Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 10:43   #1
Buvljak - nudim, tražim, mijenjam, poklanjam...

Bivše ime teme - Hrelić

Drage sve, dragi svi,

kako ima forumašica koje pišu da bi rado prodale ili poklonile odjeću, obuću i stvari, ovo je tema gdje možete napisati što imate, kako to izgleda i ako želite, stavite sliku, ili se dogovorite prek PM.

Ako pratite što se ovdje piše, imate neku sliku tko što nosi i kako se oblači, tako da vas šlag ne strefi kad vam dođe slika "lijepih cipela" u inbox .

Sretno svima!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:00   #2


Dakle, poklanjam dvije vreće/vrećice muške odjeće, veličina je otprilike M. Ima nešto hlača, nešto majica dugih i nešto majica kratkih rukava. Bilo bi idealno da je osoba kojoj se poklanja iz Zagreba.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:13   #3
Prijavljujem da sam u subotu izbacila vreću odjeće kraj kontejnera, tako da kasno jeeeee :gorankaran: . Nestalo odmah. Kategorije: ako smršavim koju, ako dobijem koju, ako padne meteor

To je bila dobra trećina mog ormara :minimalist:
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:27   #4
A šta je to hrelić?
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:49   #5
To je ogroman sajam rabljenih predmeta. Možeš kupit 3 majice za deset kuna, kanarinca, mjenjač bagera ili stare videorekordere. I još mnogo toga.

Obožavala sam Hrelić kad sam bila klinka, nije mi bilo teško ustati u 5 ujutro zbog toga. Nikad nisam dobila željenog kanarinca.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 14:09   #6
Aha, znači to je stvarno mjesto u Zg-u. S velikim H. Nikad čula, moram priznat.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:26   #7
Evo, ja jos razmisljam.
Poklonit odjecu imam kome, pa ak nekaj ostane nakon kaj si frendica izabere, mogu eventualno poklonit ovdje.
A cipele ne bi poklanjala, nego prodala, jer su ili potpuno nove, nikad nosene po vani ili nosene jednom po vani.
Jedino kaj su vecinom markirane, pa cu ih radije zadrzati ili pokloniti kad mi od nekog poznatog dijete dosegne moju velicinu, nego da ih prodajem za neku "simbolicnu cijenu".
I druga otezavajuca okolnost je velicina koja je za nogu izmedju 36 i 37.
Ovak u ovom trenu mi na pamet padaju jedne srebrni glitter stilke, dvoje balerinki (crne i boja pudera) i jedne crne uggsice, malo solidnije izrade od basic modela.
Stikle i jedne balerinke nikad nosene po vani, samo isprobavala doma, u nadi da cu ih nositi, cizme i druge balerinke jednom nosene po vani.
E i jos jedne balerinke, te sam nosila desetak puta, ali su mi pol broja prevelike i na kraju ih ne nosim.
E i jedne sandale, nosene par puta.
Mozda se jos necega sjetim.
Da, sad se sjerih imam i one sebago boat shoes kaj sad ima slicnih od Timberlanda, bijele, jednom nosene, nisu mi sjele.

Mozda ih ove dane poslikam sve, pa ak nekog bude zanimalo, mogu poslat na privat fotke i cijene, samo ne znam kak bi funkcionirala primopredaja, jer se cipele moraju vidjeti uzivo i probati.
I ne bi se dogovarala s nikim s kim se ne znam odavde.
Znaci, kad sve uzmemo u obzir, vjerojatno ce sve ostati kod mene.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:45   #8


Meni je svejedno jer je to kaj poklanjam nošena odjeća. Bitno mi je samo da netko dođe po to da ne moram nositi u nikakvu postu niti kiosk.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:53   #9
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Aha, znači to je stvarno mjesto u Zg-u. S velikim H. Nikad čula, moram priznat.
Da, da, pravi buvljak. Svega ima tamo.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:31   #10
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A šta je to hrelić?
geolokacija

oprosti(te), nije mi palo na pamet da nije općepoznato.
sad ćemo to riješiti.


na Hreliću sam kupila kožnu jaknu na prvoj godini faxa, odličnu laganu viskoznu dvodijelnu bijelu piđamu s velikim kočijama i konjima, koju odbijam baciti, i najbolju koktel haljinu, koju je tip prodavao za 12 kuna. Znam da sam tad zaključila da izgleda ko da prodaje sve od bivše koja je sigurno taj tjedan otišla od njega.
Koktel haljina je onog tipa da ima pencil donji dio, šlic iza do pol leđa, i tu haljina završava, naprijed ide do dekoltea, i onda se veže iza vrata
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:46   #11
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
geolokacija

oprosti(te), nije mi palo na pamet da nije općepoznato.
sad ćemo to riješiti.


