Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2009., 23:48   #141
Quote:
ptica_dodo7 kaže: Pogledaj post
Možda glupo pitanje ali hebi ga, sori
Ovak.....skinula sam par besplatnih krojeva s burdine stranice pa me zanima kak dobijem "normalne" mjere. NPR kroj za torbu....kak printam da na pspiru imam mjerilo 1:1 tj veličinu koja mi treba u konačnici. Isto vrijedi i za suknje, kapute....

Hvala

Isprintaš normalno iz pdfa s njihove stranice na A4 papir, pa spojiš papire po brojevima. Imaš kontrolni kvadrat da vidiš jel ti sve štima.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 18:34   #142
Tečajevi šivanja u Rijeci

Da li je netko upisao neki tečaj u Rijeci da je bio dobar? Ako tko ima provjerenu informaciju ili još bolje iskustvo, neka javi.

I još jedno pitanje za sve, šije li netko na staroj Singerici? Imam doma jednu na tavanu i rado bi ju osposobila, mama je na njoj šivala zadnji put prije 30 god. al' ona nema više volje, očiju i ruku za te stvari, ako znate šta mislim reći, pa bi ja sama nešto probala. Imam nešto vremena, volje i nekih zamisli...
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 17:12   #143
Tečaj počinje u ponedjeljak
http://ruza-vez.com/
tststs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 17:41   #144
bok ne znam dal sam pogodila pravu temu i dal ce mi ITKO odgovoriti aj ajde. sama sivam vec godinama ali iz glave,pa sam htjela pitat vas koje sivate jel imate neke malo modernije krojeve,da nisu burdini jer mi tamo bas nista ne pase, gdje ih nalazite, s kojih stranica ih skidate?bilo bi super da je dowload besplatan jer mi je to puno novaca samo za jedan kroj od kojeg se tek treba napraviti haljina..
hvala onom ko odgovori
dora_s_mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 11:50   #145
Quote:
dora_s_mora kaže: Pogledaj post
bok ne znam dal sam pogodila pravu temu i dal ce mi ITKO odgovoriti aj ajde. sama sivam vec godinama ali iz glave,pa sam htjela pitat vas koje sivate jel imate neke malo modernije krojeve,da nisu burdini jer mi tamo bas nista ne pase, gdje ih nalazite, s kojih stranica ih skidate?bilo bi super da je dowload besplatan jer mi je to puno novaca samo za jedan kroj od kojeg se tek treba napraviti haljina..
hvala onom ko odgovori
Ja se profesionalno bavim sa dizajnom .
Mozes mi i na PP napisati kakve krojeve zelis, sta te tocno zanima, pa cemo nesto naci
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 01:20   #146
Quote:
dora_s_mora kaže: Pogledaj post
bok ne znam dal sam pogodila pravu temu i dal ce mi ITKO odgovoriti aj ajde. sama sivam vec godinama ali iz glave,pa sam htjela pitat vas koje sivate jel imate neke malo modernije krojeve,da nisu burdini jer mi tamo bas nista ne pase, gdje ih nalazite, s kojih stranica ih skidate?bilo bi super da je dowload besplatan jer mi je to puno novaca samo za jedan kroj od kojeg se tek treba napraviti haljina..
hvala onom ko odgovori
http://www.sewingpatterns.com ima najveći izbor.

Nude uvijek par besplatnih downloada i mijenjaju ih periodički ali većinom se plaća. No ima ih i dosta jeftinih, za recimo 3-5 US dolara. To ti je nekih 15-25 kuna. To nije tak puno?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 02:23   #147
ma da,nije puno,al ja nisam nikad nis kupovala prek interneta i nemam ni american ni paypal,nista takvog premala sam jos za takve ozbiljne stvari, pa skidam samo besplatne..
dora_s_mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 17:30   #148
meni treba kroj za suknja-hlace model. ima tko?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:07   #149
pitanje

