( ne zaboravit stat na Višnja gori i dobro zalijat deželu heh heh he he da naraste i diši fino )
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 23:31   #6
Quote:
marinho25 kaže: Pogledaj post
posto se namjeravam za vikend zaletit u ženevu na navedeni auto sajam zanima me jel bio tko?? kako je najisplativije doci?? gdje se mogu kupiti karte za vlak (nigdje ne mogu naci) koliko dodje povratna karta otprilike -vlakom..inace avionom je 2200kn povratna al to mi je nekako previse..hvala
ovako:

bio sam ja vlakom do Geneve (nevezano za auto show) i racunaj da imas minimalno 3 presjedanja, put traje 15-17 sati, a mene je povratna karta dosla cca 2000kn.
karte se kupuju na glavnom kolodvoru u Zagrebu.

http://www.hznet.hr/iSite3/Default.aspx?sec=94

tu ti je medunarodni vozni red pa vidi..

redovne bus linije do geneve nemas, bar ga nije bilo.

avion za 2200kn je hebena varijanta i mislim da nemas kaj razmisljat dalje.

e da imas i jedan potencijalni problem, vrlo tesko ces nac smjestaj za vrijeme sajma i to ne samo u genevi nego i okolici.
libero07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 00:49   #7
vidim da se vlakom nikako ne isplati, opet toliko se vozit a da povratna karta dodje mrvicu manje od avionske je vise nego smjesno..mislio sam da bi mogao jeftinije proci ,na viamichelin autom ispada troskovi cestarina + benzin 340 eura nekih 8-9 sati voznje i to je puno tako da je avion definitivno najisplativiji ..smjestaj inace imam ali mislim da cu i ove godine ostati doma jer ipak mi je to malo veci trosak a nisam bas pri lovi..mislio sam da bi mogao jeftinije proci..
hvala svima na odgovorima
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 00:57   #8
Quote:
marinho25 kaže: Pogledaj post
vidim da se vlakom nikako ne isplati, opet toliko se vozit a da povratna karta dodje mrvicu manje od avionske je vise nego smjesno..mislio sam da bi mogao jeftinije proci ,na viamichelin autom ispada troskovi cestarina + benzin 340 eura nekih 8-9 sati voznje i to je puno tako da je avion definitivno najisplativiji ..smjestaj inace imam ali mislim da cu i ove godine ostati doma jer ipak mi je to malo veci trosak a nisam bas pri lovi..mislio sam da bi mogao jeftinije proci..
hvala svima na odgovorima
Dodji do Luzerna,karte imam i ides sa mnom,najbolje je ici radnim danom,posto su vikednom takve guzve,da je bolje ostati doma.
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 03:03   #9
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Dodji do Luzerna,karte imam i ides sa mnom,najbolje je ici radnim danom,posto su vikednom takve guzve,da je bolje ostati doma.
Jozo, ak dođe do tebe nebute show ni vidli, kad ga odfuraš u svoju konobu pa se skupa nalijete bit će " ko jxxx show ovdje je bolje..." hahah hahaha hhah h a

znam te puško dok si pištolj bila!

Ok ...drugi put dolazim ja ...a onda nebumo samo na show išli Jozo!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 15:23   #10
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Skupite se 4 frenda, podijelite među sobom troškove benge i cestarine ( mislim da je 25€ vinjeta u CH ako nije poskupila ) i opiči preko dežele ( ne zaboravit stat na Višnja gori i dobro zalijat deželu heh heh he he da naraste i diši fino )
Najbolje

Kaj misliš koliko realno treba(vremenski) od ZG do Geneve?

jel ovo ok put http://www.viamichelin.com/viamichel...09&indemnite=0
?
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 15:32   #11
Quote:
Hiperaktivo kaže: Pogledaj post
Najbolje

Kaj misliš koliko realno treba(vremenski) od ZG do Geneve?

jel ovo ok put http://www.viamichelin.com/viamichel...09&indemnite=0
?
ako vozis sam onda cca 11-12 sati sa stajanjima...
vozio sam par puta prema Bernu i to kroz njemacku i kroz italiju (bez divljanja po cesti)

Zadnje uređivanje kostica : 05.03.2009. at 15:57.
kostica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 19:23   #12
I ne se puno motat po Zagatovom štandu
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 23:12   #13
Ženeva za one koji nisu u mogućnosti do Švicarske se zaletit. Odlična galerija slika.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 13:18   #14
Quote:
marinho25 kaže: Pogledaj post
posto se namjeravam za vikend zaletit u ženevu na navedeni auto sajam zanima me jel bio tko?? kako je najisplativije doci?? gdje se mogu kupiti karte za vlak (nigdje ne mogu naci) koliko dodje povratna karta otprilike -vlakom..inace avionom je 2200kn povratna al to mi je nekako previse..hvala
Avionom za 1.480,00 kuna. Ujutro se kreće, navečer se vraćaš (14.03.2009.). Ulaznica za show naravno nije uključena.

http://www.extra-travel.hr/ponuda.ph...=0&ponuda=1355
Igor4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 14:05   #15
Ispada da bi bilo jeftinije ići autom,ako se ima vremena.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 15:14   #16
Quote:
igor2244 kaže: Pogledaj post
Avionom za 1.480,00 kuna. Ujutro se kreće, navečer se vraćaš (14.03.2009.). Ulaznica za show naravno nije uključena.

http://www.extra-travel.hr/ponuda.ph...=0&ponuda=1355
Skinuli su cijenu na 1.000,00 kuna, izgleda da slabo pune avion.
Igor4444 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.