Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2016., 13:58   #21
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
nisam imala losu namjeru i da sam znala da cu ovako proci ne bi se sigurno s njim ni nasla nego on mi je prodao lijepu pricu na koju sam ja pala, mislila sam da ce ovaj puta biti sve drugacije i onda PAF sutradan ta slika...
Nakon što ti je rekao ovo...

Quote:
kada mi je on otvoreno rekao da se mozemo vidjati samo iz zabave, da veza ne dolazi u obzir jer si ne pasemo za vezu
..ti si pala na izmjenjenu priču i sad ćeš nadam se naučiti da ti ona stvar ne vodi život. Jebiga tak ti je to, momak te iskoristio jer je očito vidio da može (a tko zna kolike je tako izvoza prije i koje će još izvozati) život ide dalje...
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:03   #22
Realno je to da si naivna i padas na slatkorjecivost. Prvi puta nisi znala u sto se upustas, sto nije slucaj i za drugi puta.
Ides kontra svojih stavova zbog dobrog seksa, nema se sto njega ne shvacati, zna kako dobiti ono sto zeli a znas li i ti? U svojim stavovima treba biti malo ustrajniji. Lakse je nekoga iskoristit nego zavoljeti, mislim da se kod tebe nije niti trebao nesto truditi.
Ponekad nemozes imati sve, ili se zabavljaj ili se uozbilji i to prekini,sto ti vise pase.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:23   #23
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post

kada mi je on otvoreno rekao da se mozemo vidjati samo iz zabave, da veza ne dolazi u obzir

ja sam otkrila o njemu neke sitnice tipa da svaki dan konzumira marihuanu i hasis, da se dopisuje i non stop mu telefon zvoni, ne spava nocima , a po danu spava , mjenja poslove svaka 2 mj itd. uglavnom ne zna sta ce sa sobom.

u krevetu smo si pasali i to mi je nedostajalo .
sta je to u njegovoj glavi da je zapoceo nesto s novom osobom a meni se javlja i zeli susrete samnom
na samom pocetku ti je jasno dao doznanja da nije osoba za vezu nego sam za avanturu,seks ---

te sitnice koje si otkrila su loše životne navike koje se tesko mijenjaju...ne treba ti takva osoba

rekla bih cak da ti on uopce ne fali kao osoba...samo te ocito znao dobro pofukat i to je jedino sto ti fali...

u njegovoj glavi je seks, zabava i provod---prema tome mu nije bitno jel trenutno fuka jednu ili vise curka...bitno da fuka...zato je i inzistirao da prespavas kod njega jer mu nije samo do diiiivnih susreta s tobom nego do seksa

znam da komentari zvuce grubo...al vjeruj mi da sam dobronamjerna

pusti ti njega neka se on kotrlja di hoce i nemoj birat decke koji su samo za seks i kojekakve avanturice...jer ocito se nemozes ili nezelis nositi s tim
okruglakockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:32   #24
Pliz izdrži još malo, par godina, pa da te onda čitamo u šupendarama
mack5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:36   #25
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pocni razmisljati glavom a ne piČkom.
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:31   #26
Poanta je da je lik propalitet i niškoristi, daleko je od materijala za ikakvu vezu ili bilo što nalik tome. Droga, lijenost i nerad + naknadne laži i iskorištavanje - već ovo prvo bi mi bio alert za to da se maknem od takve osobe, a kamoli da razmišljam i pitam se i nadam jesam li ispravno postupila
Ono što si navela pod sitnice nisu baš bezazlena stvar... tipa ne može zadržati posao, sa raznim supstancama omogućava si bijeg iz realnosti... radi se očigledno o osobi koja nije u stanju nositi se sa životom zrelo i odgovorno i uopće ne znam čemu dvojiti i sekunde o nastavljanju ičega s njim?!
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:43   #27
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
već ovo prvo bi mi bio alert za to da se maknem od takve osobe, a kamoli da razmišljam i pitam se i nadam jesam li ispravno postupila
Zaboravila si na ogromnu razliku izmedju vas dvije.

Njoj leptirici u vagini sretno leprsaju po zelenim brezuljicima dok tvoji.. spavaju.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:51   #28
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Zaboravila si na ogromnu razliku izmedju vas dvije.

Njoj leptirici u vagini sretno leprsaju po zelenim brezuljicima dok tvoji.. spavaju.
Ne bih voljela ni da se bude pored takve osobe
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:54   #29
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Zaboravila si na ogromnu razliku izmedju vas dvije.

Njoj leptirici u vagini sretno leprsaju po zelenim brezuljicima dok tvoji.. spavaju.

žešća glupost. ovdje se radi o kontroli nagona jer nas to razlikuje od životinja.

