Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2016., 10:09   #41
U prošloj godini sam se dosta bavio promišljanjem o sebi i samoanalizom, što zna bit dosta zajebano ali se može i dosta toga naučiti, jer važno je upoznati sebe.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 11:38   #42
Najbolja godina u zivotu do sad.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 13:16   #43
Bila je jedna od gorih.. Dogodilo se više negativnih nego pozitivnih stvari, ali sve te stvari su utjecale na neke promjene u životu. Postala sam svjesnija što želim a što ne želim u različitim aspektima. Neki ljudi su otišli, neki su došli u moj život, postala sam svjesnija važnosti sadašnjeg trenutka, počela sam raditi ono što volim, ne slušati mišljenja drugih i sve u svemu rasti na duhovnoj razini. Za ovu 2016. godinu znam da će mi biti najbolja do sada i jako joj se veselim ))
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 16:31   #44
Užasna godina. Osim velike ljubavi, izgubil sam i osobu kojoj bi sve dao.
Godina je bila prožeta i problemima doma pa se sve to odrazilo i na mene.
Mjesecima sam bio u depri. Toliko velika da se ne jede ništa i izbjegavaju se frendovi.
A onda, od sredine 11 mjeseca samo pozitiva, podrška od frendova koji su skužili da sam stvarno dotaknuo dno. Stvarno su me digli za blagdane i bili ogromna podrška.
Sljedeća sezona nemre bit lošija od ove. Također, svima sve najbolje i da imate puno uspješniju ovu sezonu nego prošlu.
HAM 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 16:45   #45
Meni je bila odlična. Završio sam faks, našao prvi posao, ne mogu se žaliti.
GuestX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 18:39   #46
prosječna, bilo je i dobrih i loših trenutaka, ali nekako je falilo napetosti u istoj
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 19:07   #47
Kao život u malome. Puna uspona i padova.

Doživjela od sloma od boli do sloma od sreće..Izgubila osobu koja mi je jako puno značila, ali samim time postala sam snažnija, pozitivnija i shvatila bitne stvari.
Imam obitelj, prijatelje koje obožavam, kavu, svjež zrak, zdravlje, i osobu koja me drži na zemlji. A i faks mi ide. Ništa više od života ni ne treba, tražiti.
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 19:21   #48
Bila je relativno uspješna, u poslovnom smislu svakako bolja od 2014..ali još je puno toga ostalo neostvareno. Puno previše
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 02:38   #49
Dobra, a ova će biti još bolja.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 03:24   #50
bila je tema. tamo negdje krajem 2014. o novogodišnjim odlukama za 2015.

ova me natjerala da idem pogledati što sam tamo nadobudno tvrdila.

pogazila sam većinu svojih odluka. jbga.
ali naučila sam puno o sebi. i drugima.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 07:10   #51
svaka brza od one prehodne
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 11:45   #52
Teška i loša godina . Nadam se da će ova biti bolja.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 14:32   #53
Nije bila jedna od boljih ali ni od najgorih.

Prije par dana uspjela registrirati auto paaa...
mogla je godina završit gore nego što je.

Sve u svemu, pozitivna nula
__________________
Nitko nezna što može dok ne pokuša
trenutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 15:43   #54
moglo je i bolje
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 17:26   #55
Prilično dosadna. Nisam prešla hrvatsku granicu uopće, nisam izvodila nikakve upečatljivije pizdarije i nisu mi se događale nikakve spomena vrijedne pizdarije.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 20:46   #56
Apsolutno nevjerojatna

Iako je mom životu bilo godina sa mnogo više "značajnih" događaja i aktivnosti, ova koja je upravo prošla mi je zaista bila posebna.

Sa svojih sam 35. godina prvi puta u životu doživjela da mi je netko slomio srce i koliko god se u tom momentu činilo kao da je to najgora stvar koja mi se u životu dogodila (a nije!), iz ove mi je perspektive drago da se dogodila.

Pokrenula je u meni neki proces aktivnijeg doživljaja balončića u kojem sam živjela. Shvatila sam da je moj balončić sigurnog i stabilnog života, u emotivnom i financijskom smislu, davno puknuo i da je krajnje vrijeme da se prestanem ponašati kao da se to nije dogodilo.

U tom sam procesu doživjela nevjerojatne stvari; razočarali su me ljudi za koje sam mislila da nikada neće, a oduševili su me neki za koje gotovo da nisam ni znala da postoje, obnovila sam neke odnose koje sam proteklih par godina zanemarila, stvorila neke nove, podsjetila sam se aktivnosti koje su me davno veselile (i još uvijek pružaju jednako zadovoljstvo) i otkrila neke nove, probala sam čak i one za koje čitav život tvrdim da nisu za mene (sad znam da nisu, ali to ne znači da iskustvo nije bilo sjajno), a i prihvatila sam neke životne realnosti, koje ne mogu mijenjati i uspjela im se prilagoditi u mjeri koja meni paše.

Međutim najvažnija lekcija 2015. godine bila je ta da sam naučila biti sama. Ne mislim pritom "sama", kao osoba bez partnera drugog spola, nego zaista raditi stvari sama; provoditi neko vrijeme sama i istinski uživati u tome.

I iako me u ovoj godini čekaju neke iznimno teške stvari, promjene koje moram poduzeti, rukavi koje moram zasukati, iskreno se veselim. Veselim se svemu što sam odlučila da ću napraviti i svim iznenađenjima, koja će mi život putem prirediti.

I, iako ni ja ove godine nisam "prešla državnu granicu" (sve unutar 100injak km ne računam), niti sam sjela u avion, stvarno mislim da je vožnja bila fantasična
RobCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 20:15   #57
Najbolja godina u životu.Bila su tu i velika razočaranja,nepravda.Ali u 2015. sam ostvario najveći san i dogodilo se nešto prelijepo za što nisam mislio da će se ikada dogoditi.Tako da živim svoj san.A 2016. će biti još bolja od prošle godine
VOLIM-LUMINIZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 20:48   #58
Bol,pritisak,razočaranje,nerazumijevanje, općenito odvratni unutarnji svijet isključivo negativnih osjećaja i patnje. Godina koja me još jednom suočila s činjenicom da su sva moja svijetla nadanja samo iluzija rijetkih podnošljivih trenutaka i da stvarno nemam nikoga svoga na ovom svijetu niti se za išta mogu prihvatiti. Još jedna ogavna godina koju nisam htio doživit.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 21:18   #59
Kao yin yang
malo crna malo bijela u krug
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 00:34   #60
U zadnjih dvije, tri godine, ovo je sigurno nažalost najlošija godina. Krenula je dobro, ali je to dobro kratko trajalo. Do kolovoza je čak i bilo dobro, a onda od sredine kolovoza su krenuli problemi, a još veći početkom rujna. Svi ti problemi su toliko loše utjecali na mene da sam čak pokvario odnose i s ljudima koji su uvijek uz mene, zbog čega mi je najviše žao Malo se popravilo zadnjih par tjedana. S obzirom da trenutno ne vidim nikakav izlaz iz situacije u koju sam upao, bojim se što će sve biti u 2016., ne očekujem ništa, nadam se najboljem.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.