Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2007., 03:11   #101
Isti problem
Ali, ja sam već odavno odustala od potrage. Samo se uzrujam bezveze svaki put kad idem tražiti cvike
green_eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 11:47   #102
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
ja sam danas kupila gucci. velike lijepe crne. inače su mi sunčane naočale slaba točka. jako. vidjela sam još 2,3 za koje sad štedim. a doma već imam nekoliko.
Ja imam previse toga za sto stedim.
Moram si odredit prioritete.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 13:12   #103
Quote:
ljenjivac kaže: Pogledaj post
znači ima nade za mene!!!! juuuupi!!!

ajme Gaga, baš su lijepe!
daj reci gdje si ih kupila??????????
meni je još extra problem, jer mi se ne svidi svaki model koji mi kolko-tolko stoji, al ove cvike su za svaku pohvalu!
Ja sam ih kupila u Španskom u jednoj maloj optici kod placa, 1000kn su dosle, tu negdje...inace model ti je RB 4068, pa se raspitaj po optikama...

Meni su isto super naocale, nisu nesto pre velike da prekriju cijelo lice, a nisu ni neke minijaturne...i nisu pre napadne, ja ne volim takve...taman su, a sto je najvaznije uske su...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 16:53   #104
Quote:
pikola kaže: Pogledaj post
a zamislite kad si kupite naocale za vid,i pljunete dobru paru za njih,i one su prekrasne...ali ne na meni!!!!!!!!!!!!!!
uzas!jako se mucim bez naocala,ali mi je takav bad da ih nosim,ogromne su.nadala sam se da mi se dioptrija promijenila,pa sam isla kod okuliste,bar bih imala razlog kupiti nove,ali nista..i tako ja,hodam svijetom polucorava,s prelijepim naocalama u torbi....
ali me utjesilo sto sam isla isprobavati,odlucna da cu kupiti nove,bez obzira sto je dioptrija nepromijenjena,medutim, nema tih naocala koje ce meni biti uz glavu!nema!smrc.
Nije mi jasno zašto bi naočale kupovala povodom promjene dioptrije Psihički faktor kao manje će te gristi savjest ili?

Kupovanje naočala= grozota.
Kad sam kupovala u 9.-10. mjesecu, ženska je samo vadila one kao palete iz ladica, a ja sve redom probavala jer sam htjela nešto novo, drugačije od starih.
Na kraju sam završila na okviru koji je đir ko stari, samo otkačeniji.

Poanta je skužiti oblik koji ti stoji. Kasnije je lako tražiti varijacije na temu.
U optici gdje kupujem, prodavači pomažu. Ne u stilu Kupite ove, ove su vam super, divno vam stoje, nego općenito oko toga kakav ti okvir stoji.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 19:41   #105
Quote:
ljenjivac kaže: Pogledaj post

o širini.
btw. gdje su ti to suzili naočale?!
rade to u svakoj optici, samo treba ih pitati, nece uvijek sami ponuditi da to naprave
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 21:07   #106
E cure, kad smo vec ko naocala..
Da li mozda znate gdje nabaviti ovakve mackaste sa bijelim okvirom?


Nije zbog Curta jednostavno mi se jako svidjaju.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 09:29   #107
Quote:
ljenjivac kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu, obavezno ću svratiti i do tamo (ak već nisam, a da ni ne znam). daj please reci gdje je to otprilike (Vlaška je velika :-)

Opto centar je ( iz pravca Trga ) nekih 50 m iza Importanne Galerije, na istoj strani ulice.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 15:55   #108
i ja imam malu glavu........ i htjela sam velikeeee.... evo ih....

*Inga* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 15:56   #109
kak se smanjuje slika...ako nemam fotošop????
*Inga* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 16:29   #110
Ja imam dioptrijske, i dobila one zatamnjujuce, ali ruzno mi stoje... Pa ih ne nosim, nego osim ove obicne, suncane nema sanse da stavim. Ja bi da ima dioptrijskih: vidi post 28 za sliku...
 
