Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 18:42   #81
Isuse, trola vas. Daj gle kako pise.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 21:13   #82
Ne trolam.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 22:07   #83
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Ne trolam.

Jbg, mi te tako doživljavamo. Jer neprestano tupiš jedno te isto a to uopće nema smisla. I napadaš nekoliko tema tom pričom uzaludno pokušavajući od nekoga čuti ono što bi ti željela čuti ali to ti nitko neće reći. Ne što te mi ne volimo nego jer živiš u svijetu mašte.

Iskreno, živo me zanima taj lik. Ono, kao muškarac sam pomalo ljubomoran na lika koji izgleda tooooliko dobro (nije toliko dobar u karakteru očito jer to se ni tebi ne sviđa) da te je toliko zaludio. Ono, čisto da znam koliko milijuna mi treba za plastičare ukoliko poželim biti kao on

Ti pričaš o kliku ali klika nema. Ti si kliknula (i prebacila zupčanik očito, nešto je tu i puklo) a on nije. Gledao je kao curku koju bi mogao večeras potrošiti, kada je to propalo digao je ruke od tebe.
Dodao te na fejs? Super, hoćeš jednu bolnu istinu - većina muškaraca će dodati i neku koja ih baš ne zanima čisto da vidi kakve su joj prijateljice. Nema smajlija, brutalna istina.
Ne lajka ti statuse jer si mu pod poznanicima ili je isključio opciju "pratim". Jer ga ne zanimaš. Ili se boji (očito s razlogom) da bi ti svaki lajk shvatila kao izljev ljubavi.

Što prije to shvatiš i trgneš se bolje za tebe. Ali ne očekuj da će ti ovdje netko tepati i govoriti ma one tebe voooooli.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:02   #84
Samo napadate,a meni nije lako.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:32   #85
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Zasto nece pricat najnormalnije?
Oprosti, draga, znam da si gluha, ali nisi slijepa.
Molim te, daj piši malo čitkije, čovjek izgubi volju da uopće pročita šta si napisala.

Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Samo napadate,a meni nije lako.
Mislim da te ne napadaju, samo ti pokušavaju objasniti da je lik jednom riječju - jebivjetar.

Razumijem da ti se svidio, ali iz ispričanog, tip igra jednostavnu igru - APP (ako prođe prođe).
Nisi mu dovoljno zanimljiva da bi bio s tobom, ali te drži s pokojom poručicom u nadi. I to je lukavo. Čisto toliko da se ti stalno pitaš što se događa i sviđaš li mu se.

Jednostavno, iskreno, iz iskustva, mogu ti reći - ne, on te ne želi.
Nisi mu odbojna, ali on nije zagrijan za tebe, već za mogućnost da dobije seks. Nemoj njegovom ponašanju davati značenje i kontekst jer mu daješ onakvo značenje i onakav kontekt kakav ti priželjkuješ.
To što te dodao na fejs ne znači ništa. Poruka svakih tko zna koliko dana? Ma daj, molim te. Daje ti mrvice. Ma, to nisu čak ni mrvice čime se ti hraniš.

Vrijeme ti je da dobiješ kičmu i steraš ga tamo gdje mu je mjesto.