postoji li neki nacin da se na tube haljinu stave nekakve naramenice koje bi drzale da haljina ne pada a da ne ispadne seljacki i da su naramenice takve da se mogu skidat i stavljat po potrebi znaci u tijeku iste veceri skidat i stavljat?
ili dal postoji neki drugi nacin kako zadrzat haljinu na mjestu, mozda neke ljepljive trake?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:39   #150
Ili botuni ili na one muško žensko kopče
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:44   #151
Ja bi probala s onim kopčicama ko na grudnjacima na kojima se mogu skidat naramenice. Samo ne znam di tog ima za kupit. Ja sam sebi jednom nešto slično napravila, ali sam kopče skinula sa starog grudnjaka.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:54   #152
^ ne znam, bili bi me straj da se ne otkače. Kad ove muško žensko (STVARNO ne znam kako se zovu; ima ih raznih veličina, crne i srebrne, meni to uvijek baka nakupuje pa se ne blamiram) zakačiš, po dvije na svaku stranu tregera, nema šansee da ispadne.
nickthestripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 18:51   #153
Nemam pojma kakve su to muško žensko kopče ali meni se nikad nije otkačila naramenica od grudnjaka. Ona kukica na kraju je tako zakrivljena da ju je u stvari jako teško izvaditi.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:34   #154
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kakve su to muško žensko kopče
sluzbeni naziv je "pariske kopce" iliti po naski babek i dedek. ( inace ti se koriste na grudnjacima na kopcanu)
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:52   #155
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
sluzbeni naziv je "pariske kopce" iliti po naski babek i dedek. ( inace ti se koriste na grudnjacima na kopcanu)
grudnjacima na šta...? ništa te ne razumijem.
misliš možda na one male kukice s kojima se spajaju grudnjaci?

Ovo: http://www.davishotel.cn/hz%20128.jpg ??


Ja sam govorila o ovima:



ove u zadnjem redu. Ne izvlače se same od sebe, garant!
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 01:01   #156
Quote:
dora_s_mora kaže: Pogledaj post
bok ne znam dal sam pogodila pravu temu i dal ce mi ITKO odgovoriti aj ajde. sama sivam vec godinama ali iz glave,pa sam htjela pitat vas koje sivate jel imate neke malo modernije krojeve,da nisu burdini jer mi tamo bas nista ne pase, gdje ih nalazite, s kojih stranica ih skidate?bilo bi super da je dowload besplatan jer mi je to puno novaca samo za jedan kroj od kojeg se tek treba napraviti haljina..
hvala onom ko odgovori
http://www.burdastyle.com/ besplatni krojevi
ancy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 02:27   #157
Al rekla je da nisu burdini
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 11:06   #158
Zna li itko gdje u Zg ima kupiti tankog trapera? Ili nekog tankog materijala koji izgleda kao traper? Za ljetne hlače...
nanaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 16:55   #159
ducan s materijalima u dubravi, ne mogu se sjetiti kako se zove, mislim da je u culineckoj..
na kvatricu kraj borova, imaju plavog i crnog, dosta tankog ali preskupog, mislim da je 80tak kuna metar
putovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 10:56   #160
vezano za šivanje, ja imam jedno pitanje i nadam se da će mi netko znati dati odgovor.
naime radim na jednom kostimu za Noć Vještica, a lik o kojem se radi nosi plašt poput ovoga u ovom videu: http://www.youtube.com/watch?v=b2YlHpnIqCM . detaljno sam ga analiziro, al me zbunjuje ovaj gornji dio (na engleskom 'capelet', mislim da nema hrvatski prjevod). Nakon svih analiza još uvjek ne znam kakav oblik trebam izrezati iz platna da bi taj capelet izgledao baš kao ovaj u videu. nisam siguran jel trebam iz platna izrezati krug, ili samo dio kruga, ili što? ponavljam, treba biti baš kao u tom videu - takve dužine, jednako tako 'valovit', itd. jel mi može pomoći neko tko se bolje razumije u šivanje i te stvarčice? hvala unaprijed
Alen aka Alien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.