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 17:57   #111
ja sam cijelo prošlo ljeto tražila cvike za moju malu i usku glavicu i bila spremna izdvojiti puno para samo da mi lijepo 'sjednu'
I cijelo prošlo ljeto sam šetala neke lijepe i nekvalitetne cvike iz dm-a od 50 kn
I konačno, prije cca mjesec dana ugledam ih, ray ban, savršeno su mi sjele na facu
Ove sezone ima stvarno lijepih modela rejbanki za uske face
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 22:21   #112
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ja sam cijelo prošlo ljeto tražila cvike za moju malu i usku glavicu i bila spremna izdvojiti puno para samo da mi lijepo 'sjednu'
I cijelo prošlo ljeto sam šetala neke lijepe i nekvalitetne cvike iz dm-a od 50 kn
I konačno, prije cca mjesec dana ugledam ih, ray ban, savršeno su mi sjele na facu
Ove sezone ima stvarno lijepih modela rejbanki za uske face
Može slika? Ja isto imam gadnih problema u traženju naočala. Dosad su mi svake koje sam probala bile preširoke.
mandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 18:49   #113
došao je i taj dan...

nisam vjerovala da će doći i taj dan, al zahvaljujući gaginom savjetu ljenjivac je kupio naočale!!!!!!!!!!
...i to ove iste rejbanice. još su mi ih malo i suzili
sretno ostatku sa potragom, a ja ću konačno uživati u suncu, a ne škiljiti ko neki kreten.
gaga, puuuuuuuuuno ti hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 19:29   #114
Quote:
ljenjivac kaže: Pogledaj post
nisam vjerovala da će doći i taj dan, al zahvaljujući gaginom savjetu ljenjivac je kupio naočale!!!!!!!!!!
...i to ove iste rejbanice. još su mi ih malo i suzili
sretno ostatku sa potragom, a ja ću konačno uživati u suncu, a ne škiljiti ko neki kreten.
gaga, puuuuuuuuuno ti hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nema frke...

Drago mi je da sam ti pomogla...di si ih nasla na kraju?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 23:02   #115
tamo u onoj optici blizu vinceka.
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 23:39   #116
Ja sam si baš naručila sunčane, ali sa dioptrijom jer imam malo lošiji vid, probala sam ih prve, a poslije toga još par komada, al ove prve su mi tako "sjele", ko cigla u glavu, ono savršeno!!!! 970kn su al neka, s Americenom na tri rate he he, nemogu dočekat da ih dobijem!!!
__________________
Only House Music...
BassGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:46   #117
Quote:
ljenjivac kaže: Pogledaj post
tamo u onoj optici blizu vinceka.
ja sam si tamo pred godinu dana kupila ray banice, sva sretna što sam našla bilokakve naočale sa svojom uskom glavom, i već nakon par dana skužila da mi jedan MUŠKI kolega s faksa ima identične. moram li napomenut da od tad pokušavam naći razlog da ih utrapim bratu????
inače, danas sam navratila, probala sam one tamo sa slike na prethodnoj strani i presavršene su... a račun prazan
__________________
Lud sam za tobom pače, ali lud sam i onako, tražim te otkako za sebe znam...
Icicle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 23:00   #118
Quote:
Icicle kaže: Pogledaj post
ja sam si tamo pred godinu dana kupila ray banice, sva sretna što sam našla bilokakve naočale sa svojom uskom glavom, i već nakon par dana skužila da mi jedan MUŠKI kolega s faksa ima identične. moram li napomenut da od tad pokušavam naći razlog da ih utrapim bratu????
inače, danas sam navratila, probala sam one tamo sa slike na prethodnoj strani i presavršene su... a račun prazan
Hehe...znam ja sta valja...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 23:33   #119
gdje ima zanimljivih dioptrijskih okvira?
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 00:59   #120
Quote:
Gaga0001 kaže: Pogledaj post
Hehe...znam ja sta valja...
sad kad ono - sve cure u zagrebu uskih faca sa istim cvikama
gaga, svi se furaju na tebe
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.