ili se treba prepustit svemu tome ali pritom ništa ne očekivat osim kratkotrajne zabave
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 11:08   #30
Meni nije jasno trolas li ili se najozbiljnije pitas jesi li ispravno postupila? Koliko imas godina ako se smije znati?
Covjek od 36 godina koji nema stalan posao, konzumira sto vec i zeli samo 'zabavu' s tobom je osoba koja ti nikako ne treba u zivotu.
Odgovor na tvojevpitanje jest: Jesi, ispravno si odlucila. Bjezi od njega i vise mu se ne javljaj na telefon.
Nije da ces to poslusati, no eto nek se nade
Smijem li pitati kako i tko ga financira uopce??
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:45   #31
Quote:
nesretna1 kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno trolas li ili se najozbiljnije pitas jesi li ispravno postupila? Koliko imas godina ako se smije znati?
Covjek od 36 godina koji nema stalan posao, konzumira sto vec i zeli samo 'zabavu' s tobom je osoba koja ti nikako ne treba u zivotu.
Odgovor na tvojevpitanje jest: Jesi, ispravno si odlucila. Bjezi od njega i vise mu se ne javljaj na telefon.
Nije da ces to poslusati, no eto nek se nade
Smijem li pitati kako i tko ga financira uopce??
nazalost ne troll-am Imam 28 god... znaci nisam isto neka balavica.
pA radi npr.2 mj na jednom poslu pa zaradi 2 place tamo, pa da otkaz, papredje na drugi i tamo malo radi , pa da otkaz, par mj odmara i onda opet nadje i tako u nedogled
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 14:23   #32
Zivot s prosjecnom placom u hr solo je uzasno, uzasno tezak. On pare, uz rezije i stanarinu, ocito trosi i na 'zabavu'.
Izracunaj sama koliko mu treba mjesecno. Makni se od njega cim prije, jucer jos
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 15:06   #33
Quote:
nesretna1 kaže: Pogledaj post
Zivot s prosjecnom placom u hr solo je uzasno, uzasno tezak. On pare, uz rezije i stanarinu, ocito trosi i na 'zabavu'.
Izracunaj sama koliko mu treba mjesecno. Makni se od njega cim prije, jucer jos
zivimo u njemackoj nisam to navela..sorry.. uglavnom shvatila sam da mi ne treba on i da NE mogu na njega racunati niti vjerovati mu , a to je jos strašnije od toga sto je neradnik, a o konzumaciji opijata da ne govorim, ja cak nisam niti pusac , a kamoli da toleriram droksanje
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 17:06   #34
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
zivimo u njemackoj nisam to navela..sorry.. uglavnom shvatila sam da mi ne treba on i da NE mogu na njega racunati niti vjerovati mu , a to je jos strašnije od toga sto je neradnik, a o konzumaciji opijata da ne govorim, ja cak nisam niti pusac , a kamoli da toleriram droksanje
Toleriraš ti sve i svasta, kao i hrpa drugih ženskica, samo kad ti vaši papani namignu. Zavisi samo do kud ta tolerancija ide, kod nekih do izbijenih bubrega a neke su ipak malo pametnije.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 15:40   #35
ah...srać truć...a kad ne toleriraš njihove pi....je onda si teška zahtjevna kokoš i kaj bi se s tobom zaje... kad ima more njih koje će mu podilaziti + još su mlađe i zgodnije. Čini mi se da jako malen postotak muških želi uz sebe žensku s kojom bi imao nešto ozbiljnije, neku s kojom bi mogao raspravljati o svem i svačem, neku sa stavom.
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 15:47   #36
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
ah...srać truć...a kad ne toleriraš njihove pi....je onda si teška zahtjevna kokoš i kaj bi se s tobom zaje... kad ima more njih koje će mu podilaziti + još su mlađe i zgodnije. Čini mi se da jako malen postotak muških želi uz sebe žensku s kojom bi imao nešto ozbiljnije, neku s kojom bi mogao raspravljati o svem i svačem, neku sa stavom.
Svašta.

Ne znam na kakve ti muškarce nailaziš, ali oko mene su uvijek oni kojima su ambiciozne žene sa stavom izuzetno privlačne i to ne samo za pojebati.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 15:53   #37
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
mozda se i jesam zaljubila malo ali nisam ja ta koja njega zove,vec on mene, iako ima novu djevu
ili mu ne valja sex s njom ili mu jos nije niti dala
Prijebalo mu se, drugu obradjuje, tebi se isto prijebalo, pojebali ste se, pale te propaliteti a onda te smeta sto su propaliteti. Ti si njemu posluzila za praznjenje jaja, a on tebi za umakanje. Cemu izmisljati filozofije. Frendica neki dan pojebala se sa likom koji joj nabavlja travu jer se pali na "frajere", lik se dan poslije pojebe sa drugom kojoj nabavlja travu, ona u šoku. Rekoh bože, pale te propaliteti koje ti vidiš kao odraz muškosti i zabave, poslije te to smeta i bojiš se za boleštine jer ti nije normalno da to netko radi. Sama si radiš sranja a jednako si kriva.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 22:23   #38
Autorice, o tvom "ukusu" za "muškarce" neću raspravljati. Iako bi rado. To je tvoj problem. A ne, jesi li ispravno postupila na kraju.

Mislim stvarno, tip od 36 god koji nema stalan posao, spava po cijele dane, napušava se konstantno...

Ono što je meni skroz super je ta fotka na fejsu koja te dotukla. Mislim, kakva je fotka, kaj rade on i ta ženska, zašto svi tu tipkaju da te vara? Ne kužim

Uglavnom, tip ti je rekao da neće ništa osim malo zabave. Daj to prihvati. Ostani i ne očekuj ništa osim malo zabave ili odi i ne razmišljaj jesi li dobro postupila. Jednostavno!
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 01:25   #39
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
nazalost ne troll-am Imam 28 god... znaci nisam isto neka balavica.
pA radi npr.2 mj na jednom poslu pa zaradi 2 place tamo, pa da otkaz, papredje na drugi i tamo malo radi , pa da otkaz, par mj odmara i onda opet nadje i tako u nedogled
i još je 8 godina stariji? s 28 godina možeš ti i bolje.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 08:55   #40
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Ne znam na kakve ti muškarce nailaziš, ali oko mene su uvijek oni kojima su ambiciozne žene sa stavom izuzetno privlačne i to ne samo za pojebati.
Ali budimo realni, nema bas puno ambicioznih zena.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.