na Hreliću sam kupila kožnu jaknu na prvoj godini faxa, odličnu laganu viskoznu dvodijelnu bijelu piđamu s velikim kočijama i konjima, koju odbijam baciti, i najbolju koktel haljinu, koju je tip prodavao za 12 kuna. Znam da sam tad zaključila da izgleda ko da prodaje sve od bivše koja je sigurno taj tjedan otišla od njega.
Koktel haljina je onog tipa da ima pencil donji dio, šlic iza do pol leđa, i tu haljina završava, naprijed ide do dekoltea, i onda se veže iza vrata
Kad je to bilo? Da nije to Dikan prodavao?
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:46   #12
Mislim da bi naslov teme trebalo malo proširiti i prilagoditi Ženskom kutku - Hrelić Ženskog kutka, Kokoši na Hreliću ili tako nešto. Usput rečeno, nisam nikad bila tamo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 19:11   #13
Ariana, da je bilo ove teme prije nego si zapela za svoj ormar s kristalnim čašama, i razbila sve, ja bih im se sad veselila, a ti bi mahala nofcima
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 19:27   #14
Ja isto nekak ne mogu prežaliti te čaše...
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 21:12   #15
Je li tema orijentirana samo za Kokoše koje žive u Zagrebu, imajući u vidu naslov?

Imam lijepih stvari za darovati, ali sad živim u Rijeci. Jasno mi je da je slanje poštom skuplje i nespretnije od razmjene dobara uživo.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 22:57   #16
Nije, naravno.
Ali nisam znala nazive svih buvljaka po regiji
Samo piši!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 02:02   #17
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Da, ali poanta je da sudjeluju ljudi koji inače sudjeluju na Ženskom kutku. A i počelo je jer se Hannah ne da tražiti po drugim podforumima i ja je posve razumijem. Ako sam dobro shvatila.
Ma, da, mislim, ak cu i prodavati i poklanjati, onda bi mi bilo nekak ugodnije u kontaktu s ljudima koje znam odavde
Ono, nije mi o glavu i ne zelim se tamo zajebavat s prodajom, mozda imam predrasude, ne znam.
Imam stvari za rijesit se.
Cipele su problem, jer imam malu nogu, pa nemam nijenu frendicu koja ih moze nositi.
Npr. ima stvari koje zbilja ne bi poklanjala, nove su i nenosene ili nosene jednom ili skupe i nenosene
Ok...
Podrazumijeva se da bi i za nenoseno slozila puno povoljniju cijenu nego u ducanu, naravno, i nego na website snizenjima, jer inace zasto bi itko kupio od mene.
Znaci, uz takvu prodanu stvar bi netko tko ju kupi imao na izbor si uzeti bilo kaj od drugih stvari.
Jer, da budem iskrena, ja znam da ce to samo stajati u ormaru s cipelama, pa bolje da nekaj prodam, pa uz to nekaj poklonim, nego da zauvijek stoji.

Moram samo dobro razmislit cega se rjesavam i kaj prodajem i za kolko para, a kaj poklanjam.
Pa poslikat i prijavit tu.
Pa ak bu netko zainteresiran, posaljem slike na privat.

Meni jedino nije jasno kak se to u biti odvija s prodajom.
Pa cipele se moraju probati.
Ne osjecam se comfortable s tim da mi netko dolazi doma.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 02:02   #18
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Da, ali poanta je da sudjeluju ljudi koji inače sudjeluju na Ženskom kutku. A i počelo je jer se Hannah ne da tražiti po drugim podforumima i ja je posve razumijem. Ako sam dobro shvatila.
aaa, ekskluziva.

s obzirom da 90 posto ljudi očito ni ne zna šta je hrelić, svih 5 koji nešto žele prodati/kupiti će dolaziti ovdje.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni jedino nije jasno kak se to u biti odvija s prodajom.
Pa cipele se moraju probati.
Ne osjecam se comfortable s tim da mi netko dolazi doma.
pa onda ćeš ih ti morati nekome odnijeti da proba.
osim onih koji su spremni kupiti na blind, uzdajući se da je dobar broj.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 02:09   #19
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
aaa, ekskluziva.

s obzirom da 90 posto ljudi očito ni ne zna šta je hrelić, svih 5 koji nešto žele prodati/kupiti će dolaziti ovdje.



pa onda ćeš ih ti morati nekome odnijeti da proba.
osim onih kojis su spremni kupiti na blind, uzdajući se da je dobar broj.
Pa da, jedino tak.
Ma babe sa ZKa ce sve otvorit ovu temu, ak nis drugo, iz znatizelje.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:41   #20
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Da, ali poanta je da sudjeluju ljudi koji inače sudjeluju na Ženskom kutku. A i počelo je jer se Hannah ne da tražiti po drugim podforumima i ja je posve razumijem. Ako sam dobro shvatila.
Točno.
da sve teme odavdje podijelimo po tematskim psfovima, ovdje možemo ključati
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.