Tebi ovo možda se čini grubo, ali to je istina.
Živiš u lažnoj nadi. Probudi se.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:47   #86
Onda najbolje jexda ga steram nekaM kolko tesko bilo.Ali ionak nebu lik vise javil.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 14:09   #87
Čovjek ti je sve lijepo rekao. MOžda trenutno bari druge, možda ne, ali činjenica je da ga vidiš online i da ti ne želi odgovoriti na poruku.
Nastavi živjeti kao i do sad, kao da ga nisi upoznala.
I, kad nađeš slijedeći love interest, polako s tim porukama...
Evo, iskreno, da sam muško, mene bi ta navalentnost izbezumila do granice da bih te blokirala. Sorry ali pretjeruješ u svojoj fiksaciji na lika kojeg si vidjela par puta u životu i koji ti nije obećao ništa.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 04:23   #88
Ne pisem mu opce vise.Ako bu javil ako je rekao da bu doma u 3 mj,nema smisla ista ocekivat znam ja to sve jako dobro.
Bez brige zivim ja isto kao sto nismo se ni upoznali,sve je ok.Dobro je ne pisem mu,niti mislim se s njim natjecati niti trcati Nisam takav tip,samo sam pitala.Imam ja druge opcije kako i druge nove upoznati.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 04:24   #89
P.s.nisam nist od njega trazila ,samo da cujem kak je kako je na brodu,sta ima zanimljivoga nist posebno kao sto bi netko nekog pita opcenito.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 05:08   #90
ma bjezi od njega
ocito je nesto drugo nasao
Oriongods is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 17:07   #91
Na prosloj autoricinoj temi -identicne problematike rekla BiH, pustila sam korijenje s korjencicima strpljenja, bas kao i ne-mali broj, za uvodnicarku, zabrinutih forumasa.
Svaki od savjeta tamo ispisanih, a ovdje ponavljanih, ne-ucinili su da se mala i crnokosa usavrsi do prestanka proganjanja svakog decka sto naNju paznju svoju kratkorocno svrne.

Mogu shvatiti da su neki zagrljaja/paznje/poljubaca/sexa... zeljni, ali ovakve ocajnicke mjere naSilu skladistenja pod zaljubljenost ovlas dodira/pogleda, uskracuju mi zadovoljstvo biljezenja normalnog.
Malacrnokosa, znam da ti je gluhoj teze pronaci partnera, problem kakav ne vezujem uz tvoj invaliditet koliko uz manicnu potrebu proganjanja sirotih muskaraca. I zasto, pobogu, potragu za svojim odabranikom ne zapocnes u SGINGZ-u
Druzi se na organiziranim radionicama mladih, nauci znakovni jezik, usavrsi i ovaj kojim pises/govoris, pa ce i ljubav, sama po sebi, predvidjeno doci.
Svakako, poradi najprvo na svome ponasanju, jer poruka koju sada stalkanjem prenosis, najstetniju posljedicu (izbjegavanja) upravo na tebe ima.

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 08:20   #92
Ma da slazem se da nema garancije kako jw rekao clint eastwood "IF YOU WANA GUARANTEE BUY A TOSTER."
EllissonWatson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 17:56   #93
Ispricavam se ako vas opterecujem,vise ne budem.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:27   #94
Covjek mi nudi prijateljstvo i nist vise,a ja mu velim da nebu dobro ako se mi svida i da bi htela da zavrsimo skupa i da bi htela biti s njim.i da prijateljstvo nebu dugorocno i da nebu dobro.A on kaze vidli bumo.Zar me zeli izmuljati izigrati i povrediti?A ja sam celo vreme iskrena,otvorena i dobronamjerna.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 08:30   #95
Prijateljstvo na osnovu čega? Jednu večer ljubakanja?

Odjebao te na, uvjetno rečeno lijep način. Prihvati to i prestani se mučiti.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 09:38   #96
Dal znak znaci "vidli bumo" znaci da nemam sanse nikakve?
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 09:40   #97
A poljubili smo se i htel je sex,a ja sam ga oodbila dva put,a sad je presel na prijateljstvo.Kaj je s njim ne vredu?
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:42   #98
Ne, to znači da će te opalit ako bude prilike i ne bude imao ništa zanimljivije. S njim je sve u redu, ti si zabrijala nešto deseto. Ali, već smo to raspravili.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 10:57   #99
Znaci nemam nikakve apsolutno sanse?
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:05   #100
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Znaci nemam nikakve apsolutno sanse?
Imaš šansu da te pojebe.

S tobom neće biti nikad. Tu nemaš nikakve, apsolutno nikakve šanse. Zero. Nula.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.